Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Graperun Doľany 2018
Graperun 6 km - Doľany 2018 - Výsledky
Pretekaj.sk
Graperun 6 km - Doľany 2018
Výsledky
Graperun Doľany 2018
Preteky:
Graperun 6 km - Doľany 2018
Graperun 12 km - Doľany 2018
Graperun 6 km - Doľany 2018
Prílohy
Všeobecné prílohy
GrapeBus (112,4kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
BM - Muži do 39 rokov
BF - Ženy do 39 rokov
BM40 - Muži nad 40 rokov
BF40 - Ženy nad 40 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
BF40
(1.)
215
GENČUROVÁ Jana
1974
Bernohy
37:11,20
00:00,00
2
BF40
(2.)
206
PANÁKOVÁ Barbora
1977
Lesky´s Runners
41:10,69
03:59,49
3
BF40
(3.)
246
HÝLLOVÁ Kamila
1976
SAXA Team
42:48,85
05:37,65
4
BF40
(4.)
307
KARABČÍKOVÁ Helena
1970
KamiKadzeRun
43:30,85
06:19,65
5
BF40
(5.)
255
PANISOVÁ Katka
1975
Žilina
51:10,46
13:59,26
6
BF40
(6.)
207
MEŇHARTOVÁ Vlasta
1967
Leskys Runners
53:27,41
16:16,21
7
BF40
(7.)
328
KADEKOVA Hana
1971
Blaznov nezastavis
53:47,64
16:36,44
8
BF40
(8.)
279
ŠAFÁRIKOVÁ Martina
1976
Horne Oresany
54:37,46
17:26,26
9
BF40
(9.)
226
CEHLÁRIKOVÁ Alena
1967
Trnava
55:08,21
17:57,01
10
BF40
(10.)
315
CHUDÁ Eva
1976
Crossgym Piešťany
55:54,29
18:43,09
11
BF40
(11.)
240
BALGOVÁ Zuzana
1970
Saxa team Martin
56:46,32
19:35,12
12
BF40
(12.)
260
KLEMOVÁ Andrea
1978
Bratislava
56:48,52
19:37,32
13
BF40
(13.)
319
BODOCKA Daniela
1977
PRB
57:19,23
20:08,03
14
BF40
(14.)
225
HOMOĽOVÁ Zuzana
1968
Košolná
57:20,03
20:08,83
15
BF40
(15.)
293
VASTUSKOVA Karin
1977
danube runners
59:09,09
21:57,89
16
BF40
(16.)
332
Vavrová Daniela
1977
Žilina
59:52,04
22:40,84
17
BF40
(17.)
269
BRUNAIOVÁ Marcela
1978
OCR Nitra
01:00:45,97
23:34,77
18
BF40
(18.)
263
PETRÍKOVÁ Jana
1968
Šenkvice
01:01:33,69
24:22,49
19
BF40
(19.)
333
Lamošová Katka
1974
Žilina
01:05:02,46
27:51,26
20
BF40
(20.)
282
BÉBEROVÁ Katarína
1978
HÚRKY ZM
01:06:09,89
28:58,69
21
BF40
(21.)
340
VENGRINOVÁ Zuzana
1969
Adidas Runners Bratislava
01:06:29,24
29:18,04
22
BF40
(22.)
253
SERSENOVÁ Ingrid
1966
Trnava
01:06:29,79
29:18,59
23
BF40
(23.)
211
MALÍKOVÁ Marína
1973
Zohor
01:08:09,11
30:57,91
24
BF40
(24.)
291
MURÍNOVÁ Stanislava
1978
Sliač
01:08:44,20
31:33,00
25
BF40
(25.)
275
KOPČEKOVÁ Martina
1977
OCR Nitra
01:09:48,18
32:36,98