Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1MA (1.)167DLUGOSZ Andrzej1978 UBIQUINOL00:45:00,100:00:00,0
2MA (2.)1MLYNÁR Peter1988 ŠKP Vysoké Tatry00:46:26,300:01:26,2
3MA (3.)82SZABO Jaroslav1987 TJ Obal-Servis Košice00:46:49,600:01:49,5
4MA (4.)175PAVLEN Andrej1994 Dukla BB00:47:37,200:02:37,1
5MA (5.)2HLAVČO Jozef1985 Salomon/Suunto00:47:57,600:02:57,5
6MB (1.)3VANKO Miroslav1973 Dom srdca Martin00:48:19,900:03:19,8
7MA (6.)154PETROVIČ Matej1995 BK Opalisko Závažná Poruba00:50:31,000:05:30,9
8MB (2.)66JURČÍK Ján1968 KKM Čadca00:50:56,400:05:56,3
9MJ (1.)88SLÁMA Dušan1998 ATU Košice00:51:11,000:06:10,9
10MJ (2.)166KOZLOVSKÝ Vladimír1999 FENIX SKI Team Jeseník00:51:46,200:06:46,1
11MC (1.)98KOVÁČIK Ľuboš1966 Súľov-Hradná00:52:05,700:07:05,6
12MA (7.)135GERGARDT Artur1987 Poprad00:52:21,100:07:21,0
13MA (8.)113JEZIERSKI Kamil1980 Kraków00:52:40,300:07:40,2
14MA (9.)28VYCHOVALÝ Pavol1983 ŠK Kompas00:52:55,200:07:55,1
15MA (10.)149MILATA Patrik1988 Elite Team OCRA Slovakia00:52:59,900:07:59,8
16MA (11.)193SOMMER Tomasi1979 Sulechovs00:53:43,800:08:43,7
17MA (12.)158REPKA Tomáš1987 SPORT RYSY klub00:53:44,200:08:44,1
18MB (3.)160HUBAČ Vlado1971 Ski Museum Tatranská Lomnica00:53:44,800:08:44,7
19MJ (3.)203RENDLA Andrej2000 KBL Jasná LM00:53:45,200:08:45,1
20MA (13.)206CENIGA Peter1990 Elite Team OCRA Slovakia00:54:05,000:09:04,9
21MA (14.)208ŠULEK Miroslav1993 Ski team JASE Látky00:54:24,200:09:24,1
22MA (15.)104VAVREK Adrián1980 Dulova Ves00:54:31,100:09:31,0
23MJ (4.)94RZĄSA Franciszek1999 TKN Tatra Team00:55:06,300:10:06,2
24MC (2.)117FRANTIŠKA Cyril1963 MOMS Batizovce00:55:10,200:10:10,1
25MC (3.)107RACZ Štefan1961 Metropol Kosice00:55:22,800:10:22,7
26MJ (5.)161GEBOUSKÝ Marek2000 Dukla Liberec00:55:39,000:10:38,9
27MB (4.)138BERTA Gabor1977 Bükki Műhely00:56:21,300:11:21,2
28MJ (6.)147ŠKVARENINA Martin1999 SPORT RYSY klub00:56:27,500:11:27,4
29MA (16.)168FOLTÍN Andrej1983 AK Veterán Bratislava00:56:31,300:11:31,2
30MA (17.)201DINDOFFER Eduard1991 Behamsrdcom.sk00:56:40,900:11:40,8
31FE (1.)4VNENČÁKOVÁ Soňa1994 AO Svit00:56:41,800:11:41,7
32MA (18.)65BACHRATÝ Štefan1986 Davorin.sk00:56:49,900:11:49,8
33MC (4.)101AUGUSTIŇÁK Dušan1964 POPRAD00:57:50,400:12:50,3
34FE (2.)5KOZIELSKA Magdalena1991 Hanuś team Dynafit00:57:59,400:12:59,2
35MB (5.)212KAĽAVSKÝ Július1976 ALL4RUN Margecany00:58:05,200:13:05,1
36MB (6.)143SAWICKI Szymon1975 TKN Tatra Team00:58:15,000:13:14,9
37MB (7.)128STANKO Jaromír1969 Cicmany00:58:42,500:13:42,4
38MB (8.)125VARGA Jozef1972 Senator Záborské00:58:46,200:13:46,1
39MC (5.)33PÁLENÍK Ervín1962 Activstar Trenčín00:59:20,500:14:20,4
40MB (9.)105PODSTUPKA Lubos1972 trnava00:59:25,700:14:25,6
41MJ (7.)165TECL Matyáš2000 Dukla Liberec00:59:42,800:14:42,7
42MA (19.)111JURČÍK Martin1995 Infinity sport team L.Teplička00:59:55,100:14:54,9
43MA (20.)204NOVOMESTSKY Martin Kaneko1981 Téryho chata01:00:04,700:15:04,6
44MC (6.)64MALÍČEK Ján1966 MALCO MYJAVA01:00:19,900:15:19,8
45MJ (8.)197POPIELARSKI Kubuś2001 TKN Tatra Team01:00:29,500:15:29,4
46MJ (9.)198SAWICKI Kacper2000 TKN Tatra Team01:00:47,800:15:47,7
47MC (7.)151KAMENSKÝ Ján1965 Liptovsky Peter01:01:14,900:16:14,8
48MA (21.)79LICKO Matus1978 Nitrianske Pravno01:01:15,000:16:14,9
49FF (1.)119PAULÍNYOVÁ Katarína1975 AK ZŤS Martin01:01:25,100:16:24,9
50MJ (10.)58POŠEFKO Matej1999 Prešov01:01:26,900:16:26,8
51MA (22.)115HRAŠKO Miroslav1990 Zolná01:01:38,300:16:38,2
52MA (23.)209KNEPTOWSKI Andrzek1994 Hanus team01:01:40,600:16:40,5
53MA (24.)148HOLIENČÍK Stanislav1981 SPORT RYSY klub01:01:48,700:16:48,6
54MJ (11.)162HAUZNER Martin2001 Dukla Liberec01:02:09,000:17:08,9
55MC (8.)172DZIERGAS Miroslaw1960 KS HALNY W Gorka01:02:21,900:17:21,8
56MD (1.)47JANKECH Pavol1957 Trenčín01:02:24,900:17:24,8
57MA (25.)134ŠKOPEK Tomáš1990 Bratislava01:02:40,800:17:40,7
58MJ (12.)120HRIC Roland1998 SCARPA / KNAC Ružomberok01:02:42,600:17:42,4
59MC (9.)207POLLÁK Jozef1960 ATV Košice01:02:47,500:17:47,4
60MD (2.)81JASEK Tadeusz1951 PZWLA POLSKA01:02:59,200:17:59,1
61MA (26.)102HROMADA Martin1992 Spartan Patriot Team01:03:17,700:18:17,5
62MJ (13.)124MILÁČEK Richard1998 Nová Lesná01:03:31,300:18:31,2
63MB (10.)24ŽUGEC Ján1968 Bežecký klub Poprad01:03:33,500:18:33,4
64MJ (14.)121HRIC Randy2001 Scarpa / KNAC Ružomberok01:03:45,600:18:45,4
65MA (27.)43ŠURIN Ivan1985 HK Direct Bytča01:04:03,900:19:03,8
66MB (11.)35PIÓRECKI Michał1976 Kraków01:04:12,800:19:12,7
67MJ (15.)192BEŤKO Samko2003 KBL Jasná LM01:04:42,700:19:42,6
68MB (12.)116PEREGRIM Štefan1968 Petist Bike Humenné01:04:51,300:19:51,2
69MJ (16.)84ELANTKOWSKI Jan2000 TKN Tatra Team - PZA - ŻywczańsKierdel01:05:00,500:20:00,4
70MB (13.)170KIESEL Luboš1969 Brno01:05:10,900:20:10,8
71FE (3.)178SMERČIAKOVÁ Aneta1997 KBL Jasná LM01:05:24,100:20:24,0
72MA (28.)68BIELČÍK Juraj1980 Myjava01:05:35,200:20:35,1
73MC (10.)18VALTR Vladimír1967 MP Praha01:06:01,000:21:00,9
74MJ (17.)51FAIX Daniel1999 TJ Tatran Gerlachov01:06:06,600:21:06,5
75FE (4.)173GEJDOŠOVÁ Zuzana1994 ŠKP Bratislava01:06:14,700:21:14,6
76FJ (1.)164ŠIBRAVOVÁ Eliška2002 Dukla Liberec01:06:31,000:21:30,9
77MB (14.)106OVŠANKA Peter1976 Poprad01:06:52,800:21:52,7
78MA (29.)205GARAJ Pavol1986 BODY Gym Poprad01:07:08,400:22:08,3
79MC (11.)42SPODNIAK Ján1967 Banská Bystrica01:07:15,700:22:15,5
80MD (3.)63JURINA Ján1954 TJ Roháče Zuberec01:07:24,200:22:24,1
81MA (30.)152PROKOP Miloš1997 Liptovský Mikuláš01:07:42,300:22:42,2
82MA (31.)99FATUN Pavol1979 Poprad01:07:55,400:22:55,3
83FE (5.)146GOMBALOVÁ Janka1991 KTŠ UMB BB01:08:07,900:23:07,8
84FJ (2.)163HYNČICOVÁ Kateřina1998 Dukla Liberec01:08:44,700:23:44,6
85MA (32.)25JANIČ Marek1978 TJ Slávia PU Prešov oddiel judo01:08:53,600:23:53,5
86MA (33.)62KUJAN Jozef1987 Klub Pezinskych alkoholikov01:09:08,200:24:08,1
87MC (12.)40KOŠŤÁL Karol1963 Vysoké Tatry01:09:18,100:24:18,0
88MA (34.)114DINDOFFER Rene1980 Poprad01:09:28,900:24:28,8
89MA (35.)71KIČIN Viliam1988 TJ Tatran Gerlachov01:09:36,800:24:36,7
90MB (15.)54LACKO Milan1971 LKVD Dobšiná01:10:02,900:25:02,8
91MB (16.)92SPODNIK Gabriel1969 Endorfin Team01:10:10,900:25:10,7
92MA (36.)103ŇACHAJ Tomáš1995 TJ Slávia PU Prešov oddiel judo01:10:46,600:25:46,5
93MC (13.)129ŽUGEC Pavol1962 HO ALPIN KLUB Svit01:10:50,500:25:50,4
94MA (37.)48ZATROCH Matej1978 Tatranky01:11:03,200:26:03,1
95MB (17.)155PETROVIČ Pavol1973 BK Opalisko Závažná Poruba01:11:13,100:26:13,0
96MC (14.)169KLIMČÁK Jozef1961 BK Stará Ľubovňa01:11:39,100:26:38,9
97MB (18.)73TOMAN Peter1972 Hatatitla01:11:46,700:26:46,6
98MB (19.)72BURGERT Radovan1969 Hatatitla01:12:13,400:27:13,3
99MJ (18.)118ŠULEK Ivan1999 Bratislava01:12:20,000:27:19,9
100MA (38.)153TURCER Lukas1981 Kosice01:12:38,500:27:38,4
101MA (39.)122VEČERKA Rudolf1981 Sládkovičovo01:12:58,500:27:58,4
102MA (40.)177GONTKOVIČ Peter1991 Poprad01:13:06,300:28:06,2
103MC (15.)39LUNTER Martin1959 ŠK Telgart01:13:14,300:28:14,2
104FF (2.)145KACZOROVA Karin1976 Tatranské Zruby01:13:16,900:28:16,8
105MB (20.)157ŠMAHLÍK Radomír1974 Frýdek-Místek01:13:32,900:28:32,8
106MD (4.)49RADA Ladislav1953 MBO Strážske01:13:37,900:28:37,8
107MA (41.)176VOŠČEK Jakub1994 Poprad01:13:48,200:28:48,1
108FG (1.)50VASTUŠKOVÁ Iveta1960 Poprad01:13:58,700:28:58,5
109MD (5.)110SVITÁK Stanislav1950 AK Zilina01:14:23,600:29:23,5
110MB (21.)202KURIŠKO Jozef1970 Sečovce01:14:35,800:29:35,7
111MD (6.)127STAROŇ Vladimír1951 Skiveterán Tatr. Štrba01:14:51,500:29:51,4
112MB (22.)12BARÁTH Marek1977 Tajná01:15:15,900:30:15,8
113FJ (3.)89KALENSKÁ Dominika1999 ATU Košice01:15:42,200:30:42,1
114MA (42.)38HAVRILA Roman1980 Nova Lesna01:15:49,800:30:49,7
115FF (3.)123MORÁVKOVÁ Martina1981 ac moravská slávie brno01:16:12,800:31:12,7
116MC (16.)142PAVLÍK Miroslav1967 Veľký Šariš01:16:42,700:31:42,6
117MC (17.)210KIC Michal1959 Batizovce01:16:45,600:31:45,4
118MB (23.)90BEREC Michal1976 vinohrady n/váhom01:16:51,400:31:51,3
119FF (4.)14VRBIAKOVA Edita1978 MARAS team01:16:56,400:31:56,2
120FE (6.)46ŠOFRANKOVÁ Antónia1997 Klub OB ATU Košice01:17:03,200:32:03,1
121MC (18.)140MLYNÁR Ján1965 Košťany nad Turcom01:17:07,500:32:07,4
122FE (7.)37LOPATOVÁ Dominika1991 Poprad01:17:34,100:32:34,0
123FJ (4.)171KIESELOVÁ Michaela2000 Brno01:17:47,200:32:47,1
124MC (19.)36GERÉNYI Richard1967 vysoké tatry01:18:00,300:33:00,2
125MD (7.)199GABČÍK Ľuboš1954 MKL Kremnica01:18:24,600:33:24,4
126MD (8.)53TEKELY Jaroslav1949 MK Tatran Sp.Nová Ves01:18:39,600:33:39,5
127FH (1.)80BUDINSKA Eva1956 Obecný úrad Poluvsie01:19:14,100:34:14,0
128FF (5.)133DOBIJOVÁ Žaneta1977 HK James DK01:19:31,000:34:30,9
129FG (2.)9BOŽOVÁ Danica1963 Bežecký klub Poprad / Svit01:19:53,500:34:53,4
130FE (8.)29KRSIAKOVA Jana1989 Košice01:20:04,600:35:04,5
131FE (9.)31JURUŠOVÁ Renáta1989 Prešov01:20:06,500:35:06,4
132MA (43.)112JACKANIN Dávid1996 TJ Slavia PU Prešov oddiel judo01:20:57,000:35:56,9
133MA (44.)17PRÍVOZNÍK Tomáš1991 TJ Rakovice01:21:03,800:36:03,7
134MA (45.)67KRIŠTÓF Róbert1986 ŠKP Rožňava01:21:41,300:36:41,2
135FF (6.)13PETROVA Jana1979 MARAS team01:21:43,600:36:43,4
136MC (20.)211DULEBA Andrej1958 PV. Púchov01:21:50,000:36:49,9
137MA (46.)194GILBERTSON Anthony1983 New Zeland01:22:08,300:37:08,2
138FJ (5.)196ČERMÁKOVÁ Sára2000 Dukla Liberec01:22:13,700:37:13,6
139MJ (19.)150WOJCIECHOWSKI Krzysztof1999 TKN Tatra Team01:22:19,300:37:19,2
140MB (24.)93MIKUŠKA Pavel1970 Hatatitla01:22:30,400:37:30,3
141MA (47.)41PAZERA Jozef1989 Maras Team01:23:14,000:38:13,9
142MB (25.)74VOKÁL Vratko1977 Obišovskí chrti01:23:21,800:38:21,7
143FH (2.)126STAROŇOVÁ Anna1948 BK Opalisko Závažná Poruba01:23:42,200:38:42,1
144FF (7.)87SLÁMOVÁ Jana1972 ATU Košice01:24:23,300:39:23,2
145MD (9.)174PAVOL Peter1953 AŠK Spišská Nová Ves01:24:25,800:39:25,7
146FG (3.)34POPRACOVÁ Drahomíra1958 Kežmarok01:24:31,200:39:31,1
147MD (10.)56VRTÁK Jozef1952 AK Nedožery01:24:37,600:39:37,5
148MD (11.)44CHOVANEC Ján1952 MBO Stražske01:25:10,000:40:09,9
149FJ (6.)141JURČÍKOVÁ Mária1999 Infinity Sport Team Liptovská Teplička01:25:22,500:40:22,4
150MB (26.)30ŠEFARA Tomáš1977 Košice01:25:47,300:40:47,2
151MA (48.)131VESELKA Marcel1981 Šurany01:25:54,000:40:53,9
152MD (12.)52SMOLÁR Július1946 MK Tatran Sp.Nová Ves01:25:55,100:40:55,0
153FJ (7.)132MAJERCZYK Julia2000 TKN Tatra Team01:26:12,900:41:12,8
154MC (21.)144OROLIN Peter1959 mSkiTeam01:26:24,600:41:24,5
155FF (8.)200GABČÍKOVÁ Martina1978 MKL Kremnica01:26:39,100:41:38,9
156MA (49.)109PETREK Martin1987 HO Mosty u Jablunkova01:27:01,700:42:01,6
157MB (27.)95BUMBERA Juraj1976 Trebišov01:27:04,800:42:04,7
158MA (50.)19JANTOSIK Tomas1993 JABO01:27:25,600:42:25,5
159MJ (20.)156ORAVETZ Jakub2001 Krompachy01:28:36,700:43:36,6
160FF (9.)59KUMIEGA Beata1970 AZS PWSZ Krosno01:28:50,600:43:50,5
161MA (51.)20RUSNAK Branislav1986 JABO01:28:51,400:43:51,3
162FG (4.)23BERNÍKOVÁ Eva1959 Spišská Nová Ves01:29:38,400:44:38,3
163FF (10.)15KANIANSKA MAŠLONKOVÁ Petra1982 bez01:31:12,600:46:12,5
164MA (52.)16KANIANSKY Miroslav1984 bez01:31:13,400:46:13,3
165MC (22.)130ŽUGEC Štefan1960 Bežecký klub Poprad01:31:45,400:46:45,3
166MA (53.)70MIKLUŠ Maroš1989 Košice01:31:49,700:46:49,6
167MA (54.)26ŠTENDA Jozef1987 MAXX team - Ďodi01:31:56,100:46:56,0
168FG (5.)139PODHRADSKÁ Jana Podhradská1963 Ďanová okr. MARTIN01:33:19,800:48:19,7
169MA (55.)21ALBERUS Michal1982 JABO01:33:41,800:48:41,7
170MB (28.)91POLAČEK Pavol1973 Abertal reality01:36:35,600:51:35,4
171MB (29.)75MARKO Tibor1971 Run4Fun01:36:35,700:51:35,6
172MA (56.)11ZELENÁK Kamil1980 MARAS team01:39:51,700:54:51,5
173FF (11.)96BIROŠÍKOVÁ Jana1975 Bežecký klub Endorfín team01:41:29,600:56:29,5
174MB (30.)97DRZEWIECKI Jan1969 Bežecký klub Endorfín team01:41:29,800:56:29,7
175MD (13.)100PARILAK Gerard1943 AC Michalovce01:47:02,401:02:02,2
176MA (57.)195MIKUŠKA Pavel1990 Hatatitla01:47:45,301:02:45,2
177FE (10.)77ROŠKOVA Viki1986 Bb01:56:40,301:11:40,2
178MB (31.)76GILAK Mario1974 Bb01:56:40,501:11:40,4
179FF (12.)57PITROVSKA Regina1975 TREBISOV02:02:30,301:17:30,2
FG159HREBÍKOVÁ Ingrid1966 ŠKP Banská BystricaDNF
MJ6FALAT Zdenko1998 KošiceDNS
MC7MARAS Ladislav1963 MARAS teamDNS
FG8JENDRICHOVSKÁ Danka1967 MARAS teamDNS
MA10BROSZ Juraj1978 StupavaDNS
FE22GAALOVA Beata1993 JABODNS
MA27KUBINDA Vladimir1983 redByteDNS
MD32MIKUŠTIAK Jaroslav1947 SCP Maestro RužomberokDNS
MA45MAJERNÍK Miloš1982 KošiceDNS
MA60VADOVICKÝ Filip1978 VištukDNS
MD61SLIVKA Ján1957 KKM ČadcaDNS
MA78MATÚŠKA Michal1980 Pivné tornádoDNS
MA83UPOHLAV Ondrej1979 Pivné TornádoDNS
FF85DELINGEROVA Marie1976 Fortex ski Moravský BerounDNS
MA86ZAWIDZKI Łukasz1989 Ostrów WielkopolskiDNS
MB136BRTIŠ Pavol1969 Tour de PovažieDNS
MB137DZADON Matus1975 krakokross kezmarokDNS
FE55KOLIBÁROVÁ Martina1984 PrešovMimo poradia 1:37:54
MA108DEMOČKO Tomáš1980 MARAS teamMimo poradia 1:37:54