Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Kubašská 10
Kubašská 10° - 10 km - Výsledky
Pretekaj.sk
Kubašská 10° - 10 km
Výsledky
Kubašská 10
Preteky:
Kubašská 10° - 10 km
Kubašská 10° - 10 km
Kubašská 10° - 5 km
Kubašská 10° - žiaci a dorast
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
MJ - Juniori 16-18 rokov
MA - Muži do 39 rokov
MB - Muži 40-49 rokov
MC - Muži 50 a viac rokov
FJ - Juniorky 16-18 rokov
FA - Ženy do 34 rokov
FB - Ženy 35-49 rokov
FC - Ženy nad 50 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
MB
(1.)
130
DUBAŠÁK Jozef
1977
Poprad
38:22,20
00:00,00
2
MA
(1.)
115
HAVIARIK Jakub
1996
ŠKP Vysoká Tatry
38:50,60
00:28,40
3
MA
(2.)
139
BACHRATÝ Štefan
1986
Poprad
40:34,60
02:12,40
4
MB
(2.)
102
DLUGOŠ Maroš
1979
VSM
42:35,30
04:13,10
5
MB
(3.)
114
DURAČINSKÝ Peter
1982
Poprad
42:49,70
04:27,50
6
MA
(3.)
135
ČERNICKÝ Marián
1984
Markušovce
43:01,80
04:39,60
7
MA
(4.)
105
MALČEK Marek
1999
Zdravie v pohybe Lučatín
44:14,70
05:52,50
8
FA
(1.)
133
HRUŠOVSKA Eva
1990
Nova Lesna
51:59,50
13:37,30
9
MA
(5.)
127
ŠČURKA Samuel
1998
Poprad
52:00,30
13:38,10
10
MC
(1.)
137
LUHA Marian
1971
Spišské Bystré
52:01,50
13:39,30
11
MC
(2.)
124
MACKO Ján
1966
Smižany
52:08,90
13:46,70
12
MB
(4.)
109
DOMINIK Tomáš
1979
Kst Častá
52:45,50
14:23,30
13
MB
(5.)
121
KOPERDÁK Marek
1977
Driapači z Raja
52:58,20
14:36,00
14
MC
(3.)
118
ŽUGEC Ján
1968
Bežecký klub Poprad
52:58,60
14:36,40
15
MC
(4.)
117
LORINC František
1965
Spišská Nová Ves
53:18,60
14:56,40
16
MB
(6.)
103
VITKO Miroslav
1981
KST Spišské Bystré
53:22,50
15:00,30
17
MC
(5.)
112
KOŠŤÁL Karol
1963
Tatranská Lomnica
53:33,80
15:11,60
18
MA
(6.)
108
BENDIK Martin
1993
Poprad
54:06,60
15:44,40
19
MB
(7.)
104
HALIK Ján
1976
Davorin
55:35,10
17:12,90
20
FB
(1.)
123
VALENČÍKOVÁ Marcela
1975
Sp.Tomášovce
55:50,80
17:28,60
21
MC
(6.)
128
STANKOVIČ Miroslav
1969
Čaňa
56:50,20
18:28,00
22
MB
(8.)
132
MIZERA Jan
1976
57:24,50
19:02,30
23
MB
(9.)
120
STANKOVEN Luboš
1980
Poprad
59:04,90
20:42,70
24
FB
(2.)
101
LOPUŠEKOVÁ Denisa
1983
Spišské Bystré
59:18,30
20:56,10
25
FA
(2.)
107
DURKOTOVÁ Natalia
1994
Spišská Teplica
01:00:14,20
21:52,00
26
MA
(7.)
136
ŠIVEC Filip
1990
Poprad
01:07:20,80
28:58,60
27
MA
(8.)
140
ĎURAJ Stanislav
1996
GOČOVO
01:07:21,30
28:59,10
28
MB
(10.)
116
HROMJAK Imrich
1977
Poprad
01:07:30,20
29:08,00
29
MC
(7.)
122
KUKURA Peter
1970
Jánovce pri Poprade
01:07:30,80
29:08,60
30
MC
(8.)
126
ŠČURKA Jaroslav
1970
Poprad
01:09:09,20
30:47,00
31
FB
(3.)
125
GOLEŇOVÁ Žaneta
1987
Švábovce
01:10:05,10
31:42,90
32
MJ
(1.)
131
GONČÁR Peter
2004
Poprad
01:10:05,30
31:43,10
33
FB
(4.)
111
LOPUŠEKOVÁ Dominika
1984
Spišské Bystré
01:10:20,00
31:57,80
34
MB
(11.)
110
LOPUŠEK Martin
1979
Spišské Bystré
01:10:20,10
31:57,90
35
MC
(9.)
138
ILENČIK Radoslav
1972
Poprad
01:10:40,60
32:18,40
36
MA
(9.)
119
TEREK Radoslav
1997
Pohorelá
01:12:46,90
34:24,70