Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Memoriál Jána Stilla - 20. ročník
MJS - 9370m - Výsledky
Pretekaj.sk
MJS - 9370m
Výsledky
Memoriál Jána Stilla - 20. ročník
Preteky:
MJS - 9370m
MJS - Night Run
MJS - 9370m
MJS - 6600m
MJS - Štafeta Dr. Guhra
MJS - Nordic Walking
MJS - Detské a mládežnícke preteky
Prílohy
Program/Propozície
Propozície MJS 9370 a 6600m (645,6kB)
Propozície Night Run (666,8kB)
Propozície MJS - štafeta (548,9kB)
Propozície - deti (1,1MB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F - Ženy do 39 rokov
F40 - Ženy 40-49 rokov
F50 - Ženy 50-59 rokov
F60 - Ženy 60-69 rokov
F70 - Ženy nad 70 rokov
FJ - Ženy - juniorky
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži 40 - 49 rokov
M50 - Muži 50 - 59 rokov
M60 - Muži 60-69 rokov
M70 - Muži nad 70 rokov
MJ - Muži - juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
M50
(1.)
286
JURČÍK Ján
1968
KKM Čadca
44:31,29
00:00,00
404
2
M50
(2.)
200
RACZ Stefan
1961
Kob Kysak
45:09,77
00:38,48
395
3
M50
(3.)
187
HOJDA Igor
1969
DANKAteam
46:47,88
02:16,59
368
4
M50
(4.)
173
AMBRÓZ Jozef
1967
Bežecky klub Poprad
48:30,96
03:59,67
346
5
M50
(5.)
120
MALÍČEK Ján
1966
MALCO MYJAVA
48:32,67
04:01,38
344
6
M50
(6.)
34
Miško Ľuboš
1967
NW-Running Prešov
49:22,04
04:50,75
336
7
M50
(7.)
327
Sciranko Jozef
1961
BK Steel Košice
49:46,85
05:15,56
334
8
M50
(8.)
237
PEREGRIM Štefan
1968
VK Trade
50:34,18
06:02,89
326
9
M50
(9.)
240
BALOGH Vladimír
1963
Tj Obal servis Košice
51:16,03
06:44,74
318
10
M50
(10.)
169
SPODNIAK Ján
1967
BŠK Banská Bystrica
51:33,96
07:02,67
314
11
M50
(11.)
231
KLAUSMAN Miroslav
1962
Dobšiná
55:47,09
11:15,80
270
12
M50
(12.)
171
SVOBODA Martin
1969
TATRAVAGÓNKA - železní bežci
59:27,15
14:55,86
216
13
M50
(13.)
288
PRIBULA Igor
1962
Prima SH Vranov
59:32,55
15:01,26
215
14
M50
(14.)
165
DUBAI Ján
1963
Handlová
59:58,21
15:26,92
211
15
M50
(15.)
104
MADAJ Ľubomír
1962
Ráztočno
01:00:25,71
15:54,42
207
16
M50
(16.)
692
GERÉNYI Richard
1967
vysoke tatry
01:00:44,08
16:12,79
203
17
M50
(17.)
271
SADKOWSKI Kazimierz
1960
Skarszewy
01:02:07,16
17:35,87
192
18
M50
(18.)
182
JAMNICKÝ Gejza
1963
BK Spišská Teplica
01:04:05,61
19:34,32
179
19
M50
(19.)
35
Pudiš Štefan
1966
OŠK Ludrová
01:05:07,59
20:36,30
172
20
M50
(20.)
148
TOMÁŠ Emil
1966
01:05:52,88
21:21,59
161
21
M50
(21.)
78
TELEPOVSKÝ Miroslav
1962
EMTE TREBIŠOV
01:07:39,52
23:08,23
149
22
M50
(22.)
307
FOTTA Rastislav
1964
Prešov
01:09:57,93
25:26,64
138
23
M50
(23.)
93
ŠALATA Martin
1969
01:10:16,60
25:45,31
135
24
M50
(24.)
155
ŽUGEC Štefan
1960
Bežecky klub Poprad
01:10:38,06
26:06,77
133
25
M50
(25.)
163
KOŠÁR Dalibor
1967
HO LŠ Poprad
01:13:28,54
28:57,25
122
26
M50
(26.)
235
RICHVEIS Marián
1966
Smižany
01:17:18,23
32:46,94
117
27
M50
(27.)
55
KUBO Martin
1964
Poprad
01:20:10,29
35:39,00
113