Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Malý štrbský maratón
Malý štrbský maratón - historické tabuľky - Výsledky
Pretekaj.sk
Malý štrbský maratón - historické tabuľky
Výsledky
Malý štrbský maratón
Malý štrbský maratón - historické tabuľky
Kategórie:
M - Muži
F - Ženy
Muži
- Malý štrbský maratón 31 km
Por.
Meno
Nar.
Klub
Najlepší čas
Posledný štart
Počet štartov
81
Csiba Boris
1980
BMSC Bratislava
/ Bratislava
01:49:28,00
2016 (39.)
01:49:28
2016 (39.)
5
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
01:49:28
6./6./6.
BMSC Bratislava
2013
01:50:05
5./5./3.
Bratislava
2012
01:58:18
13./13./10.
RUN SHOP SPORTTEAM
2011
02:06:46
11./11./4.
RUN SHOP SPORTTEAM
2010
02:10:34
14./14./5.
Bratislava
82
Szunyog Juraj
VTJ Liptovský Mikuláš
01:49:31,00
1994 (18.)
01:55:15
1996 (20.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1996
01:55:15
13./13./11.
Gymklub Liptovský Hrádok
1995
02:46:49
139./130./18.
Gymklub Liptovský Hrádok
1994
01:49:31
10./10./8.
VTJ Liptovský Mikuláš
1993
02:10:38
41./41./28.
VTJ Liptovský Mikuláš
83
WANGARI Peter Chege
1987
run2gether
01:49:41,00
2019 (42.)
01:49:41
2019 (42.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2019
01:49:41
3./3./3.
run2gether
84
Janicki Jaroslaw
1966
Gryfimo,Poľsko
/ Gryfino
01:49:41,20
2009 (32.)
01:54:05
2012 (35.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
01:54:05
9./9./2.
Hermes Gryfino
2009
01:49:41
5./5./3.
Gryfimo,Poľsko
2008
01:51:07
4./4./1.
Gryfimo,Poľsko
85
Štrompl Ján
1954
MGT Repák Košice
01:49:43,80
1995 (19.)
02:30:39
2007 (30.)
6
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2007
02:30:39
96./91./27.
Elektroservis Košice
2006
02:09:58
33./32./3.
Elektroservis Košice
2005
02:07:00
22./22./1.
MGT Repák Košice
2002
02:12:45
61./59./16.
Rotor Košice
1995
01:49:44
7./7./1.
MGT Repák Košice
1994
01:50:13
12./12./3.
MGT Repák Košice
86
Dziuba Bogdan
1974
JM Bardejov
/ Stalowa Wola
01:49:53,50
2008 (31.)
01:50:49
2012 (35.)
5
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
01:50:49
4./4./4.
SKB Stalowa Wola
2011
01:51:13
1./1./1.
JM Dmolex Bardejov
2009
01:52:15
6./6./3.
JM Bardejov
2008
01:49:54
3./3./3.
JM Bardejov
2007
01:51:04
1./1./1.
JM Bardejov
87
Ivan Milan
Lokomotíva Zvolen
01:49:54,20
1992 (16.)
01:57:46
1995 (19.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1995
01:57:46
20./20./17.
Maratón Klub Rajec
1992
01:49:54
3./3./3.
Lokomotíva Zvolen
1991
01:51:21
1./1./1.
FAC LB Zvolen
88
Harentarčík Andrej
TJ Kežmarok
01:49:55,80
1994 (18.)
01:53:52
1995 (19.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1995
01:53:52
14./14./12.
KAC Dukla Kežmarok
1994
01:49:56
11./11./9.
TJ Kežmarok
1984
01:52:06
7./7./7.
TJ Kežmarok
89
Řezáč Ladislav
1954
Liaz Jablenec
01:49:56,00
1980 (4.)
01:49:56
1980 (4.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1980
01:49:56
2./2./2.
Liaz Jablenec
90
Antonenko Nikolaj
JM LAVO Bardejov
01:50:07,50
1996 (20.)
01:50:08
1996 (20.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1996
01:50:08
6./6./5.
JM LAVO Bardejov
1995
01:57:06
18./18./16.
Ukrajina
91
Marek Dryja
1970
Concordia - Poľsko
01:50:08,00
2006 (29.)
01:50:08
2006 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2006
01:50:08
4./4./4.
Concordia - Poľsko
91
NAGY Tamás
1984
Benedek-Team Debrecen
01:50:08,00
2016 (39.)
01:50:08
2016 (39.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
01:50:08
8./8./7.
Benedek-Team Debrecen
93
Peterčák Vojtěch
1947
TJ VSŽ Košice
01:50:09,00
1980 (4.)
01:52:48
1982 (6.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1982
01:52:48
4./4./4.
TJ VSŽ Košice
1980
01:50:09
3./3./3.
TJ VSŽ Košice
1979
01:50:27
1./1./1.
TJ VSŽ Košice
94
Imrich Slavomír
1972
Biatlon klub Markušovce
01:50:18,90
2004 (27.)
01:52:11
2005 (28.)
7
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2005
01:52:11
4./4./3.
Biatlon klub Markušovce
2004
01:50:19
5./5./4.
Biatlon klub Markušovce
2003
01:52:32
17./17./13.
Biatlon klub Markušovce
2002
01:57:51
24./24./17.
Biatlon klub Ma
2001
02:06:19
24./23./15.
BK Markušovce
2000
02:09:45
57./54./29.
Klub Biatlonu Markušovce
1999
02:27:18
105./97./44.
Biatlon klub Markušovce
95
Piecka Ján
1946
Lokomotíva Bučina Zvolen
01:50:22,00
1982 (6.)
02:02:58
1988 (12.)
5
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1988
02:02:58
13./13./3.
TJ Lokomotíva Bučina Zvolen
1982
01:50:22
1./1./1.
Lokomotíva Bučina Zvolen
1979
01:56:25
7./7./7.
Lokomotíva Bučina Zvolen
1978
01:52:52
4./4./4.
Lokomotíva Bučina Zvolen
1977
01:54:19
6./6./6.
Lokomotíva Bučina Zvolen
96
Polák Peter
1948
Slávia VŠT Košice
01:50:28,20
1980 (4.)
03:23:31
2021 (43.)
16
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
03:23:31
143./117./8.
Maratónsky klub Košice
2019
03:00:35
155./130./4.
Maratónsky klub Košice
2010
02:33:04
57./54./19.
Polysoft, Košice
2009
02:19:14
53./50./5.
Polysoft, Košice
2008
02:23:19
58./53./4.
Košice
2007
02:13:48
43./43./10.
Košice
2006
02:07:13
24./23./1.
KISS-Rádio Košice
2005
02:08:10
24./24./2.
Polysoft, Košice
2004
02:04:30
27./26./3.
Klub Geoma-Labaš Košice
2003
02:02:36
43./42./4.
Progres Košice
2002
02:09:19
53./51./4.
BELLE Košice
2000
02:04:25
37./36./3.
LPG Barca Košice
1987
01:56:17
10./10./1.
Slávia VŠT Košice
1983
01:51:47
2./2./2.
Slávia VŠT Košice
1980
01:50:28
4./4./4.
Slávia VŠT Košice
1978
01:50:54
2./2./2.
Slávia VŠT Košice
97
AUGUSTIŇÁK Dušan
1964
ČH Štrbské Pleso
/ Poprad
01:50:30,70
1984 (8.)
02:36:16
2007 (30.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2007
02:36:16
119./108./37.
poprad
1985
01:51:00
4./4./4.
ČH Štrbské Pleso
1984
01:50:31
3./3./3.
ČH Štrbské Pleso
98
Piala Peter
1964
AŠK Grafobal - Skalica
01:50:36,40
2004 (27.)
02:05:41
2006 (29.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2006
02:05:41
22./22./11.
AŠK ŠKP Skalica
2004
01:50:36
6./6./2.
AŠK Grafobal - Skalica
99
Kováč Ľuboš
Calex Zlaté Moravce
01:50:39,10
1982 (6.)
01:50:39
1982 (6.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1982
01:50:39
2./2./2.
Calex Zlaté Moravce
100
Šnajdr Milan
ZVL Považská Bystrica
01:50:41,00
1977 (1.)
01:50:41
1977 (1.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1977
01:50:41
3./3./3.
ZVL Považská Bystrica
Zobrazené: 81 - 100 z 2118
Strana 5 z 106
<<
<
2
3
4
5
6
7
8
>
>>
Zobraziť kompletné výsledky (2118)
Ženy
- Malý štrbský maratón 31 km
Por.
Meno
Nar.
Klub
Najlepší čas
Posledný štart
Počet štartov
81
Esentierová Adéla
1988
Baláž EXTREME-TEAM Ostrava
/ Ostrava
02:29:50,70
2011 (34.)
02:29:51
2011 (34.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2011
02:29:51
53./5./3.
Baláž EXTREME-TEAM Ostrava
82
Koledová Žideková Jana
1960
Maratón Rajec
/ Rajec
02:30:37,70
1998 (21.)
02:50:19
2009 (32.)
9
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2009
02:50:19
174./15./4.
Maratón klub Rajec
2007
02:43:46
152./15./6.
Maratón klub Rajec
2006
03:06:00
157./12./5.
Maratón klub Rajec
2002
02:42:17
161./8./8.
MK Rajec
1998
02:30:38
100./8./5.
Maratón Rajec
1996
03:01:38
166./10./7.
Maratón Rajec
1992
02:53:24
98./3./3.
Maratón Rajec
1990
02:46:17
68./1./1.
TJ Jedota Rajec
1989
02:57:09
92./1./1.
TJ Jedota Rajec
83
Seidlova Eva
1948
AK Tlmače
02:30:46,60
2003 (26.)
02:42:02
2009 (32.)
7
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2009
02:42:02
142./11./2.
AK Tlmace
2008
02:49:19
126./11./1.
AK Tlmace
2007
02:35:59
117./10./3.
AK Tlmace
2006
02:38:27
107./5./1.
AK Tlmace
2005
02:41:38
116./7./1.
AK Tlmace
2004
02:41:09
127./7./1.
AK Tlmace
2003
02:30:47
156./8./1.
AK Tlmače
84
Kyzeková Dominika
1982
Maratón Klub Rajec
02:31:04,30
2003 (26.)
02:31:04
2003 (26.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2003
02:31:04
157./9./4.
Maratón Klub Rajec
85
Kamenská Lucia
1981
Marathon Banska Bystrica
/ Banska Bystrica
02:31:08,60
2012 (35.)
02:31:09
2012 (35.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
02:31:09
62./8./6.
Marathon Banska Bystrica
2009
02:34:24
110./7./4.
VŠC Dukla Banská Bystrica
86
Budinská Eva
1956
Pravenec
/ Poluvsie
02:31:10,30
2007 (30.)
02:35:01
2009 (32.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2009
02:35:01
113./8./1.
Poluvsie
2008
02:51:26
133./12./2.
Obecný úrad Poluvsie
2007
02:31:10
101./6./1.
Pravenec
87
Vesturová Viktória
Liptovská Teplička
02:31:30,00
1991 (15.)
02:31:30
1991 (15.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1991
02:31:30
59./1./1.
Liptovská Teplička
88
Kovářová Marcela
1979
B.B.
/ Banská Bystrica
02:31:35,30
2014 (37.)
02:31:35
2014 (37.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2014
02:31:35
60./8./3.
B.B.
2012
02:34:17
69./9./7.
ŠKP APZ Bratislava
2011
02:56:51
123./15./6.
ŠKP APZ Bratislava
89
Medňanská Drahomíra
Junior Čubka, Banská Bystrica
02:31:58,10
1998 (21.)
02:31:58
1998 (21.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1998
02:31:58
102./9./4.
Junior Čubka, Banská Bystrica
90
Hudáková Jitka
1971
VTJ StrRaPKIS Trenčín
/ Trenčín
02:32:11,20
2007 (30.)
02:34:09
2011 (34.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2011
02:34:09
65./6./3.
Ak Spartak Dubnica nad Vahom
2008
03:19:42
193./19./9.
Trenčín
2007
02:32:11
106./7./3.
VTJ StrRaPKIS Trenčín
91
KUKUROVA KALAFUSOVA Lenka
1985
Active life team
/ Kosice
02:32:28,00
2023 (45.)
02:32:28
2023 (45.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
02:32:28
68./3./3.
Active life team
92
Skrúcaná Viktória
TJ Start Bratislava
02:32:51,10
1988 (12.)
02:32:51
1988 (12.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1988
02:32:51
65./1./1.
TJ Start Bratislava
93
Munstrová Eva
1977
AC Moravská Slávia
02:32:59,90
2008 (31.)
02:33:00
2008 (31.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2008
02:33:00
86./9./5.
AC Moravská Slávia
94
MAJERČÁKOVÁ Katarína
1990
Yogi tím
02:33:43,06
2021 (43.)
02:33:43
2021 (43.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
02:33:43
61./9./3.
Yogi tím
95
Ondrijová Erika
1974
MTC Vyšná Šebastová
02:34:08,81
2015 (38.)
02:34:09
2015 (38.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2015
02:34:09
65./5./2.
MTC Vyšná Šebastová
96
KRAUSOVÁ Darina
1974
AKEZ Kopřivnice
/ Nový Jičín
02:34:14,00
2023 (45.)
02:34:14
2023 (45.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
02:34:14
72./4./4.
AKEZ Kopřivnice
97
PLAČKOVA Gabriela
1976
ŠK BRADLAN
/ Brezová pod Bradlom
02:35:11,00
2017 (40.)
02:35:26
2018 (41.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
02:35:26
57./6./3.
ŠK BRADLAN
2017
02:35:11
62./5./3.
ŠK BRADLAN
2016
02:46:35
114./15./6.
Brezová pod Bradlom
98
Kleinová Mária
1952
LK SE Dobšiná
/ Dobšiná
02:35:21,00
1999 (22.)
02:56:37
2010 (33.)
13
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2010
02:56:37
109./8./7.
MILK AGRO Dobšiná
2009
02:48:24
166./14./5.
Dobšiná
2007
02:45:18
161./16./4.
Dobšiná
2006
02:54:27
142./11./2.
Dobšiná
2004
02:48:33
145./9./2.
ELÁN Rožňava
2002
02:49:30
179./10./10.
Elán Rožňava
2001
02:46:52
112./8./6.
Elán Rožňava
2000
02:38:26
141./10./3.
LK-Dobšiná
1999
02:35:21
120./9./6.
LK SE Dobšiná
1998
02:37:09
111./10./6.
LKVE Dobšiná
1996
02:45:42
148./7./4.
Elán Rožňava
1996
03:16:57
172./11./8.
NCHZ Nováky
1994
02:44:34
131./9./5.
Rožňava
99
GRENDOVÁ Andrea
1972
Revúca
02:35:53,00
2016 (39.)
02:35:53
2016 (39.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
02:35:53
81./9./3.
Revúca
100
Slobodová Jarmila
1965
Obecný úrad Pohronská Polhora
02:35:59,60
2005 (28.)
02:36:00
2005 (28.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2005
02:36:00
100./6./4.
Obecný úrad Pohronská Polhora
Zobrazené: 81 - 100 z 254
Strana 5 z 13
<<
<
2
3
4
5
6
7
8
>
>>
Zobraziť kompletné výsledky (254)