Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M (1.)36Peterčák Vojtěch1947TJ VSŽ Košice01:50:27,200:00,00
2M (2.)1Novák Jiří1945Lokomotiva Olomouc01:50:44,200:17,00
3M (3.)5Čuntala Juraj1951ZVL Kysucké Nové Mesto01:51:52,801:25,60
4M (4.)6Mača Jaromír1943ZVL Kysucké Nové Mesto01:54:41,804:14,60
5M (5.)32Čečotka František1959TJ ZVL Kysucké Nové Mesto01:54:58,404:31,20
6M (6.)89Polkoráb Ján1953Lokomotíva Bučina Zvolen01:55:39,405:12,20
7M (7.)90Piecka Ján1946Lokomotíva Bučina Zvolen01:56:25,405:58,20
8M (8.)41Péli Mihaly1959VOSE Budapest01:56:42,806:15,60
9M (9.)92Jacko Ján1951Liptovské Sliače01:58:08,807:41,60
10M (10.)64Gabovič Jozef1950Lokomotíva Leopoldov01:58:17,207:50,00
11M (11.)3Heining Jurgen1947Motor Nord-Ost Plaven01:58:43,808:16,60
12M (12.)25Trvalec Vladimír1960TJ Žiar nad Hronom01:59:51,609:24,40
13M (13.)37Motyka Lubomír1941TJ Slezan Opava02:00:09,009:41,80
14M (14.)60Bartko Vladimír1945 Tatrasvit Svit02:01:06,010:38,80
15M (15.)31Cvaniga Josef1946VOKD Poruba02:01:36,211:09,00
16M (16.)26Trvalec Michal1956TJ Žiar nad Hronom02:02:31,012:03,80
17M (17.)34Obraz Pavol1953 TJ Lokomotíva Košice02:02:36,412:09,20
18M (18.)52Holiga Ján1947Tatran Mošovce02:03:14,612:47,40
19M (19.)35Gondáš Ondrej1953Lokomotíva Bučina Zvolen02:03:27,413:00,20
20M (20.)85Brincko Juraj1954SZM Tatr. správa Nový Smokovec02:04:39,814:12,60
21M (21.)43Orčo ľubomír1960TJ Kriváň Liptovský Mikuláš02:05:12,414:45,20
22M (22.)100Chalúpka Jaroslav1960SZM Štrba02:07:01,016:33,80
23M (23.)59Krištofiak Vendelín1946Reštaurácie Trnava02:07:15,816:48,60
24M (24.)78Urbanovič Ladislav1950 Calex Zlaté Moravce02:08:23,217:56,00
25M (25.)61Staroň Vladimír1951ČH Štrbské Pleso02:08:39,218:12,00
26M (26.)87Kendera Jaroslav1956TJ OK Biely Potok02:08:53,418:26,20
27M (27.)62Pasiar Daniel1943ČH Štrbské Pleso02:09:06,818:39,60
28M (28.)44Chládek Ľudovít1953Calex Zlaté Moravce02:09:16,218:49,00
29M (29.)88Neuschl Pavol1955TJ Kremnické Bane02:09:26,218:59,00
30M50 (1.)68Volný Jaromír1928Tatran Střešovice Praha02:09:38,219:11,00
31M (30.)42Krivoš Emil1960TJ Kriváň Liptovský Mikuláš02:09:46,819:19,60
32M (31.)86Banas Miroslav1953TJ Biely Potok02:09:56,619:29,40
33M (32.)54Potúček Jiří1953Dul Zápotocký Kladno02:10:46,420:19,20
34M (33.)4Štýbnar Jiří1945 Lokomotiva Olomouc02:10:58,820:31,60
34M (33.)46Sekáč Ervín1953 SZM Grandhotel Starý Smokovec02:10:58,820:31,60
36M (35.)33Ryšula Ľubomír1956Chemosvit Svit02:12:25,021:57,80
37M (36.)67Demeter Ján1943 TJ Lutiše02:13:12,422:45,20
38M (37.)45Chládek Dušan1953Calex Zlaté Moravce02:14:07,623:40,40
39M (38.)10Čerešňa Dušan1952Chirana Stará Turá02:14:26,423:59,20
40M (39.)51Baran Ján1949TJ ŽB Rudňany02:14:31,624:04,40
41M (40.)58Sleziak Vilfred1942SZM Košice02:15:34,025:06,80
42M (41.)30Hajas Ivan1959TJ Strojárne Martin02:15:54,225:27,00
43M (42.)55Ondruš Pavol1955SZM Komárovice02:16:08,225:41,00
44M (43.)94Ivan Miroslav1960Vagónka Poprad02:17:44,427:17,20
45M40 (1.)77Bartko Ján1937TJ Chemosvit Svit02:18:36,828:09,60
46M (44.)28Velecký Milan1944Strojárne Martin02:18:50,028:22,80
47M (45.)48Bátora František1955Lokomotíva Prievidza02:19:09,228:42,00
48M (46.)75Slobodník Ján1948TJ Družstevník Šuňava02:20:07,829:40,60
49M (47.)56Rovný František1952SZM Poprad02:20:31,230:04,00
50M (48.)47Živna Eduard1943Lokomotíva Prievidza02:21:26,230:59,00
51M (49.)73Faix Pavol1959SZM Gerlachov02:23:05,832:38,60
52F (1.)71Sujová Mária0Baník Rudňany02:23:29,433:02,20
53M (50.)65Šulík Martin1947Lokomotíva Leopoldov02:23:38,833:11,60
54M (51.)79Turčan Pavol1953Calex Zlaté Moravce02:28:56,038:28,80
55M40 (2.)82Grohola František1939Vagónka Poprad02:29:20,438:53,20
56M (52.)29Hamza Ľubomír1950TJ Strojárne Martin02:30:41,040:13,80
57M40 (3.)84Venerovský Peter1938Vagónka Poprad02:30:48,440:21,20
58M (53.)69Gombita Milan1950 TJ Družstevník Štrba02:31:01,040:33,80
59M (54.)16Sobota František1943Lokomotiva Košice02:31:08,240:41,00
60M (55.)72Beleščák Viliam1947Tesla Podvysoká02:31:33,441:06,20
61M40 (4.)53Ondrák Bohumír1936Sokol Nové Mesto na Morave02:32:17,241:50,00
62M (56.)83Venerovský Vladimír1941Vagonka Poprad02:33:16,042:48,80
63M (57.)24Stano Milan1956TJ Žiar nad Hronom02:34:03,643:36,40
64M (58.)63Lieskovský Jaroslav1949Lokomotíva Leopoldov02:35:31,845:04,60
65M40 (5.)70Suja Michal1937Baník Rudňany02:35:34,645:07,40
66M (59.)76Slivka Dušan1944 TJ Družstevník Spišská Teplica02:35:48,445:21,20
67M (60.)66Laurík Jaroslav1955SZM Lesný závod Poprad02:43:47,053:19,80
68M (61.)91Jaščuk Václav1948TJ Chemosvit Svit02:44:05,853:38,60
69M40 (6.)93Koška Július1934Vagónka Poprad02:50:04,659:37,40
70M (62.)97Kováč Miroslav1963TJ Družstevník Štrba02:52:43,801:02:16,60
70M (62.)95Špendel Igor1963 TJ Družstevník Štrba02:52:43,801:02:16,60
70M (62.)98Tomko Ľubomír1963TJ Družstevník Štrba02:52:43,801:02:16,60
70M40 (7.)81Jančík Ján1931Vagónka Poprad02:52:43,801:02:16,60
M39Gašpar Šándor1950Honved BudapestDNF
M57Arpas Ľubomír1955SZM KomárovceDNF
M17Stulík Vladimír1957Lokomotíva KošiceDNF
M9Petr Jindřich1959Sokol Nová pakaDNF