Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M (1.)38Dziuba Bogdan1974 JM Bardejov01:51:04,200:00,00
2M (2.)28Ondráček Tomáš1977 VSK Univerzita Brno01:51:32,000:27,80
3M40 (1.)357Kadlec Petr1965 Milotice01:52:05,401:01,20
4M40 (2.)90Moravec Ján1967 ŠKP Skalica01:52:36,201:32,00
5M40 (3.)52RÁCZ ŠTEFAN1961 Gelnické Lesy,Kysak01:55:04,204:00,00
5M40 (3.)85Faško Pavol1963 JM Demolex Bardejov01:55:04,204:00,00
7M40 (5.)84Tomeček Jaroslav1965 JM Demolex Bardejov01:56:16,205:12,00
8M40 (6.)77Lorenčík Rudolf1965 Dynamo DPMK, Košice01:59:13,908:09,70
9M40 (7.)89Ožana Václav1964 TJ NMNM- Nové Mesto na Morave, ČR01:59:16,008:11,80
10M (3.)14Pockľan Ján1973 ŠK Hrachovo01:59:51,708:47,50
11M (4.)29Borek Aleš1977 VSK Univerzita Brno02:00:17,709:13,50
12M40 (8.)106RYŻAK MARIAN1962 NEWAG NOWY SĄCZ02:01:03,809:59,60
13M40 (9.)105Tokarczyk Marek1962 HOTEL PERŁA POŁUDNIA RYTRO,Poľsko02:01:55,010:50,80
14M40 (10.)100Ďuriga Stanislav1961 Noba,Trenčín02:02:24,411:20,20
15M (5.)6Koleda Zdenko1971 Maratón Klub Rajec02:02:33,611:29,40
16M (6.)21Kacíř Vlastimil1979 Český Těšín02:02:57,911:53,70
17M50 (1.)157Obraz Pavol1953 BK-Steel Košice02:04:19,913:15,70
18M (7.)9Hudák Juraj1973 VTJ StrRaPKIS Trenčín02:05:38,314:34,10
19M50 (2.)156Chrenka Jozef1957 AŠK Grafobal Skalica02:06:31,215:27,00
20M50 (3.)138Kocyba Henryk1955 WKB META LUBLINIEC,Poľsko02:06:44,515:40,30
21M50 (4.)392Hrušovský Milan1957 STEZ Spišská Nová Ves02:06:51,615:47,40
22M50 (5.)140Smitka Ladiskav1952 KP BKÚ Mělník02:06:56,015:51,80
23M40 (11.)53Giertli Tomáš1967 Čierny Balog - Dobroč02:07:09,416:05,20
24M40 (12.)99Cieplak Maciej1962 CHEMIA-HURT RYBNIK,Poľsko02:07:47,016:42,80
25M40 (13.)48Ambróz Jozef1967 ŠK OLYMP SLOVAKIA02:08:55,217:51,00
26M (8.)5Šoltýs Milan1972 Pyrobatis - Batizovce02:09:19,318:15,10
27M40 (14.)51Balogh Vladimír1963 AKUNA,Košice02:09:46,518:42,30
28M40 (15.)98Pribula Vladimir1958 OBS Prešov02:09:55,718:51,50
29M (9.)398Vaľko Cyprián1972 Slavoj Trebišov02:10:00,118:55,90
30M60 (1.)190Bašista Vincent1942 Spartak Dubnica02:10:09,519:05,30
31M (10.)11Staš Anton1969 BS Tatran Turany02:10:33,119:28,90
32M (11.)10Rybár Vladimír1970 Maratón Rajec02:10:51,119:46,90
33M40 (16.)55Cesnek Ľuboš1965 ŠKP Žilina02:11:11,920:07,70
34M50 (6.)125MACKO Ivan1951 Auto Danubius Banská Bystrica02:11:15,520:11,30
35M50 (7.)121Mikovíny Peter1952 Železiarne Podbrezová02:11:20,920:16,70
36M (12.)25Bednarz Libor1980 X-AIR Ostrava02:11:30,820:26,60
37M (13.)3Hus Peter1971 BK Cyklosun Plus Novoveská Huta02:12:05,321:01,10
38M40 (17.)68Chabada Ondrej1963 MK TATRAN Spišská Nová Ves02:12:41,421:37,20
39M40 (18.)72Szwed Krzysztof1965 WKB META LUBLINIEC,Poľsko02:13:01,621:57,40
40M40 (19.)101Rajniak Milan1966 TJ-Tatran-Hybe02:13:21,922:17,70
41M50 (8.)168KOTARSKI Wieslaw1920 TYTAN - Police,Poľsko02:13:40,022:35,80
42M50 (9.)128Galovič Bartolomej1957 Maratón klub Rajec02:13:43,022:38,80
43M50 (10.)148Polák Peter1948 Košice02:13:48,322:44,10
44M (14.)33Drlička Miroslav1972 Maratón klub Rajec02:14:04,623:00,40
45M40 (20.)104Blažek Pavol1958 VŠC Dukla Banská Bystrica02:15:26,124:21,90
45F40 (1.)203Melicherová Ludmiła1964 JM Bardejov02:15:26,124:21,90
47M40 (21.)81Dancák Zoltán1959 Dynamo DPMK,Košice02:16:01,824:57,60
48M40 (22.)384Gašparovič Milan1964 James02:16:20,425:16,20
49M (15.)347Plekanec Juraj1974 ŠK Štrba02:17:03,825:59,60
50M (16.)46Parimucha Ľubomír1968 Mšk Sp. Podhradie02:17:14,926:10,70
51M50 (11.)170Prcin Emil1951 ŠK Kriváň važec02:18:40,927:36,70
52M50 (12.)117Hirjak Vladimír1957 AC Michalovce02:19:16,028:11,80
53M40 (23.)396Kollar Lubomir1964 Nová Lesná02:19:33,428:29,20
54M40 (24.)75Maľák Štefan1962 ŠK Olcnava02:19:36,128:31,90
55F40 (2.)211Balošáková Anna1961 Stará Bystrica, ŠKP-Čadca02:19:56,128:51,90
56M40 (25.)102Orlicki Stanislaw1959 KWK -Ziemowit,Poľsko02:19:56,628:52,40
57M60 (2.)181Mikuštiak Jaroslav1947 Maestro Mondi BP SCP Ružomberok02:20:13,229:09,00
58M50 (13.)163Polc Štefan1950 OŠK Dobrá Niva02:20:31,929:27,70
59M50 (14.)113Gallik František1951 AO Svit02:20:38,029:33,80
60M40 (26.)97Nagy David1967 Club Penati,Bratislava02:20:59,929:55,70
61M18 (1.)394Šitar Tomáš1988 JMD Molex Bardejov02:21:09,930:05,70
62M40 (27.)57Uhlárik Pavol1959 Maratón Klub Rajec02:21:27,130:22,90
63M50 (15.)122Haluza Marian1950 AMK _Nové Zámky02:21:46,930:42,70
64M50 (16.)114Dominik Ján1953 BK Cyklosun Plus Novoveská Huta02:22:01,030:56,80
65M50 (17.)146Nepko Gabriel1956 05.BK.Furča Košice02:22:33,331:29,10
66M18 (2.)368Miklošek Peter1988 SK ŠTRBA02:23:12,832:08,60
67M50 (18.)380Berky Robert1957 AMK Nové Zámky02:23:14,132:09,90
68M (17.)4Benedik Peter1973 BK Steel Košice02:24:45,533:41,30
69M (18.)12Lištiak Vladimír1972 RTVŠ Važec02:24:50,233:46,00
70M50 (19.)118Bačík Peter1953 KTK Liptovský Mikuláš02:24:50,833:46,60
71M50 (20.)369Strakoš Jiri1950 Tatra Kopřivnice Libhošť02:25:19,934:15,70
72F (1.)358Ammerová Jana1977 AK Holíč02:25:36,834:32,60
73M (19.)1Korotvička Pavel1976 BK Steel Košice02:25:38,834:34,60
73F (2.)202Sroková Zuzana1979 BK Steel Košice02:25:38,834:34,60
75M50 (21.)136Hýrošš Pavol1952 Lokomotíva Vrútky02:25:48,734:44,50
76M50 (22.)137Kvita Josef1951 M.K. Kopřivnice02:25:55,834:51,60
77M (20.)16Ševčík Štefan1973 Shinkansen Dunajská Lužná02:26:07,035:02,80
78M (21.)22Trocha Rastislav1971 Košice02:26:15,735:11,50
78M40 (28.)390Lazár Peter1965 AK Žilina02:26:15,735:11,50
80M60 (3.)400Demeter Ján1943 SBS Zvolen02:26:17,335:13,10
81M40 (29.)63Klimčák Jozef1961 Poprad02:26:28,535:24,30
81M60 (4.)173Janota Michal1945 ŠK Skalica na Slovensku02:26:28,535:24,30
83M40 (30.)78Sopko Pavol1967 Dynamo DPMK Košice02:26:32,735:28,50
84M60 (5.)176Lupták Július1942 ŠK Štrba02:26:40,135:35,90
85M50 (23.)155Petrák Dušan1956 AŠK Grafobal Skalica02:27:11,136:06,90
86F (3.)205Chovanová Eva1979 ŠKV Šebestová pri Prešove02:27:38,736:34,50
87M18 (3.)223Vnenčák Matúš1988 MountainRun.Skialp Poprad02:28:24,937:20,70
88M (22.)26Kočiš Matej1985 BKT Trstené pri Hornáde02:28:42,737:38,50
88M50 (24.)162Volek Ľudovít1951 BBS Bratislava02:28:42,737:38,50
90M40 (31.)94Takács Jaroslav1962 MERCOR, Košice02:29:29,638:25,40
91M50 (25.)111Klas Jaroslav1950 Chemosvit, Svit02:29:51,338:47,10
92M60 (6.)171Krajči Milan1941 Lokomotíva Zvolen02:30:22,139:17,90
93M50 (26.)151Šmida Vladimír1954 KST Spišská Nová Ves02:30:32,239:28,00
94M (23.)17Baloga Štefan1972 KB Fox Team Prešov02:30:33,339:29,10
95M40 (32.)47Kandra František1964 BK Steel Košice02:30:34,739:30,50
96M40 (33.)76Belko Zdenek1959 TJ - Dynamo DPMK, Košice02:30:39,439:35,20
96M40 (33.)88Pavlik Jan1958 AŠK Grafobal Skalica02:30:39,439:35,20
96M50 (27.)139Štrompl Ján1954 Elektroservis Košice02:30:39,439:35,20
96M18 (4.)367Balošák Gabriel1989 ŠKP Čadca02:30:39,439:35,20
100M40 (35.)87Bojtoš Miroslav1964 Zvolen02:30:41,839:37,60
101F50 (1.)381Budinská Eva1956 Pravenec02:31:10,340:06,10
102M50 (28.)145Matej František1950 BK Steel Košice02:31:49,440:45,20
103M (24.)32Breznen Igor1975 BK Steel Košice02:31:59,240:55,00
104M (25.)31Kráľ Martin1980 OBS Prešov02:32:00,740:56,50
105M50 (29.)131Vrabeľ Jozef1955 BK Steel Košice02:32:09,641:05,40
106F40 (3.)214Hudáková Jitka1971 VTJ StrRaPKIS Trenčín02:32:11,241:07,00
107F40 (4.)215Billá Erika1963 BK-Steel Košice02:32:26,341:22,10
108M (26.)39Urban Miroslav1969 Žatec02:32:31,341:27,10
109M18 (5.)355Gemza Tomáš1988 ŠK Štrba02:32:45,041:40,80
110M (27.)7Hyrjak Jozef1976 ŠK Štrba02:32:51,741:47,50
111M40 (36.)74Čajkovič Milan1965 Trnava02:33:16,042:11,80
112M50 (30.)164Tomčo Ján1956 ŠK Vyšná Šebastová02:33:47,142:42,90
113M (28.)19Dobšovič Rastislav1972 KRB Dolné Orešany02:33:53,842:49,60
114M50 (31.)364Fendek František1957 KB Šuňava02:34:44,143:39,90
115F50 (2.)218TISZOVÁ Alžbeta1957 Tube City IMS Košice02:35:14,144:09,90
116M60 (7.)383Miškár Stanislav1944 Svit02:35:28,344:24,10
117F50 (3.)217Seidlova Eva1948 AK Tlmace02:35:59,444:55,20
118F (4.)206Plchová Lenka1981 ŠK Chrabrany02:36:12,945:08,70
119M40 (37.)61AUGUSTIŇÁK Dušan1964 poprad02:36:16,145:11,90
120M50 (32.)149Kožíšek Dušan1955 AŠK Skalica02:36:35,845:31,60
121M (29.)34Chovanec Jozef1980 Bardejov02:37:05,746:01,50
122M60 (8.)192Fotul Juraj1946 O5 BK Furča, Košice02:37:18,046:13,80
123M50 (33.)165Kormaník Lukáš1957 Sokol Ľubotice02:37:36,646:32,40
124M60 (9.)179Bartko Vladimír1945 TJ Tatrasvit Svit02:37:37,746:33,50
125M18 (6.)225Fendík Erik1990 Košice02:37:39,846:35,60
126M60 (10.)382Podžorny Ervin1941 ET TŘINEC02:37:41,746:37,50
127M50 (34.)107Krčmárik Vladimír1954 HGM Žilina02:37:58,246:54,00
128F (5.)204Marusiakova Miriam1981 PIM RC,Bratislava02:38:27,347:23,10
129M40 (38.)73Kordziński Kazimierz1958 WKB META LUBLINIEC,Poľsko02:38:59,947:55,70
130F (6.)199Kacířová Svatoslava1981 Železná Studienka Bratislava02:39:21,648:17,40
131M40 (39.)56Uhlárik Ján1963 Maratón Klub Rajec02:40:02,048:57,80
132M50 (35.)130Nižnan Milan1950 BBS - Bratislava02:40:13,049:08,80
133M (30.)24Porubiak Marek1976 ŠK Copy Servis Lipt.Mikuláš02:40:22,849:18,60
134M (31.)27Spišiak Robert1975 GOLDEN ROYAL Košice02:40:34,049:29,80
135M50 (36.)123Malejčík Jozef1955 SVP, šp., Michalovce02:40:37,249:33,00
136M40 (40.)92Lukáč Karol1962 ŠŠK Košice02:41:02,649:58,40
137M50 (37.)144Furín Milan1950 BK Steel Košice02:41:03,249:59,00
137M60 (11.)189Horný Jaroslav1947 BK Steel Košice02:41:03,249:59,00
139M60 (12.)198Poláček Milan1941 BK Steel Košice02:41:21,150:16,90
140M40 (41.)59Kičák Ján1959 ŠK Lipt. Teplička02:41:29,450:25,20
140M50 (38.)160Hromjak Jozef1949 BK Steel Košice02:41:29,450:25,20
142M40 (42.)54Suchý Zdeno1959 Poprad02:41:38,250:34,00
143M40 (43.)377Nahálka František1959 Biatlon Šuňava02:42:22,851:18,60
144M60 (13.)184Béres Ľudovít1947 Družstevník Hronovce02:42:27,751:23,50
145M50 (39.)167Telepovský Michal1957 Tel-M klub Košice02:42:42,651:38,40
146M50 (40.)124Mihok Imrich1954 O5 bežecký klub Furča- Košice02:43:04,852:00,60
147M40 (44.)93NOVÁK Jozef1962 VSE a.s. Košice02:43:11,252:07,00
148F40 (5.)209Semanová Zlata1958 KTK Lipt. Mikuláš02:43:23,552:19,30
149M50 (41.)360Marton Milan1948 ŠKP Poprad02:43:35,952:31,70
150M40 (45.)91Bednár František1958 OBS Prešov02:43:38,452:34,20
151M40 (46.)365Brodňan Ľudovít1959 AK KOVO Stránske02:43:40,852:36,60
152F40 (6.)210Koledová Žideková Jana1960 Maratón klub Rajec02:43:45,952:41,70
153M50 (42.)134Tekely Jaroslav1949 B.K. Cyklosun Plus Nová Huta02:43:49,052:44,80
154M40 (47.)95Nemec Ľuboš1963 BSĽG Zvolen02:43:50,552:46,30
155M60 (14.)197Stanek František1945 ŠK Vyšná Šebastová02:43:51,152:46,90
156M (32.)385Bulava Karol1975 ŠK Lipt. Teplička02:43:52,552:48,30
157M50 (43.)161Gerec Miroslav1953 Armáda ČR,Přerov02:43:56,052:51,80
158M50 (44.)154Pavuk Peter1949 Spider Team Levice02:43:56,252:52,00
159M40 (48.)103Májek Ivan1962 Bratislava02:44:08,753:04,50
160M40 (49.)62Blaško Branislav1962 ŠK Štrba02:44:14,053:09,80
161F50 (4.)219Kleinová Mária1952 Dobšiná02:45:17,854:13,60
162M40 (50.)83Baloga Jaroslav1967 KB - Fox Team Prešov02:45:47,054:42,80
163M50 (45.)153Sládek Jaroslav1950 BBS Bratislava02:46:44,855:40,60
164F40 (7.)212Božová Danica1963 AO Svit02:47:24,656:20,40
165M40 (51.)70Žugec Štefan1960 Batizovce02:47:29,456:25,20
166M40 (52.)60Goč Ladislav1965 BK Cyklosun plus Novoveská Huta02:47:53,556:49,30
167M40 (53.)359Orth Milan1961 ŠK Zohor02:49:21,858:17,60
168F (7.)200Hatalová Eva1972 MK-Tatran Spišská Nová Ves02:50:24,459:20,20
169M40 (54.)50Repák Emil1963 BKO Vyšná Myšľa02:50:25,359:21,10
170F40 (8.)213Berníková Eva1959 Cyklosun Novoveská Huta02:51:06,001:00:01,80
171M50 (46.)115Čurlej Jozef1951 TEKRO-Košice02:51:21,701:00:17,50
172M50 (47.)109Saksa Ján1948 BK Steel Košice02:51:23,101:00:18,90
173M60 (15.)193TUČNÝ Ján1947 MK Pardubice02:52:40,601:01:36,40
174M60 (16.)188Semaník Ján1942 SENIOR CLUB MEDZEV02:53:09,901:02:05,70
175M (33.)44Poláček Ivan1986 Žilina02:54:33,601:03:29,40
176M (34.)18Maguth Eduard1971 Delphi Poprad02:54:35,901:03:31,70
177M40 (55.)96Černohorský Branislav1963 Lipt. Teplička02:55:23,001:04:18,80
178M60 (17.)182Smolar Július1946 MK Tatran Spišská Nová Ves02:55:38,401:04:34,20
179M50 (48.)169Erdziak Pavol1950 BBS Bratislava02:56:52,401:05:48,20
180M50 (49.)141Slanina Peter1952 PRP - Veľký Krtíš02:57:07,801:06:03,60
180M60 (18.)196Hudák Emil1947 KLUKNAVA02:57:07,801:06:03,60
182M40 (56.)79Telepovský Miroslav1962 eMTe Trebišov02:57:27,301:06:23,10
183M60 (19.)183Tomíšek Jindřich1939 Hanácká kyselka-Horní Moštenice02:57:51,301:06:47,10
184M60 (20.)174Kabelík Jaroslav1941 Slovácká Slavia Uh.Hradiště02:57:53,701:06:49,50
185M (35.)393Kurák Milan1968 ŠK OAIM02:58:45,501:07:41,30
186M50 (50.)127Gunár Pavel1951 Emerson KOP-FLEX, Nové Mesto n/V.03:00:39,001:09:34,80
187M (36.)2Kamenský Peter1969 Detva03:05:17,501:14:13,30
188M50 (51.)159Hvizdoš Štefan1957 Alfa-Omega Krompachy03:06:22,501:15:18,30
189M50 (52.)142Košík Peter1952 HS Veľká Fatra Zvolen03:06:46,401:15:42,20
190M60 (21.)191Brunovský František1946 GR ŽSR Bratislava03:07:00,401:15:56,20
191M60 (22.)187Tuček Jozef1944 Maraton Club Pardubice03:08:06,301:17:02,10
192M50 (53.)366Gombita Milan1950 ŠK Tatranská Štrba03:09:27,601:18:23,40
193M50 (54.)116Mičko Ján1954 O5 bežecký klub Furča- Košice03:10:50,901:19:46,70
194M40 (57.)82Valluš Martin1964 Hranovnica03:11:16,401:20:12,20
195F (8.)207Švajková Tatiana1976 Sp.Nová Ves03:12:17,601:21:13,40
196M50 (55.)108Hajduk Milan1954 BK Geča Košice03:13:24,801:22:20,60
197M (37.)40Klinga Róbert1986 sk strba03:14:49,601:23:45,40
197M (37.)45Šerfel Tomáš1987 ŠK Štrba03:14:49,601:23:45,40
199F50 (5.)216Krčmárová Mária1948 BBS Bratislava03:17:40,101:26:35,90
200M60 (23.)185Mikita Juraj1943 OBS Prešov03:17:46,801:26:42,60
201M50 (56.)120Holík Michal1952 MH Consulting Bratislava03:20:28,201:29:24,00
201M60 (24.)186Gašaj Pavol1944 MK JAGA Blatné03:20:28,201:29:24,00
203M50 (57.)143Percel Vladimír1951 TJ-Baník Hôrka03:34:32,201:43:28,00
204M60 (25.)178Chromela Miroslav1939 Baník Hôrka,Poprad03:40:25,801:49:21,60
205M60 (26.)172Slivka Dušan1944 TJ Družstevník, Sp. Teplica03:43:51,101:52:46,90
206M50 (58.)129David Vladimír1957 Zemplínska Teplica03:44:20,901:53:16,70
207M50 (59.)112Macko Milan1949 BK GEČA03:53:14,702:02:10,50
M43EXLER Maroš1984 KošiceDNF
M4058Jamnický Gejza1964 BK Sp. TeplicaDNF
M50119Krčmár Jozef1949 SBS BratislavaDNF
M50126TISZA Tibor1957 BK Steel KošiceDNF
M50133Kolařík Alois1955 Maraton Klub - KopřivniceDNF