Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M40 (1.)93Gołębiewski Mirosław1962 CHEMIA HURT RYBNIK01:45:06,900:00,00
2M (1.)61Magyar Imrich1984 AC Nové Zámky01:47:11,402:04,50
3M (2.)253Pástor Imrich1974 TJ Obal servis Košice01:47:27,102:20,20
4M40 (2.)112Dziegielewski Marek1962 KB IM, Poľsko01:48:59,103:52,20
5M40 (3.)66Janicki Jaroslaw1966 Gryfimo,Poľsko01:49:41,204:34,30
6M (3.)256Dziuba Bogdan1974 JM Bardejov01:52:14,807:07,90
7M (4.)42Žák Jiří1971 Penzion Litvor Štrbské Pleso01:52:46,707:39,80
8M (5.)40Galovič Rastislav1982 Maratón klub Rajec01:53:25,308:18,40
9M40 (4.)106Železov Konstantin1969 MKP Kiev 4219501:55:23,910:17,00
10M (6.)14Horváth Miroslav1981 SCMT Bratislava01:57:32,412:25,50
11M40 (5.)63Lorenčík Rudolf1965 MČ Ťahanovce - obec01:58:15,113:08,20
12M40 (6.)259RYŻAK MARIAN1962 Visegrad Maraton Rytro01:59:56,314:49,40
13M40 (7.)266Čotov Ivan1966 Bulharsko SK Plzen - PSZO02:02:00,416:53,50
14M50 (1.)127Siegel Josef1958 AC Choceň02:02:41,817:34,90
15M (7.)16Hudák Juraj1973 VTJ Blesk Trenčín02:03:03,017:56,10
16M (8.)7Kacíř Vlastimil1979 Český Těšín02:03:49,918:43,00
17M40 (8.)98Kopčík Tomáš1968 Trnava02:03:56,618:49,70
18M40 (9.)72Lipovský Vladislav1969 MBO OPARM Strážske02:05:20,120:13,20
19M (9.)34Tomcány Miroslav1971 jogging club dubnica02:05:37,320:30,40
20M (10.)19Koleda Zdenko1971 Maratón Klub Rajec02:06:41,421:34,50
21F (1.)217Kucharska Ewa1981 MKS ISKRA Pszczyna02:06:48,121:41,20
22M (11.)48Vrábeľ Marián1987 Atletický club Nové Zámky02:07:01,921:55,00
23M (12.)10Pockľan Ján1973 ŠK Hrachovo02:07:49,522:42,60
24M (13.)244Glier Michal1982 AC Mor. Slavia Brno02:07:53,722:46,80
25M50 (2.)138Obraz Pavol1953 BK-Steel Košice02:08:39,923:33,00
26M50 (3.)120Chrenka Jozef1957 Grafobal Skalica02:08:58,323:51,40
27M18 (1.)237Repák Erik1991 BKO Vyšná Myšľa02:09:43,924:37,00
28M50 (4.)146TISZA Tibor1957 BK Steel Košice02:11:48,226:41,30
29M50 (5.)121Mikula Miroslav1957 Radošovce02:12:08,027:01,10
30M (14.)264Šillík Andrej1971 BK Sliač02:12:24,327:17,40
31F40 (1.)241Martincová Ivana1963 Moravská Slávia Brno02:12:50,127:43,20
32M (15.)3Grešo Milan1976 HK James Lipt.Hrádok02:13:32,728:25,80
33M50 (6.)154Galovič Bartolomej1957 Maratón klub Rajec02:13:37,328:30,40
34M (16.)1Hus Peter1971 BK Cyklosun plus SNV02:13:43,728:36,80
35M (17.)49Ondraško Miroslav1976 AK Svetlošák Banská Bystrica02:13:55,528:48,60
36M (18.)21Ondričko Milan1973 MBO Oparm Strážske02:14:15,729:08,80
37M40 (10.)261Tokarczyk Marek1962 Visegrad Maraton02:14:43,729:36,80
38M40 (11.)78Chabada Ondrej1963 MK Tatran Sp. Nová Ves02:14:51,029:44,10
39M (19.)2Míček František1971 STS Chvojkovice Brod02:15:52,230:45,30
40M40 (12.)92Šramko Kamil1968 Zvolen02:16:04,430:57,50
41M60 (1.)196Mikuštiak Jaroslav1947 SCP Ružomberok02:16:18,031:11,10
42M60 (2.)189Kałus Karol1949 Źory02:16:32,031:25,10
43M60 (3.)199Bašista Vincent1942 AK Spartak Dubnica02:16:37,431:30,50
44M60 (4.)192Groman Damián1948 TJ Slovenská Ves02:16:46,631:39,70
45F (2.)215Korotvičková Zuzana1979 BK Steel Košice02:17:04,931:58,00
46M40 (13.)80Balogh Vladimír1963 AKUNA,Košice02:18:05,632:58,70
47M40 (14.)83Hudák Anton1966 Bežecký klub Stará Ľubovňa02:18:09,433:02,50
48M (20.)37Kaňa František1975 Kežmarok02:18:12,233:05,30
49M (21.)54Bača Mário1974 Zlaté Moravce02:18:33,633:26,70
50M50 (7.)129Dancák Zoltán1959 Dynamo DPMK Kosice02:18:44,933:38,00
51M40 (15.)108Ivanič Karol1964 Zvolen02:18:52,733:45,80
52M40 (16.)81Ambróz Jozef1967 ŠK OLYMP Vyšné Hágy02:19:13,534:06,60
53M60 (5.)190Polák Peter1948 Polysoft, Košice02:19:14,134:07,20
54M60 (6.)186Demeter Ján1943 SBS Zvolen02:19:16,534:09,60
55M40 (17.)240Čulen Ivan1960 AŠK Grafobal Skalica02:19:20,134:13,20
56M40 (18.)248Ďuriga Stanislav1961 Noba,Trenčín02:19:37,334:30,40
57M40 (19.)84Ružbarský Ján1966 Žilina02:19:46,534:39,60
58M40 (20.)249Páleník Ervin1930 Trenčín02:20:31,035:24,10
59M (22.)258Drlička Miroslav1972 MKA Rajec02:20:46,235:39,30
60M50 (8.)150Sitek Dušan1955 BBS Bratislava02:21:15,536:08,60
61M50 (9.)126Gad Ľubomír1956 ŠK Copyservis LM02:21:54,036:47,10
62M18 (2.)239Kubej Tomáš1992 AC Nové Zámky02:22:11,337:04,40
63M50 (10.)140Vargovič Jozef1953 MBO Oparm Strážske02:22:14,537:07,60
64M50 (11.)171Hirjak Vladimír1957 AK Michalovce02:22:20,737:13,80
65M50 (12.)247Labaš Karol1954 Geoma Košice02:22:28,037:21,10
66M50 (13.)141Rada Ladislav1953 MBO Oparm Strážske02:22:39,937:33,00
67M50 (14.)156Dojčár Juraj1958 LOKOMOTÍVA VRÚTKY02:23:28,438:21,50
68M40 (21.)100SEDLÁK Jozef1966 Jednota Revúca02:23:45,838:38,90
69M40 (22.)76Nagy David1967 Club Penati,Bratislava02:23:57,738:50,80
70M50 (15.)145Bačík Peter1953 KTK Lipt. Mikuláš02:24:13,439:06,50
71M50 (16.)132Uhlárik Pavol1959 Maratón Klub Rajec02:24:24,339:17,40
72M50 (17.)128Strakoš Jiri1950 Tatra Kopřivnice02:25:41,340:34,40
73M (23.)22Chromek Roman1970 Spišská Belá02:26:08,941:02,00
74M50 (18.)137Hýrošš Pavol1952 Lokomotíva Vrútky02:26:36,341:29,40
75M (24.)268Nagy Juraj1977 Šamorín02:26:42,541:35,60
76M50 (19.)123Kolařík Alois1955 MK - Kopřivnice02:26:47,741:40,80
77M (25.)243Plekanec Juraj1974 ŠK Štrba02:27:08,542:01,60
78F40 (2.)222Balošáková Anna1961 S. Bystrica, ŠKP-Čadca02:27:11,542:04,60
79M60 (7.)204Miškár Stanislav1944 BK Svit02:27:19,642:12,70
80M (26.)28Dobšovič Rastislav1972 KRB Dolné Orešany02:27:24,142:17,20
81M50 (20.)125Baumgartner Eduard1957 Radošovce02:27:40,342:33,40
82F (3.)218Gánovská Patrícia1986 Vysoké Tatry02:27:52,742:45,80
83M (27.)58Hornak Rastislav1974 Ac Bobor Kosice02:28:15,643:08,70
84M (28.)9Bartoš Matúš1985 ŠK-Štrba02:28:36,743:29,80
85M (29.)267Šutý Peter1982 KKM Čadca02:29:07,144:00,20
86M50 (21.)113Volek Ľudovít1951 BBS Bratislava02:29:13,244:06,30
87M60 (8.)193Lupták Július1942 ŠK Štrba02:29:37,144:30,20
88M40 (23.)97Stopka Vladimír1967 Joging Klub Dubnica02:29:40,444:33,50
89M40 (24.)65Takács Jaroslav1962 MERCOR, Košice02:29:42,744:35,80
90M40 (25.)68Kandra František1964 BK Steel Košice02:29:47,644:40,70
91M (30.)20Mitz Peter1982 Posledny Mohykan Poprad02:30:04,544:57,60
92M (31.)29Kačmarčík Tomáš1975 Svit02:30:05,444:58,50
93M (32.)44Baloga Štefan1972 KB Fox Team Prešov02:30:14,045:07,10
94M (33.)39Luky Peter1975 Levice02:30:14,945:08,00
95M (34.)59Gemza Tomáš1988 ŠK Štrba02:30:30,145:23,20
96M40 (26.)260Ryzak Andrzej1965 Visegrad Maraton Rytro02:30:46,345:39,40
97M50 (22.)124Kvita Josef1951 M.K. Kopřivnice02:30:51,645:44,70
98M50 (23.)167Kocák Ferdinand1957 AK Junior Holíč02:31:03,945:57,00
99M (35.)45Kucharčík Ján1977 Stráňavy02:31:20,646:13,70
100M40 (27.)107Zabarov Nail1960 MKP Kiev 4219502:31:24,246:17,30
101M40 (28.)105Taraba Mirko1968 Safir02:31:58,546:51,60
102F40 (3.)224Billá Erika1963 BK Steel Košice02:32:14,347:07,40
103M50 (24.)164Hirschman Jozef1958 Jednota Revúca02:32:19,447:12,50
104M50 (25.)158Šupka Ján1951 Hotel Skalka Rajecké Teplice02:32:33,447:26,50
105M (36.)25Tomko Ján1973 MBO Oparm Strážske02:32:35,747:28,80
106M40 (29.)82Schnitzer Ján1967 MBO Oparm Strážske02:33:05,647:58,70
107M50 (26.)130Buc Peter1959 BK Steel Košice02:33:32,348:25,40
108M60 (9.)203Krajči Milan1941 BS Ľ.Gálfyho Zvolen02:33:42,948:36,00
109M (37.)23Benedik Peter1973 O5 BK Furča Košice02:33:43,748:36,80
110F (4.)219Kamenská Lucia1981 VŠC Dukla Banská Bystrica02:34:24,149:17,20
111M (38.)36Gallik Peter1979 Svit02:34:47,049:40,10
111M50 (27.)252Gallik František1951 Chemosvit02:34:47,049:40,10
113F50 (1.)235Budinská Eva1956 Poluvsie02:35:01,449:54,50
114M50 (28.)173Franek Jarolím1954 Obec Gbeľany02:35:24,850:17,90
115M (39.)17Korotvička Pavel1976 BK Steel Košice02:35:53,450:46,50
116M (40.)46Poláček Ivan1986 Žilina02:36:03,350:56,40
117M (41.)53Maguth Eduard1971 Delphi SK02:36:06,350:59,40
118M50 (29.)168Šabik František1959 SC VION Zlaté Moravce02:36:08,551:01,60
119M40 (30.)102Šafarik Peter1960 ŽS Bratislava02:36:09,851:02,90
120M (42.)13Lunter Miroslav1971 ŠK-SOKOL TELGART02:36:19,451:12,50
121M40 (31.)86Dziedziak Marek1965 Maratónsky klub Košice02:36:20,851:13,90
122M50 (30.)144BEBJAK Jozef1956 AS Hílek Žilina02:36:45,351:38,40
123M40 (32.)73Jurdák Peter1963 AC Michalovce02:37:01,351:54,40
124F (5.)214Čurlejová Eva1981 Samoplat02:37:05,651:58,70
125F (6.)213Kacířová Svatoslava1981 Železná Studienka Bratislava02:37:10,552:03,60
126M (43.)4Hanus Miroslav1974 Martin02:38:30,053:23,10
127M60 (10.)197Gažo Štefan1942 Slávia Trnava02:38:48,453:41,50
128M60 (11.)187Podžorny Ervin1941 FINCLUB Český Těšín02:38:51,053:44,10
129M40 (33.)62Lukáč Karol1962 Maratónsky klub Košice02:39:09,654:02,70
130M50 (31.)134Smola Josef1951 MK Seitl Ostrava02:39:24,454:17,50
131M60 (12.)208Bašovský Jozef1944 Biatlon Baňa Cígeľ02:39:42,954:36,00
132M50 (32.)142Slanina Peter1952 PRP - Veľký Krtíš02:39:44,954:38,00
133M18 (3.)238Kratochvíla Ján1992 ŽP Šport a.s. Podbrezová02:39:55,854:48,90
134M40 (34.)71Orth Milan1961 ŠK Zohor02:40:17,055:10,10
135M40 (35.)77Korotvička Peter1969 BK STEEL Košice02:40:21,055:14,10
135M50 (33.)133Matej František1950 BK Steel Košice02:40:21,055:14,10
137M40 (36.)254Knapík Michal1964 Levoča02:41:06,155:59,20
138M (44.)26Čiampor Boris1976 Sliač02:41:30,156:23,20
139M40 (37.)74Nemec Ľuboš1963 BSĽG Zvolen02:41:37,856:30,90
140M (45.)38Hajduk Peter1980 MERET Slovakia, Košice02:41:53,256:46,30
141M60 (13.)180Janota Michal1945 AŚK Skalica na Slovensku02:42:00,356:53,40
142F50 (2.)234Seidlova Eva1948 AK Tlmace02:42:02,056:55,10
143M40 (38.)109Čajkovič Milan1965 Trnava02:42:18,557:11,60
144M50 (34.)147Lunter Martin Lunter1959 Sk Sokol Telgart02:42:29,057:22,10
145M50 (35.)148Kalmus Peter1953 Performance art sport Kosice02:42:44,557:37,60
146M60 (14.)198Marton Milan1948 TJ Baník Hôrka02:43:02,957:56,00
147M (46.)11Hajduk Pavol1973 Dolný Kubín02:43:28,158:21,20
148M50 (36.)160Semanko František1957 BK Steel Košice02:43:36,758:29,80
148M50 (36.)119Furín Milan1950 BK Steel Košice02:43:36,758:29,80
150M60 (15.)178Krčmár Jozef1949 BBS Bratislava02:43:39,858:32,90
151M50 (38.)143Brandis Pavol1954 BK Steel Košice02:44:05,258:58,30
152M50 (39.)136Ďurdík Pavol1955 OcÚ Folkušová02:44:37,059:30,10
153M40 (39.)89Černohorský Branislav1963 Lipt. Teplička02:44:46,659:39,70
154M40 (40.)94Ivan Pavol1967 Trnavá Hora02:45:10,201:00:03,30
155M50 (40.)157Homola Michal1958 Trnavá Hora02:45:15,901:00:09,00
156M50 (41.)177Malejčík Jozef1955 Jenkovce02:45:24,901:00:18,00
157M40 (41.)87Jamnický Gejza1964 BK Sp. Teplica02:45:34,301:00:27,40
158F50 (3.)233Semanová Zlata1958 05 BK Furča Košice02:45:51,401:00:44,50
159M60 (16.)185Smolar Július1946 MK Tatran Sp.Nova Ves02:46:09,001:01:02,10
160M40 (42.)91Ružbašán Róbert1960 BK Košice02:46:25,901:01:19,00
161F50 (4.)232Berníková Eva1959 Cyklosun Novoveská Huta02:46:49,001:01:42,10
162M40 (43.)103Šalata Ján1962 Košice02:47:07,101:02:00,20
163M50 (42.)116Zajíc Jan1953 Hvězda SKP Pardubice02:47:10,701:02:03,80
164M50 (43.)169Gombita Milan1950 ŠK Štrba02:47:40,501:02:33,60
165M60 (17.)181Krumer Miroslav1949 Ostrov02:47:56,901:02:50,00
166F50 (5.)236Kleinová Mária1952 Dobšiná02:48:24,101:03:17,20
167M (47.)18Bahýl Ľubomír1977 Omil tým Nitra02:48:26,901:03:20,00
168M50 (44.)159Kopčák Jaroslav1956 OBS Prešov02:48:31,901:03:25,00
169M50 (45.)151Sadílek Václav1950 Albrechtice02:48:39,401:03:32,50
170M40 (44.)88Štenda Rastislav1965 TJ Metropol Košice02:48:50,601:03:43,70
171M50 (46.)165Brodňan Ľudovít1959 AK KOVO Stránske02:49:41,801:04:34,90
172M40 (45.)111Baloga Jaroslav1967 KB - Fox Team Prešov02:49:52,701:04:45,80
173M50 (47.)152Čurlej Jozef1951 TEKRO-Košice02:50:13,801:05:06,90
174F40 (4.)226Koledová Žideková Jana1960 Maratón klub Rajec02:50:18,601:05:11,70
175M60 (18.)191Hromjak Jozef1949 BK Steel Košice02:51:17,101:06:10,20
176F40 (5.)263Podhradská Jana1963 Ďanová02:51:22,901:06:16,00
177M (48.)265Spišiak Robert1975 Shell02:51:43,201:06:36,30
178M50 (48.)135Jacko Andrej1955 Nové Zámky02:52:39,801:07:32,90
179F (7.)242Kuglerová Jitka1977 Radostice02:53:13,501:08:06,60
179M40 (46.)67Repák Emil1963 BKO Vyšná Myšľa02:53:13,501:08:06,60
181M60 (19.)179Hudák Emil1947 Kluknava02:53:37,401:08:30,50
182M60 (20.)188Klimek Ján1944 Sokol Čachtice02:54:01,601:08:54,70
183M60 (21.)184Saksa Ján1948 O5 BK Furča Košice02:54:06,601:08:59,70
184M60 (22.)205Fekiač Ján1940 Zvolen02:54:23,201:09:16,30
185M50 (49.)118Pavlik Jan1958 AŠK Grafobal Skalica02:54:39,401:09:32,50
186M (49.)27Mikolaj Ľuboslav1974 Železničná polícia Košice02:54:55,101:09:48,20
187M (50.)31Hikaník Martin1985 Žilina02:55:07,001:10:00,10
188M60 (23.)183Pavuk Peter1949 Spider team Levice02:55:12,401:10:05,50
189F50 (6.)229TISZOVÁ Alžbeta1957 Tube City IMS Košice02:55:31,501:10:24,60
190M60 (24.)194Horný Jaroslav1947 BK Steel Košice02:56:00,801:10:53,90
190M50 (50.)172Mičko Ján1954 BK Furča Košice02:56:00,801:10:53,90
192M40 (47.)69Marek Rastislav1964 Lesy SR Margecany02:56:23,701:11:16,80
193M60 (25.)207Gombár Anton1944 BS ĽG Zvolen02:56:40,501:11:33,60
194M50 (51.)153Tomečko Jozef1953 OBS Prešov02:59:42,701:14:35,80
195F40 (6.)220Závadová Viera1970 Bratislava03:00:14,901:15:08,00
196M (51.)57Penev Miroslav1985 ŠK ŠTRBA03:03:31,101:18:24,20
196M (51.)47Ilavský Lukáš1986 ŠK Štrba03:03:31,101:18:24,20
198F40 (7.)41Knotková Jana1972 Jednota Revúca03:04:39,701:19:32,80
199M50 (52.)161Mihok Imrich1954 BK Furča- Košice03:06:53,701:21:46,80
200M70 (1.)212Tomíšek Jindřich1939 Střechy Macháček, Říkovice03:07:11,401:22:04,50
201M (53.)52Jančík Matúš1986 ŠK Štrba, Delphi SK03:07:11,501:22:04,60
202M60 (26.)201Kabelík Jaroslav1941 Uh.Hradiště,ČR03:08:33,601:23:26,70
203M (54.)51Hyben Vladimír1970 ŠK Štrba, Delphi SK03:09:13,801:24:06,90
204M60 (27.)200Majerčák Vojtech1944 Stemp Poprad03:11:27,201:26:20,30
205M60 (28.)245Brunovský František1946 GR ŽSR Bratislava03:12:13,001:27:06,10
206F50 (7.)231Krčmárová Mária1948 BBS Bratislava03:13:55,801:28:48,90
207M50 (53.)176Kičák Ján1959 Liptovská Teplička03:15:06,801:29:59,90
208M50 (54.)163Čerešňa Dušan1952 Obec Krajné03:17:41,301:32:34,40
209M40 (48.)104Valluš Martin1964 Hranovnica03:19:07,701:34:00,80
210F40 (8.)223Klačková Beata1972 Zvolen03:19:30,801:34:23,90
211M70 (2.)211Chromela Miroslav1939 Baník Hôrka03:23:22,201:38:15,30
212M50 (55.)255Novotný Slavko1954 03:23:49,201:38:42,30
213M50 (56.)174Percel Vladimír1951 TJ-Baník Hôrka03:24:38,901:39:32,00
214M40 (49.)246Orth Ján1963 BK Zohor03:27:46,901:42:40,00
215M (55.)257Baczo Richard1983 Marha8303:32:44,201:47:37,30
215M (55.)262Cirner Róbert1974 Slov. Klub 1PSPR03:32:44,201:47:37,30
217M50 (57.)131Smolka Miroslav1957 SP Trebišov03:33:33,601:48:26,70
218M (57.)30Kučerák Michal1981 MOTOLIFE Trenčín03:39:02,101:53:55,20
219M60 (29.)202Slivka Dušan1944 TJ Družstevník Sp. Teplica04:20:15,402:35:08,50
220M70 (3.)250Hauser Pavel1930 ŠK Vyšná Šebestová04:43:56,202:58:49,30
M60 (31.)182Tuček Jozef1944 Depo PardubiceDNF
M60195Poláček Milan1941 BK Steel KošiceDNF
M70209Juhás Andrej1933 Jazero KošiceDNF
M56Šoltýs Milan1972 Pyrobatis BatizovceDNF
M50117Kožíšek Dušan1955 AŠK SkalicaDNF
M50114Petrák Dušan1956 Grafobal SkalicaDNF
M32Perička Roman1973 HELAGYM SENICADNF