Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M (1.)30Vaschurin Sergii1988 Cherniyzi01:48:31,400:00,00
2M (2.)35Berecz Lajos1979 Benedek-Team01:48:47,800:16,40
3M (3.)36TÓTH Tamás1978Benedek-Team01:49:52,101:20,70
4M (4.)2Dziuba Bogdan1974 SKB Stalowa Wola01:50:49,102:17,70
5M (5.)29Malyy Anatoliy1974 IPA UZGOROD UKRAINA01:51:34,403:03,00
6M40 (1.)1Babiak Orest1968 JM Bardejov01:53:14,904:43,50
7M (6.)28Urban Jozef1986 JM-Demolex Bardejov01:53:45,505:14,10
8M (7.)31Hapak Eduard1983 MOK Mszana Dolna01:54:00,205:28,80
9M40 (2.)18Janicki Jaroslaw1966 Hermes Gryfino01:54:04,705:33,30
10M40 (3.)149Wallenfels Jiří1972 Sokol Královské Vinohrady01:56:04,107:32,70
11M (8.)207Bartkiewicz Krzysztof1975 Maratony Polskie. PL01:57:03,508:32,10
12M (9.)209Pástor Imrich1974 TJ Obal servis Košice01:57:27,108:55,70
13M (10.)11Csiba Boris1980 RUN SHOP SPORTTEAM01:58:17,509:46,10
14M (11.)195Vavrek Adrián1980 Dulova Ves01:59:03,410:32,00
15M40 (4.)174czyż grzegorz1967 Automatyka-Tarnów01:59:25,610:54,20
16F (1.)41Drazdauskaite Rasa1981 42195.kiev.ua01:59:54,011:22,60
17M (12.)82Karlowits-Juhász Tamás1980MVSI01:59:56,511:25,10
18M40 (5.)180Valiček Robert1969 ŠKP APZ Bratislava02:02:05,113:33,70
19M40 (6.)69Železov Konstantin1969 42195.kiev.ua02:03:40,415:09,00
20M40 (7.)5Kramarz Edmund1969 Sanok02:03:41,915:10,50
21M40 (8.)112Buchal Vladimír1963 AK-MŠK Žiar nad Hronom02:03:48,915:17,50
22M (13.)17Glier Michal1982 AC Moravská Slavia Brno02:05:25,716:54,30
23M (14.)182Gergardt Artur1987ŠKP Štrbské Pleso02:05:36,917:05,50
24M50 (1.)171RÁCZ ŠTEFAN1961 Sokol Kysak02:06:07,217:35,80
25M40 (9.)131BOGAR JANOS1964 ENCS Fancsal02:07:40,819:09,40
26M50 (2.)55Mlynarčík Emil1960 Fox on the Run Hôrka02:09:13,320:41,90
27M (15.)125Kotora Ján Filip1991 Kežmarok02:09:31,721:00,30
27M (15.)150Gallik Peter1979 Chemosvit Svit02:09:31,721:00,30
29F (2.)93Pap Csilla1992MVSI02:09:43,421:12,00
30M (17.)197Onofrej Erik1981 O5 BK Furča Košice02:11:30,622:59,20
31M50 (3.)84Polák Jozef1960 Obecný úrad - Húl02:11:45,323:13,90
32M (18.)73Bača Mário1974 Zlaté Moravce02:12:32,424:01,00
33F (3.)7Malaia Nataliia1982 IPA UZGOROD UKRAINA02:12:42,024:10,60
34M60 (1.)135Jasek Tadeusz1951 Żywiec02:12:48,224:16,80
35M40 (10.)110Ambróz Jozef1967 Obec Vikartovce02:13:38,125:06,70
36M40 (11.)190Lorenčík Rudolf1965 MČ Ťahanovce - obec02:14:00,725:29,30
37F (4.)109Stoliarchuk Daria1989 42195.kiev.ua02:14:50,026:18,60
38M (19.)46Stohl Richard1983 Vranovské Vydry02:15:11,526:40,10
39M40 (12.)16Giertli Tomáš1967 Čierny Balog - Dobroč02:17:01,728:30,30
40M40 (13.)145Šramko Kamil1968 BSĽG Zvolen02:17:19,228:47,80
41M40 (14.)59Rybár Vladimír1970 Maratón klub Rajec02:17:34,929:03,50
42M50 (4.)136Labaš Karol1954 Geoma Košice02:17:53,429:22,00
43M (20.)99Mockovčiak Marek1978 VÚ 1018 Prešov02:17:57,429:26,00
44F40 (1.)33FARKAS Katalin1975 Benedek-Team Debrecen02:19:37,931:06,50
45M50 (5.)64Kukuruc Michal1961 AC Michalovce02:20:27,731:56,30
46M60 (2.)49Ficzere Bartolomej1950 SOPKA Seňa02:21:38,333:06,90
47M40 (15.)169Dubovský Pavol A.1967 Športový klub Podbiel02:22:34,234:02,80
47F (5.)179Stanovcakova Zuzana1981 TJ OBALSERVIS KOSICE02:22:34,234:02,80
49M60 (3.)51Sikora Stefan1949 BESKIDEK02:23:10,534:39,10
50F40 (2.)6Martincová Ivana1963 Moravská Slávia Brno02:23:11,434:40,00
51M (21.)178Dečo Richard1988o5 BK Furča Košice02:23:16,034:44,60
52M50 (6.)20Chrenka Jozef1957 AŠK Grafobal Skalica02:23:16,434:45,00
53M60 (4.)37Strakoš Jiri1950 Tatra Kopřivnice02:23:23,134:51,70
54M50 (7.)19Mikula Miroslav1957 Radošovce02:24:57,236:25,80
55M40 (16.)114Varga Jozef1972 Senator Prešov02:25:34,637:03,20
56M50 (8.)199Behounek Leszek1959 TG Sokół Zakopane02:27:52,439:21,00
57M (22.)65Merenda Lukaš1981 hodslavice02:28:52,940:21,50
58M (23.)58Lacko Richard1980 www.MISIA24.sk02:29:41,241:09,80
59M50 (9.)161Šmárik Milan1962 CS Mont Žilina02:30:12,041:40,60
60M (24.)162Mráz Maroš1975 BIKE & RUN TEAM02:30:33,542:02,10
61M40 (17.)124Benko Branislav1970 Rudník02:31:07,242:35,80
62F (6.)66Kamenská Lucia1981 Marathon Banska Bystrica02:31:08,642:37,20
63M40 (18.)186MURDZIK Ján1966 Bukovce02:31:13,742:42,30
64M40 (19.)87Minář Oldřich1963 Hodslavice02:31:30,242:58,80
65M40 (20.)39Baloga Štefan1972 Biatlon ŠK Prešov02:32:33,644:02,20
66M50 (10.)154Devečka Vladimír1957 CS Mont Žilina02:33:27,744:56,30
67M60 (5.)212Bašista Vincent1942 OU Demjata02:33:39,845:08,40
68M50 (11.)170Kolařík Alois1955 MK - Kopřivnice02:33:54,945:23,50
69F (7.)185Kovářová Marcela1979 ŠKP APZ Bratislava02:34:16,745:45,30
70M40 (21.)32Dobšovič Rastislav1972 HKS Trnava02:34:30,345:58,90
71M40 (22.)47Šeliga Jozef1972 Spišská Teplica02:34:55,946:24,50
72M (25.)97Jaš Martin1976 Alpin Klub Svit02:34:58,946:27,50
73M60 (6.)72Gallik František1951 Chemosvit Svit02:36:04,047:32,60
73M40 (23.)140Žugec Jan1968 POPRAD02:36:04,047:32,60
75F50 (1.)10Balošáková Anna1961 S. Bystrica,02:37:01,048:29,60
76M (26.)100Štofaňák Peter1985 Prešov02:37:17,648:46,20
77M50 (12.)50Franko Jozef1957 OBS Prešov02:37:36,749:05,30
78M40 (24.)53Hus Peter1971 BK Cyklosun plus SNV02:37:40,349:08,90
79M50 (13.)38Bačík Peter1953 05 BK Furča Košice02:37:48,349:16,90
80F (8.)34Varga Éva1981 Benedek-Team02:37:52,449:21,00
81F (9.)94Shabarkina Kateryna1989 42195.kiev.ua02:38:16,649:45,20
81F (9.)102Íarotska Olga1991 42195.kiev.ua02:38:16,649:45,20
83M50 (14.)127Valach Peter1961 BSLG Zvolen02:39:04,250:32,80
84M40 (25.)90Misch Olat1969 Melsungen02:39:20,650:49,20
85M50 (15.)85Takács Jaroslav1962 MERCOR, Košice02:39:50,951:19,50
86M (27.)208Rutkowicz Michal1980KM UMK TORUN02:39:57,751:26,30
87M50 (16.)130Ľupták Ján1953Banská Bystrica02:40:22,351:50,90
88F50 (2.)57Banasiak Alicja1952 SPRINT BIELSKO-BIAŁA02:40:39,652:08,20
89M40 (26.)15KUSIAK PIOTR1965 Kielecki Klub Lekkoatletyczny02:42:50,454:19,00
90M40 (27.)22Chocholáček Blažej1966 AK Junior Holíč02:42:51,054:19,60
91M (28.)48Hanus Miroslav1974 Martin02:43:08,054:36,60
92M50 (17.)23Baumgartner Eduard1957 Radošovce02:43:47,755:16,30
93M60 (7.)13Volek Ľudovít1951 BA Rača02:44:20,055:48,60
94M (29.)146Hric Miroslav1977 O5 BK Furča02:44:32,056:00,60
95F50 (3.)201TISZOVÁ Alžbeta1957 Tube City IMS Košice02:45:13,956:42,50
96M40 (28.)153Dvorštiak Dalibor1970 Ružomberok02:45:27,756:56,30
97M50 (18.)183Sviatko Stanislav1962 BK Spartak Medzev02:45:48,657:17,20
98M (30.)12Csiba Karol1975 Bratislava02:45:59,457:28,00
99F (11.)168Smolková Dana1980 OBS Prešov02:46:01,257:29,80
100M (31.)74Štofaňák Marek1986 Prešov02:46:50,658:19,20
101M60 (8.)155Huszár Tibor1952 Kechnec02:48:37,401:00:06,00
102M (32.)105Tomáš Mikušiak1989 Liptovský Mikuláš02:49:03,201:00:31,80
103M (33.)81Hajduk Peter1980 O5 BK Furča-Košice02:49:04,101:00:32,70
104F40 (3.)188Božová Danica1963 AO Svit02:49:46,201:01:14,80
105M50 (19.)205Jurčišin Mikuláš1958 Bardejov02:50:01,901:01:30,50
106M (34.)25Gemza Tomáš1988 ŠK Štrba02:50:04,601:01:33,20
107M (35.)222Garaj Pavol1986Štrba02:50:31,101:01:59,70
108M60 (9.)211Hýrošš Pavol1952 BS Tatran Turany02:51:07,301:02:35,90
109F50 (4.)172Semanová Zlata1958 05 BK Furča Košice02:52:06,201:03:34,80
109F50 (4.)192Berníková Eva1959 Cyklosun N. Huta02:52:06,201:03:34,80
111M40 (29.)14Jurdák Peter1963 AC Michalovce02:52:31,101:03:59,70
112M40 (30.)187Kurák Milan1968 OAIM02:54:22,201:05:50,80
113M60 (10.)79Kincel Pavol1951 bs Tatran02:56:12,401:07:41,00
114M60 (11.)338Pribičko Peter1947ŽSR Košice02:56:41,901:08:10,50
115F (12.)27Kerna Zuna1981 Bratislava02:57:08,201:08:36,80
116M40 (31.)203Šoltés Jozef1966 Ocu Rokycany02:57:30,601:08:59,20
117M (36.)191Hurajt Martin1989 Huncovce02:58:25,101:09:53,70
118M (37.)210Olexa Peter1993 Spišské Bystré02:58:32,001:10:00,60
119F40 (4.)121Šulcová Denisa1976 Nová Lesná02:58:45,001:10:13,60
120M40 (32.)98SEDLÁK Jozef1966 Jednota Revúca02:59:23,601:10:52,20
121F40 (5.)184Sedláková-Knotková Janka1972 COOP REVÚCA02:59:24,101:10:52,70
122M50 (20.)119Uhlárik Pavol1959 Maratón Klub Rajec03:00:01,101:11:29,70
123F40 (6.)54Gregorcová Martina1977 Marathon BB Team03:01:44,801:13:13,40
124M50 (21.)139Ďurdík Pavol1955 OcÚ Folkušová03:01:50,601:13:19,20
125M40 (33.)77Rybar Marian1971 Maratonsky klub Kosice03:03:39,901:15:08,50
126M50 (22.)163Brodňan Ľudovít1959 AK KOVO Stránske03:05:07,301:16:35,90
127M40 (34.)96Maguth Eduard1971 Delphi SK03:05:36,301:17:04,90
128M40 (35.)134Litvin Fridrich1967 Svit03:10:19,601:21:48,20
129M40 (36.)144Fotta Rastislav1964 OBS Prešov03:10:39,501:22:08,10
130F40 (7.)167Švedová Diana1972 Marathon BB Team03:11:53,101:23:21,70
131M40 (37.)204Benda Martin1972 ŠKP Poprad03:12:13,701:23:42,30
132M (38.)106Kohút Peter1977 OŠK Ludrová03:12:27,001:23:55,60
133M40 (38.)151Kubo Martin1964 Poprad03:13:06,901:24:35,50
134M40 (39.)95Jamnický Gejza1964 BK Sp. Teplica03:13:16,401:24:45,00
135M60 (12.)76Pavuk Peter1949 Spider team Levice03:14:20,601:25:49,20
136F40 (8.)165Benková Ľudmila1972 Rudník03:16:16,001:27:44,60
137M60 (13.)117Slanina Peter1952 PRP - Veľký Krtíš03:17:30,301:28:58,90
138M50 (23.)198Orolín Peter1959 VenerovSki klub03:17:32,901:29:01,50
139M60 (14.)26Klimek Ján1944 Sokol Čachtice03:17:36,301:29:04,90
140M50 (24.)156Mihok Imrich1954 O5 BK Furča- Košice03:20:17,201:31:45,80
141M40 (40.)142Mesároš Martin1965 Obec Liptovská Teplička03:21:14,801:32:43,40
142F (13.)71Húsková Martina1987TJ Bodice03:22:38,701:34:07,30
143M (39.)173Kuric Juraj1988 Liptovský Ján03:24:46,801:36:15,40
144M60 (15.)21Janota Michal1945 AŠK Grafobal Skalica03:25:40,401:37:09,00
145F (14.)63Krkošová Michaela1988 Marathon BB Team03:26:05,501:37:34,10
146M (40.)86Lörinc Jozef1982 O5 BK Furča - Košice03:27:45,001:39:13,60
147F40 (9.)78Wallenfels Lenka1966 Sokol Královské Vinohrady03:38:46,601:50:15,20