Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M40 (1.)2Starodubtsev Viktor1970 JM Demolex Bardejov01:46:41,2800:00,00
2M (1.)9Sahajda Tibor1990 TJ Obalservis Košice01:47:31,6600:50,38
3M40 (2.)4Malyy Anatoliy1974 Goral marathon team01:53:16,0306:34,76
4M (2.)544Hapak Eduard1983 JM DEMOLEX BARDEJOV01:54:29,2707:48,00
5M50 (1.)478Dzięgielewski Marek1962 KB im. P.Sękowskiego w Płońsku01:56:19,4909:38,22
6M40 (3.)484Valicček Róbert1969 Obel servis Košice01:58:28,3711:47,10
7M (3.)442Mockovčiak Marek1978 TJ Obal servis Košice01:58:59,9112:18,63
8M40 (4.)510popovič miloš1972 bk steel ke02:02:57,4016:16,12
9M40 (5.)465Tutura Jaroslav1971 Liptovsky Mikulas02:04:09,3117:28,03
10M50 (2.)471Mlynárčik Emil1960 Fox On The Run , Hôrka02:06:01,2719:20,00
11M50 (3.)451Bogár Jánoš1964 Boldogko Vara02:06:36,1319:54,86
12M40 (6.)1Babiak Orest1968 JM Demolex Bardejov02:07:45,6021:04,33
13M50 (4.)428Rácz Štefan1961 ŠK Budimír02:07:53,4421:12,17
14M40 (7.)410Švarc Roman1974 Podbanské02:08:15,3121:34,04
15M50 (5.)461Škrabánek Petr1960 MK Seitl Ostrava02:09:25,7322:44,46
16M (4.)526Majerčák Vladimír1989 BK Zajaca Bugsa02:11:46,4925:05,21
17F (1.)519Fašungová Petra1990 VSC Dukla BB02:12:20,7125:39,43
18M40 (8.)525Rosina Roman1974 AŠK Grafobal Skalica02:13:02,8426:21,57
19M40 (9.)504Sramko Kamil1968 BSĽG Zvolen02:13:38,3026:57,02
20M (5.)516Volenský Martin1982 Marathon BB Team02:13:52,8027:11,53
21M (6.)464Hanečák Marcel1981 Bežecký Klub Stará Ľubovňa02:14:02,2727:21,00
22M (7.)444Čurlej Jozef1981 SPU Nitra02:14:08,0327:26,75
23M40 (10.)473Rybár Vladimír1970 Maratón klub Rajec02:14:37,0127:55,73
24F (2.)3Malaia Nataliia1982 Goral marathon02:15:29,1328:47,85
25M (8.)418Gombár Vladimír1983 Poprad ROCKS02:16:05,6029:24,33
26M40 (11.)429Tóth Peter1971 ABSD02:18:43,6532:02,38
27M40 (12.)531Polončák Ján1967 Svidník02:18:45,6732:04,40
28M (9.)554Palguta Ľuboslav1978 Ružomberok02:19:09,2032:27,93
29M50 (6.)505Vladimír Balogh1963 TJ- Obal Servis Košice02:19:26,3732:45,10
30M40 (13.)430Bača Mário1974 BK Klačianska Pyxida02:19:49,7833:08,51
31M (10.)541Ondráček Tomáš1977 VSK Brno02:20:02,3233:21,04
32M40 (14.)540Plekanec Juraj1974 ŠK Štrba02:20:02,9133:21,64
33M50 (7.)432Chrenka Jozef1957 AŠK Grafobal Skalica02:21:47,8435:06,56
34M (11.)556PAVLOV Miroslav1976 Levoča02:22:05,6335:24,36
35M40 (15.)506Veľký Vladimír1967 Novoveská Huta02:22:16,3035:35,03
36M40 (16.)445Smák František1970 Žilina02:22:23,4335:42,15
37M50 (8.)446Šmárik Milan1962 Žilina02:22:24,7635:43,48
38M (12.)521Toth Viktor1984 Kyberia running club02:23:29,2236:47,95
39M (13.)457Paločko Miloš1981 OcÚ Žipov02:23:31,1036:49,82
40M (14.)407Hikaník Martin1985 Triatlon Team Nereus Žilina02:23:31,5936:50,31
41M40 (17.)481Giertli Tomáš1967 Čierny Balog - Dobroč02:23:39,6036:58,33
42M40 (18.)530Hájaš Imrich1972 LC bežci02:24:41,6538:00,37
43M (15.)419Gemza Tomáš1988 ŠK Štrba02:25:00,4938:19,21
44M40 (19.)462Žugec Jan1968 Poprad02:25:24,0938:42,82
45M40 (20.)422Ambróz Jozef1967 obec Vikartovce02:25:24,3538:43,07
46M (16.)401Gallik Peter1979 AO Svit02:26:01,7239:20,44
47F35 (1.)443Krištanová Mahuliena1972 Code2B Košice02:26:10,3039:29,02
48F (3.)468Stanovcakova Zuzana1981 Vranov n/T02:27:39,3340:58,05
49M50 (9.)431Mikula Miroslav1957 Radošovce02:27:58,1641:16,88
50M50 (10.)459Smriga František1965 BK Steel Košice02:28:35,8041:54,53
51M60 (1.)557Fašung Peter1949 3 athletics Prievidza02:28:49,5842:08,30
52M60 (2.)437Strakos Jiri1950 Tatra Koprivnice02:29:32,5642:51,28
53M40 (21.)415Martinko Martin1973 Poprad02:29:36,9442:55,66
54M60 (3.)466Rada Ladislav1953 MBO Strážske02:29:55,2443:13,96
55M (17.)502Zverka Juraj1980 FABORY02:30:10,7143:29,43
56M40 (22.)522SEDLÁK Jozef1966 revúca02:30:18,8043:37,53
57M40 (23.)458Čebra Marek1971 Prešov02:30:32,7343:51,45
58M40 (24.)435LISÝ Roman1969 ŠK BOBROVEC02:30:40,1743:58,89
59M (18.)558Szigety Peter1979 Tempo Tornala02:31:09,8244:28,54
60M (19.)8Garaj Pavol1986 Štrba02:32:02,5745:21,29
61M (20.)487Mitz Peter1982 Posledny Mohykan02:32:09,4345:28,16
62M40 (25.)412Hanus Miroslav1974 Martin02:32:14,6945:33,42
63M40 (26.)560Bíro Branislav1974 02:32:54,6046:13,33
64M40 (27.)455Lunter Miroslav1971 ŠK-Sokol Telgárt02:33:26,1946:44,92
65F35 (2.)482Ondrijová Erika1974 MTC Vyšná Šebastová02:34:08,8147:27,54
66M40 (28.)413Šeliga Jozef1972 BK Spišská Teplica02:35:53,6849:12,40
67M50 (11.)499KOSTIK Michal1963 Ladomirova02:36:07,5849:26,31
68M50 (12.)494TISZA Tibor1957 BK Steel Košice02:36:19,6949:38,42
69F50 (1.)491TISZOVÁ Alžbeta1957 Tube City IMS Košice02:36:44,8650:03,58
70M40 (29.)456Hanus Roman1973 Blankin dvor02:37:13,5750:32,29
71M (21.)470Štofaňák Peter1985 Domaniža02:37:21,9150:40,64
72M (22.)507Kamensky Michal1986 BS Tatran Turany02:38:01,3351:20,05
73M (23.)500Maťašovský Michal1991 Active life02:38:05,7251:24,45
74M60 (4.)535Mikuštiak Jaroslav1947 SCP Tatrín Ružomberok02:38:17,1951:35,91
75M (24.)488Hubáček Martin1981 Poprad02:38:29,3451:48,06
76M50 (13.)497Kotlár Jozef1958 Košice02:38:37,2851:56,01
77F50 (2.)452VARGA Ildikó1960 Boldogko Vara02:38:50,1952:08,92
78M50 (14.)433Baumgartner Eduard1957 Radošovce02:39:16,6552:35,37
79M (25.)485Dobrovodský Ľubomír1983 Lone Wolf02:39:54,0853:12,80
80M40 (30.)449Gernáth Ľubomír1972 Levoča XC ski team02:40:10,5553:29,27
81M (26.)543Zajac Juraj1981 Murkovia02:40:11,6053:30,33
82F (4.)546Gejdošová Zuzana1994 Štrba02:40:13,2753:31,99
83M (27.)555Olejár Miroslav1977 triatlon team nereus žilina02:41:29,1254:47,85
84M40 (31.)524Hroncek Lubomir1970 Bezci Lucenec02:41:41,7055:00,43
85M40 (32.)547Maguth Eduard1971 Poprad02:41:54,6655:13,39
86M60 (5.)424Badinsky Karol1955 ADRA Slovensko02:42:12,5555:31,27
87M40 (33.)427TRNKA JAN1972 levoca02:42:22,2155:40,93
88M50 (15.)447Nemec Ľuboš1963 Lokomotíva Zvolen02:43:13,7356:32,45
89M50 (16.)512Šafarik Peter1960 ŽS Bratislava02:43:37,5056:56,23
90M60 (6.)409Volek Ľudovít1951 BA Rača02:43:46,3657:05,09
91M (28.)425Šperling Vladimír1992 Active life02:43:54,5457:13,26
92M50 (17.)420Nepko Gabriel1956 O5 BK Furča02:45:01,0058:19,72
93M50 (18.)529Knapík Michal1964 Levoča02:45:20,9258:39,64
94F (5.)469ILKOVA Lucia1981 Prešov02:45:32,8558:51,57
95M50 (19.)492Tomaščík Jaroslav1960 bez klubovej príslušnosti02:45:50,9259:09,64
96M (29.)527Bujňák Marek1982 Svidník02:45:55,9359:14,66
97M60 (7.)441kolarik alois1955 a.k.emila zatopka02:46:35,0159:53,73
98M40 (34.)405Pudiš Štefan1966 Ludrová02:47:21,1601:00:39,88
99M (30.)515Kováč Peter1986 www.runTV.eu02:47:21,1701:00:39,90
100M (31.)453Dratva Ján1983 Liptovská Teplička02:47:22,4401:00:41,17
101M40 (35.)532Gaborčík Jaroslav1971 Spišská Teplica02:49:35,6301:02:54,36
102M (32.)493Hajduk Peter1980 O5 BK Furca Kosice02:49:41,4201:03:00,14
103F (6.)548Gerenyiová Katarína1981 Poprad02:51:11,9701:04:30,69
104F50 (3.)472Mlynárčiková Hana1965 Fox On The Run, Hôrka02:51:17,6801:04:36,40
105M (33.)489Klein Rado1978 Bernohy02:52:38,8301:05:57,56
106M (34.)426Klešč Matej1991 Active life02:52:42,7001:06:01,42
107M (35.)518Orlovský Matúš1986 www.runTV.eu02:53:02,1501:06:20,87
108M (36.)551Lalík Vlastimil1977 Marathon BB Team02:54:03,3901:07:22,12
109M60 (8.)539PRIBIČKO Peter1947 ŽSR Košice02:54:06,0801:07:24,81
110M40 (36.)511Hajduk Pavol1973 Železná studnička BA02:55:01,7801:08:20,51
111M40 (37.)559Rusina Ivan1967 osamelý bežec02:55:10,8101:08:29,53
112M60 (9.)480Slanina Peter1952 Bezci LC Lucenec02:55:39,7601:08:58,49
113M50 (20.)423Jamnický Gejza1964 BK Spišská Teplica02:56:14,7101:09:33,44
114M (37.)528Burghardt Jakub1981 La Nina02:56:15,3301:09:34,05
115F35 (3.)483Švedová Diana1972 Marathon BB Team02:56:29,7401:09:48,46
116F35 (4.)440Pavlovská Andrea1980 Prešov02:57:05,6701:10:24,40
117M40 (38.)533Kuruc Peter1972 HO-Metropol Kosice02:57:54,9301:11:13,65
118M (38.)536Vadovický Filip1978 -02:58:03,2101:11:21,93
119M40 (39.)509Kulík Elo1973 Košice02:58:08,8301:11:27,55
120M (39.)403Scibior Michal1989 Scibior02:58:27,4401:11:46,16
121F (7.)508Kamenská Barbora1987 Bs Tatran Turany02:59:12,0601:12:30,79
122M (40.)552Rajtók Juraj1978 Bežci Lučenec02:59:13,8601:12:32,59
123F35 (5.)448Hajduchova Andrea1979 Bratislava02:59:31,0001:12:49,73
124M (41.)414Šulej Matúš1978 Chocoland Slovensko02:59:37,0301:12:55,75
125M50 (21.)513Petrík Ľubomír1960 Železná studnička BA02:59:59,0001:13:17,73
126M40 (40.)501Haba Milan1970 Štart Malacky03:00:00,4301:13:19,16
127F (8.)514Kučerová Miroslava1984 Triatlon Team Nereus Žilina03:00:20,7801:13:39,50
128M60 (10.)549Miškár Stanislav1944 Svit03:01:32,5101:14:51,24
129M40 (41.)517Štrba Miroslav1974 Marathon BB Team03:02:06,3301:15:25,06
130M60 (11.)450Ludvik Milan1953 Svit03:02:40,9701:15:59,70
131M60 (12.)538Fekiač Milan1955 Koliba u sv. Krištofa Banská Bystrica03:03:07,1201:16:25,84
132M50 (22.)477Blažek Pavol1958 Marathon BB Team03:03:07,4901:16:26,22
133M40 (42.)486IVANČO Miroslav1966 Svet zdravia, a.s.03:04:21,8701:17:40,59
134M60 (13.)545Lupták Július1942 ŠK Štrba03:05:57,7801:19:16,50
135M50 (23.)404Lukáč Karol1962 Maratónsky klub Košice03:08:45,7401:22:04,47
136F35 (6.)550Tóthová Eva1970 Bratislava03:08:53,0401:22:11,76
137M (42.)537Kohút Peter1977 OŠK Ludrová03:09:36,1401:22:54,86
138M50 (24.)411Kuczmann Imrich1957 Tj Hronovce03:10:55,8001:24:14,52
139M50 (25.)463Žugec Štefan1960 Batizovce03:11:12,2701:24:30,99
140M50 (26.)523Vago Milan1961 TBM Trnava03:12:54,1101:26:12,83
141M40 (43.)475Kamenský Peter1969 Detva03:13:52,3401:27:11,07
142M (43.)474Udžan Rasťo1981 BK Stará Ľubovňa03:14:02,1601:27:20,89
143M50 (27.)460darida marek1965 vranov nad topľou03:18:20,3201:31:39,05
144M (44.)406Benko Martin1979 Hranovnica03:20:49,3601:34:08,08
145F35 (7.)476Hámorová Danica1970 iRUN03:21:09,5001:34:28,23
146M60 (14.)542Klimek Ján1944 ČACHTICE03:27:20,4601:40:39,19
147M60 (15.)434Kožíšek Dušan1955 AŠK Grafobal Skalica03:30:59,5301:44:18,26
148M50 (28.)436Vronč Jozef1960 Košice - Kavečany03:33:45,3301:47:04,06
149M (45.)479VONDERČÍK Michal1982 Hnúšťa03:36:06,4001:49:25,13
150M50 (29.)454Kochan Jaroslav1960 bez klubovej príslušnosti03:45:47,8501:59:06,58
151F (9.)553DONOVALOVÁ Eva1984 MARATHONBB TEAM03:55:01,5002:08:20,23
152M60 (16.)520Hajduk Milan1954 BK - Geča04:05:26,3602:18:45,09
M50402Orth Milan1961 ZohorDNF
M40438jakubec peter1970 Manchester UnitedDNF
M40467Lipovský Vladislav1969 MBO StrážskeDNF
M490Švelta Jozef1976 Bez klubuDNF
M40498Ivančo Michal1970 PATRIOT Runners Vranov n/TDNF
M40503Kotrady Ľuboš1975 NUBIAN TEAM SmižanyDNF
M534nahalka martin1981 atlético tepličkaDNF
M561Ján Krojer1980 ŠtrbaDSQ