Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1M (1.)21Piecka Ján1946Lokomotíva Bučina Zvolen01:50:22,000:00,00
2M (2.)42Kováč Ľuboš0Calex Zlaté Moravce01:50:39,100:17,10
3M (3.)73Blaško Milan1961ČH Štrbské Pleso01:52:12,101:50,10
4M (4.)64Peterčák Vojtěch1947TJ VSŽ Košice01:52:48,402:26,40
5M (5.)84Viest Igor0Jamas Vysoké Tatry01:53:05,302:43,30
6M (6.)52Mlynárčik Martin0Slávia SVŠT Bratislava01:54:10,603:48,60
7M (7.)59Polkoráb Ján1953Lokomotíva Bučina Zvolen01:54:29,304:07,30
8M (8.)48Obraz Pavol1953 TJ Lokomotíva Košice01:54:36,204:14,20
9M (9.)37Šrámko Jozef0Calex Zlaté Moravce01:54:51,604:29,60
10M (10.)7Klus Jozef0Tatramat Poprad01:56:24,106:02,10
11M (11.)53Brož Jiří0BŠB Ostrava01:56:57,106:35,10
12M (12.)22Šebest Peter0TJ Vikartovce01:57:37,007:15,00
13M (13.)57Ligocký Karol0Lokomotiva Košice01:58:13,307:51,30
14M (14.)23Šavel Vladimír0TJ Vikartovce02:00:49,110:27,10
15M (15.)111Bartko Vladimír1945 Tatrasvit Svit02:01:00,310:38,30
16M (16.)51Mlynarčík Emil1960 Vernár02:02:01,911:39,90
17M (17.)31Kroták František1966 TJ Štrba02:02:26,612:04,60
18M (18.)50Kerestur Ondrej1960Chemosvit Svit02:02:42,812:20,80
19M (19.)74Gallo Ján1962 ČH Štrbské Pleso02:03:05,412:43,40
20M (20.)61Župa František0Dukla Liptovský Mikuláš02:04:39,414:17,40
21M (21.)29Gombita Milan1950 TJ Družstevník Štrba02:04:42,514:20,50
22M (22.)2Krivoš Emil1960TJ Kriváň Liptovský Mikuláš02:04:57,014:35,00
23M (23.)38Urbanovič Peter0Calex Zlaté Moravce02:05:31,815:09,80
24M (24.)28Talán Cyril1948 ELAN Veľký Krtíš02:06:08,815:46,80
25M (25.)56Rosenzveig Ladislav0Vagónka Studénka02:06:16,315:54,30
26M (26.)40Pročka Juraj0Slovan Štôla02:06:26,016:04,00
27M (27.)30Jančík Vladimír0TJ Štrba02:06:29,216:07,20
28M (28.)76Blaško Branislav1962 ČH Štrbské Pleso02:06:42,516:20,50
29M (29.)41Šidlovský Peter1956Chemosvit Svit02:06:55,316:33,30
30M (30.)117Dívald Laurence1945Vagónka Poprad02:07:01,816:39,80
31M (31.)34Oravec Ján0Vagónka Poprad02:07:11,216:49,20
32M (32.)1Lukašovič Peter0Spartak Praha 402:07:20,116:58,10
33M (33.)8Komada Jozef0Vagónka Poprad02:07:42,117:20,10
34M (34.)146Weis Rastislav0Lokomotíva Kysak02:08:40,218:18,20
34M (34.)26Urbanovič Rudolf0Calex Zlaté Moravce02:08:40,218:18,20
36M (36.)93Švočák Ján0Slovan Štôla02:08:42,818:20,80
37M (37.)15Faix Pavol1959SZM Gerlachov02:08:48,518:26,50
38M (38.)47Adamec Zdeněk0Spartak Bílovec02:10:14,519:52,50
39M50 (1.)121Novák Vladimír0Kriváň Liptovský Mikuláš02:10:26,620:04,60
40M (39.)65Krajňák Pavol0Šebastovce02:11:15,220:53,20
41M (40.)70Gavel Anton0Lokomotíva Ruskov02:11:37,321:15,30
42M (41.)60Orság Vladimír0LB Zvolen02:11:45,221:23,20
43M40 (1.)144Košťál Adam0LB Zvolen02:11:57,921:35,90
44M (42.)63Vicián Vladimír1961 Ružomberok02:12:05,121:43,10
45M (43.)13Trizna Vladimír0Lokomotíva Liptovský Mikuláš02:12:21,621:59,60
46M50 (2.)123Pavličko Ján0Štart Kežmarok02:12:45,422:23,40
47M (44.)3Staroň Ján0Liptov Vavrišovo02:13:10,322:48,30
48M (45.)90SMIK Jozef1955 PS Poprad02:13:16,622:54,60
49M40 (2.)120Bartko Ján1937TJ Chemosvit Svit02:13:31,223:09,20
50M (46.)92Erdziak Pavol1950 SZM Štrba02:13:52,023:30,00
51M (47.)82Vateha Ján0Tesla Stropkov02:14:25,124:03,10
52M40 (3.)137Venerovský Peter1938Vagónka Poprad02:14:36,524:14,50
53M (48.)147Weis Milan0Lokomotíva Kysak02:15:09,624:47,60
54M (49.)62Bačík Peter1953 Ružomberok02:15:31,125:09,10
55M (50.)101Zlejší Viliam0Kriváň Liptovský Mikuláš02:15:49,325:27,30
56M40 (4.)107Pavlovič Imrich0Štart Kežmarok02:17:18,626:56,60
57M (51.)135Kišinday Eduard0TJ Kysak02:17:28,427:06,40
58M (52.)69Popracký Štefan0Slovan Levoča02:17:47,527:25,50
58M (52.)78Olenišák Vasil0Slovan Levoča02:17:47,527:25,50
60M (54.)17Šebest Vladimír0Družstevník Dúbrava02:17:59,127:37,10
61M (55.)128Guba Ivan0Tatra Čadca02:18:12,527:50,50
62M (56.)4Zejda Ivo1956Moravská Slávia Brno02:18:41,828:19,80
63M40 (5.)136Grohola František1939Vagónka Poprad02:18:52,128:30,10
63M40 (5.)138Pokorný Pavol0Tatramat Matejovce02:18:52,128:30,10
65M (57.)12Ludvík Milan1953 Tatrasvit Svit02:19:29,529:07,50
66M (58.)36Bednár Peter0Tatramat Poprad02:20:00,429:38,40
67M (59.)55Slováček Jaroslav0ZŤS Martin02:20:44,130:22,10
68M (60.)11Baran Ján1949Lokomotíva Spišská Nová Ves02:21:04,430:42,40
69M40 (7.)105Kabelík Jaroslav1941 Slovácká Slávie Uh. Hradiště02:21:10,430:48,40
70M (61.)85Babiak Ladislav0Lokomotíva Čierna nad Tisou02:21:20,230:58,20
71M (62.)67Hudák Drahotín1954Vagónka Poprad02:21:55,131:33,10
72F (1.)72Klimková Viera0ČH Štrbské Pleso02:21:56,231:34,20
73M (63.)114Ivančo Ivan0Tatran Spišská Nová Ves02:22:39,432:17,40
74M40 (8.)104Dzuroška Vladimír0Lokomotíva Liptovský Mikuláš02:22:58,332:36,30
75M (64.)32Nahálka František1959 Tatra Liptovská Teplička02:23:06,532:44,50
76M (65.)35Mikolaj Peter0Vagónka Poprad02:23:22,133:00,10
77M (66.)43Hosa Peter1948Vagónka Poprad02:23:37,233:15,20
78M40 (9.)130Pap František0PS Poprad02:23:47,233:25,20
79M (67.)89Starinský František0OÚNZ Poprad02:23:48,033:26,00
80M (68.)19Bláha Jozef0TJ Jur pri Bratislave02:23:57,033:35,00
81M (69.)102Štýbnar Jiří1945 Lokomotiva Olomouc02:24:28,534:06,50
82M40 (10.)119Gordiak Štefan0Vagónka Poprad02:24:38,034:16,00
83M (70.)113Ježík Bohuš0AP Stará Ľubovňa02:24:48,234:26,20
84M40 (11.)134Podžorny Ervin1941 Slavoj Český Těšín02:25:05,334:43,30
85M (71.)131Tuček Jozef1944 Lokomotíva Košice02:25:07,734:45,70
86M50 (3.)126Tvaružka Václav0TJ Vítkovice02:26:18,635:56,60
87M (72.)68Adamek Pavel0VÚ Prešov02:26:19,135:57,10
88M40 (12.)109Cengel Juraj0Sitno Banská Štiavnica02:26:37,136:15,10
89M (73.)110Velecký Milan1944TJ Strojárne Martin02:27:08,336:46,30
90M (74.)10Kysela Viliam0Vagónka Poprad02:27:12,936:50,90
91M40 (13.)115Imrich Anton1939 Vagonka Poprad02:27:38,137:16,10
91F (2.)71Sujová Mária0ČH Štrbské Pleso02:27:38,137:16,10
93M (75.)83Fridman Ladislav1954 Chemosvit Svit02:27:52,937:30,90
94M (76.)5Bonk Jozef0Skrutkovňa Stará Ľubovňa02:28:41,138:19,10
95M40 (14.)132Gerych Miroslav0PS Ostrava02:28:56,438:34,40
96M40 (15.)143Mikulovský Marián0Lokomotíva Trenčín02:29:05,438:43,40
97M (77.)129Merička Milan0Tatra Čadca02:29:10,938:48,90
98M (78.)44Hosa Jozef0Vagónka Poprad02:29:42,639:20,60
99M (79.)24Fendek Ján0SZM Poprad02:29:57,239:35,20
100M40 (16.)145Hanušiak Ondrej0VLÚ Nová Polianka02:30:55,340:33,30
101M (80.)116Vojtko Michal0Tatrasvit Svit02:31:17,440:55,40
102M40 (17.)46Stano Jozef0PS Ostrava02:31:20,140:58,10
103M (81.)18Bláha Dušan0TJ Jur pri Bratislave02:31:29,141:07,10
104M (82.)94Kačeriak Ján0Družstevník Lučivná02:31:53,241:31,20
105M (83.)88Maro Miroslav0SZM Šuňava02:33:02,042:40,00
106M (84.)6Makel Ján0VUCHV Svit02:33:59,143:37,10
107M (85.)142Hosa Cyril0Vagonka Poprad02:34:24,844:02,80
108M (86.)33Kupčov Ján0Liptovská Teplička02:34:42,044:20,00
109M (87.)14Svitana Peter0TJ Kežmarok02:34:58,344:36,30
110M (88.)39Beňuš Štefan0TJ Zlaté Moravce02:35:25,445:03,40
111M (89.)16Zwiebel Ján0Pokrok Štefanská Huťa02:36:18,045:56,00
112M (90.)133Slivka Dušan1944 TJ Družstevník Spišská Teplica02:36:38,746:16,70
113M (91.)81Antoš Ján0Tesla Stropkov02:36:48,746:26,70
114M (92.)141Koník Peter0TJ Jur02:36:57,946:35,90
115M (93.)9Sikovčík Branislav0Vagónka Poprad02:39:08,048:46,00
116M (94.)27Pytel Stanislav0TJ Zlaté Moravce02:39:19,048:57,00
117M60 (1.)125Polák Ján1922ČH Martin02:39:40,349:18,30
118M (95.)86Mižák Marián0Lokomotíva Čierna nad Tisou02:39:54,549:32,50
119M40 (18.)112Mištík Milan0Calex Zlaté Moravce02:40:13,249:51,20
120M (96.)77Kotrady František0Slovan Levoča02:41:59,151:37,10
121M40 (19.)103Víšek Václav0Tempo Praha02:42:24,552:02,50
122M (97.)80Antoš Vladimír0Tesla Stropkov02:42:38,052:16,00
123M (98.)45Bednár Ján0Naftoprojekt02:44:44,254:22,20
124M50 (4.)124Pavličko Tibor1929Štart Kežmarok02:45:15,354:53,30
125M40 (20.)108Moravčík Ivan0PS Poprad02:45:19,254:57,20
126M (99.)106Dudka Juraj0ÚVN Praha02:47:44,357:22,30
126M (99.)91Ďuriš Peter1952Vagónka Poprad02:47:44,357:22,30
128M (101.)58Mrava Martin1947Vagónka Poprad02:49:50,259:28,20
129M (102.)87Madeja Miroslav0SZM Šuňava02:51:32,501:01:10,50
130M40 (21.)118Koška Július1934Vagónka Poprad02:52:37,601:02:15,60
131M (103.)20Macháček Ladislav0TJ Jur02:54:38,101:04:16,10
132M60 (2.)122Česla Jozef1909Lokomotíva Baník Spišská n.Ves03:16:31,601:26:09,60
M79Korenko Dušan0Lokomotiva RakovníkDNF
M66Hajný Zdeněk0Tatra KopřivniceDNF
M49Kanász Tomáš0Lokomotíva KošiceDNF
M25Kičák Ján1959 Slávia VŠLD ZvolenDNF
M75Plavucha Ľubomír0ČH Štrbské PlesoDNF
M50127Tuška Ján1926ČH KomárnoDNF
F54Vítečková Ivana0Lokomotiva OstravaDNF