Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Račiansky kros 2021 - jeseň
15 km jesenný Račiansky kros - Výsledky
Pretekaj.sk
15 km jesenný Račiansky kros
Výsledky
Račiansky kros 2021 - jeseň
Preteky:
15 km jesenný Račiansky kros
15 km jesenný Račiansky kros
9 km jesenný Račiansky kros
Račiansky kros - deti
Prílohy
Program/Propozície
Propozície (385,3kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži 40-49 rokov
M50 - Muži 50-59 rokov
M60 - Muži nad 60 rokov
F - Ženy do 39 rokov
F40 - Ženy 40-49 rokov
F50 - Ženy nad 50 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
F
(1.)
200
VÁVROVÁ Veronika
1998
PROefekt team
01:16:45,47
00:00,00
2
F
(2.)
118
MIHÁLOVÁ Anežka
1993
Madagaskar
01:18:51,40
02:05,93
3
F
(3.)
71
CHARVÁTOVÁ Lenka
1984
BRATISLAVA RUNNERS
01:23:45,00
06:59,53
4
F
(4.)
40
DVORSKA Katarina
1985
Multisport
01:24:01,14
07:15,67
5
F
(5.)
8
BERESOVA Zuzana
1985
Accenture runners club
01:24:18,70
07:33,23
6
F
(6.)
214
YURKINA Anna
1987
4e_Sutki (TRS)
01:25:20,64
08:35,17
7
F40
(1.)
106
KURINCOVÁ Lucia
1980
SheRuns
01:26:07,27
09:21,80
8
F40
(2.)
150
POMAJBOVA Maria
1979
Team Running Snails
01:27:14,45
10:28,98
9
F
(7.)
156
ROŠKOVÁ Andrea
1992
SHEruns
01:27:50,52
11:05,05
10
F50
(1.)
32
DRGOVÁ Zuzana
1971
Olympia Fit Ilava
01:29:03,59
12:18,12
11
F
(8.)
38
ĎURECOVÁ Mahuliena
2002
Bratislava
01:29:04,89
12:19,42
12
F
(9.)
86
KNETIG Monika
1986
Bratislava
01:31:19,81
14:34,34
13
F40
(3.)
189
ŠVAJKOVÁ Kvetoslava
1973
BRATISLAVA
01:31:41,36
14:55,89
14
F40
(4.)
61
HERZÁNOVÁ Zuzana
1981
Sputnik Run
01:31:43,08
14:57,61
15
F40
(5.)
152
RIMOVSKÁ Mária
1979
Wild and Free
01:32:40,17
15:54,70
16
F
(10.)
168
SURÁNYIOVÁ Barbora
1994
Bratislava runners
01:33:03,91
16:18,44
17
F40
(6.)
5
BARTKOVÁ Magdalené
1973
Bratislava Runners
01:33:04,37
16:18,90
18
F
(11.)
18
CANKOVA Zuzana
1983
Bratislava
01:33:37,37
16:51,90
19
F40
(7.)
169
SYKOROVA Gautami Jaroslava
1979
SCMT
01:34:57,98
18:12,51
20
F
(12.)
159
RYBÁRIKOVÁ Michaela
1991
Bratislava runners
01:35:12,96
18:27,49
21
F
(13.)
173
SZITASOVA Adriana
1983
Bratislava
01:35:31,23
18:45,76
22
F50
(2.)
81
KARABČÍKOVÁ Helena
1970
ZZS
01:36:19,56
19:34,09
23
F40
(8.)
93
KOVÁČOVÁ Jana
1974
SLOVNAFT
01:37:09,87
20:24,40
24
F40
(9.)
198
VALÁKOVÁ Monika
1977
Bratislava
01:37:57,75
21:12,28
25
F
(14.)
121
MLÁDENEKOVÁ Petra
1986
Nitra
01:38:21,25
21:35,78
26
F40
(10.)
202
VAVROVIČOVÁ Zdenka
1973
PROefekt
01:39:25,83
22:40,36
27
F
(15.)
228
PULLMANNOVÁ Lujza
2001
Bratislava
01:39:36,31
22:50,84
28
F
(16.)
27
DEMOVIČOVA Lenka
1986
Nekompromisne Atletky
01:43:34,77
26:49,30
29
F40
(11.)
100
KRUTELOVA Helena
1981
RedFox Runners
01:44:31,05
27:45,58
30
F40
(12.)
94
KRASNANSKA Emilia
1978
Pezinok
01:45:14,12
28:28,65
31
F
(17.)
167
SLODICAKOVA Maria
1984
#okolopohara
01:45:55,47
29:10,00
32
F40
(13.)
101
KUBALAKOVA Katarina
1975
Bratislava - Devínska Nová Ves
01:45:56,59
29:11,12
33
F
(18.)
145
POLÁKOVÁ Lucia
2003
Kamzík 1000+
01:46:17,76
29:32,29
34
F40
(14.)
139
PAULOVIČOVÁ Janka
1978
Team Running Snails
01:46:25,00
29:39,53
35
F
(19.)
141
PAVLISOVÁ Agáta
1984
Bratislava
01:47:06,14
30:20,67
36
F40
(15.)
146
POLÁKOVÁ Soňa
1975
Kamzík 1000+
01:48:58,63
32:13,16
37
F
(20.)
91
KORKMAZ Irem
1996
Bratislava
01:51:05,92
34:20,45
38
F
(21.)
131
NAVARA Ivana
1988
Bratislava
01:51:06,72
34:21,25
39
F
(22.)
162
SIROTOVÁ Zuzana
1991
Bratislava
01:52:50,63
36:05,16
40
F
(23.)
136
OTCENASOVA Emilia
1984
Opoj
01:57:23,57
40:38,10
41
F40
(16.)
65
HOLÍKOVÁ Soňa
1975
Nekompromisné atlétky
01:57:28,34
40:42,87
42
F40
(17.)
67
HORSKÁ Silvia
1981
Slovenský Grob
01:58:37,54
41:52,07
43
F
(24.)
84
KIRŠNER Veronika
1985
Slovenský Grob
02:01:59,95
45:14,48
44
F
(25.)
188
ŠUPKOVÁ Eva
1989
Zber medailí
02:02:14,48
45:29,01
45
F
(26.)
11
BIKSADSKÁ Maria
1986
Bratislava
02:09:55,16
53:09,69
F50
231
BOĽOVÁ Miriam
1968
Žilina
DNF
F40
190
ŠVARCOVA Hana
1979
Danube Runners
DNS
F
31
DOBRÍKOVÁ Daniela
1982
Stupava
DNS
F
54
HAGAROVÁ Janka
1986
Team Running Snails
DNS
F40
103
KUBÁNIOVÁ Martina
1974
Bežecký klub RTVS
DNS
F
222
ŽILOVÁ Andrea
1991
Bratislava
DSQ