Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Račiansky kros 2023 - leto
16 km Račiansky kros LETO - Výsledky
Pretekaj.sk
16 km Račiansky kros LETO
Výsledky
Račiansky kros 2023 - leto
Preteky:
16 km Račiansky kros LETO
16 km Račiansky kros LETO
9 km Račiansky kros LETO
Račiansky kros - deti
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži do 39 rokov
M40 - Muži 40-49 rokov
M50 - Muži 50-59 rokov
M60 - Muži nad 60 rokov
F - Ženy do 39 rokov
F35 - Ženy 40-49 rokov
F50 - Ženy nad 50 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M40
(1.)
95
PIJÁK Ondrej
1982
KOBRA
01:07:38,81
00:00,00
2
M40
(2.)
53
KARABA Ľubomír
1982
TJ Dynamo DK
01:10:33,40
02:54,59
3
M40
(3.)
54
KASPERSEN Svein Roger
1977
Northern Runners
01:11:24,94
03:46,13
4
M40
(4.)
69
KRIGLER Peter
1979
01:14:45,72
07:06,91
5
M40
(5.)
128
ŠTORA Peter
1982
RENDEZ
01:16:45,43
09:06,62
6
M40
(6.)
47
HRNČIARIK Michal
1980
msg-life
01:16:51,01
09:12,20
7
M40
(7.)
88
MORAVČÍK Alexander
1979
BEHAME.sk
01:16:51,57
09:12,76
8
M40
(8.)
125
ŠALÁTEK Pavol
1975
Run For Fun
01:18:09,22
10:30,41
9
M40
(9.)
134
TEPLICKÝ Matúš
1983
01:19:18,52
11:39,71
10
M40
(10.)
16
BRITVIK Tomas
1983
01:20:14,65
12:35,84
11
M40
(11.)
71
KRUPP Jozef
1978
STG Pezinok
01:20:43,69
13:04,88
12
M40
(12.)
126
ŠRANC Igor
1980
Lesky's runners
01:21:53,20
14:14,39
13
M40
(13.)
105
RAFFAY Martin
1983
OCR PANEX TÍM
01:23:19,83
15:41,02
14
M40
(14.)
5
BAKIČ Juraj
1976
Raca
01:24:17,60
16:38,79
15
M40
(15.)
146
VLASATY Pavol
1980
01:24:25,09
16:46,28
16
M40
(16.)
72
KUBALA Pavol
1977
01:24:52,51
17:13,70
17
M40
(17.)
36
FORGAC Vladimir
1980
DNA ERA running team
01:25:23,33
17:44,52
18
M40
(18.)
82
MAJCHRÁK Jozef
1975
01:26:35,66
18:56,85
19
M40
(19.)
106
RAMIREZ Castulo
1978
MEDELLIN
01:29:06,97
21:28,16
20
M40
(20.)
55
KELEMEN Pavol
1978
Lesky runners
01:29:19,00
21:40,19
21
M40
(21.)
140
VARGA Juraj
1976
SCR,Beháme pondelky
01:30:25,81
22:47,00
22
M40
(22.)
130
ŠTURDÍK Juraj
1977
01:32:02,94
24:24,13
23
M40
(23.)
70
KRUKOVSKYI Oleksii
1976
01:34:05,00
26:26,19
24
M40
(24.)
119
STUPAVSKÝ Miroslav
1976
01:35:03,29
27:24,48
25
M40
(25.)
42
HAVLIK Vladimir
1978
01:35:52,65
28:13,84
26
M40
(26.)
11
BERČO Peter
1979
01:36:51,90
29:13,09
27
M40
(27.)
21
ČUDA Boris
1974
Nedelny running
01:36:51,95
29:13,14
28
M40
(28.)
85
MICHLER Miloš
1977
01:37:58,52
30:19,71
29
M40
(29.)
45
HREŇO Branislav
1978
SNP running
01:37:59,39
30:20,58
30
M40
(30.)
39
GONDA Robert
1982
01:38:32,24
30:53,43
31
M40
(31.)
155
ŽUFFA Miloš
1981
01:39:42,38
32:03,57
32
M40
(32.)
7
BAŇAS Kamil
1981
01:40:03,80
32:24,99
33
M40
(33.)
113
SESTAK Milan
1975
Banska Stiavnica
01:40:09,63
32:30,82
34
M40
(34.)
24
DANIŠ Marek
1977
01:42:08,29
34:29,48
35
M40
(35.)
68
KRIGLER Pavol
1980
01:43:04,17
35:25,36
36
M40
(36.)
51
JADERKO Oliver
1981
Amazon
01:43:15,53
35:36,72
37
M40
(37.)
28
DUDA Martin
1979
01:44:10,20
36:31,39
38
M40
(38.)
136
ŤUPEK Ján
1976
GFI Running team
01:44:32,53
36:53,72
39
M40
(39.)
147
VLKOVIČ Rado
1976
GFI Running team
01:44:34,21
36:55,40
40
M40
(40.)
90
NEUMANN Martin
1978
01:45:04,69
37:25,88
41
M40
(41.)
38
GALAMBOS Rudolf
1975
01:48:51,26
41:12,45
42
M40
(42.)
3
ARDAN Peter
1980
01:56:59,42
49:20,61