Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Šamorínska bežecká liga 2022
Šamorínska bežecká liga, 4.kolo - Výsledky
Pretekaj.sk
Šamorínska bežecká liga, 4.kolo
Výsledky
Šamorínska bežecká liga 2022
Preteky:
Šamorínska bežecká liga, 4.kolo
Šamorínska bežecká liga, 1.kolo
Šamorínska bežecká liga, 2.kolo - Pomle run
Šamorínska bežecká liga, 3.kolo
Šamorínska bežecká liga, 4.kolo
Šamorínska bežecká liga, 5.kolo
Šamorínska bežecká liga 2022 - celkové poradie
Trate:
D - Dospelí - 5000 metrov
P - Predškoláci
Z - Žiaci
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
MM - Mladší žiaci
MF - Mladšie žiačky
SM - Starší žiaci
SF - Staršie žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Koeficient
Čas vek WMA
Body
1
SF
(1.)
69
POŠVANCOVÁ Martina
2010
Klub šermu Šamorín
02:35,96
00:00,00
0,9091
0:02:21,78
21
2
SF
(2.)
35
DUPAČOVÁ Stela
2010
Deti v pohybe
02:37,22
00:01,26
0,9091
0:02:22,93
20
3
MF
(1.)
23
BELANOVÁ Terezka
2013
Deti v pohybe
02:39,28
00:03,32
0,8434
0:02:14,34
24
4
MF
(2.)
34
JÁNOŠÍKOVÁ Diana
2012
Rišňovce
02:40,12
00:04,16
0,8675
0:02:18,90
23
5
MF
(3.)
4
LUKACOVICOVA Daniela
2012
T2F
02:41,55
00:05,59
0,8675
0:02:20,14
22
6
SF
(3.)
16
SAMUHELOVÁ Selina
2009
ŠK Hamuliakovo
02:49,62
00:13,66
0,9266
0:02:37,17
18
7
SF
(4.)
62
HRAŠNOVÁ Sophia
2010
Deti v pohybe
02:55,29
00:19,33
0,9091
0:02:39,36
16
8
SF
(5.)
9
Gaálova Ivana
2011
ŠBK Šamorín
02:57,76
00:21,80
0,8894
0:02:38,10
17
9
SF
(6.)
6
KRÁNITZ Zarah
2009
ŠK Hamuliakovo
02:59,08
00:23,12
0,9266
0:02:45,94
14
10
MF
(4.)
26
BEDNÁROVÁ Martina
2013
Šamorín
02:59,71
00:23,75
0,8434
0:02:31,57
19
11
SF
(7.)
67
SVRČKOVÁ Karolína
2010
ŠK Hamuliakovo
03:08,86
00:32,90
0,9091
0:02:51,69
12
12
SF
(8.)
43
ŠUŇALOVÁ Nela
2008
ŠK Hamuliakovo
03:10,17
00:34,21
0,9419
0:02:59,12
9
13
SF
(9.)
25
KOREŇOVÁ Linda
2011
KCK Šamorín
03:13,43
00:37,47
0,8894
0:02:52,04
11
14
SF
(10.)
17
Šmidová Anita
2009
ŠK Hamuliakovo
03:17,15
00:41,19
0,9266
0:03:02,68
8
15
SF
(11.)
15
SCHNÓBLOVÁ Jazmína
2009
ŠK Hamuliakovo
03:19,83
00:43,87
0,9266
0:03:05,16
6
16
SF
(12.)
20
MACEJKOVÁ Linda
2009
ŠK Hamuliakovo
03:20,52
00:44,56
0,9266
0:03:05,80
5
17
SF
(13.)
74
MIKÉCIOVÁ Alexandra
2009
ŠK Hamuliakovo
03:23,55
00:47,59
0,9266
0:03:08,61
4
18
MF
(5.)
64
MIKUSIAKOVÁ Stella
2012
XBS swimming
03:24,93
00:48,97
0,8675
0:02:57,78
10
19
MF
(6.)
65
MIKUŠIAKOVÁ Lea
2015
Deti v pohybe
03:25,63
00:49,67
0,7886
0:02:42,16
15
20
SF
(14.)
22
ADAMÍKOVÁ Martina
2009
ŠK Hamuliakovo
03:26,17
00:50,21
0,9266
0:03:11,04
3
21
SF
(15.)
18
KASANICKÁ Simona
2009
ŠK Hamuliakovo
03:28,23
00:52,27
0,9266
0:03:12,95
2
22
MF
(7.)
33
RABAYOVÁ Alexis
2015
Šamorín
03:37,41
01:01,45
0,7886
0:02:51,45
13
23
MF
(8.)
1
Juríková Sofia
2015
Rovinka
03:51,86
01:15,90
0,7886
0:03:02,84
7
24
SF
(16.)
63
MIKUSIAKOVÁ Slávka Mia
2009
Volej Hamuliakovo
03:54,19
01:18,23
0,9266
0:03:37,00
1