Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Sereďský beh 2019
Sereďský Hobby beh 5 km - Výsledky
Pretekaj.sk
Sereďský Hobby beh 5 km
Výsledky
Sereďský beh 2019
Preteky:
Sereďský Hobby beh 5 km
Sereďský Beh zdravia
Sereďský Rodinný beh
Sereďský beh 10 km
Sereďský Hobby beh 5 km
Prílohy
Všeobecné prílohy
Propozície (379,5kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F
F40
F50
F60
M
M40
M50
M60
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M
(1.)
248
TOMOVIČ Róbert
1988
18:41,00
00:00,00
2
M
(2.)
225
VAŠKO Martin
1994
AK Bojničky
18:51,50
00:10,50
3
M
(3.)
256
ŠEBEŇA Michal
1984
Atléti Vráble
18:58,60
00:17,60
4
M40
(1.)
224
PRŠEK Henrich
1971
BEHAME.sk
18:59,00
00:18,00
5
M
(4.)
236
KAVOŇ Tomáš
2000
19:42,40
01:01,40
6
M
(5.)
251
ĽUBUŠKÝ Peter
1990
ŠKP Bratislava
19:54,00
01:13,00
7
M
(6.)
252
MRVA Tomáš
1980
Galanta
19:54,80
01:13,80
8
M
(7.)
272
SIVÁČEK Marián
1989
Triax
19:59,00
01:18,00
9
M
(8.)
215
PEKARIK Filip
1998
CK AB Sereď
20:07,50
01:26,50
10
M
(9.)
260
BARTOVIČ Juraj
1980
Zeleneč
20:21,20
01:40,20
11
M
(10.)
264
OBYCK Ján
1982
Run crew Šala
20:26,60
01:45,60
12
M
(11.)
243
BAZALDUA Ramiro Ivan
1981
20:42,60
02:01,60
13
M
(12.)
218
RUMAN Dominik
2001
ŠK Vital Bratislava
21:44,30
03:03,30
14
M40
(2.)
184
LIPTAY Ivan
1972
Bibus športujeme
21:46,60
03:05,60
15
M40
(3.)
258
BOJŇANSKÝ Jaroslav
1975
21:59,50
03:18,50
16
M40
(4.)
166
SUCHOŇ Milan
1978
22:20,90
03:39,90
17
M40
(5.)
259
KAPOŠ Ivan
1979
Kemping Sereď
22:28,80
03:47,80
18
M
(13.)
198
JANSK Martin
1980
Piešťany
22:38,00
03:57,00
19
M60
(1.)
253
JANOVČÍK Miroslav
1959
TK Nové Zámky
22:43,30
04:02,30
20
M
(14.)
237
KLIŠTINEC Ján
1981
22:57,00
04:16,00
21
M60
(2.)
266
DOBRODENKA Anton
1948
ŠKK Lemické Rovné
23:03,50
04:22,50
22
M40
(6.)
270
BUČÁNY Pavol
1972
23:24,70
04:43,70
23
M
(15.)
197
KUREK Ondrej
1985
Vrbové
23:26,00
04:45,00
24
M
(16.)
273
AMBRUŠ Ondrej
2002
AK Bojnicky
23:30,30
04:49,30
25
M
(17.)
160
JOBEK Lukáš
1990
23:56,20
05:15,20
26
M60
(3.)
203
JAVORKA Štefan
1954
AK Sereď
24:31,90
05:50,90
27
M40
(7.)
223
TÓTH Michal
1979
24:34,40
05:53,40
28
M60
(4.)
230
ŠAJBIDOR Ľubor
1958
Šoporňa
25:05,80
06:24,80
29
M60
(5.)
257
PETRÍKOVIČ Rudolf
1950
TBK Tora Topolčany
25:22,40
06:41,40
30
M60
(6.)
275
ŠIMKO Dušan
1954
JUKISS
25:40,40
06:59,40
31
M
(18.)
233
ARPÁŠ Denis
1986
25:49,70
07:08,70
32
M
(19.)
186
ŠULAK Matuš
1990
Šintava
25:58,50
07:17,50
33
M50
(1.)
169
MAŠKOVIČ Miloš
1968
Seredsk
26:17,40
07:36,40
34
M
(20.)
220
SÁDOVSKÝ Miloš
1986
26:40,00
07:59,00
35
M
(21.)
183
SLÁDEČEK Adam
2001
Bibus športujeme
26:58,50
08:17,50
36
M
(22.)
246
JAVOR Adam
1996
27:10,90
08:29,90
37
M40
(8.)
249
JANKOVIČ Branislav
1977
27:13,80
08:32,80
38
M
(23.)
199
DINGA Oskar
2004
27:18,90
08:37,90
39
M
(24.)
261
VÁRY Matej
1995
27:51,50
09:10,50
40
M
(25.)
152
TUŽINSKÝ Marek
1989
27:59,90
09:18,90
41
M
(26.)
153
NÁHLIK Erik
1982
28:07,10
09:26,10
42
M40
(9.)
242
OLGYAY Rastislav
1979
28:09,20
09:28,20
43
M
(27.)
212
PODYMAK Peter
1988
28:21,50
09:40,50
44
M50
(2.)
179
BAŠA Rastislav
1969
28:29,70
09:48,70
45
M60
(7.)
255
KUŠŠ Ján
1950
Žochár Topolčany
28:54,30
10:13,30
46
M50
(3.)
213
MATIŠÍK Radoslav
1969
29:06,60
10:25,60
47
M40
(10.)
238
DRECHSLER Jozef
1972
29:28,40
10:47,40
48
M
(28.)
162
DINGA Michal
1988
29:52,40
11:11,40
49
M40
(11.)
189
GÁLA Miroslav
1979
30:22,30
11:41,30
50
M50
(4.)
250
SZLAMKA Miroslav
1966
BK Duslo
31:40,10
12:59,10
51
M60
(8.)
241
IRSÁK Dušan
1956
ORF Cosmos Camping Sereď
32:35,20
13:54,20
52
M
(29.)
216
HUPKO Miloš
1981
32:53,50
14:12,50
53
M40
(12.)
221
VADOVIČOVÁ Jana
1976
33:54,90
15:13,90
54
M40
(13.)
187
JAVOR Miroslav
1970
34:00,40
15:19,40
55
M60
(9.)
231
ČIRKE František
1955
34:24,30
15:43,30
56
M40
(14.)
209
ŠTEFÁK Ľuboš
1978
35:27,60
16:46,60