Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
10CH (1.)176ZÁTORSKÝ Martin2019 Tatranská Štrba00:50,9900:00,0030
20CH (2.)110KIČIN Sebastian2019 MŠ Štrba01:05,1700:14,1820
30CH (3.)148PISÁR Ján2020 Batizovce01:07,8400:16,8515
40CH (4.)106ILAVSKÝ Timon2020 Štrba01:13,3100:22,3212
50CH (5.)166ŠERFEL Šimon2020 MŠ Štrba01:15,3700:24,3810

Zobraziť kompletné výsledky (7)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
10D (1.)129MARTANCIKOVA Kristinka2019 Huncovce00:43,1500:00,0030
20D (2.)138MIKOVÁ Paula2019 Štrba00:48,5200:05,3720
30D (3.)147OTČENÁŠOVÁ Šarlota2019 Štrba00:49,9900:06,8415
40D (4.)139MIKOVÁ Tina2019 Štrba00:50,4600:07,3112
50D (5.)105CHALUPKOVÁ Júlia2019 00:52,2800:09,1310

Zobraziť kompletné výsledky (9)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
11CH (1.)160SMORADA Sebastián2015 Hnilec01:29,8100:00,0030
21CH (2.)38HAJDU Matúš2015 Powerfit Podolínec01:33,3400:03,5320
31CH (3.)102HVIZDÁK Patrik2015 LK Tatranská Lomnica01:38,0400:08,2315
41CH (4.)115KOŠČÁK Tomáš2016 01:39,0300:09,2212
51CH (5.)180REZNÍK Kristián2015 Štrba01:40,1300:10,3210

Zobraziť kompletné výsledky (29)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
11D (1.)56HANEČÁKOVÁ Zara2015 SnowSports Club01:35,2800:00,0030
21D (2.)154REPAŠSKÁ Karolina2016 ZŠ Štrba01:38,2900:03,0120
31D (3.)130MARTANČIKOVA Lucka2015 ZŠ Tatranska Lomnica01:39,8700:04,5915
41D (4.)69MAČÁKOVÁ Zuzana2015 ZŠ s MŠ Ždiar01:42,0100:06,7312
51D (5.)136MICHALIKOVA Bianka2015 BehamSrdcom01:43,5000:08,2210

Zobraziť kompletné výsledky (25)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
12CH (1.)70NEMEŠANY Maxim2014 ZŠ s MŠ Ždiar02:24,6700:00,0030
22CH (2.)177ZÁVACKÝ Matúš2013 Šk Štrba02:28,0700:03,4020
32CH (3.)11KUZMIK Lukáš2014 ŠK Štrba02:29,1400:04,4715
42CH (4.)57SLODIČÁK Adam2014 SnowSports Club02:34,6100:09,9412
52CH (5.)48FERENCKO Peter2013 Powerfit Podolínec02:42,3500:17,6810

Zobraziť kompletné výsledky (9)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
12D (1.)72MONKOVÁ Barbora2013 ZŠ s MŠ Ždiar02:25,5100:00,0030
22D (2.)12BAJČIČÁKOVÁ Ela2014 ZŠ Štrba02:34,1100:08,6020
32D (3.)133MIČKOVÁ Michaela2013 Tri Tatry02:37,1600:11,6515
42D (4.)60ČABALOVÁ Nikol2014 SnowSports Club02:39,9100:14,4012
52D (5.)75BACHLEDOVÁ Lucia2013 ZŠ s MŠ Ždiar02:43,5000:17,9910

Zobraziť kompletné výsledky (16)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
13CH (1.)183PAVČÍK Jakub2011 04:01,7000:00,0030
23CH (2.)121KRAJANEC Marek2011 Spišská Belá04:07,4500:05,7520
33CH (3.)77JURČO Mathias2011 ZŠ s MŠ Ždiar04:08,9800:07,2815
43CH (4.)178ŽIGA Roman2012 ZŠ Vydrník04:10,7700:09,0712
53CH (5.)20TEKEĽ Andres2011 ZŠ Štrba04:12,8300:11,1310

Zobraziť kompletné výsledky (11)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
13D (1.)22MICHALKOVÁ Janka2011 ZŠ Štrba04:11,9300:00,0030
23D (2.)23SIMOVÁ Tereza2011 ZŠ Štrba04:12,1100:00,1820
33D (3.)21BAJČIČÁKOVÁ Ema2011 ZŠ Štrba04:33,9100:21,9815
43D (4.)62LEŠUNDÁKOVÁ Daniela2012 SnowSports Club04:44,3300:32,4012
53D (5.)64CHOVANCOVÁ Estera2011 SnowSports Club04:49,1800:37,2510

Zobraziť kompletné výsledky (10)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
14CH (1.)116KÖTELEŠ Juraj2007 LK Tatranská Lomnica04:27,5400:00,0030
24CH (2.)79GALLIK Jakub2008 ZŠ s MŠ Ždiar04:40,8900:13,3520
34CH (3.)80ANDRÁŠ Gregor2009 ZŠ s MŠ Ždiar04:56,8200:29,2815
44CH (4.)111KOHÚT Simon2010 ŠSDM Poprad05:04,2200:36,6812
54CH (5.)127MALICH Tomáš2008 ZŠ Petzvala Spišská Belá05:08,2700:40,7310

Zobraziť kompletné výsledky (11)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
14D (1.)85JUHÁSOVÁ Dáša2010 ŠK Kriváň Važec04:57,5400:00,0030
24D (2.)26PODOLSKÁ Emma Lillie2010 ŠK Štrba05:04,7200:07,1820
34D (3.)124LIPNICKÁ Lilian2010 05:16,1600:18,6215
44D (4.)123KUČEROVÁ Nina2009 05:32,5600:35,0212
54D (5.)67LAPŠANSKÁ Kamila2008 SnowSports Club05:34,5500:37,0110

Zobraziť kompletné výsledky (12)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1M (1.)81ZAPALAČ Martin1986 ZŠ Ždiar08:50,4600:00,0030
2M (2.)131MEZEY Martin1983 Pretekarys08:57,7500:07,2920
3M (3.)128MARTANCIK Paľo1980 10:11,8801:21,4215
4M (4.)149PLICHTA Miroslav1978 TJ Vysoké Tatry10:46,0101:55,5512
5M (5.)120KOVALČÍK Patrik1986 Poprad11:44,4002:53,9410

Zobraziť kompletné výsledky (7)

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1F (1.)93FAJTOVÁ Jarmila1983 11:50,7200:00,0030
2F (2.)155REPAŠSKÁ Lubomira1987 Štrba12:32,9800:42,2620
3F (3.)99HUDÁKOVÁ Eva1984 Svit13:02,2101:11,4915