Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1CH1 (1.)98ZÁTORSKÝ Ondrej2016 ŠK Štrba00:42,1900:00,0030
2CH1 (2.)66SPIRČÁK Matúš2017 POWERFIT00:42,7300:00,5420
3CH1 (3.)63ZUBAJ Richard2016 ŠK Kriváň Važec00:43,1600:00,9715
4CH1 (4.)65MINGYAR Jakub2016 POWERFIT00:45,3800:03,1912
5CH1 (5.)81DUDAS Vojtech2016 POWERFIT00:47,3700:05,1810
6CH1 (6.)79ZIBURA Jonáš2017 POWERFIT00:49,3400:07,159
7CH1 (7.)28RERKO Tim2016 00:49,6800:07,498
8CH1 (8.)75SIČÁR Martin2017 POWERFIT00:50,0900:07,907
9CH1 (9.)11KOLLÁR Šimon2018 MŠ Odorín00:51,7900:09,606
10CH1 (10.)29SAMOĽ Michal2016 TTKKE Triatlonový klub Košice00:53,0800:10,895
11CH1 (11.)6GAHURA Jakub2017 00:55,5000:13,314
12CH1 (12.)95TEKEĽ Adam2017 ŠK Štrba00:57,2200:15,033
13CH1 (13.)44Majsňár Michal2016 Tatr. Polianka00:59,3000:17,111
14CH1 (14.)32TRAJČÍK Martin2019 Športový klub mládeže TOM01:00,0400:17,851
15CH1 (15.)27RERKO Anton2019 01:02,8300:20,641
16CH1 (16.)1BRETZ Jakub2019 01:12,7000:30,511
17CH1 (17.)57Zapalač Filip2020 ZŠ Ždiar01:14,0000:31,811
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1D1 (1.)12KOLLÁROVÁ Ivona2016 Zš Odorín00:40,7500:00,0030
2D1 (2.)70ŠOLTÉSOVÁ Miriam2016 POWERFIT00:44,7900:04,0420
3D1 (3.)18ĎURIŠOVÁ Eliška2016 POWERFIT00:47,4100:06,6615
4D1 (4.)4BUJDOVÁ Evička2017 ŠK Štrba00:48,6800:07,9312
5D1 (5.)42ZAŤUROVA Sofia2017 ŠK Šuňava00:48,8600:08,1110
6D1 (6.)23MICHALÍKOVÁ Barborka2016 ALS00:50,1100:09,369
7D1 (7.)62RIDGE Zoja Mária2017 ŠK Kriváň Važec00:52,2400:11,498
8D1 (8.)9HVIZDÁKOVÁ Petronela2018 LK Tatranská Lomnica00:53,5500:12,807
9D1 (9.)83ČIKOVSKÁ Nela2016 POWERFIT00:54,6400:13,896
10D1 (10.)64ZUBAJOVÁ Zina2017 ŠK Kriváň Važec00:59,2700:18,525
11D1 (11.)38VESELÁ Eliška2017 01:00,8400:20,094
12D1 (12.)22MAJERČÍKOVÁ Michaela2017 01:01,2100:20,463
13D1 (13.)37VARCHOLOVÁ Karin2017 ZŠ Tatranská Lomnica01:01,6200:20,871
14D1 (14.)80TOMASOVÁ Diana2017 POWERFIT01:05,9100:25,161
15D1 (15.)2BRETZOVÁ Sandra2021 01:56,4301:15,681
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1CH2 (1.)55Nemešany Maxim2014 ZŠ Ždiar01:52,7000:00,0030
2CH2 (2.)88KUZMIK Lukáš2014 ŠK Štrba01:55,1600:02,4620
3CH2 (3.)40ZAŤURA Félix2014 ŠK Šuňava01:57,5600:04,8615
4CH2 (4.)78MITURA Bruno2014 POWERFIT01:59,9900:07,2912
5CH2 (5.)51Kostka Ján2015 ZŠ Ždiar02:02,2600:09,5610
6CH2 (6.)68SIČÁR Marko2015 POWERFIT02:10,8900:18,199
7CH2 (7.)8HVIZDÁK Patrik2015 02:12,6300:19,938
8CH2 (8.)72ZIBURA Tobiaš2015 POWERFIT02:14,2600:21,567
9CH2 (9.)69HAJDU Matúš2015 POWERFIT02:23,8400:31,146
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1D2 (1.)30SAMOĽOVÁ Zuzana2014 TTKKE Triatlonový klub Košice02:01,6100:00,0030
2D2 (2.)3Bujdová Barborka2015 ŠK Štrba02:02,1100:00,5020
3D2 (3.)54Mačáková Zuzana2015 ZŠ Ždiar02:06,2700:04,6615
4D2 (4.)56Pitoňáková Kristína2014 ZŠ Ždiar02:13,1800:11,5712
5D2 (5.)24MICHALÍKOVÁ Bianka2015 ALS02:16,1100:14,5010
6D2 (6.)91PETRUŠKOVÁ Soňa2014 ŠK Štrba02:28,8400:27,239
7D2 (7.)34TRAJČÍKOVÁ Zita2014 Športový klub mládeže TOM02:43,6200:42,018
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1CH3 (1.)86ZÁVACKÝ Matúš2013 Šk Štrba03:15,2000:00,0030
2CH3 (2.)85JANKOVIČ Hugo Dávid2012 ŠK Štrba03:16,2200:01,0220
3CH3 (3.)41ZAŤURA Filip Zaťura2012 ŠK Šuňava03:23,8000:08,6015
4CH3 (4.)76MEZEY Samuel2012 POWERFIT03:35,1400:19,9412
5CH3 (5.)97ZÁTORSKÝ Ján2013 ŠK Štrba03:39,9300:24,7310
6CH3 (6.)73FERENCKO Peter2013 POWERFIT03:59,4300:44,239
7CH3 (7.)48Bachleda Adam Oskar2013 ZŠ Ždiar04:01,5500:46,358
8CH3 (8.)31TOMAS Dean2012 04:07,1100:51,917
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1D3 (1.)49Bachledová Lucia2013 ZŠ Ždiar03:42,1700:00,0030
2D3 (2.)14KORVÍNOVA Zara Tereza2012 LKTL03:45,3800:03,2120
3D3 (3.)82GRIGEROVÁ Miriam2013 POWERFIT03:45,8500:03,6815
4D3 (4.)15KOVÁČIKOVÁ Aurélia2013 TJ Vysoké Tatry03:53,3600:11,1912
5D3 (5.)74NOVAJOVSKÁ Dominika2012 POWERFIT04:05,8100:23,6410
6D3 (6.)60PUŠKOVÁ Iveta2012 ŠK Kriváň Važec04:11,2700:29,109
7D3 (7.)53Mačáková Ester2013 ZŠ Ždiar04:17,5000:35,338
8D3 (8.)33TRAJČÍKOVÁ Ema2012 Športový klub mládeže TOM06:38,0902:55,927
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1CH4 (1.)10KOHÚT Simon2010 ŠSDM Poprad - Tatry05:06,0300:00,0030
2CH4 (2.)84JANKO Šimon2010 ŠK Štrba05:15,9500:09,9220
3CH4 (3.)59MICHALKO Adrián2011 ŠK Kriváň Važec05:19,3300:13,3015
4CH4 (4.)52Kriššák Lukáš2011 ZŠ Ždiar05:26,8800:20,8512
5CH4 (5.)43PAVCIK Jakub2011 Lyžiarsky klub tatranská Lomnica05:44,9000:38,8710
6CH4 (6.)50Jurčo Mathias2011 ZŠ Ždiar06:03,3500:57,329
7CH4 (7.)96TEKEĽ Andres2011 ŠK Štrba06:29,4201:23,398
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1D4 (1.)58JUHÁSOVÁ Dáša2010 ŠK Kriváň Važec05:23,2900:00,0030
2D4 (2.)92PODOLSKÁ Emma Lillie2010 ŠK Štrba05:34,8400:11,5520
3D4 (3.)21LIPNICKÁ Lilian2010 05:52,4700:29,1815
4D4 (4.)93SIMOVÁ Tereza2011 ŠK Štrba06:12,8400:49,5512
5D4 (5.)45VASIČÁKOVÁ Silvia2011 ZŠ Ždiar07:07,4101:44,1210
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1CH5 (1.)7GALLIK Jakub2008 SOŠ Horný Smokovec05:05,5800:00,0030
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1D5 (1.)94ŠURINOVÁ Lenka2008 ŠK Štrba06:36,2400:00,0030