Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Východ Road Liga amatérov a veteránov
VRL - 4. kolo O pohár primátora mesta Sabinov - Výsledky
Pretekaj.sk
VRL - 4. kolo O pohár primátora mesta Sabinov
Výsledky
Východ Road Liga amatérov a veteránov
Preteky:
VRL - 4. kolo O pohár primátora mesta Sabinov
VRL - 1. kolo Karpatský kuriér
VRL - 2. kolo Prešovské dni cyklistiky - kritérium
VRL - 2. kolo Prešovské dni cyklistiky - časovka
VRL - 2. kolo Prešovské dni cyklistiky - etapa
VRL - 3. kolo Časovka Svinia - zrušené
VRL - 4. kolo O pohár primátora mesta Sabinov
VRL - 5. kolo Svidník
VRL - 6. kolo Memoriál Adriána Babiča - Majstrovstvá VRL
VRL - 7. kolo Kežmarsko - Tatranský cyklomaratón
VRL - 8. kolo Rudnou cestou Jelšava
VRL - 9. kolo Bardejov
VRL - 10. kolo Spišský Hrhov
VRL - 11. kolo Údolím Kaňapty - Čečejovce
VRL - 12. kolo Mlynčeky
VRL - Celkové poradie
Prílohy
Program/Propozície
4. kolo - propozície (686,8kB)
12. kolo - Propozície (301,1kB)
Trate:
50km - VRL Sabinov 49,6 km
67km - VRL Sabinov 67,2 km
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
MK - Kadet 15 - 17 rokov
MVRLE - Muži VRL Elite 18-29 rokov
MA - Muži A 30-39 rokov
MB - Muži B 40-49 rokov
ZA - Ženy A 15-39 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MA
(1.)
329
Živčák Peter
1984
Pro - body sport team
01:53:46,12
00:00,00
30
2
MA
(2.)
301
STAŠIK Jozef
1989
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
01:54:05,21
00:19,09
25
3
MA
(3.)
302
GOGA Matúš
1988
Swietelsky SLOVAKIA CYCLING team
01:54:19,00
00:32,88
22
4
MA
(4.)
321
VRTIŠ Peter
1989
Športservis team BA
01:54:35,68
00:49,56
20
5
MA
(5.)
335
SENKO Martin
1990
BigBike.sk
01:58:42,54
04:56,42
18
6
MA
(6.)
315
KRAĽ Miroslav
1987
CTK 25 Čergov
01:59:03,46
05:17,34
16
7
MA
(7.)
303
ZÁVODNÝ Radoslav
1984
pro-body sport team
02:01:30,67
07:44,55
14
8
MA
(8.)
312
KALIŇAK Marek
1986
HZL TEAM
02:04:47,51
11:01,39
12
9
MA
(9.)
332
VIŠNAI Matej
1988
pro-body sport team
02:07:35,48
13:49,36
10
10
MA
(10.)
324
IHNAT Igor
1984
ProSport Team Košice
02:09:35,48
15:49,36
8
11
MA
(11.)
336
DRENČÁK Peter
1989
Košice
02:10:24,06
16:37,94
6
12
MA
(12.)
330
GELETKA Tomáš
1987
Prešov
02:10:47,46
17:01,34
5
13
MA
(13.)
334
Blaščák Martin
1990
02:32:55,51
39:09,39
4
MA
314
Ondik Radoslav
1986
TJ Družstevník Kladzany
DNS
MA
322
Šoltés Tomáš
1985
Cserenye klub
DNS
MA
331
STAVAČ Ľubomír
1990
Prešov
DNS
MA
333
BADIAR Julian
1992
Kralovske BajkoBranie
DNS