Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
VSLL 2019
3. kolo VSLL 2019 - Výsledky
Pretekaj.sk
3. kolo VSLL 2019
Výsledky
VSLL 2019
Preteky:
3. kolo VSLL 2019
1. kolo VSLL 2019
2. kolo VSLL 2019
3. kolo VSLL 2019
4. kolo VSLL 2019
5. kolo VSLL 2019
6. kolo VSLL 2019
Prílohy
Program/Propozície
Propozície 3.kola VSLL 2019 (137,7kB)
Propozície 3.kola VSLL 2019 (162,3kB)
Štartové listiny
Štartová listina - predžiactvo a ml.žiactvo (371,7kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 1.kolo (343,0kB)
attachment.type.LIST
Zoznam - kluby (148,1kB)
Štartové listiny
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 2.kolo (343,7kB)
Výsledky
Oficiálne výsledky - ml.predžiactvo, st.predžiactvo, ml.žiactvo (389,7kB)
Oficiálne výsledky - st.žiactvo, juniori (348,1kB)
Trate:
Mladsi - Mladšie žiactvo a predžiaci
Starsi - Staršie žiactvo a juniori
Kategórie:
SZY - Staršie žiačky
SZI - Starší žiaci
JUNKY - Juniorky
JUNRI - Juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
SZY
(1.)
302
BAKOŠOVÁ Adriana
2003
FabianSKI Spišská Nová Ves
00:30,18 (1.)
00:32,94 (2.)
01:03,12
00:00,00
100
2
SZY
(2.)
308
BENDIKOVÁ Viktória
2003
Bendik Racing Team
00:30,76 (3.)
00:32,42 (1.)
01:03,18
00:00,06
80
3
SZY
(3.)
304
KOVALOVÁ Júlia
2004
Bendik Racing Team
00:30,51 (2.)
00:32,95 (3.)
01:03,46
00:00,34
60
4
SZY
(4.)
309
ZEMANČÍKOVÁ Petra
2003
ŠK Junior Ski Poprad
00:31,84 (5.)
00:33,89 (4.)
01:05,73
00:02,61
50
5
SZY
(5.)
310
SLIVKOVÁ Nina
2004
ŠK Olymp Stropkov
00:31,95 (6.)
00:34,54 (6.)
01:06,49
00:03,37
45
6
SZY
(6.)
301
KREMPASKÁ Sandra
2004
LK Ski Jezersko
00:31,83 (4.)
00:34,72 (7.)
01:06,55
00:03,43
40
7
SZY
(7.)
305
ŠLEBODOVÁ Michaela
2004
LK Ski Jezersko
00:32,31 (7.)
00:34,28 (5.)
01:06,59
00:03,47
36
8
SZY
(8.)
303
STRONČEKOVÁ Katka
2004
RS sport Club Košice
00:33,13 (9.)
00:35,28 (8.)
01:08,41
00:05,29
32
9
SZY
(9.)
307
ŠÁRICZKÁ Kristína
2004
RS sport Club Košice
00:32,95 (8.)
00:35,59 (10.)
01:08,54
00:05,42
29
10
SZY
(10.)
306
BÖHMOVÁ Radoslava
2003
OŠK Mlynky
00:33,19 (10.)
00:35,50 (9.)
01:08,69
00:05,57
26
SZY
312
ALEXOVÁ Karolína
2004
Bendik Racing Team
DNS
DNS
DNS1
SZY
311
SCHMIDTOVÁ Daniela
2003
FabianSKI Spišská Nová Ves
00:34,31 (11.)
DSQ
DSQ2
Na stiahnutie
Štartové listiny
Štartová listina - predžiactvo a ml.žiactvo (371,7kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 1.kolo (343,0kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 2.kolo (343,7kB)
Výsledky
Oficiálne výsledky - ml.predžiactvo, st.predžiactvo, ml.žiactvo (389,7kB)
Oficiálne výsledky - st.žiactvo, juniori (348,1kB)