Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
VSLL 2019/2020
2. kolo VSLL 2020 - Výsledky
Pretekaj.sk
2. kolo VSLL 2020
Výsledky
VSLL 2019/2020
Preteky:
2. kolo VSLL 2020
1. kolo VSLL 2020
2. kolo VSLL 2020
3. kolo VSLL 2020
4. kolo VSLL 2020
5. kolo VSLL 2020
6. kolo VSLL 2020
Prílohy
Výsledky
Oficiálne výsledky - ml.predžiactvo, st.predžiactvo, ml.žiactvo (384,8kB)
Oficiálne výsledky - st.žiactvo, juniori (375,4kB)
Program/Propozície
Propozície 2.kolo VSLL2020 Lučivná (296,9kB)
Štartové listiny
Štartová listina - predžiactvo a ml.žiactvo (377,6kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 1.kolo (349,9kB)
Zoznam - kluby (145,2kB)
Všeobecné prílohy
Súťažný poriadok VSLL 2020 (203,3kB)
Výsledky
Konečné celkové poradie VSLL 2019/2020 (104,7kB)
Trate:
Mladsi - Mladšie žiactvo a predžiaci
Starsi - Staršie žiactvo a juniori
Kategórie:
SZY - Staršie žiačky
SZI - Starší žiaci
JUNKY - Juniorky
JUNRI - Juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
SZY
(1.)
205
SOPKOVÁ Barbora
2005
LO MŠK Kežmarok
00:38,53
00:00,00
100
2
SZY
(2.)
209
KANOVITSOVÁ Dominika
2005
ŠK Junior Ski Poprad
00:39,78
00:01,25
80
3
SZY
(3.)
201
KREMPASKÁ Sandra
2004
LK Ski Jezersko
00:40,11
00:01,58
50
4
SZY
(4.)
213
KOVALOVÁ Júlia
2004
Bendik Racing Team
00:40,73
00:02,20
60
5
SZY
(5.)
208
VRÁŽELOVÁ Šárka
2005
LO MŠK Kežmarok
00:40,92
00:02,39
45
6
SZY
(6.)
206
STRONČEKOVÁ Katka
2004
RS sport Club Košice
00:41,04
00:02,51
32
7
SZY
(7.)
212
GAĽOVÁ Natália
2005
SnowSports Club
00:41,38
00:02,85
40
8
SZY
(8.)
207
ŠLEBODOVÁ Michaela
2004
LK Ski Jezersko
00:42,00
00:03,47
36
9
SZY
(9.)
211
ŠÁRICZKÁ Kristína
2004
Bendik Racing Team
00:42,19
00:03,66
29
10
SZY
(10.)
202
ŠIDLOVSKÁ Sofia
2005
Ski Club Progress St.Ľubovňa
00:42,46
00:03,93
26
11
SZY
(11.)
214
PITUCHOVÁ Natália
2004
RS sport Club Košice
00:45,47
00:06,94
22
12
SZY
(12.)
210
SLIVKOVÁ Nina
2004
ŠK Olymp Stropkov
00:45,60
00:07,07
24
13
SZY
(13.)
203
HATALOVÁ Natália
2005
FabianSKI Spišská Nová Ves
00:50,90
00:12,37
20
SZY
204
ALEXOVÁ Karolina
2004
Bendik Racing Team
DNS
Na stiahnutie
Výsledky
Oficiálne výsledky - ml.predžiactvo, st.predžiactvo, ml.žiactvo (384,8kB)
Oficiálne výsledky - st.žiactvo, juniori (375,4kB)
Štartové listiny
Štartová listina - predžiactvo a ml.žiactvo (377,6kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 1.kolo (349,9kB)
Zoznam - kluby (145,2kB)