Virtuálne preteky Vysoké Tatry 2019

Virtuálne preteky Vysoké Tatry 2019

01.03.2019 - 31.12.2019       Vysoké Tatry       www.virtualnepreteky.sk

4. ročník virtuálnych pretekov prebieha na vybraných trasách v regióne Vysokých Tatier. Všetky trasy je možné absolvovať behom, chôdzou, NW a trasu na Sliezsky dom aj na bicykli resp. v zime aj na lyžiach. Svojou účasťou získate možnosť vyhrať športové hodinky GARMIN FORERUNNER 245 MUSIC (na zaradenie do žrebovania je nutné absolvovať preteky do 31.12.2019). Zároveň svojou registráciou podporíte značenie a údržbu tatranských bežeckých a NW trás.

Trasa v dĺžke cca. 7km so štartom a cieľom na autobusovaj stanici v Tatranskej Lomnici s prevýšením cca. 136m

Registrácia

Virtuálne preteky Vysoké Tatry - základné

Porovnaj si svoj výkon na niektorej z ponúknutých tratí a zapoj sa do žrebovania o športové hodinky GARMIN FORERUNNER 245 MUSIC. Pri tejto možnosti nezískaš štartovací balíček a nemusíš navštíviť žiadne kontaktné miesto.

3,00

Registrovať

O trati Tatranská Lomnica - Medvedia lúka - okruh

Trasa okruhu vedie chodníkom popri hoteli Tulipán, futbalovom ihrisku a jazdeckom areáli. Na jeho konci sa na druhej strane cesty napojí na spevnený turistický chodník a pokračuje nadol po odbočku na lesnú asfaltovú cestu. Odtiaľ stúpa k horárni, pri ktorej sa stáča doľava a vedie ďalej nahor okolo Medvedej lúky až po cestu Slobody v Tatranských Matliaroch. Odtiaľ sa vracia do východiskového bodu v Tatranskej Lomnici. Povrch trasy - asfalt 87%, spevnený prírodný chodník 13%

Dĺžka: 7,07 km
Štart / Cieľ: Tatranská Lomnica - autobusová stanica
Najnižší bod: 784 m.n.m.
Najvyšší bod: 892 m.n.m.
Celkové stúpanie: 136 m.
Celkové klesanie: 136 m.
Povrch: 87% asfalt, 13% chodník
Značenie: oranžové značky Tatry v pohybe
Kontaktovať organizátora

Virtuálne preteky Vysoké Tatry 2019

Tatranská Lomnica - Medvedia lúka - okruh