Virtuálne preteky Vysoké Tatry 2019

Virtuálne preteky Vysoké Tatry 2019

01.03.2019 - 31.12.2019       Vysoké Tatry       www.virtualnepreteky.sk

4. ročník virtuálnych pretekov prebieha na vybraných trasách v regióne Vysokých Tatier. Všetky trasy je možné absolvovať behom, chôdzou, NW a trasu na Sliezsky dom aj na bicykli resp. v zime aj na lyžiach. Svojou účasťou získate možnosť vyhrať športové hodinky GARMIN FORERUNNER 245 MUSIC (na zaradenie do žrebovania je nutné absolvovať preteky do 31.12.2019). Zároveň svojou registráciou podporíte značenie a údržbu tatranských bežeckých a NW trás.

Nenáročný okruh s miernym prevýšním po uliciach Tatranskej Lomnice v dĺžke 4,5km. Štart a cieľ je na autobusovej stanici, trasa je vyznačená žltými tabuľkami "Tatry v pohybe".

Registrácia

Virtuálne preteky Vysoké Tatry - základné

Porovnaj si svoj výkon na niektorej z ponúknutých tratí a zapoj sa do žrebovania o športové hodinky GARMIN FORERUNNER 245 MUSIC. Pri tejto možnosti nezískaš štartovací balíček a nemusíš navštíviť žiadne kontaktné miesto.

3,00

Registrovať

O trati Tatr.Lomnica - veľký okruh

Trasa okruhu vedie chodníkom popri hoteli Tulipán, futbalovom ihrisku a jazdeckom areáli. Na konci chodníka odbočuje doprava na cestu a po nej sa vracia smerom hore cez sídlisko až k apartmánom Belianky, kde sa stáča doľava. Odtiaľ pokračuje smerom k hlavnej ceste cez 2 železničné priecestia. Hore na križovatke odbočuje vľavo a za hotelom Kukučka pokračuje okruh asfaltkou k záverečnému úseku cez park späť k autobusovej stanici.

Povrch trasy - asfalt 96%, spevnený prírodný chodník 4%

Dĺžka: 4,50 km
Štart / Cieľ: Tatranská Lomnica - autobusová stanica
Najnižší bod: 806 m.n.m.
Najvyšší bod: 890 m.n.m.
Celkové stúpanie: 85 m.
Celkové klesanie: 85 m.