Por.BIBMenoRokKlubČas
11ŠTEFKO Robert1968 Sport Team Nová Lesná00:39:33,38
2131OROLIN Pavol1995 KSt Spišské Bystré00:40:55,41
3103PETROVIČ Matej1995 LK Opalisko Závažná Poruba00:40:58,73
450ZIMMERMANN Marián1985 Zimmermann Running Team00:41:06,09
5285SZABO Jaroslav1987 TJ Obal servis Košice00:42:24,45
6237WIEZIK Maroš1983 Martin00:42:27,22
7265GEMZA Tomáš1988 ŠK Štrba/ŠKP BA00:42:31,71
8294ŽÁK Jiří1971 Penzion Litvor Štrbské Pleso00:42:50,07
9169GAD Miroslav1983 ŠK Copy servis Liptovský Mikuláš00:42:58,28
10157PODPERA Tomáš1986 SALOMON TEAM00:43:26,19
11297BENKO Tomáš1987 Prievidza00:43:40,63
12257PONEK Tibor1976 CK Turzovka00:43:48,11
1335GALLIK Peter1979 AO Svit00:43:49,93
14150JURČÍK Ján1968 KKM Čadca00:43:53,69
15291PUKL Rastislav1982 VSK Univerzita Brno00:44:17,98
16198AMBRÓZ Jozef1967 Obec Vikartovce00:44:43,74
17261IVAN Milan1964 BK Sliač00:44:48,41
18196GRÍGER Ľubomír1978 Sport Team Nová Lesná00:44:53,54
19148ŽIGO Martin1989 BEHAME.sk00:45:01,30
20238FÁBRY Jozef1983 PLANETA ZEM00:45:10,36
21199GRÍGER Tomáš1991 Sport Team Nová Lesná00:45:10,74
22147OŽANA Lukáš1997 Atletický oddíl Slávia Havířov00:45:15,83
23253VALENTA Róbert1997 Klub biatlonu Vyhne00:45:22,39
2490ŠOLTÝS Milan1972 Batizovce00:45:25,29
2564PAŽITNÝ Jozef1983 Spišský Štiavnik00:45:29,45
263TELEPUN Martin1982 BK Steel Kosice00:45:30,52
27241BACHRATÝ Štefan1986 Davorin.sk00:45:32,68
28142FURÁR Milan1970 BK Duslo00:45:33,48
29271BARTKO Tomáš1986 Šk Kriváň Važec00:45:50,31
30186PAVLÍK Ivan1978 KBBS Turčianske Teplice00:45:54,37
31252LEPEŇ Matej1998 Klub biatlonu Vyhne00:46:01,64
32139ČURLEJ Jozef1981 SPU Nitra00:46:05,59
33162MICHALÍK Martin1986 Žiaden00:46:25,53
34163KAMENSKÝ Ján1965 Liptovský Peter00:46:32,37
3548MALÍČEK Ján1966 MALCO Myjava00:46:49,60
36156KAČMARČÍK Marek1977 Svit00:47:11,63
3752SÝKORA Daniel1977 LaMichaela.sk00:47:13,69
3898PUKLOVÁ Patrícia1986 AK Steeple Poprad00:47:25,70
39166PETRÍK Viliam1980 -00:47:34,28
4022LAVRIK Jaroslav1984 ORHaZZ Poprad00:47:42,60
41211MAKOVICKÝ Martin1983 ŠK KOMPAS00:47:51,94
42184DANIŠ Dušan1980 Bežci Lučenec00:48:03,25
43106HELDÁK Frantisek1989 Pretekarys00:48:14,52
44104JURČO Michal1989 Pretekarys00:48:15,12
45189VOJTÁŠ Nicolas2000 KBBS Turčianske Teplice00:48:26,09
4678SPODNIAK Ján1967 Banská Bystrica00:48:29,37
47289NYÉKY Jakub1997 Norskamoda.cz00:48:42,44
48180PEREGRIM Štefan1968 Inter Sport Humenné00:49:02,96
4970BÁLINT Martin1986 Poprad00:49:05,34
50250LACKO Milan1971 LKVD Dobšiná00:49:11,62
51194MICHALKO Jaroslav1984 Sport Team Nová Lesná00:49:13,57
52290DEMETER Richard1965 ŠKP Žilina00:49:35,17
5331FELONG Peter1973 TJ Štart Levoča00:49:44,11
54204PROCHÁZKA Peter1987 Poprad00:50:11,97
55242POLÁK Samuel1996 UKF Nitra/AC Nové Zámky00:50:13,18
56140MARTINKO Martin1973 Poprad00:50:13,40
57259KALANKA Lukáš1989 RunningPro.sk00:50:22,31
5873MAJIRSKÝ Daniel1998 Hniezdne00:50:35,86
5972GARAJ Pavol1986 KICKBOX BODY GYM POPRAD00:50:38,81
60246KOVÁČ Miroslav1952 Trenčín00:50:42,77
61272RUSNÁK Michal1990 00:50:44,93
62292BRNČÍK Kamil1972 Čuntava00:50:45,89
63178FURAR Ivan1980 BK Hory zhora00:50:56,77
6475BELIANSKA Erika1999 MKŠS AK KNM00:51:03,48
6574BELIANSKY Stanislav1964 Štiavnik00:51:03,70
66236STAROŇ Vladimír1951 Tatranská Štrba00:51:07,98
6795MIHOK Jan1970 Bežecky klub Poprad00:51:18,17
68153GEJDOŠOVÁ Zuzana1994 AO STEEPLE POPRAD00:51:18,74
694SABO Miroslav1966 BK Steel Kosice00:51:30,23
70278NOVOMESTSKÝ Martin1981 00:51:41,31
7192SVITÁK Stanislav1950 AK Zilina00:51:46,19
72195HRIŇÁK Lukáš1985 Sport Team Nová Lesná00:51:46,86
73205BEKEŠ Martin1978 Furkotka team Štrbské Pleso00:51:48,86
74240KOČÍ Michal1988 Sport Team Nová Lesná00:51:53,44
7536LAPŠANSKÝ Viktor1965 BK Stará Ľubovňa00:51:58,45
7655POTOČNÝ Laco1970 AOSVIT00:52:04,33
77225KÚDEĽOVÁ Michaela1984 AK Tlmače00:52:07,71
78293KRSEK Miroslav1948 Penzion Litvor Štrbské Pleso00:52:13,31
79176VECHTER Michal1991 Východná00:52:33,30
805KOTRADY Marcel1973 Bratislava00:52:43,20
81283JAKUBČIAK Ján1965 00:52:50,59
82144MACIEJAK Richard1973 Alpin Club Svit00:52:54,89
83251SMREK Matúš2001 Dobšiná00:53:01,83
84105KONEČNÝ Dušan1978 SC 1896 Štrbské Pleso00:53:03,49
85168GAD Ľubomír1956 ŠK Copy servis Liptovský Mikuláš00:53:05,27
8623SENDECKY Adrian1984 Iron Legion00:53:06,08
8759JANIČ Marek1978 Judo TJ Slávia PU Prešov oddiel judo00:53:08,80
882ZATORSKÁ Izabela1963 Elbrus team00:53:16,49
89229KACZOROVA Karin1976 Bratislava00:53:21,94
90202MOZSNYAK Peter1974 RunningPro00:53:31,01
91149BUKOVIČ Norbert1970 NIKA WRC Rožňava00:53:36,46
9297MIHOKOVÁ Tímea1997 Bežecký klub Poprad00:53:38,45
93248MAZOCH Jan2001 TJ Rožnov p.R.00:53:49,95
94121PAULER Oldřich1959 KKM Čadca00:54:10,70
9511BELAJ Braňo1975 SVK00:54:17,07
96143MINAROVIECH Martin1973 NIS 2016 / Svetielko nádeje00:54:28,14
97280KOCOVÁ Lucia1979 Sport Team Nová Lesná00:54:34,99
98286HOLEČKO Martin1978 Sport Team Nová Lesná00:54:35,20
99243POLÁK Jozef1960 OÚ Hul00:54:45,23
10037VALÁŠEK Pavol1970 Zväz vojakov SR Martin00:55:10,63
101214RUMAN Dominik2001 SC 1896 Štrbské Pleso00:55:28,50
10216KOTRADY Ľuboš1975 Smižany00:55:40,24
10396KULÍK Elo1973 JustRUN00:55:55,83
104277DINDOFFER René1980 00:55:57,94
105254SOBEK Miroslav1956 BK Lysá pod Makytou00:56:08,48
106175ZATROCH Matej1978 Tatranko00:56:11,87
107218GRENDOVÁ Andrea1972 Revúca00:56:17,49
108207SUDOR Dominik1994 Furkotka team Štrbské Pleso00:56:18,17
109126TÓTH Tomáš1981 Šušky Hrušky00:56:22,39
11069FAJTOVA Jarmila1983 Tatranské zvery00:56:28,59
11193BROSZ Juraj1978 Stupava00:56:35,52
112260SIPKO Matúš1998 Curling Club Poprad00:56:35,90
113133SUCHANOVSKÝ Pavol1994 Curling Club Poprad00:56:36,24
11465DEMOČKO Tomáš1980 spanoklieci.sk00:56:36,51
11512KOPINSKÝ Ľudovít1964 LKR00:56:42,96
116116LAŠŠÁK Dušan1951 AK ZŤS Martin00:56:50,81
11763MILÁČEK Richard1998 ***00:57:00,55
118101PETHÖ Peter1973 Dolný Smokovec00:57:00,77
119145HANUS Miroslav1974 Martin00:57:01,21
120264MECELE Jozef1961 Slovalco Žiar nad Hr.00:57:03,12
121120PAVLOV Rastislav1972 Levoča00:57:04,38
122130PITOŇÁK Róbert1984 MRs00:57:12,36
123128JANČUŠKA Martin1979 Liptovský Hrádok00:57:22,15
124185NEUPAUER Jan1959 MajNeHu00:57:33,41
125138MÁČIK Jozef1971 Dolný Ohaj00:57:35,43
126258MICENKO Michal1988 Košice00:57:45,48
127266ŽAMPA Adam1990 Žampa Ski Club Vysoké Tatry00:57:52,45
128262MACUROVÁ Alena1979 Kros a.s.00:58:10,90
129263MACURA Ľubomír1979 Reming Consult a.s.00:58:11,07
130159URBAN Jozef1969 šľimák Harichovský00:58:13,10
13187BABEJ Martin1990 Runningpro.sk00:58:14,38
13245BOŽOVÁ Danica1963 Svit00:58:20,32
133255SCHUETTE Tino1981 DJK Bochum 191100:58:41,71
13421GAŠPAR Slavomír1988 Active life00:58:53,05
135288MASARYK Martin1966 00:58:59,39
136111VASTUŠKOVÁ Iveta1960 Poprad00:59:03,17
137124JAMNICKÝ Gejza1964 BK Spišská Teplica00:59:09,38
138249SMREKOVÁ Marta1966 LKVD Dobšiná00:59:19,57
139267KOSTELNIČÁK Tomáš1983 Žampa Ski Club Vysoké Tatry00:59:26,28
140134GDOVIN Lukas1995 FEI STU Bratislava00:59:30,09
141187MAZÁN Jozef1963 KBBS Turčianske Teplice00:59:42,26
142132PITOŇÁK František1973 Curling Club Poprad00:59:45,90
143179ČISÁR Peter1964 KST Vojkovce00:59:47,27
144165HUMEŇANSKÁ Marta1967 OBS Prešov00:59:47,67
145209TEKELY Jaroslav1948 MK Tatran SP.Nova Ves00:59:53,83
14642HAZUCHA Pavol1973 Aspel Turbo Team00:59:57,02
14784BRAJER Bohuš1964 MARAS Team00:59:59,52
148110GREGUŠKA Dávid1999 Istebné01:00:01,64
14985HAVRILA Roman1980 -01:00:05,99
15068KRIŠTÓF Róbert1986 Rožňava01:00:28,30
151200ŠPITKOVÁ Kristína2000 AR1301:00:28,72
152201FAINOVA Monika1995 BK Biely Potok01:00:29,32
15376VRTÁK Jozef1952 Nedožery01:00:34,99
154273PROVAZNÍKOVÁ Lucia1995 Sport Team Nová Lesná01:00:39,04
155234GADUŠ Franišek1975 ***01:00:41,08
15639POLOVKA Miroslav1971 TOL Poprad01:00:41,51
157170MLYNICKOVÁ Slávka1975 seveRUNky Faxcopy Z. Poruba01:00:42,15
15817SÝKORA Daniel1988 Active life01:01:02,78
159268BARTKO Vladimír1945 Šk Kriváň Važec01:01:07,69
16067SIVUĽKA Martin1979 TJ Mier Kamienka01:01:28,22
16162KOSTOLNÍK Pavol1984 SportCool01:01:45,17
162281BLAŽEK Dávid1975 JR Running Sport01:01:57,30
16340SIROTA Peter1969 Liptov01:02:04,23
16414ŠULEJ Matúš1978 Chocoland Slovensko01:02:04,71
165298KOHÚT Peter1977 OŠIL Ludrová01:02:37,86
166115MADAJ Ľubomír1962 Ráztočno01:02:54,24
167256FERENCOVÁ Barbora1991 Prešov01:02:55,29
16815FILLO Radovan1986 ŠKP Martin01:02:56,64
169155POPRACOVÁ Drahomíra1958 Kežmarok01:03:04,99
17049PRIVOZNIK Tomas1991 TJ Rakovice01:03:08,61
171112KRESÁNEK Miroslav1949 Petržalka01:03:09,01
172183LITTVA Filip1990 Strip01:03:09,59
173212ŠIFFELOVÁ Henrieta1975 Poprad01:03:10,33
174197ANTAL Peter1982 Sport Team Nová Lesná01:03:38,53
175213JAMBOR Martin1973 Pulse 23001:03:42,79
176275LEŠUNDÁKOVÁ Jana1984 01:03:47,25
177173UJČÍK Peter1977 ZŠMŠ Spišské Bystré01:03:59,16
1789MAJERNÍK Milan1970 MARAS team01:04:01,01
179222HORÁK Pavol1972 LUNYS01:04:14,64
18058TOMKA Stano1978 SportCool01:04:18,53
181217JASKOVA Iveta1958 Bratislava01:04:34,39
182107BENDÍKOVÁ Katarína1995 AK STEEPLE POPRAD01:04:37,14
18379HUDAK Peter1982 10thmd.sk01:04:47,45
184247MAZOCH Lubomír1971 TJ Frenštát p.R.01:04:56,61
185154VOKAL Vratko1977 Obišovskí chrti01:04:57,00
186270KRAMARČÍK Jozef1962 Institute europharm01:05:02,01
18741MARAS Ladislav1963 MARAS team01:05:03,78
18851CSÖLLE Zsolt1978 amatér01:05:06,79
189279MARTON Milan1948 TJ - Baník Hôrka01:05:17,84
19047JENDRICHOVSKÁ Danka1967 MARAS team01:05:17,94
19180VONDERČÍK Michal1982 Maras Team01:05:32,13
19257HAUSNEROVÁ Liliana1977 Partizán Vrícko01:05:35,49
193141KARTUSKOVÁ Zuzana1968 SNV01:05:37,59
194125TÓTHOVÁ Veronika1992 Šušky Hrušky01:05:43,42
195206BEKEŠOVÁ Lenka1982 Furkotka team Štrbské Pleso01:05:49,27
19618GIACKO Juraj1993 Tesla Labs01:05:54,26
197136BROZ Peter1983 N/A01:06:09,70
198224ŠKULTÉTY Milan1992 STU FCHPT01:06:22,04
19966HOLÍK Marek1979 TJ Mier Kamienka01:06:58,06
20083LES Josef1947 TJ Maratonstav Úpice01:07:08,92
20194SKAČAN Michal1979 Spišská Belá01:07:11,19
202282MATVIAK Martin1986 LUNYS Poprad01:07:28,88
203203BARTHOVA Zuzana1965 BŠK BANSKA BYSTRICA01:07:31,08
20482HREBEŇÁR Marek1989 Batizovce01:07:49,19
20586ŠEDIVÝ Jaroslav1956 TJ Baník Hôrka01:07:52,27
206269GAHUROVÁ Lýdia1977 žiadny01:07:52,63
20738FISTER Fero1974 Jafefi iRun01:07:52,98
20813HUDAK František1956 Tatravagonka01:07:57,85
209118KUBO Martin1964 Poprad01:08:09,93
2107KENDER Miroslav1980 Lorinčik01:08:15,39
21110LÖRINC Jozef1982 o5 BK Furča - Košice01:08:19,07
212160ORAVEC Ivan1965 ŠK Tatranská Lomnica01:08:26,37
213172DUNČKOVÁ Pavlína1979 ŠK Arching01:08:30,33
214127DETVAJ Martin1977 Nové Zámky01:08:48,42
21553ŠČURKA Jaroslav1970 Alfa01:09:03,46
216232DIANIŠOVÁ Dominika1991 zcr vt01:09:03,89
217227KOLESÁR Mikuláš1965 ?01:09:07,33
218231HIRNEROVÁ Jana1982 Ženský beh Žilina01:09:11,24
21988KOTYROVÁ Martina1986 LEŇOCHOD V POHYBE01:09:25,65
220129OGOREKOVÁ Anna1985 Sama za seba01:09:29,89
221113FRKÁŇ Lukáš1994 STU FEI01:09:48,22
22220POLOHA Lukas1983 Hexen01:09:56,93
223117SMOLÁR Július1946 MK Tatran SP.Nova Ves01:10:12,00
224295ŠIMKOVÁ Monika1979 Sp. Štvrtok01:10:43,47
225228NOVYSEDLAKOVA Maria1968 bez klubu01:10:51,26
226190BROZ Martin1987 furtbysombehal01:11:20,31
227296STAROŇOVÁ Anna1948 01:11:40,48
22881SCHNEIDER Matúš1989 Batizovce01:11:48,45
22971DUPEJOVÁ Ľubica1988 Žilina01:11:57,40
23025PETROVA Jana1979 MARAS team SHADOW01:12:00,29
23132KUNDIS Slavo1974 Marathon BB team01:12:00,51
232122BACOVA Denisa1992 jednotlivec01:12:47,85
233274GRIGER Ľubomír1950 Sport Team Nová Lesná01:12:58,79
234230FAŤUN Martin1981 -01:13:51,15
235208BRTÁŇOVÁ Ľubomíra1982 Furkotka team Štrbské Pleso01:14:02,90
236152JARNÝ Martin1961 KOB Kysak01:14:14,86
237188SKALA Vladimír1958 KBBS Turčianske Teplice01:14:18,36
238284RAKACKÁ Andrea1974 01:14:28,40
23927BRACHŇÁK Milan1951 TJ Baník Hôrka01:14:35,27
24091SEDLAK Robert1974 Depeche Mode01:15:12,56
241215RUMAN Adrián1974 Kráľová pri Senci01:15:13,11
2428ZELENÁK Kamil1980 MARAS team Prešov01:15:25,29
243191KOLIBÁROVÁ Martina1984 MARAS team01:15:25,80
24434KRAJČÍROVÁ Denisa1974 Bežodušu01:15:53,07
245220KAŇUK Peter1973 LUNYS01:16:26,51
24624VRBIAKOVÁ Edita1978 Tetom Ditom01:16:47,06
247135MRÁZ František1955 Toppres Run Team BB01:16:54,57
248123PAULEROVÁ Amália1960 KKM Čadca01:17:30,26
249108HARHOVSKÁ Tatiana1976 Spišské Bystré01:18:06,50
250109LEHOTSKÝ Milan1967 ja01:21:16,44
251210MARCIBÁLOVÁ Maria1934 CZ RUN FOREVER01:24:04,12
25244PERCEL Vladimír1951 TJ Baník Hôrka01:24:58,82
253226IHNATOVÁ Monika1967 Active life Košice01:26:37,93
254235ROŠKOVA Viktória1986 BB01:27:45,44
255233GILAK Mario1974 Banska bystrica01:27:45,58
2566MARKUSEKOVA Michaela1978 Bratislava01:35:55,81
146MALČEK Marek1999 ŠK TRIAN UMB Banská BystricaDNS
99BRIJOVÁ Martina1993 BatizovceDNS
119HATALOVÁ Eva1972 Košiarny briežokDNS
28PADO Rudolf1969 Liptovský MikulášDNS
193KUVIK Michal1957 Sport Team Nová LesnáDNS
102BABIŠ Marek1989 popradDNS
276FAŤUN Pavol1979 DNS
287RAČKO Miroslav1961 LunysDNS
61DOSEDLOVÁ Michaela1976 EXPRESSLY RUNNING PEOPLEDNS
223HARABIN Slavomír1979 LUNYSDNS
182POCKĽAN Ján1973 ŠK HrachovoDNS
54GERENYI Richard1967 fotogerenyiDNS
216HRIVA Marek1988 BatizovceDNS
30LAVRIK Julián1960 KvetnicaDNS
219HORÁK Silvester1995 LUNYSDNS
158ČEKLOVSKÝ Vladimír1981 MoravanyDNS
77JANČÍK Ján1962 Šk ŠtrbaDNS
239BAŠISTA Vincent1945 DEMJATADNS
114BALLASCHOVÁ Lucia1995 -DNS
151ČURLEJ Jozef1951 BK O5 Furča KošiceDNS
60DOSEDLA Peter1975 EXPRESSLY RUNNING PEOPLEDNS
33FIAMIN Ivan1941 Slavia STU BratislavaDNS
161EVIN Ondrej1976 MokroluhDNS
43HIRSCHMAN Jozef1958 Biathlon RevúcaDNS
171PLAVČANOVÁ Katarína1978 nieDNS
181STOLÁR Róbert1974 Vysoké TatryDNS
244JABLONSKA Ewa1986 KrynicaDNS
26LUNTER Martin1959 Sk TELGARTDNS
100ŠVAGERKO Ján1984 VIKARTOVCE RUN CLUBDNS
164NEPKO Gabriel1956 O5 BK Furča KošiceDNS
137GAVOROVÁ Zuzana1985 Leňochod v pohybeDNS
46VERBA Rudolf1980 BK Steel KošiceDNS
174PALGUTA Ľuboslav1978 RužomberokDNS
19GRACA Ján1986 KežmarokDNS
56POTOČNÁ Gabriela1972 AOSVITDNS
29MIKOLAJ Peter1980 HexenDNS
192LASYK Agnieszka1983 makaronzserem.euDNS
167MAJERNÍK Miloš1982 žiadenDNS
177LIŠČINSKÁ Zdenka1974 Obišovskí chrtiDNS
221BOHUNČÁK Rastislav1978 LUNYSDNS
89ŽUGEC Štefan1960 BatizovceDNS