Por.BIBMenoRokKlubČas
1265GEMZA Tomáš1988 ŠK Štrba/ŠKP BA15:27,70
2199GRÍGER Tomáš1991 Sport Team Nová Lesná15:33,70
3485KORČOK Július1978 BK Hraj Na Tie Nohy15:38,00
4436ŠCURKA Samuel1998 16:39,00
5435ŠČURKA Jakub2000 17:07,20
6104JURČO Michal1989 Pretekarys17:11,30
7106HELDÁK Frantisek1989 Pretekarys17:11,80
8242POLÁK Samuel1996 UKF Nitra/AC Nové Zámky17:11,90
9259KALANKA Lukáš1989 RunningPro.sk17:12,00
10184DANIŠ Dušan1980 Bežci Lučenec17:13,10
11442KOTZUR Max2000 17:13,70
12204PROCHÁZKA Peter1987 Poprad17:23,60
13195HRIŇÁK Lukáš1985 Sport Team Nová Lesná17:38,60
14460BORTOLÍNI Kristián1999 ŠSDM Poprad-Tatry17:47,40
15248MAZOCH Jan2001 TJ Rožnov p.R.17:54,50
16473HULINKO Michal1987 Maratón klub Rajec17:58,30
17132PITOŇÁK František1973 Curling Club Poprad18:06,00
18285SZABO Jaroslav1987 TJ Obal servis Košice18:16,30
194SABO Miroslav1966 BK Steel Kosice18:27,60
20183LITTVA Filip1990 Strip18:37,20
2169FAJTOVA Jarmila1983 Tatranské zvery18:43,70
22218GRENDOVÁ Andrea1972 Revúca18:55,70
23133SUCHANOVSKÝ Pavol1994 Curling Club Poprad18:57,30
24120PAVLOV Rastislav1972 Levoča18:58,50
25444KOTZUR Sven1977 19:12,20
26159URBAN Jozef1969 šľimák Harichovský19:26,80
27243POLÁK Jozef1960 OÚ Hul19:27,00
28497KUTNÁR Jaroslav1971 Vrbové prútie19:29,20
29256FERENCOVÁ Barbora1991 Prešov19:44,50
30126TÓTH Tomáš1981 Šušky Hrušky19:48,70
31441HRNČIAR Matej1989 19:52,40
3263MILÁČEK Richard1998 ***19:59,10
33263MACURA Ľubomír1979 Reming Consult a.s.19:59,30
34445STRNKA Miroslav1964 Vysoké Tatry20:06,70
35262MACUROVÁ Alena1979 Kros a.s.20:08,20
36209TEKELY Jaroslav1948 MK Tatran SP.Nova Ves20:29,80
37471GANZARČÍK Daniel1964 Zurich Run20:31,00
3867SIVUĽKA Martin1979 TJ Mier Kamienka20:37,50
39464HRIVKO Radoslav1988 Runner´s & Roses20:51,10
40252LEPEŇ Matej1998 Klub biatlonu Vyhne21:01,60
41200ŠPITKOVÁ Kristína2000 AR1321:01,70
42130PITOŇÁK Róbert1984 MRs21:02,00
43194MICHALKO Jaroslav1984 Sport Team Nová Lesná21:02,70
447KENDER Miroslav1980 Lorinčik21:15,00
459MAJERNÍK Milan1970 MARAS team21:17,10
46488VANEČKO Martin1991 Tj Baník Hôrka21:17,70
47451KRIŽAN Milan1970 Poprad21:24,70
48201FAINOVA Monika1995 BK Biely Potok21:30,40
49484JEŽÍK Maroš1974 ŠSDM Poprad-Tatry21:34,20
5066HOLÍK Marek1979 TJ Mier Kamienka21:37,90
5110LÖRINC Jozef1982 o5 BK Furča - Košice21:43,90
52448KOČÍ Zuzana1989 21:45,00
53240KOČÍ Michal1988 Sport Team Nová Lesná21:46,20
54467LUČIVJANSKÁ Barbora1991 Runner´s & Roses21:58,20
55122BACOVA Denisa1992 jednotlivec21:59,30
56434NOVYSEDLÁK Vladislav1978 Nová Lesná22:00,80
57493HARVAN Boris1977 SSC Kežmarok22:05,70
5847JENDRICHOVSKÁ Danka1967 MARAS team22:14,10
5992SVITÁK Stanislav1950 AK Zilina22:27,50
6080VONDERČÍK Michal1982 Maras Team22:29,30
6138FISTER Fero1974 Jafefi iRun22:32,30
62463SOLDOSOVA Zuzana1983 Rožňava22:34,20
6368KRIŠTÓF Róbert1986 Rožňava22:34,50
64125TÓTHOVÁ Veronika1992 Šušky Hrušky22:40,30
65284RAKACKÁ Andrea1974 22:43,00
6619GRACA Ján1986 Kežmarok23:01,50
67472ÚRADNÍKOVÁ Alžbeta1991 Maratón klub Rajec23:06,40
68490BENDIK Peter1990 Bendik Racing Team23:09,40
69437JANČÍKOVÁ Terézia1998 Art café Štrba23:11,30
70143MINAROVIECH Martin1973 NIS 2016 / Svetielko nádeje23:14,30
71481JEŽÍKOVÁ Zinka2009 ŠSDM Poprad-Tatry23:45,40
72465MIKULA Marek1987 Art café Štrba23:51,70
73230FAŤUN Martin1981 -23:58,80
74476ZAJACOVÁ Zdenka2016 -23:59,00
7553ŠČURKA Jaroslav1970 Alfa24:12,20
7641MARAS Ladislav1963 MARAS team24:22,40
77459MICKOVÁ Mirka1976 ŠSDM Poprad-Tatry24:28,70
78482MICK Bruno2007 ŠSDM Poprad-Tatry24:28,90
7934KRAJČÍROVÁ Denisa1974 Bežodušu24:37,60
80283JAKUBČIAK Ján1965 24:42,70
81455MEDLOVÁ Andrea1973 ŠSDM Poprad-Tatry24:43,00
82447FABŠÍKOVÁ Katarína1988 Kysucké Nové Mesto24:47,90
83433ŠEBEST Ján1979 Vikartovce24:55,20
84330HRITZOVÁ Petra1997 Sport Team Nová Lesná24:55,60
85449PAČIN Marek1979 LUNYS Poprad25:02,50
86470KOČÍ Ivana1964 Sport Team Nová Lesná25:09,00
87474ORININOVÁ Lucia1987 Leňochod v pohybe25:15,10
88117SMOLÁR Július1946 MK Tatran SP.Nova Ves25:17,10
89450JABROCKÁ Patrícia1986 LUNYS Poprad25:26,90
90281BLAŽEK Dávid1975 JR Running Sport25:33,20
9183LES Josef1947 TJ Maratonstav Úpice25:38,80
92494MIŠLAI Roman1980 Z-825:44,20
93457JURČO Martin2001 ŠSDM Poprad-Tatry25:45,90
94443HEINZ Karl1949 25:46,20
95456SARNOVSKÝ Tomáš2001 ŠSDM Poprad-Tatry25:46,60
96468VENGLÁR Peter1988 Aspel Turbo Team26:02,90
9744PERCEL Vladimír1951 TJ Baník Hôrka26:07,00
98489STRAPCOVÁ Zuzana1984 Bežci Lučenec26:08,30
99461NÉMETH Ladislav1962 ŠSDM Poprad-Tatry26:23,80
100477KULANGA Alex2008 ŠSDM Poprad-Tatry26:29,00
101462KUNDISOVÁ Vierka1974 ŠSDM Poprad-Tatry26:31,70
102226IHNATOVÁ Monika1967 Active life Košice26:36,60
103439DRAXLEROVÁ Michaela2003 Art café Štrba26:42,10
104438JANČÍKOVÁ Eva1990 Art café Štrba26:48,30
105446FERUSOVÁ Michaela2000 RUN FOR FUN27:13,10
106135MRÁZ František1955 Toppres Run Team BB27:27,70
107127DETVAJ Martin1977 Nové Zámky27:30,20
108469SISKOVÁ Beáta1983 Aspel Turbo Team27:32,20
109454HRITZOVÁ Anna Mária2001 ŠSDM Poprad-Tatry27:48,50
110138MÁČIK Jozef1971 Dolný Ohaj27:52,90
111478BANCZÍK Kristián2010 ŠSDM Poprad-Tatry28:00,80
112479BANCZÍKOVÁ Iveta1977 ŠSDM Poprad-Tatry28:01,30
113458RÍMSKA Viera1974 ŠSDM Poprad-Tatry28:01,80
114452BAČOVSKÁ Terézie1970 28:02,10
11527BRACHŇÁK Milan1951 TJ Baník Hôrka28:06,00
116282MATVIAK Martin1986 LUNYS Poprad28:32,50
117220KAŇUK Peter1973 LUNYS28:32,70
118222HORÁK Pavol1972 LUNYS28:32,90
119302TOMEČKO Jozef1953 MARAS team28:43,00
120495MIŠLAIOVÁ Eva1979 Z-829:05,30
121466KRIŽANOVÁ Zuzana1982 Tatranky29:14,70
122496ŠINTÁLOVA Natália2001 TJ Rakovice29:17,60
12349PRIVOZNIK Tomas1991 TJ Rakovice29:17,80
124177LIŠČINSKÁ Zdenka1974 Obišovskí chrti30:13,20