Tatry Running Tour - Sky&Clouds Run 2015

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 20.06.2015
  • |
  • 10:00

Muži
1. Petr Jiři04:03:28,27
2. Kačmarčík Tomáš04:04:07,80
3. Pecina David04:10:05,72

Tatry Running Tour - Cross Run 2015

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 20.06.2015
  • |
  • 10:00

Muži
1. Ryška Vít46:21,10
2. Hrdina Tomáš47:19,32
3. Fořt Martin47:34,72

Beh do Choča - 6. ročník

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 23.05.2015
  • |
  • 10:10

Muži
1. HLAVCO Jozef00:45:35
2. DURMEK Jan00:49:43
3. BUKOVAC Pavol00:50:08

Ženy
1. KOVALANČÍKOVÁ Lucia01:01:05
2. ŽELEZNÍKOVÁ Alžbeta01:04:02
3. KLCOVA Renata01:04:25

Malý štrbský maratón - 37. ročník

  • Štrba
  • |
  • 13.07.2014
  • |
  • 09:30

Muži
1. Maindi Elias Kiptum01:47:55,4
2. Toroitich Charles Ceruiyot01:47:56,5
3. BABYAK Orest01:49:57,5

Ženy
1. SZABÓ Tünde02:03:05,4
2. Macháčková Šárka02:03:35,3
3. Otero Gladys Kerubo02:16:12,5

Beh do Choča - 5. ročník

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 31.05.2014
  • |
  • 10:10

Muži
1. DLUGOSZ Andrzej00:44:53
2. HLAVČO Jozef00:46:39
3. DURMEK Jan00:48:33

Ženy
1. STEIGROVÁ Lucia01:00:27
2. ŽELEZNÍKOVÁ Alžbeta01:01:12
3. PAULÍNYOVÁ Katarína01:03:56

Malý štrbský maratón - 36. ročník

  • Štrba
  • |
  • 07.07.2013
  • |
  • 09:30

Muži
1. Ashenafi Erkolo01:45:29,1
2. STARODUBTSEV VIKTOR01:46:04,1
3. Rybak Vitaliy01:46:47,5

Ženy
1. CIRLAN Daniela Elena02:03:28,3
2. KISS Ágnes02:05:06,9
3. Korotvičková Zuzana02:14:28,8

Beh do Choča - 4. ročník

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 18.05.2013
  • |
  • 10:10

Muži
1. HÝL Lukáš00:48:52
2. ĎURMEK Ján00:48:56
3. MADAJ Milan00:49:10

Ženy
1. WIŚNIEWSKA-ULFIK Dominika00:55:50
2. PAULÍNYOVÁ Katarína01:02:40
3. HIKLOVÁ Lenka01:05:52

Malý štrbský maratón - 35. ročník

  • Štrba
  • |
  • 08.07.2012
  • |
  • 09:30

Muži
1. Vaschurin Sergii01:48:31,4
2. Berecz Lajos01:48:47,8
3. TÓTH Tamás01:49:52,1

Ženy
1. Drazdauskaite Rasa01:59:54,0
2. Pap Csilla02:09:43,4
3. Malaia Nataliia02:12:42,0

Beh do Choča - 3. ročník

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 12.05.2012
  • |
  • 10:10

Muži
1. DLUGOSZ Andrzej00:45:08
2. KOCIAN Konštantín00:48:36
3. FOLTÍN Andrej00:49:56

Ženy
1. HIKLOVÁ Lenka01:04:04
2. DRAHOVSKÁ Katarína01:04:56
3. JAHNOVA Silvia01:08:43

Malý štrbský maratón - 34. ročník

  • Štrba
  • |
  • 10.07.2011
  • |
  • 09:30

Muži
1. Dziuba Bogdan01:51:12,6
2. Magyar Imrich01:52:44,4
3. Ashenafi Erkolo01:53:28,8

Ženy
1. Malaia Nataliia02:16:18,8
2. FARKAS Katalin02:17:40,4
3. Kucharska Ewa02:18:33,1

Beh do Choča - 2. ročník

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 28.05.2011
  • |
  • 10:10

Muži
1. HLAVČO Jozef00:46:52
2. ĎURMEK Ján00:51:02
3. POCKĽAN Ján00:51:27

Ženy
1. TRIZNOVÁ Simona01:05:50
2. HIKLOVÁ Lenka01:08:01
3. DANKOVÁ Michaela01:12:10

Malý štrbský maratón - 33. ročník

  • Štrba
  • |
  • 11.07.2010
  • |
  • 09:30

Muži
1. Ashenafi Erkolo01:45:10,4
2. Kramarz Edmund01:54:47,7
3. Dziegielewski Marek01:55:42,4

Ženy
1. Martincová Ivana02:10:49,2
2. FARKAS Katalin02:19:22,2
3. Pavuková Slávka02:27:42,1

Beh do Choča - 1. ročník

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 29.05.2010
  • |
  • 10:10

Muži
1. HÝL Lukáš00:50:21
2. MADAJ Milan00:50:54
3. UPIEZOVEC Piotr00:51:53

Ženy
1. HIKLOVÁ Lenka01:07:19
2. MADAJOVÁ Jana01:08:24
3. HRIVNÁKOVÁ Anna01:11:20

Malý štrbský maratón - 32. ročník

  • Štrba
  • |
  • 12.07.2009
  • |
  • 09:30

Muži
1. Gołębiewski Mirosław01:45:06,9
2. Magyar Imrich01:47:11,4
3. Pástor Imrich01:47:27,1

Ženy
1. Kucharska Ewa02:06:48,1
2. Martincová Ivana02:12:50,1
3. Korotvičková Zuzana02:17:04,9

Malý štrbský maratón - 31. ročník

  • Štrba
  • |
  • 13.07.2008
  • |
  • 09:30

Muži
1. Burghardt Jakub01:46:07,5
2. Magyar Imrich01:48:24,4
3. Dziuba Bogdan01:49:53,5

Ženy
1. Martincová Ivana02:12:09,8
2. Janečková Dana02:16:12,4
3. Malaia Nataliia02:18:32,4

Malý štrbský maratón - 30. ročník

  • Štrba
  • |
  • 08.07.2007
  • |
  • 09:30

Muži
1. Dziuba Bogdan01:51:04,2
2. Ondráček Tomáš01:51:32,0
3. Kadlec Petr01:52:05,4

Ženy
1. Melicherová Ludmiła02:15:26,1
2. Balošáková Anna02:19:56,1
3. Ammerová Jana02:25:36,8

Malý štrbský maratón - 29. ročník

  • Štrba
  • |
  • 09.07.2006
  • |
  • 09:30

Muži
1. Blasinski Artur01:45:41,0
2. Matanin Marcel01:45:46,0
3. Zawierucha Jerzy01:45:53,0

Ženy
1. Janečková Dana02:06:39,0
2. FLEGIERT EWA02:15:47,0
3. Berešová Andrea02:26:22,0