Memoriál Jozefa Psotku - BASIC

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 13.10.2018
  • |
  • 09:30

Muži
1. OROLIN Pavol01:38:49,00
2. PIROHA Peter01:47:18,00
3. MLYNÁR Martin01:48:04,00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea01:54:47,00
2. SOKOLOVA Daniela02:09:26,00
3. KLČOVÁ Renata02:14:00,00

Memoriál Jozefa Psotku - EXTREME

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 13.10.2018
  • |
  • 09:00

Muži
1. MLYNÁR Peter01:42:52,00
2. HRAŠKO Miroslav01:44:02,00
3. LAMI Michal01:47:43,00

Ženy
1. HIKLOVÁ Lenka02:19:08,00
2. MADAJOVÁ Jana02:25:03,00
3. PALENIKOVA Zuzana02:33:44,00

Kubašská 10° - 10 km

  • Spišské Bystré
  • |
  • 06.10.2018
  • |
  • 14:30

Muži
1. Lukáč Miroslav39:32,00
2. MAJERČÁK Vladimír39:43,00
3. PAŽITNÝ Jozef40:25,00

Ženy
1. Mihoková Tímea43:13,00
2. Grešová Renáta51:01,00
3. Baronová Lenka53:43,00

Kubašská 10° - 5 km

  • Spišské Bystré
  • |
  • 06.10.2018
  • |
  • 14:30

Muži
1. LAVRÍK Jaroslav21:25,00
2. Olejník Oliver21:47,00
3. Riapoš Adam22:29,00

Ženy
1. ŠEBESTOVÁ Mariana25:59,00
2. HUDÁČKOVÁ Agáta28:16,00
3. MIHOKOVÁ Iveta32:48,00

Kubašská 10° - žiaci a dorast

  • Spišské Bystré
  • |
  • 06.10.2018
  • |
  • 14:30

Muži
1. LOPUŠEK Daniel04:17,00
2. JAVORSKÝ Dávid04:20,00
3. PETRUĽA Damián04:21,00

Ženy
1. JORDÁNOVÁ Katarína04:03,00
2. OROLÍNOVÁ Michael04:06,00
3. OROLÍNOVÁ Laura04:11,00

Graperun 6 km - Doľany 2018

  • Doľany
  • |
  • 29.09.2018
  • |
  • 10:15

Ženy
1. GENČUROVÁ Jana37:11,20
2. STACHOVÁ Michaela37:16,12
3. BROSKOVÁ Alexandra37:26,49

Muži
1. HANUDEĽ David35:57,20
2. KLEPEK Martin36:04,34
3. ŠČÍPA Kristián36:17,84

Graperun 12 km - Doľany 2018

  • Doľany
  • |
  • 29.09.2018
  • |
  • 10:00

Muži
1. MACHÁČ Marcel52:27,20
2. KOŠŤÁL Marek52:35,01
3. BENDAK Filip52:40,13

Ženy
1. TULEJOVA Eva55:23,57
2. Polohová Zuzana57:02,58
3. DRAHOŠOVÁ Alenka58:30,57

Novohradský pohár v nordic walking 2018

  • Lučenec
  • |
  • 29.09.2018
  • |
  • 09:30

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor43:31,00
2. VLCKO Vladimir43:40,00
3. GREGUŠ Dušan48:33,00

Ženy
1. LEVOCKÁ Zuzana51:28,00
2. DOBROCKÁ Hana51:56,00
2. KOVÁROVÁ Jana51:28,00

Dobšinská desiatka 2018 - 10 km

  • Dobšiná, Lanyiho Huta
  • |
  • 22.09.2018
  • |
  • 11:00

Ženy
1. SMERČIAKOVÁ Aneta43:15,41
2. KUCHÁRIKOVÁ Michaela43:30,14
3. BERČÍKOVÁ Nikola44:03,61

Muži
1. LAMI Michal35:42,98
2. HAPAK Eduard35:51,38
3. DUBAŠÁK Jozef37:19,48

Dobšinská desiatka 2018 - 7 km

  • 22.09.2018
  • |
  • 11:00

Ženy
1. DANIELOVÁ Mária30:48,03
2. POLAKOVIČOVÁ Emma33:24,38
3. BUKASOVÁ Veronika34:26,61

Muži
1. MOCK Damián28:21,37
2. BEŤKO Samuel29:11,15
3. LUKÁČ Milan31:15,16

Night Run

  • Kežmarok
  • |
  • 21.09.2018
  • |
  • 20:00

Muži
1. LÍŠKA Samuel05:19,30
2. SIPKO Maximilián05:29,20
3. NIEDELSKÝ Šimon06:18,10

Ženy
1. POLORECKÁ Tímea06:26,80
2. LEVARSKA Lujza07:04,60
3. HORNÍKOVÁ Sára08:06,80

Nočný Kežmarok - Nordic Walking

  • Kežmarok
  • |
  • 21.09.2018
  • |
  • 20:00

Muži
1. BAČKO Rastislav21:05,60
2. ŠOLTÉS Jozef30:33,40
3. BALLEK Vladimir32:15,10

Ženy
1. KOVÁROVÁ Jana32:15,40
2. POLÓMSKÁ Denisa32:52,50
3. KOČIKOVÁ Zdenka39:54,80

Nočný Kežmarok - Pátráčska hra

  • Kežmarok
  • |
  • 21.09.2018
  • |
  • 19:00

Muži
1. TEAM DINO19:00,72
2. TEAM FIDKY19:55,83
3. TEAM DANDY21:33,58

Heľpiansky Kros - 8,2 km

  • Heľpa
  • |
  • 08.09.2018
  • |
  • 10:30

Muži
1. JAMBRICH Vladimir34:12,39
2. LUKÁČ Miroslav36:03,09
3. KŇAZE Gabriel36:55,07

Ženy
1. ŠUHAJDOVÁ Petra42:47,05
2. PALUCHOVA Lubica44:58,44
3. KACZOROVÁ Karin46:52,27

Heľpiansky Kros - 4 km

  • 08.09.2018
  • |
  • 10:30

Muži
1. TURČIN Martin18:40,50
2. TURČIN Ľuboš18:42,47
3. SIVUĽKA Martin19:05,34

Ženy
1. KUBAŠIAKOVÁ Ivana24:24,64
2. KANTOROVA Anna27:05,01
3. KUBANOVÁ Slávka27:23,61

Beh SNP - Polmaratón

  • Liptovská Teplička
  • |
  • 08.09.2018
  • |
  • 10:00

Muži
1. Švarc Roman01:40:00,00
2. Schaffner Thomas01:40:13,00
3. MESERVY Jay01:41:14,00

Ženy
1. Palovičová Soňa02:06:11,00
2. Šebestová Mariana02:16:44,00
3. Ogoreková Anna02:22:12,00

Beh SNP - 10 km

  • 08.09.2018
  • |
  • 10:00

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef48:14,00
2. Benda Martin48:39,00
3. LAVRÍK Jaroslav49:01,00

Ženy
1. Františková Martina01:02:15,00
2. Popracová Drahomíra01:05:51,00
3. Mlynarčíková Hana01:09:07,00

Podtatranský polmaratón

  • Poprad - Svit
  • |
  • 01.09.2018
  • |
  • 11:00

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef01:14:52,35
2. ZIMMERMANN Marián01:16:27,73
3. ŠVARC Roman01:17:06,07

Ženy
1. PUKLOVÁ Patrícia01:27:40,88
2. SENDECKÁ Majka01:37:44,65
3. ŠTÍTIKOVÁ Anna01:38:29,37

Primátorská desiatka

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2018
  • |
  • 11:00

Muži
1. BACHRATÝ Štefan35:46,47
2. GRIGER Ľubomir35:54,72
3. MALČEK Marek35:57,22

Ženy
1. MENSINK Manon42:50,15
2. GRESOVA Renata46:06,62
3. VASTUSKOVA Iveta46:10,38

Nordic Walking Svit - Poprad

  • Svit
  • |
  • 01.09.2018
  • |
  • 11:00

Ženy
1. LAPŠANSKÁ Urszula01:04:05,20
2. NOVOTNÁ Mária01:06:24,18
3. Oberhauserová Mária01:07:39,42

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor52:43,31
2. GAŠPAR Ľubomír01:00:04,50
3. ŠOLTÉS Jozef01:00:04,74