Štrbské bežky 2019 - Beh na lyžiach - 5 km voľne s hromadným štartom

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 20.01.2019
  • |
  • 13:00

Ženy
1. KLEMENTOVÁ Barbora14:06,28
2. HOLMIKOVÁ Veronika16:24,84
3. SOKOLOVÁ Margaréta17:43,98

Muži
1. MLYNÁR Peter12:46,79
2. OLEJÁR Lukaš13:02,32
3. NEMČÍK Lukáš13:29,39

Štrbské bežky 2019 - Beh na lyžiach - 2 km voľne s hromadným štartom

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 20.01.2019
  • |
  • 13:00

Ženy
1. BACULÍKOVÁ Liliana06:59,91
2. CHUDÍKOVÁ Paulína07:07,38
3. RUSKOVÁ Vanesa07:15,76

Muži
1. DUTKO Marek06:10,66
2. MRÁZ Peter06:13,30
3. MYDLIAR Miloš06:15,11

Štrbské bežky 2019 - Beh na lyžiach - cross country cross

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 20.01.2019
  • |
  • 12:00

Ženy
1. KLEMENTOVÁ Barbora02:28,85
2. RUSKOVÁ Vanesa02:57,06
3. CHUDÍKOVÁ Paulína03:00,16

Muži
1. ŠTRBA Pavol02:23,10
2. MICHALECH Branko02:25,64
3. RÓBERT Štrbák02:27,20

Vertical Grand Tour 2019 - Vertical Grand Tour - Skialp

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 17:00

Muži
1. VALKO Ľubomír27:28,27
2. HELCEL Martin27:45,96
3. MICHALEK Pavol29:00,66

Ženy
1. KOZIELSKA Magdalena31:31,63
2. Lassak Beata33:38,96
3. PALÚCHOVÁ Zuzana36:47,29

Vertical Grand Tour 2019 - Vertical Grand Tour - Beh

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 17:00

Muži
1. JAWORSKI Zbigniew31:06,79
2. BACHRATY Tomas32:37,37
3. KOPCAN Radoslav32:51,41

Ženy
1. CHOVANOVÁ Monika39:03,31
2. ULIČNÁ Slavomíra40:52,60
3. TOPOROVÁ Ľubica41:32,03

Vertical Grand Tour 2019 - Vertical Grand Tour - Beh na lyžiach

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 17:00

Muži
1. JAMBRICH Pavol35:18,27

Vertical Grand Tour 2019 - 2 kolá - Vertical Grand Tour - Skialp

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 17:00

Muži
1. HUBAČ Vlado54:17,72
2. REPKA Tomáš55:44,20
3. JANKURA Adam55:47,19

Ženy
1. TRIZNOVÁ Simona01:04:15,95
2. STEVENS-SINAYOVA Alena01:09:59,00

3.kolo ZBS - Sunrise Run

  • Golf Resort Black Stor...
  • |
  • 12.01.2019
  • |
  • 07:30

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea26:08,19
2. PUKLOVÁ Patrícia26:33,80
3. TATARKOVÁ Jana30:53,94

Muži
1. BACHRATÝ Štefan24:03,02
2. BÁLINT Martin24:05,67
3. HENČEK Emil24:17,08

2.kolo ZBS - Okolo Šoldova

  • Štrba
  • |
  • 08.12.2018
  • |
  • 17:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea28:14,26
2. MARTONOVÁ Denisa30:08,22
3. TATARKOVÁ Jana32:58,23

Muži
1. KRAVIANSKY Daniel24:58,19
2. BACHRATÝ Štefan25:39,78
3. VIDLIČKA Marek25:45,22

Behom na Lajošku - 5 km

  • Košice Jahodná
  • |
  • 25.11.2018
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BOHUSOVA Veronika29:03,00
2. PETROVA Jana30:30,00
3. PLOŠČICOVÁ Lenka30:53,00

Muži
1. LUKÁČ Matej26:02,00
2. GREGA Marek27:43,00
3. ČIŽMÁR Matuš29:05,00

Behom na Lajošku - 14 km

  • Košice Jahodná
  • |
  • 25.11.2018
  • |
  • 10:00

Muži
1. SEMAN Erik01:01:11,00
2. ONOFREJ Erik01:04:25,00
3. ILLÉŠ Martin01:10:16,00

Ženy
1. PULENOVÁ Henrieta01:13:51,00
2. VRBIAKOVÁ Edita01:23:03,00
3. JENDRICHOVSKÁ Danka01:24:12,00

1. kolo ZBS - Steeplechase

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 10.11.2018
  • |
  • 13:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea20:38,62
2. PUKLOVÁ Patrícia20:51,26
3. ŠTUKOVÁ Alexandra21:53,83

Muži
1. TOMEČEK Radovan25:25,02
2. LENDVORSKÝ Leo25:29,64
3. BACHRATÝ Štefan27:03,25

Andrejcová Vertikal 2018

  • Pohorelá
  • |
  • 21.10.2018
  • |
  • 11:00

Muži
1. JAMBRICH Vlado35:56,67
2. KŇAZE Gabriel36:57,07
3. LUKÁČ Miroslav38:00,19

Ženy
1. VARGOVÁ URSÍNYOVÁ Karin49:28,45
2. ČERNEKOVÁ Dominika50:04,38
3. ŠEBESTOVA Mariana51:54,12

Goral Run - Goralský polmaratón

  • Spišská Belá
  • |
  • 20.10.2018
  • |
  • 11:00

Ženy
1. ONDRIJOVÁ Erika01:32:23,90
2. BOŽOVÁ Danica01:43:00,13
3. URBANOVÁ Iveta01:43:20,61

Muži
1. WYDRA Jan01:15:17,13
2. HANEČÁK Marcel01:18:36,29
3. GEMZA Tomáš01:18:40,20

Goral Run - Goralská desiatka

  • Spišská Belá
  • |
  • 20.10.2018
  • |
  • 11:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Tímea38:13,19
2. ČUBAŇOVÁ Lucia40:25,74
3. FIGLAROVA Vladimíra44:12,83

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef34:07,13
2. KYTA Piotr34:09,05
3. JAKUBKOVIČ Dominik37:36,16

Goral Run - Nordic Walking

  • Spišská Belá
  • |
  • 20.10.2018
  • |
  • 11:00

Ženy
1. NOVOTNÁ Maria01:12:35,34
2. KOVÁROVÁ Jana01:13:07,69
3. DŽURŇÁKOVÁ Marcela01:13:17,71

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor01:06:02,46
2. GREGUŠ Dušan01:08:25,12
3. BALLEK Vladimir01:08:46,75

Goral Run - Goralský minimaratón

  • Spišská Belá
  • |
  • 20.10.2018
  • |
  • 11:00

Muži
1. GOLIAŠ Peter15:47,39
2. JURČO Miroslav16:12,01
3. STANEK Frantisek16:36,91

Ženy
1. JORDOVÁ Timea18:13,60
2. KOLIBÁROVÁ Martina19:23,26
3. HODALOVÁ Lýdia19:35,21

Memoriál Jozefa Psotku - BASIC

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 13.10.2018
  • |
  • 09:30

Muži
1. OROLIN Pavol01:38:49,00
2. PIROHA Peter01:47:18,00
3. MLYNÁR Martin01:48:04,00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea01:54:47,00
2. SOKOLOVA Daniela02:09:26,00
3. KLČOVÁ Renata02:14:00,00

Memoriál Jozefa Psotku - EXTREME

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 13.10.2018
  • |
  • 09:00

Muži
1. MLYNÁR Peter01:42:52,00
2. HRAŠKO Miroslav01:44:02,00
3. LAMI Michal01:47:43,00

Ženy
1. HIKLOVÁ Lenka02:19:08,00
2. MADAJOVÁ Jana02:25:03,00
3. PALENIKOVA Zuzana02:33:44,00

Kubašská 10° - 10 km

  • Spišské Bystré
  • |
  • 06.10.2018
  • |
  • 14:30

Muži
1. Lukáč Miroslav39:32,00
2. MAJERČÁK Vladimír39:43,00
3. PAŽITNÝ Jozef40:25,00

Ženy
1. Mihoková Tímea43:13,00
2. Grešová Renáta51:01,00
3. Baronová Lenka53:43,00