Beh po schodoch do neba

  • Liptovská Teplička
  • |
  • 06.07.2024
  • |
  • 15:00

Beh údolím Idy - 10 km

  • Malá Ida
  • |
  • 30.06.2024
  • |
  • 16:00

Muži
1. SAHAJDA Tibor00:30:50
2. PÁLFI Štefan00:35:29
3. PÁSTOR Imrich00:36:53

Ženy
1. KUBÁKOVÁ Monika00:41:18
2. LABAŠOVÁ Katarína00:46:17
3. RIESOVÁ Mária00:48:54

Memoriál Ondreja Sotáka - 2,5 km

  • Malá Ida
  • |
  • 30.06.2024
  • |
  • 16:00

Ženy
1. RIESOVÁ Tamara00:10:09
2. JANOVIČOVÁ Zuzana00:13:00
3. FEDIČOVÁ Marianna00:20:11

Muži
1. PIGA Matúš00:10:14
2. ŽIGA António00:10:23
3. VATTAI Miroslav00:10:30

Beh pre Matúška - 10 km

  • Tlmače, náučný chodník...
  • |
  • 30.06.2024
  • |
  • 10:35

Muži
1. FAZEKAŠ Tadeáš45:23,81
2. MAĽA Milan47:23,37
3. GUTRAI Kristian48:29,48

Ženy
1. MALÁ TOPOROVÁ Ľubica57:45,36
2. KALISKÁ Alena01:00:15,76
3. IVANOVÁ Ivana01:00:56,12

Beh pre Matúška - 5 km

  • Tlmače, náučný chodník...
  • |
  • 30.06.2024
  • |
  • 10:30

Muži
1. KADORÍK Miroslav21:23,09
2. IMRE Tomáš21:40,00
3. MIKUŠKA Tomáš22:41,37

Ženy
1. POTANČOKOVÁ Janka25:57,39
2. KADORÍKOVÁ Zuzana27:36,26
3. MORAVSKÁ Debora28:51,03

Beh pre rodiny s deťmi

  • Tlmače, náučný chodník...
  • |
  • 30.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. KORBELA Adrián05:16,08
2. GREGUŠ Ladislav05:23,46
3. VAŇATKA Dorik Aurel06:18,24

Ženy
1. KUNDALOVÁ Lenka05:56,84
2. KUNDALOVÁ Stanislava06:22,30
3. FARKASOVÁ Ema06:23,76

Beh Hodkovským parkom 8 km

  • Žehra, Hodkovský park
  • |
  • 29.06.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BALUCHOVA Denisa36:53,69
2. STANOVÁ Karina39:56,86
3. HARMANOVÁ Lucia41:10,86

Muži
1. KAMAS Tomáš31:56,93
2. SALANCI Jozef32:30,38
3. HVIZDOŠ Juraj33:40,79

Beh pre zdravie 4 km

  • Žehra, Hodkovský park
  • |
  • 29.06.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. MOKRIŠOVÁ Nina22:47,19
2. BRNDIAROVA Vladimira25:31,85
3. KUDELKOVA Janka25:31,92

Muži
1. MOKRIŠ Andrej21:05,56
2. BARTKO Lukáš21:36,36
3. AUGUSTIŇÁK Jozef21:55,02

Nordic Walking 4 km

  • Žehra, Hodkovský park
  • |
  • 29.06.2024
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BARTKOVÁ Júlia33:31,32
2. GULOVÁ Dana36:02,47
3. MOKRÍŠOVÁ Helena37:27,75

Muži
1. GURECKA Jozef32:43,48
2. DIŇA Štefan36:15,74
3. OROSZ Peter38:22,92

Hámornícky polmaratón

  • Medzev
  • |
  • 29.06.2024
  • |
  • 09:00

Muži
1. HERICH Ludvig01:19:07
2. REPÁK Erik01:21:00
3. PÁLFI Štefan01:26:53

Ženy
1. HRUBOVSKÁ Miroslava01:44:06
2. VARGAEŠTOK Gabriela01:45:24
3. ŠKOLNÍKOVÁ Petronela01:46:13

VRL - 6. kolo - Svidník

  • Svidník
  • |
  • 23.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. MOZDEN Richard01:50:50,00
1. NYTKO Dawid02:17:50,00
2. SZCZEPANIK Piotr01:55:33,00
2. Wojnas Bernard02:17:50,00
3. Vaško Stanislav01:55:33,00
3. KRIAK Matúš02:20:14,00

VRL - 5. kolo - časovka jednotlivcov Ruskov

  • Ruskov
  • |
  • 22.06.2024
  • |
  • 12:30

Ženy
1. RAFFAJOVÁ Nina25:28,72
2. OROSZOVÁ Anna32:02,22

Muži
1. Wojciak Miroslaw21:31,94
2. HALIK Ján21:48,56
3. Halaj Dušan22:00,67

MTBIKER Sliezsky kráľ 2024

  • Sliezsky dom
  • |
  • 22.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. JÁNOŠÍK Kristián25:09,69
2. Jenčúš Jakub26:52,59
3. GREŠ Filip27:47,30

Ženy
1. VÁLEKOVÁ Veronika37:30,90
2. KOZÁKOVÁ Veronika37:59,98
3. RÁZUSOVÁ Martina40:15,09

MTBIKER Sliezsky kráľ 2024 - MTB

  • Sliezsky dom
  • |
  • 22.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. Jenčúš Jakub26:52,59
2. Mareš Roman29:29,18
3. Hajník Matúš30:27,72

Ženy
1. Váleková Lea Elisa47:20,09
2. Kunová Júlia50:32,80
3. Priadkova Janka54:15,46

Skyrun Kubínska 2024

  • Dolný Kubín
  • |
  • 15.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. SCHIEBER Matej02:09:56,70
2. BABÁL Dominik02:14:20,60
3. DRGA Adam02:16:19,60

Ženy
1. BORBALA Lantos02:44:16,70
2. BUBLÁKOVÁ Dominika03:12:28,20
3. VNENČÁKOVÁ Veronika03:14:18,20

Skyshort Kubínska 2024

  • Dolný Kubín
  • |
  • 15.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. JUDIAK Robo59:24,40
2. HOŽDORA Ján01:00:20,10
3. SMOLKA Tomáš01:01:32,20

Ženy
1. MACHAJOVÁ Sára01:12:50,20
2. DUDÁŠOVÁ Zuzana01:18:52,60
3. JANČIOVÁ Zuzana01:24:33,60

5. kolo - Hrabušice

  • Hrabušice
  • |
  • 09.06.2024
  • |
  • 12:00

Muži
1. Puškár Jozef02:27,21
2. Frankovič Jonáš02:42,42
3. Kyseľ Radovan02:54,28

Ženy
1. Kováčová Olívia02:41,36
2. Šišková Katarína02:47,92
3. Mulač Kristína02:53,73

Beh na Chatu pri Zelenom Plese

  • Kežmarská Biela voda
  • |
  • 08.06.2024
  • |
  • 10:00

Muži
1. HLAVČO Jozef36:52,66
2. DŁUGOSZ Andrzej37:59,98
3. MLYNÁR Peter38:39,31

Ženy
1. WITOWSKA Mirosława47:30,04
2. BORBALA Lantos49:22,77
3. LISOŇOVÁ Zuzana49:48,39

VRL - 4. kolo - Rudnou cestou – okolo Jelšavy

  • Jelšava
  • |
  • 02.06.2024
  • |
  • 11:00

Muži
1. KRÁĽOVSKÝ Peter01:43:14,00
2. KOZEL Dušan01:43:19,00
3. SLAVKOVSKÝ Jakub01:43:23,00

Ženy
1. HAVIARIKOVÁ Gabriela02:24:14,00

Beh Vyšnou Myšľou - 18. ročník

  • Vyšná Myšľa
  • |
  • 01.06.2024
  • |
  • 16:00

Muži
1. REPÁK Erik00:25:04
2. BAK Roman00:25:41
3. SMUTELOVIČ Peter00:25:59

Ženy
1. KUBÁKOVÁ Monika00:29:08
2. SOPKOVA Kristina00:33:04
3. REISTETTEROVA Miriam00:33:24