Celkové poradie ZBS 2018/19

  • 11.02.2019
  • |
  • 12:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea
2. TATARKOVÁ Jana
3. SPIŠÁKOVÁ Helena

Muži
1. BACHRATÝ Štefan
2. HENČEK Emil
3. BÁLINT Martin

Zimná bežecká séria 2018-19 - 4. kolo ZBS - Grand Finále

  • Vysoké Tatry - Tatrans...
  • |
  • 09.02.2019
  • |
  • 10:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea44:40,94
2. HUDÁKOVÁ Andrea47:07,83
3. MRÁZOVÁ Jurina54:24,47

Muži
1. HENČEK Emil38:05,94
2. BACHRATÝ Štefan38:38,80
3. BÁLINT Martin39:24,19

Zimná bežecká séria 2018-19 - Skialp Tatr. Polianka - Sliezsky dom

  • Tatranská Polianka
  • |
  • 09.02.2019
  • |
  • 09:45

Muži
1. VALKO Ľubomír50:51,70
2. SUMERLING Stefan52:21,33
3. CISKO Igor54:01,40

Ženy
1. BOHUŠOVÁ Katarína01:08:08,32
2. BLAŠKOVÁ Denisa01:11:29,16
3. PODBERSKÁ Martina01:23:22,35

1. kolo VSLL 2019

  • Makovica
  • |
  • 03.02.2019
  • |
  • 09:30

Ženy
1. BAKOŠOVÁ Adriana00:38,30
2. KRAVCOVÁ Terézia00:38,32
3. ZAKOVIČOVÁ Barbora00:38,35

Muži
1. BORTOLINI Kristián00:37,32
2. LESKOVJANSKÝ Jakub00:37,57
3. PUCHALA Peter00:37,68

2.kolo Lesy Ski Cup - "O pohár lyžiarika"

  • Šachtičky
  • |
  • 01.02.2019
  • |
  • 09:15

Štrbské bežky 2019 - Beh na lyžiach - 5 km voľne s hromadným štartom

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 20.01.2019
  • |
  • 13:00

Ženy
1. KLEMENTOVÁ Barbora14:06,28
2. HOLMIKOVÁ Veronika16:24,84
3. SOKOLOVÁ Margaréta17:43,98

Muži
1. MLYNÁR Peter12:46,79
2. OLEJÁR Lukaš13:02,32
3. NEMČÍK Lukáš13:29,39

Štrbské bežky 2019 - Beh na lyžiach - 2 km voľne s hromadným štartom

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 20.01.2019
  • |
  • 13:00

Ženy
1. BACULÍKOVÁ Liliana06:59,91
2. CHUDÍKOVÁ Paulína07:07,38
3. RUSKOVÁ Vanesa07:15,76

Muži
1. DUTKO Marek06:10,66
2. MRÁZ Peter06:13,30
3. MYDLIAR Miloš06:15,11

Štrbské bežky 2019 - Beh na lyžiach - cross country cross

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 20.01.2019
  • |
  • 12:00

Ženy
1. KLEMENTOVÁ Barbora02:28,85
2. RUSKOVÁ Vanesa02:57,06
3. CHUDÍKOVÁ Paulína03:00,16

Muži
1. ŠTRBA Pavol02:23,10
2. MICHALECH Branko02:25,64
3. RÓBERT Štrbák02:27,20

Vertical Grand Tour 2019 - Vertical Grand Tour - Skialp

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 17:00

Muži
1. VALKO Ľubomír27:28,27
2. HELCEL Martin27:45,96
3. MICHALEK Pavol29:00,66

Ženy
1. KOZIELSKA Magdalena31:31,63
2. Lassak Beata33:38,96
3. PALÚCHOVÁ Zuzana36:47,29

Vertical Grand Tour 2019 - Vertical Grand Tour - Beh

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 17:00

Muži
1. JAWORSKI Zbigniew31:06,79
2. BACHRATY Tomas32:37,37
3. KOPCAN Radoslav32:51,41

Ženy
1. CHOVANOVÁ Monika39:03,31
2. ULIČNÁ Slavomíra40:52,60
3. TOPOROVÁ Ľubica41:32,03

Vertical Grand Tour 2019 - Vertical Grand Tour - Beh na lyžiach

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 17:00

Muži
1. JAMBRICH Pavol35:18,27

Vertical Grand Tour 2019 - 2 kolá - Vertical Grand Tour - Skialp

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 17:00

Muži
1. HUBAČ Vlado54:17,72
2. REPKA Tomáš55:44,20
3. JANKURA Adam55:47,19

Ženy
1. TRIZNOVÁ Simona01:04:15,95
2. STEVENS-SINAYOVA Alena01:09:59,00

Štrbské bežky 2020 - Beh na lyžiach - cross country cross

  • Štrbské Pleso
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 12:00

Ženy
1. DANIELOVÁ Mária02:29,07
2. CHUDÍKOVÁ Paulína02:39,00
3. PLEVOVÁ Martina02:46,38

Muži
1. OLEJÁR Lukáš02:14,80
2. MIKUŠ Ján02:16,98
3. CIENIK Radovan02:20,12

1.kolo Lesy Ski Cup - "O cenu mladosti"

  • Čertovica
  • |
  • 19.01.2019
  • |
  • 09:15

3.kolo ZBS - Sunrise Run

  • Golf Resort Black Stor...
  • |
  • 12.01.2019
  • |
  • 07:30

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea26:08,19
2. PUKLOVÁ Patrícia26:33,80
3. TATARKOVÁ Jana30:53,94

Muži
1. BACHRATÝ Štefan24:03,02
2. BÁLINT Martin24:05,67
3. HENČEK Emil24:17,08

2.kolo ZBS - Okolo Šoldova

  • Štrba
  • |
  • 08.12.2018
  • |
  • 17:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea28:14,26
2. MARTONOVÁ Denisa30:08,22
3. TATARKOVÁ Jana32:58,23

Muži
1. KRAVIANSKY Daniel24:58,19
2. BACHRATÝ Štefan25:39,78
3. VIDLIČKA Marek25:45,22

Behom na Lajošku - 5 km

  • Košice Jahodná
  • |
  • 25.11.2018
  • |
  • 10:00

Ženy
1. BOHUSOVA Veronika29:03,00
2. PETROVA Jana30:30,00
3. PLOŠČICOVÁ Lenka30:53,00

Muži
1. LUKÁČ Matej26:02,00
2. GREGA Marek27:43,00
3. ČIŽMÁR Matuš29:05,00

Behom na Lajošku - 14 km

  • Košice Jahodná
  • |
  • 25.11.2018
  • |
  • 10:00

Muži
1. SEMAN Erik01:01:11,00
2. ONOFREJ Erik01:04:25,00
3. ILLÉŠ Martin01:10:16,00

Ženy
1. PULENOVÁ Henrieta01:13:51,00
2. VRBIAKOVÁ Edita01:23:03,00
3. JENDRICHOVSKÁ Danka01:24:12,00

1. kolo ZBS - Steeplechase

  • Tatranská Lomnica
  • |
  • 10.11.2018
  • |
  • 13:00

Ženy
1. MIHOKOVÁ Timea20:38,62
2. PUKLOVÁ Patrícia20:51,26
3. ŠTUKOVÁ Alexandra21:53,83

Muži
1. TOMEČEK Radovan25:25,02
2. LENDVORSKÝ Leo25:29,64
3. BACHRATÝ Štefan27:03,25

Andrejcová Vertikal 2018

  • Pohorelá
  • |
  • 21.10.2018
  • |
  • 11:00

Muži
1. JAMBRICH Vlado35:56,67
2. KŇAZE Gabriel36:57,07
3. LUKÁČ Miroslav38:00,19

Ženy
1. VARGOVÁ URSÍNYOVÁ Karin49:28,45
2. ČERNEKOVÁ Dominika50:04,38
3. ŠEBESTOVA Mariana51:54,12