9. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Brezovica nad Torysou
  • |
  • 20.08.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. KOVÁČ Matias01:59,96
2. MULAČ Patrik02:05,42
3. KOŇÁK Matej02:10,98

Ženy
1. JÓNY Millie Sophie02:02,52
2. CIRJÁKOVÁ Lujza02:05,80
3. PČOLOVÁ Gréta02:17,91

Malý Kavečianský maratón - XXXII. ročník - Malý Kavečianský maratón - 21,1 km

  • Kavečany
  • |
  • 07.08.2022
  • |
  • 09:00

Muži
1. REPÁK Erik01:17:36
2. GEMZA Tomáš01:18:36
3. MAJERČÁK Vladimír01:18:50

Ženy
1. PEJPKOVÁ Katarína01:22:09
2. KUBÁKOVÁ Monika01:31:14
3. TARBAJOVÁ Zuzana01:35:37

Porúbska jedenástka

  • Porúbka
  • |
  • 06.08.2022
  • |
  • 18:00

Muži
1. VAŠKO Tomáš00:41:26
2. POLÁČEK Radoslav00:41:37
3. ČERVEŇÁK Michal00:42:02

Ženy
1. BUTORACOVÁ Ivana00:54:11
2. MELKOVIČOVÁ Martina00:57:02
3. GIŇOVSKÁ Martina00:57:10

Porúbska jedenástka - polka 5,7 km

  • Porúbka
  • |
  • 06.08.2022
  • |
  • 18:00

Muži
1. MITAĽ Miloš00:21:22
2. KOŠČUŠKO Tomáš00:21:43
3. HUDÁK Anton00:21:54

Ženy
1. STAŠOVÁ Martina00:26:36
2. HARČÁROVÁ Lucia00:28:23
3. PANGRACOVÁ Jana00:29:37

Zamagurská deviatka - detské behy

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 31.07.2022
  • |
  • 15:30

Muži
1. JANČÁR Adam01:52,44
2. KRAK Enriko02:09,60
3. LAPŠANSKÝ Šimon02:15,78

Ženy
1. MARTANČÍKOVÁ Lucia02:03,86
2. OVŠONKOVÁ Tamara02:09,45
3. JURCOVA Tatiana02:15,11

Zamagurská deviatka

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 31.07.2022
  • |
  • 14:00

Muži
1. MLYNÁR Peter36:09,06
2. OROLIN Pavol36:58,50
3. VAŠKO Tomáš38:57,14

Ženy
1. VITOVIČOVÁ Jarmila44:49,90
2. KUBÁKOVÁ Monika45:02,01
3. KAŇUKOVÁ Katarína46:03,26

Zamagurská deviatka - Nordic Walking

  • Spišské Hanušovce
  • |
  • 31.07.2022
  • |
  • 14:00

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor01:07:54,10
2. KAKASCIK Jozef01:09:35,85
3. BEDNAR Peter01:30:40,39

Ženy
1. ŠERFELOVÁ Jiřina01:17:08,18
2. POHORELCOVÁ Janka01:21:48,97
3. NOVOTNA Mária01:23:22,05

7. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Čečejovce
  • |
  • 30.07.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. KOVÁČ Matias05:06,74
2. MULAČ Patrik05:21,79
3. ŠARNIK Jakub05:45,67

Ženy
1. JÓNY Millie Sophie05:14,38
2. CIRJÁKOVÁ Lujza05:53,47
3. STRAKOVÁ Hana06:37,96

2. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Prešov - Delňa
  • |
  • 24.07.2022
  • |
  • 10:45

Ženy
1. JÓNY Millie Sophie02:03,10
2. CIRJÁKOVÁ Lujza02:23,20
3. TALPAŠOVÁ Lea02:26,90

Muži
1. KOVÁČ Matias01:59,60
2. ŠARNIK Jakub02:04,30
3. MULAČ Patrik02:11,90

VRL - 9. kolo Kežmarok - Majstrovstvá VRL

  • Kežmarok
  • |
  • 17.07.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. BURDA Mateusz01:55:49,19
2. SZÁSZ Adam01:55:49,55
3. KURTY Jakub01:55:49,98

Ženy
1. SOPKOVÁ Michaela02:27:44,88
2. BIROŠOVÁ Tereza02:41:58,48
3. VÍZNEROVÁ Janka02:48:23,90

6. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Moldava nad Bodvou
  • |
  • 16.07.2022
  • |
  • 10:00

Ženy
1. JÓNY Millie Sophie01:57,10
2. TALPAŠOVÁ Lea02:10,50
3. CIRJÁKOVÁ Lujza02:15,60

Muži
1. KOVÁČ Matias02:57,60
2. ŠARNIK Jakub03:04,80
3. KOŇÁK Matej03:05,50

MŠM - žiacke preteky

  • Štrba
  • |
  • 10.07.2022
  • |
  • 09:45

Muži
1. MIKULA Oliver00:29,62
2. OVSIAK Matúš00:30,13
3. ZÁTORSKÝ Martin00:30,51

Ženy
1. MACKOVÁ Táňa00:30,55
2. DUBAŠÁKOVÁ Sofia00:34,65
3. SCHREIEROVÁ Nina00:34,75

Malý štrbský maratón - 44. ročník

  • Štrba
  • |
  • 10.07.2022
  • |
  • 09:30

Muži
1. CHEGE Geoffrey Githuku01:41:43,44
2. KEMOI Gilbert Kiprotich01:47:53,96
3. REPÁK Erik01:56:13,99

Ženy
1. FURÁKOVÁ Iveta02:07:17,05
2. VIČAROVÁ Hana02:10:24,41
3. KUBÁKOVÁ Monika02:14:22,02

Malý štrbský maratón - 10 km

  • Štrba
  • |
  • 10.07.2022
  • |
  • 09:30

Muži
1. HASCH Henrich35:12,22
2. OROLIN Pavol35:35,35
3. KUBIČKA Lukáš36:06,10

Ženy
1. BEDNAROVA Paulina43:17,94
2. HNATOVÁ Veronika44:26,18
3. BELOVIČOVÁ Natalia44:33,79

Domašská desiatka - 10 km

  • Holčíkovce
  • |
  • 05.07.2022
  • |
  • 10:40

Muži
1. MIHALOV Adam00:35:04
2. FUČO Emil00:36:36
3. HVIZDOŠ Juraj00:36:54

Ženy
1. TARBAJOVÁ Zuzana00:44:51
2. ŠAMULÁKOVÁ Petra00:45:50
3. KARPJÁKOVÁ Diana00:47:12

Domašská desiatka - 5 km

  • Holčíkovce
  • |
  • 05.07.2022
  • |
  • 10:10

Muži
1. ZIMMERMANN Marián00:16:28
2. JENČO Michal00:17:41
3. JURKO Ján00:18:29

Ženy
1. ZIMMERMANNOVÁ Kristína00:23:15
2. VELČKO Michaela00:24:27
3. BUCHALOVÁ Stanislava00:24:37

VRL - 8. kolo Svidník

  • Svidník
  • |
  • 03.07.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. KOVÁČ Samuel01:42:09,84
2. KURTY Jakub01:42:17,05
3. SZÁSZ Adam01:42:17,25

Ženy
1. SZURA Joanna02:15:46,66
2. SOPKOVÁ Michaela02:18:35,41
3. MOLČÁNYIOVÁ Lenka02:19:18,07

VRL - 7. kolo Bardejov

  • Východné Slovensko
  • |
  • 26.06.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. SZÁSZ Adam02:12:22,20
2. LACUŠ Miroslav02:12:24,26
3. HOZA Denis02:12:34,11

Ženy
1. SOPKOVÁ Michaela02:50:31,39
2. MOLČÁNYIOVÁ Lenka03:12:00,57

5. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Podolínec
  • |
  • 25.06.2022
  • |
  • 11:00

Muži
1. KOVÁČ Matias00:59,54
2. ŠARNIK Jakub01:02,69
3. MULAČ Patrik01:05,37

Ženy
1. JÓNY Millie Sophie00:55,94
2. CIRJÁKOVÁ Lujza01:04,22
3. TALPAŠOVÁ Lea01:05,11

Beh údolím Idy - 10 km

  • Malá Ida
  • |
  • 19.06.2022
  • |
  • 16:00

Muži
1. SAHAJDA Tibor00:31:59
2. URBAN Jozef00:34:59
3. REPÁK Erik00:35:28

Ženy
1. KUBÁKOVÁ Monika00:40:21
2. HRUŠOVSKÁ Eva00:44:58
3. HNATOVÁ Veronika00:46:01