Dobšinská desiatka 2019 - 7 km NW

  • 28.09.2019
  • |
  • 11:00

Ženy
1. SIVÁKOVÁ Markéta51:32,49
2. ŠULÁNOVÁ Gabriela52:22,20
3. AMBRÓZYOVÁ Jana53:30,89

Muži
1. GAŠPAR Ľubomír47:49,45
2. FABIAN Jozef51:04,16
3. KUBIK Stanislav52:29,28

Mary’s Meals Nordic walking

  • Vysoké Tatry – Tatrans...
  • |
  • 28.09.2019
  • |
  • 10:05

Muži
1. LABAJ Anton58:49,92
2. Ballek Vladimir01:02:48,44
3. ŠILON Ján01:06:30,39

Ženy
1. SEDLÁČKOVÁ Silvia01:03:15,07
2. GALLOVÁ Hanka01:03:42,84
3. HUDÁKOVÁ Katarína01:05:36,53

Mary’s Meals RUN

  • Vysoké Tatry – Tatrans...
  • |
  • 28.09.2019
  • |
  • 10:00

Ženy
1. ŠUCOVÁ Zuzana41:51,30
2. BOHUŠOVÁ Katarína42:03,46
3. STIERANKOVÁ Ivana44:00,91

Muži
1. JAMBRICH Vladimír30:34,01
2. BÁLINT Martin31:02,12
3. SEDLÁČEK Samuel32:17,13

Závadský štvanec 10 km

  • Závadka nad Hronom
  • |
  • 28.09.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. RIAPOŠ Adam43:41,75
2. SIMAN Jan43:54,93
3. OCEL Marek44:07,05

Ženy
1. VARGOVÁ URSÍNYOVÁ Karin50:11,27
2. SLIVKOVÁ Viera50:19,59
3. MRÁZOVÁ Jurina54:24,15

Novohradský pohár v nordic walking 2019

  • Lučenec
  • |
  • 28.09.2019
  • |
  • 09:30

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef47:21,00
2. KUBÁNI Jardo47:22,00
3. PAGÁČ Peter47:23,00

Ženy
1. ŠIMOVÁ Simona48:11,00
2. KUBÁNYIOVÁ Silvia50:21,00
3. VDOVJAKOVÁ Eva56:21,00

Šamorínska bežecká liga - Šamorínska bežecká liga, 5.kolo

  • Lesopark Pomlé
  • |
  • 22.09.2019
  • |
  • 00:00

Ženy
1. KABATOVA Nikola02:46,33
2. RONČKEVIČOVÁ Radka02:48,29
3. DUPAČOVÁ Stela02:53,55

Muži
1. GUYER Tristan02:25,95
2. ŠTEFÍK Lukáš02:37,76
3. TÓTH Daniel02:44,56

Nordic Walking 4,2 km

  • Kežmarok
  • |
  • 20.09.2019
  • |
  • 20:01

Ženy
1. SIVÁKOVÁ Markéta30:34,00
2. VDOVJAKOVÁ Eva32:39,20
3. PLAVČANOVÁ Katarína32:40,30

Muži
1. OLUWAGBEMI Melvin27:15,80
2. BALLEK Vladimir29:52,60
3. BARÁNEK Karol33:34,90

Night Run 4,2 km

  • Kežmarok
  • |
  • 20.09.2019
  • |
  • 20:00

Muži
1. BACHRATÝ Štefan14:35,40
2. NYÉKI Jakub15:10,30
3. LAVRIK Jaroslav15:16,10

Ženy
1. ČUBAŇOVÁ Lucia17:04,30
2. CONKOVA Simona17:20,10
3. ŠPITKOVÁ Kristina17:47,30

Nočná hra

  • Kežmarok
  • |
  • 20.09.2019
  • |
  • 19:00

Muži
1. Zibura Miloš13:00,00
2. Uriga Jakub15:00,00
3. Hazúcha Oliver15:00,00
3. PENKERT Janík18:00,00

Ženy
1. Trembová Ella15:00,00
2. Mlynarczyk Laura17:00,00
3. Kaprálová Petronela18:00,00

Malý pieninský maratón - 18 km

  • Červený Kláštor
  • |
  • 15.09.2019
  • |
  • 09:30

Muži
1. OROLÍN Pavol01:04:12
2. KUBEJ Tomáš01:05:53
3. GEMZA Tomáš01:06:17

Ženy
1. ČONKOVÁ Simona01:22:04
2. KROMKOVÁ Monika01:22:59
3. ZELINOVÁ Andrea01:24:29

Malý pieninský maratón - štafety 9+9 km

  • Červený Kláštor
  • |
  • 15.09.2019
  • |
  • 09:30

Beh do Choča, Memoriál Jozefa Čajku

  • Vyšný Kubín
  • |
  • 14.09.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. DLUGOSZ Andrzej00:45:08
2. HLAVČO Jozef00:45:36
3. DANKO Matúš00:47:46

Ženy
1. RAMPÍROVÁ Julie01:01:26
2. CHOVANOVÁ Monika01:02:09
3. PIALOVÁ Janka01:02:39

Beh SNP - Polmaratón

  • Liptovská Teplička
  • |
  • 07.09.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. OROLIN Pavol01:39:27,00
2. DURAČINSKÝ Peter01:52:25,00
3. ŠVARC Roman01:53:44,00

Ženy
1. ŠEBESTOVÁ Mariana02:16:26,00
2. PRACHAŘOVÁ Renáta02:16:57,00
3. SVOBODOVÁ Martina02:26:11,00

Beh SNP - Jedenástka

  • 07.09.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef46:37,00
2. LUKÁČ Miroslav48:25,00
3. SOPKO Vladimír49:42,00

Ženy
1. SULIKOVA Katarina01:05:14,00
2. FRANTIŠKOVÁ Martina01:05:30,00
3. PLOŠČICOVÁ Lenka01:07:00,00

Beh budúcich prvákov

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:10

Ženy
1. DUBAŠÁKOVÁ Laura01:17,07
2. SKLENAROVA Emma01:20,39
3. BREJČÁKOVÁ Viktoria01:21,89

Muži
1. Mihočka Nicolas01:10,07
2. ZATURA Filip01:22,31
3. HUDÁK Matúš01:22,49

Podtatranský polmaratón

  • Poprad - Svit
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. GAD Miroslav01:19:49,97
2. BÁLINT Martin01:24:13,22
3. PAŽITNÝ Jozef01:24:19,72

Ženy
1. ĎURDIAKOVÁ Tereza01:29:34,30
2. HOBOROVÁ Tímea01:35:05,48
3. GRENDOVÁ Andrea01:40:08,23

Primátorská desiatka

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. ZIMMERMANN Marián33:14,00
2. DUBAŠÁK Jozef34:53,00
3. MALČEK Marek36:17,96

Ženy
1. KOMARNANSKA Romana37:44,72
2. MIHOKOVÁ Tímea40:30,95
3. RUŠINOVÁ Mária42:45,96

Nordic Walking Svit - Poprad

  • Svit
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. GAŠPAR Ľubomír01:00:46,72
2. ŠOLTÉS Jozef01:00:46,97
3. KUBANYI Jaroslav01:01:07,21

Ženy
1. KUBÁNYIOVÁ Silvia01:05:49,47
2. POHORELCOVÁ Janka01:06:55,22
3. KRIVOŇÁKOVÁ Andrea01:07:49,22

Mini polmaratón

  • Poprad
  • |
  • 01.09.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. KRAJČ Adam08:13,00
2. PASTRNÁK Ľubomír08:24,67
3. SLIMÁK Adam08:25,17

Ženy
1. TAUŠOVÁ Nataša10:16,42
2. PAPCUNOVÁ Ľuboslava10:17,67
3. IVANOVÁ Júlia10:21,68

Horský kros Gerlach 2019 - 2250 metrov

  • Gerlachov
  • |
  • 31.08.2019
  • |
  • 10:45

Ženy
1. UHLIAROVÁ Xénia11:05,30
2. STRAKOVÁ Michaela11:06,50
3. ŽILINSKÁ Nikola11:21,30

Muži
1. MICHALKO Stanislav12:14,20
2. HOMOLA Jakub12:45,20
3. ŠVARC Jakub12:46,80