Beh v raji 10 km

  • Dobšinská ľadová jasky...
  • |
  • 01.06.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef34:57,05
2. MOCKOVČIAK Marek35:53,43
3. KOLARČÍK Marek36:14,44

Ženy
1. MIHOKOVÁ Tímea39:42,60
2. KUCHÁRIKOVÁ Michaela41:55,19
3. LORKOVÁ Patrícia42:13,85

Nočný polmaratón Košice - 21 km

  • Košice
  • |
  • 25.05.2019
  • |
  • 20:15

Muži
1. Mihalov Adam01:18:36,80
2. Onofrej Erik01:22:48,10
3. PARILÁK Martin01:27:32,30

Ženy
1. Šebejová Marka01:50:05,00
2. Školníková Petronela01:52:29,10
3. Ďurišová Miroslava01:55:15,30

Nočný polmaratón Košice - 7 km

  • Košice
  • |
  • 25.05.2019
  • |
  • 20:15

Muži
1. PÁLFI Štefan26:22,40
2. ŽELINSKÝ Viktor28:40,70
3. FRANKO Lukáš28:57,80

Ženy
1. BURZOVA Martina28:31,40
2. ČONKOVA Simona32:52,90
3. VRBIAKOVÁ Edita33:54,00

Crazy moon run 2019 - 5,8 km

  • Košice
  • |
  • 19.05.2019
  • |
  • 20:00

Muži
1. NITKULINEC Štefan29:14,00
2. PÁLFI Štefan29:50,00
3. KARABIN Jozef34:30,00

Ženy
1. HUDÁKOVÁ Andrea34:35,00
2. RAUOVA Monika41:27,00
3. ŠMELKOVÁ Zuzana41:41,00

Šamorínska bežecká liga - celkové poradie

  • Lesopark Pomlé
  • |
  • 08.05.2019
  • |
  • 20:00

Muži
1. JAVORČÍK Peter
2. FARAGÓ Zoltán
3. KEREKEŠ Vilo

Ženy
1. RONČKEVIČOVÁ Radka
2. BELANOVA Beata
3. MIKULOVA Sylvia
3. Jágerová Veronika
3. DUPAČOVÁ Stela

City Trail Kids

  • Starý Smokovec
  • |
  • 04.05.2019
  • |
  • 12:00

Muži
1. VESELY Sebastian01:06,05
2. MARHEFKA Teo01:18,49
3. KOŠČÁK Tomáš01:34,39

Ženy
1. BAJČIČÁKOVÁ Ela01:06,08
2. RUŠINOVÁ Alena01:08,43
3. KUCHAREKOVA Agatka01:08,91

Sereďský beh

  • Sereď
  • |
  • 04.05.2019
  • |
  • 12:00

Ženy
1. MANÍKOVÁ Ľubomíra41:11,00
2. PASTIERIKOVÁ Alexandra44:11,70
3. GENČUROVÁ Jana44:37,50

Muži
1. HLADÍK Marek32:33,50
2. KOMPAS Matúš35:23,00
3. PAVLÍK Ivan35:51,80

Sereďský Hobby beh

  • Sereď
  • |
  • 04.05.2019
  • |
  • 12:00

Ženy
1. VARGOVÁ Dagmar21:13,00
2. VAJGLOVÁ Nikola21:43,80
3. GÁGORIKOVÁ Miriam23:12,30

Muži
1. TOMOVIČ Róbert18:41,00
2. VAŠKO Martin18:51,50
3. ŠEBEŇA Michal18:58,60

City Trail Mini 4km

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 04.05.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. MICHALIK Martin16:28,78
2. ĎURÍČEK Martin17:09,78
3. VRÁBEL Oliver17:10,48

Ženy
1. ŠPITKOVÁ Kristina18:13,15
2. BARANOVÁ Michaela18:49,90
3. ČONGVOVÁ Jelka21:06,80

City Trail 8 km

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 04.05.2019
  • |
  • 11:00

Ženy
1. FAJTOVA Jarmila39:57,05
2. ŠERFELOVÁ Jiřina42:49,85
3. HIRNEROVÁ Janka43:07,44

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef30:12,71
2. GRIGER Ľubomír30:32,66
3. BACHRATÝ Štefan30:42,90

City Trail Nordic Walking 8 km

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 04.05.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor51:14,08
2. GAŠPAR Lubomír52:19,70
3. KUBANYI Jaroslav54:26,46

Ženy
1. POHORELCOVÁ Janka01:01:31,43
2. OBERHAUSEROVÁ Mária01:02:06,66
3. KOVÁROVÁ Jana01:02:23,45

City Trail 16 km

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 04.05.2019
  • |
  • 11:00

Muži
1. OROLIN Pavol59:34,75
2. GRIGER Tomáš01:02:02,04
3. BÁLINT Martin01:02:14,11

Ženy
1. MIHOKOVÁ Tímea01:12:14,49
2. ULIČNÁ Slavomíra01:20:59,19
3. GRENDOVÁ Andrea01:23:54,87

Sereďský Beh zdravia

  • Sereď
  • |
  • 04.05.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. JAVOR Samuel01:48,90
2. SUCHOŇ Dávid01:49,60
3. KLIŠTINEC Jakub01:53,90

Ženy
1. STEJSKALOVÁ Nina01:52,60
2. SEDLÁKOVÁ Sofia01:59,50
3. DONAYOVÁ Carla02:00,00

Štefánik 100 - 17 km beh

  • Jahodná
  • |
  • 21.04.2019
  • |
  • 10:00

Ženy
1. PULENOVÁ Henrieta01:29:49,50
2. LACKOVÁ Jana01:34:16,10
3. ČECH-ŠPIREKOVÁ Veronika01:37:10,80

Muži
1. ZVOLÁNEK Richard01:07:03,50
2. SEMAN Erik01:12:37,70
3. ONOFREJ Erik01:13:36,00

Štefánik 100 - 8,5 km beh

  • Jahodná
  • |
  • 21.04.2019
  • |
  • 10:00

Ženy
1. JENDRICHOVSKÁ Danka49:16,40
2. STAHOVEC Dominika51:54,10
3. VRBIAKOVÁ Edita52:52,60

Muži
1. KOŠÍK Jozef40:10,20
2. PÁLFI Štefan40:10,70
3. LUKÁČ Matej43:44,60

Štefánik 100 - 3 km NW

  • Jahodná
  • |
  • 21.04.2019
  • |
  • 10:00

Ženy
1. AMBRÓZYOVÁ Jana25:18,90
2. HRICOVÁ Pavla26:26,60
3. GREŠOVÁ Monika27:26,10

Muži
1. HRIC František25:19,30
2. BAČÍK Peter25:49,00

Šamorínska bežecká liga, 2.kolo

  • Lesopark Pomlé
  • |
  • 14.04.2019
  • |
  • 10:00

Ženy
1. KALLOVA Sofia02:33,23
2. RONČKEVIČOVÁ Radka02:37,70
3. Kabátová Nikola02:43,06

Muži
1. Lepi Mate02:37,53
2. TOTH Daniel02:43,31
3. Klima Michal02:46,89

Šamorínska bežecká liga, 1.kolo

  • Lesopark Pomlé
  • |
  • 24.03.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. KOSŤOV Jakub02:20,63
2. ŠIMLOVIČ Oliver02:22,35
3. TOLNAI Mate02:33,85

Ženy
1. RONČKEVIČOVÁ Radka02:39,68
2. ŠIMLOVIČOVÁ Gréta02:41,25
3. KACLOVÁ Dominka02:48,21

Beh k Hubertovi - 16km

  • Kežmarok
  • |
  • 16.03.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. OROLIN Pavol01:08:00,90
2. BÁLINT Martin01:08:04,20
3. VIDLIČKA Marek01:08:29,60

Ženy
1. HORTOBÁGYIOVÁ Ester01:14:23,60
2. BLAŠKOVÁ Denisa01:31:07,40
3. HANEČÁKOVÁ Kristína01:31:49,40

Beh k Hubertovi - 6km

  • Kežmarok
  • |
  • 16.03.2019
  • |
  • 10:00

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef24:04,80
2. NYÉKI Jakub25:45,80
3. LAVRIK Jaroslav25:51,80

Ženy
1. ŠPITKOVÁ Kristina31:18,60
2. MAJERČÁKOVÁ Katarína31:37,00
3. FAJTOVA Jarmila31:55,30