VRL - 10. kolo - STEFE časovka do vrchu

  • Spišský Hrhov
  • |
  • 04.09.2022
  • |
  • 12:00

Ženy
1. REIŠTETTEROVÁ Carla32:48,88
2. HUDÁKOVÁ Martina33:15,56
3. MOLČÁNYIOVÁ Lenka37:03,79

Muži
1. STAŠIK Jozef23:36,29
2. KRIAK Matúš23:46,90
3. BODNOVIČ Peter23:49,25

Beh okolo Spišského hradu - 12 km

  • Spišské Podhradie
  • |
  • 04.09.2022
  • |
  • 09:00

Muži
1. KOPERDÁK Lukáš00:43:54
2. GEMZA Tomáš00:45:04
3. GAD Miroslav00:46:08

Ženy
1. KROMKOVÁ Monika00:59:30
2. KONDRÁTOVÁ Dominika01:00:41
3. SELIGOVÁ KOPČAKOVÁ Baáta01:03:27

Beh okolo Spišského hradu - 19 km

  • Spišské Podhradie
  • |
  • 04.09.2022
  • |
  • 09:00

Muži
1. ZIMMERMANN Marián01:05:52
2. HVIZDOŠ Juraj01:08:19
3. KALINA Rastislav01:10:38

Ženy
1. HRUBOVSKÁ Miroslava01:28:47
2. ŠIROKÁ Michaela01:29:48
3. HARMANOVÁ Lucia01:31:19

Horský kros Gerlach - XXIX. ročník

  • Gerlachov
  • |
  • 03.09.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. HLAVČO Jozef44:27,10
2. PAULEN Andrej44:50,42
3. MLYNÁR Peter46:48,04

Ženy
1. BELAKOVA Silvia58:57,80
2. LORKOVÁ Patrícia01:00:08,91
3. LANTOS Borbála01:03:17,37

Horský kros Gerlach - Nordic Walking

  • Gerlachov
  • |
  • 03.09.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. KAKASCIK Jozef01:18:38,11
2. BALLEK Vladimír01:52:39,17

Ženy
1. PLAVČANOVÁ Katarína01:30:46,91
2. ANTALOVÁ Renáta01:52:38,38
3. VAFINOVÁ Dáša02:04:02,44

10. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Jahodná
  • |
  • 03.09.2022
  • |
  • 10:00

Ženy
1. PČOLOVÁ Gréta03:32,97
2. CIRJÁKOVÁ Lujza03:33,89
3. STRAKOVÁ Hana03:57,53

Muži
1. KOVÁČ Matias03:08,20
2. KOŇÁK Matej03:27,66
3. MULAČ Patrik03:28,53

Z Ľubotína na hrad Plaveč - 7 km beh

  • Ľubotín
  • |
  • 02.09.2022
  • |
  • 17:00

Muži
1. FUČO Emil00:25:11
2. KORMANÍK Adrián00:27:00
3. PEKÁR Lukáš00:27:01

Ženy
1. ČONKOVA Simona00:32:24
2. MAŠLEJOVÁ Monika00:32:51
3. KOVALÍKOVÁ Martina00:33:07

Z Ľubotína na Plaveč - 7 km NW

  • Ľubotín
  • |
  • 02.09.2022
  • |
  • 17:00

Muži
1. KAKAŠČÍK Jozef00:46:22
2. ŠOLTÉS Jozef00:50:59
3. GLADIŠ Ján00:56:29

Ženy
1. KOVÁROVÁ Jana00:49:08
2. SEMANOVÁ Mária00:49:56
3. HRICOVÁ Paula00:54:59

Z Ľubotína na Plaveč - hobby 4 km

  • Ľubotín
  • |
  • 02.09.2022
  • |
  • 17:00

Muži
1. SUCHANOVSKÝ Pavol00:18:32
2. BARAN Gabriel00:18:49
3. FRITZ Stanislav00:20:38

Ženy
1. BAJZECEROVÁ Júlia00:18:22
2. DROPPOVÁ Marcela00:21:16
3. LAPŠANSKÁ Monika00:24:43

Ozorovská dvanástka - 6 km

  • Malé Ozorovce
  • |
  • 01.09.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. ČERVEŇÁK Michal00:22:01
2. BAK Maroš00:23:51
3. ŠIMKO Ján00:24:04

Ženy
1. BOCHOVÁ Zuzana00:27:09
2. VASILOVÁ Veronika00:27:24
3. ŠAMULÁKOVÁ Petra00:27:32

Beh štyroch mostov 2022

  • Prešov
  • |
  • 29.08.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. FUČO Emil00:30:12
2. SKUBEŇ Rastislav00:30:17
3. VAŠKO Tomáš00:30:30

Ženy
1. ČONKOVÁ Simona00:37:08
2. KARPJÁKOVÁ Diana00:37:41
3. ŠIROKÁ Michaela00:37:54

Čičva kros 2022

  • Obec Sedliská
  • |
  • 28.08.2022
  • |
  • 00:00

Muži
1. DEVEČKA Adrian00:10:52
2. JENČO Michal00:12:01
3. ŠTEFANIŠIN Jozef00:12:14

Ženy
1. ČONKOVÁ Simona00:13:51
2. BOCHOVÁ Zuzana00:15:15
3. VELČKO Michaela00:15:47

Beh SNP 2022 - Polmaratón

  • Liptovská Teplička
  • |
  • 27.08.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. OROLIN Pavol01:38:44
2. REVAJ Erik01:46:04
3. BALINT Martin01:52:30

Ženy
1. BELÁKOVÁ Silvia02:01:45
2. LORKOVÁ Patrícia02:07:06
3. ŠIROKÁ Michaela02:10:32

Beh SNP 2022 - Jedenástka

  • Liptovská Teplička
  • |
  • 27.08.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. DUBAŠÁK Jozef00:41:50
2. KOPERDÁK Lukáš00:43:03
3. VANEČKO Martin00:43:23

Ženy
1. SVOBODOVÁ Adéla01:09:15
2. LESÁKOVÁ Andrea01:12:16
3. BOLFOVA Renata01:14:11

Beh SNP 2022 - 48 km

  • Liptovská Teplička
  • |
  • 27.08.2022
  • |
  • 09:00

Muži
1. BLAHUŠIAK Martin04:28:42
2. VOLNÁR Peter04:29:33
3. SARVAŠ Andrej04:37:37

Ženy
1. SULÍKOVÁ Katarína05:55:52
2. ĎURAŠ ČUBOVÁ Zuzana06:16:03
3. URBANČOKOVÁ Katarína06:21:37

Harhovská desiatka

  • Spišský Hrhov
  • |
  • 20.08.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. ZIMMERMANN Marián34:17,80
2. HVIZDOŠ Juraj36:43,88
3. DUBAŠÁK Jozef36:55,69

Ženy
1. GEJDOŠOVÁ Zuzana41:18,85
2. HARMANOVÁ Lucia49:26,35
3. KRÁĽOVÁ Helena49:41,39

Harhovská desiatka - 3,5 km

  • Spišský Hrhov
  • |
  • 20.08.2022
  • |
  • 10:00

Ženy
1. ZIMMERMANNOVÁ Kristína16:34,61
2. BONKOVÁ Júlia17:33,76
3. Gejdošová Mária22:02,51

Muži
1. ĎURAJ Stanislav14:53,98
2. MUCHA Jakub18:54,06
3. MUCHA Matej19:25,37

9. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Brezovica nad Torysou
  • |
  • 20.08.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. KOVÁČ Matias01:59,96
2. MULAČ Patrik02:05,42
3. KOŇÁK Matej02:10,98

Ženy
1. JÓNY Millie Sophie02:02,52
2. CIRJÁKOVÁ Lujza02:05,80
3. PČOLOVÁ Gréta02:17,91

Malý Kavečianský maratón - XXXII. ročník - Malý Kavečianský maratón - 21,1 km

  • Kavečany
  • |
  • 07.08.2022
  • |
  • 09:00

Muži
1. REPÁK Erik01:17:36
2. GEMZA Tomáš01:18:36
3. MAJERČÁK Vladimír01:18:50

Ženy
1. PEJPKOVÁ Katarína01:22:09
2. KUBÁKOVÁ Monika01:31:14
3. TARBAJOVÁ Zuzana01:35:37

Porúbska jedenástka

  • Porúbka
  • |
  • 06.08.2022
  • |
  • 18:00

Muži
1. VAŠKO Tomáš00:41:26
2. POLÁČEK Radoslav00:41:37
3. ČERVEŇÁK Michal00:42:02

Ženy
1. BUTORACOVÁ Ivana00:54:11
2. MELKOVIČOVÁ Martina00:57:02
3. GIŇOVSKÁ Martina00:57:10