4. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Hrhov
  • |
  • 11.06.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. KOVÁČ Matias05:26,45
2. ŠARNIK Jakub06:28,09
3. NIEDOBA Richard06:45,04

Ženy
1. CIRJÁKOVÁ Lujza06:38,40
2. ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila06:42,13
3. PČOLOVÁ Gréta07:45,90

Beh Vyšnou Myšľou - 16. ročník

  • Vyšná Myšľa
  • |
  • 04.06.2022
  • |
  • 16:00

Muži
1. REPÁK Erik00:25:18
2. SZABO Jozef00:26:22
3. MOŇOK Tomáš00:27:59

Ženy
1. KUBÁKOVÁ Monika00:28:37
2. ŠAMULÁKOVÁ Petra00:30:19
3. REISTETTEROVÁ Miriam00:32:50

Beh Vyšnou Myšľou - štafety

  • Vyšná Myšľa
  • |
  • 04.06.2022
  • |
  • 16:00

Muži
1. KAŽIMÍR František0:33:06
1. ČEPKO Martin0:33:06
1. PACHOTA Štefan0:33:06

Ženy
1. SÚKENÍKOVÁ Anna0:36:54
2. IHNATOVÁ Monika0:39:14
2. DROPPOVÁ Marcela0:39:14

Beh Vyšnou Myšľou - preteky detí

  • Vyšná Myšľa
  • |
  • 04.06.2022
  • |
  • 14:30

Muži
1. Gnip Michal00:01,00
1. Janovič Peter00:01,00
1. Grrega Viktor00:01,00
1. Repák Robin00:01,00
1. Repák Erik00:01,00
1. Vaľa Michal00:01,00
1. Jambor Miško00:01,00

Ženy
1. Janovičová Zuzka00:01,00
1. Jurčeková Ninka00:01,00
1. Repáková Emília00:01,00
1. Terjéková Zuzana00:01,00

Míľa - Majstrovstvá stredoškolákov Košického kraja

  • Košice
  • |
  • 25.05.2022
  • |
  • 09:00

Muži
1. FEŠOVIČ Giorgio00:05:02
2. KANCÍR Tomáš00:05:23
3. MIŠKO Adrián00:05:25

Ženy
1. PAPPOVÁ Nikoleta00:02:58
2. POVECOVÁ Michaela00:03:02
3. LACUŠOVÁ Lenka00:03:05

Beh Olšavskou dolinou 16 km

  • Blažice
  • |
  • 22.05.2022
  • |
  • 11:00

Muži
1. SAHAJDA Tibor00:51:18
2. REPÁK Erik00:56:28
3. PASTOR Imrich00:56:47

Ženy
1. VITOVIČOVÁ Jarmila01:04:11
2. KUBÁKOVÁ Monika01:07:16
3. HANULOVÁ Danka01:09:52

VRL - 4. kolo Memoriál Adriána Babiča

  • Lučivná
  • |
  • 22.05.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. MELO Vladimír Mgr.01:23:10,00
2. Majerník Karol01:25:05,53
3. GLAJZA Róbert01:29:57,78

Ženy
1. VÍZNEROVÁ Janka01:41:53,73
2. GLAJZOVÁ Erika01:47:33,51
3. Senčeková Zuzana01:50:01,91

3. kolo Detskej Východ MTB ligy

  • Kežmarok Zlatná
  • |
  • 21.05.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. KOVÁČ Matias01:36,00
2. KOŇÁK Matej01:42,40
3. MULAČ Patrik01:44,90

Ženy
1. JÓNY Millie Sophie01:35,90
2. CIRJÁKOVÁ Lujza02:01,60
3. STRAKOVÁ Hana02:04,30

VRL - 3. kolo Sabinov – Buče p. j.

  • Sabinov
  • |
  • 15.05.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. BENKO Peter01:31:06,67
2. GLAJZA Róbert01:31:42,35
3. GYORGY Zsolt01:35:12,65

Ženy
1. FURCA Patrycja02:04:51,47
2. JASEKOVÁ Tatiana02:09:16,60
3. VÍZNEROVÁ Janka02:16:42,24

Rudlovský šlapák

  • Rudlov
  • |
  • 14.05.2022
  • |
  • 14:00

Muži
1. SOPKO Dominik00:43:14
2. KAMAS Tomáš00:43:50
3. DEVEČKA Adrián00:43:58

Ženy
1. ČONKOVÁ Simona00:54:04
2. SABOLOVÁ Viktória00:57:37
3. BOCHOVÁ Zuzana00:58:22

Rudlovský šlapák - Nordic Walking

  • Rudlov
  • |
  • 14.05.2022
  • |
  • 13:30

Muži
1. ŠOLTÉS Jozef01:17:49
2. KAKAŠČÍK Jozef01:17:53
3. TOMEČKO Jozef01:32:06

Ženy
1. SEMANOVÁ Mária01:21:30
2. SOKOLOVÁ Helena01:26:30
3. DEMEKOVÁ Beáta01:43:53

VRL - 2. kolo Svinia

  • Svinia
  • |
  • 14.05.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. MERTA Filip20:02,29
2. ROVDER Pavol20:20,90
3. SZÁSZ Adam20:31,11

Ženy
1. Senčeková Zuzana25:59,80
2. FURCA Patrycja26:39,79
3. VÍZNEROVÁ Janka27:27,03

City Trail Vysoké Tatry

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 07.05.2022
  • |
  • 10:00

Ženy
1. PUKLOVÁ Patrícia44:03,21
2. KOHNOVÁ Lenka44:32,17
3. DRATVOVÁ Silvia51:23,20

Muži
1. ČTVRTNÍČEK Jakub38:24,79
2. FURMAN Róbert40:37,82
3. BACHRATÝ Štefan40:40,92

City Trail Nordic Walking 7 km

  • Vysoké Tatry
  • |
  • 07.05.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. LAPŠANSKÝ Viktor58:16,78
2. HLAVÁČ Andy01:04:23,94
3. BALLEK Vladimír01:06:13,49

Ženy
1. REŠOVSKÁ Anna01:06:13,34
2. DALOGOVA Michaela01:13:28,29
3. KRUPIČKOVÁ Petra01:15:02,73

City Trail Mini

  • Starý Smokovec
  • |
  • 06.05.2022
  • |
  • 16:00

Muži
1. JANČÁR Adam00:59,47
2. MIHOČKA Mário01:03,45
3. ŽIAK Michal01:04,84

Ženy
1. MARTINKOVÁ Ema Viktória00:57,14
2. PAVLECHOVÁ Jessika00:58,99
3. PENKERT Zara01:00,42

Kajňanská desiatka

  • Slovenská Kajňa
  • |
  • 01.05.2022
  • |
  • 13:00

Muži
1. DEVEČKA Adrián36:35,90
2. JENČO Michal37:29,70
3. PAVLIČKO Marek38:02,10

Ženy
1. POLAŠČÍKOVÁ Mirka44:13,80
2. BOCHOVÁ Zuzana47:06,10
3. MAROŠOVÁ Lucia48:04,20

VRL - 1. kolo Karpatský kuriér

  • Stará Lubovňa
  • |
  • 30.04.2022
  • |
  • 10:00

Muži
1. NYTKO Dawid02:06:53,00
2. HALIK Ján02:07:00,00
3. SZÁSZ Adam02:07:04,00

Ženy
1. ŚWIĄTEK Agata02:38:49,00
2. SZURA Joanna02:54:38,00
3. ZGORZELSKA Kinga03:05:23,00

Čečehovský polmaratón - 26. ročník

  • Čečehov
  • |
  • 24.04.2022
  • |
  • 13:00

Muži
1. URBAN Jozef01:15:41
2. REPÁK Erik01:17:19
3. SZABÓ Jozef01:19:19

Ženy
1. VITOVIČOVÁ Jarmila01:26:27
2. KUBÁKOVÁ Monika01:33:57
3. KRIŠTANOVÁ Mahuliena01:35:28

Čečehovská päťka - 3. ročník

  • Čečehov
  • |
  • 24.04.2022
  • |
  • 13:00

Muži
1. JENČO Michal00:17:26
2. JURKO Ján00:18:22
3. ŠIMKO Ján00:18:49

Ženy
1. BORŠČOVÁ Ema00:20:25
2. KOLESNÁČOVÁ Ema00:20:38
3. BOCHOVÁ Zuzana00:22:34

Beh pre labky 2022

  • Košice
  • |
  • 23.04.2022
  • |
  • 11:00

Muži
1. ŠTEFANIŠIN Jozef00:21:38
2. SEPEŠI Peter00:22:59
3. ĎURÍČEK Martin00:23:55

Ženy
1. ŠPINLEROVÁ Lucia00:25:55
2. MARKOVÁ Eva00:26:44
3. ŠMELKOVÁ Zuzana00:27:59