Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Eberhardrun 2023
Eberhardrun 6 km - Výsledky
Pretekaj.sk
Eberhardrun 6 km
Výsledky
Eberhardrun 2023
Preteky:
Eberhardrun 6 km
Eberhardrun 10 km
Eberhardrun 6 km
Eberhardrun Nordic Walking
Eberhardrun - detský beh
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
M - Muži do 39 rokov
F - Ženy do 39 rokov
M40 - Muži nad 40 rokov
F40 - Ženy nad 40 rokov
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
M
(1.)
67
MACHO Matej
1988
21:16,42
00:00,00
2
M
(2.)
56
BENEDEK Tomáš
1989
Tomi je UP
23:31,50
02:15,08
3
M40
(1.)
90
Keruľ Miroslav
1982
ŠK Jaklovce
24:41,37
03:24,95
4
M40
(2.)
70
KALAFUT Peter
1975
25:14,55
03:58,13
5
M40
(3.)
69
BARBUŠ Róbert
1979
SOITRON
25:28,19
04:11,77
6
M40
(4.)
49
HUPKA Juraj
1982
27:03,13
05:46,71
7
M40
(5.)
63
PODSTAVEK Robert
1978
WOTAN RUN BRATISLAVA
27:21,11
06:04,69
8
M
(3.)
25
Šalgovics Daniel
2004
27:28,19
06:11,77
9
F
(1.)
53
ZÚBEKOVÁ Diana
1988
27:31,79
06:15,37
10
F
(2.)
57
ADAMKOVIČOVÁ Bianka
1991
ŠKP Bratislava
27:53,84
06:37,42
11
M40
(6.)
73
VARGA Juraj
1976
SCR
28:50,22
07:33,80
12
F
(3.)
45
SMORÁDKOVÁ Kristína
1998
29:11,95
07:55,53
13
F
(4.)
54
GREGOROVÁ Eva
1984
29:24,65
08:08,23
14
F
(5.)
12
KRALOVIC Barbora
1986
Pexton Unicorns
29:47,82
08:31,40
15
M40
(7.)
77
Ihnát Maroš
1979
31:15,22
09:58,80
16
M40
(8.)
76
Piroško Jozef
1977
31:56,54
10:40,12
17
M
(4.)
80
Palaj Jonáš
2008
32:05,15
10:48,73
18
M
(5.)
79
Tkáč Patrik
1996
32:17,53
11:01,11
19
M
(6.)
95
Rečičar Rastislav
1984
32:41,77
11:25,35
20
F40
(1.)
60
HEGEROVA Petra
1982
Realiz
32:56,15
11:39,73
21
M40
(9.)
59
LENCES Robert
1980
Realiz sport team
33:09,96
11:53,54
22
M
(7.)
78
Rekeň Kristián
2004
33:22,93
12:06,51
23
F40
(2.)
44
BOČKAYOVÁ Katarína
1978
33:24,63
12:08,21
24
M
(8.)
46
PARAJKA Lukáš
1996
33:59,92
12:43,50
25
M
(9.)
92
Soukup Tomáš
1988
34:18,24
13:01,82
26
M40
(10.)
66
POTANČOK Patrik
1979
34:18,66
13:02,24
27
M
(10.)
64
ČUNČÍK Tomáš
1991
Eberhard run
34:35,80
13:19,38
28
M40
(11.)
74
Censcak Jan
1983
34:45,66
13:29,24
29
M40
(12.)
72
POLÓNI Tomáš
1979
BK Malinovka
34:54,44
13:38,02
30
F
(6.)
61
HUPKOVA Michaela
1984
35:21,54
14:05,12
31
M40
(13.)
43
JAROŠ Ján
1966
Zber medaili
35:47,33
14:30,91
32
M40
(14.)
42
VARGA Miroslav
1977
38:22,68
17:06,26
33
F
(7.)
93
Magálová Zuzana
1986
38:23,21
17:06,79
34
F
(8.)
68
SZABO Martina
1989
38:30,82
17:14,40
35
F40
(3.)
75
Pytlová Eva
1981
38:53,12
17:36,70
36
F40
(4.)
65
BOHÚNOVÁ Jana
1980
39:55,51
18:39,09
37
F
(9.)
55
MACHÁČOVÁ Barbara
1985
40:17,44
19:01,02
38
F40
(5.)
58
ŠUĽOVÁ Miroslava
1976
41:39,07
20:22,65
39
F40
(6.)
94
Zemaníková Ľubica
1976
42:10,89
20:54,47
40
F
(10.)
71
PAULIKOVÁ Lucia
1988
42:23,34
21:06,92
41
F
(11.)
91
Kosorinská Veronika
1993
42:43,09
21:26,67
42
F40
(7.)
47
MÁRTON Dana
1975
42:48,17
21:31,75
43
F40
(8.)
50
HAMŠÍKOVÁ Kristína
1981
49:50,65
28:34,23
44
M
(11.)
51
HAMŠÍK Daniel
1984
DHZ - Most pri Bratislave
49:56,05
28:39,63
M40
62
CHUDÝ Jozef
1974
Plavecké Podhradie
DNF
F
41
KOMINKOVA Viktoria
1991
DNS
M40
48
BAŠTEK Zdenko
1980
DNS
F
52
SEŇANOVA Erika
1987
DNS