BABY Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
BD28HORVATHOVA Diana2018 ŠK KOMPASDNS

MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)2KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers01:36,0000:00,0015
2MIKCH (2.)12KOŇÁK Matej2016 Miesto hlavy koleso01:42,4000:06,409
3MIKCH (3.)4MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS01:44,9000:08,908
4MIKCH (4.)3ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov01:47,1000:11,107
5MIKCH (5.)6NIEDOBA Richard2016 CK Energia Svit02:10,9000:34,906

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)21JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team01:35,9000:00,0018
2MIKD (2.)29CIRJÁKOVÁ Lujza2016 (Poprad)02:01,6000:25,7012
3MIKD (3.)22STRAKOVÁ Hana2016 ŠK KOMPAS02:04,3000:28,4011
4MIKD (4.)23ŠIMOVÁ Soňa2017 PRO Efekt Košice02:10,1000:34,2010
5MIKD (5.)25ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila2017 ZŠ s MŠ Olcnava02:12,2000:36,309

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)41ROŠTÁR Jakub2015 PRO Efekt Košice02:35,5000:00,0018
2MILICH (2.)43PČOLA Richard2014 Košice02:47,1000:11,6012
3MILICH (3.)42ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov02:54,7000:19,2011
4MILICH (4.)55SOSNA Jakub2014 Liptovský Mikuláš03:18,2000:42,7010
5MILICH (5.)45SLIVKA Jakub2014 Petist Bike Humenné03:21,1000:45,609

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)65LIŠČINSKÁ Viktória2014 03:24,4000:00,0013
2MILID (2.)67JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad03:41,2000:16,807
3MILID (3.)62RUŽBASKÁ Ninka2015 (Kežmarok)03:53,0000:28,606
4MILID (4.)61HORVATHOVA Sofia2015 ŠK KOMPAS03:56,3000:31,905
5MILID (5.)66HORNÍKOVÁ Timea2014 CK MŠK Kežmarok03:59,6000:35,204

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)81JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team12:55,1000:00,0020
2MINICH (2.)82ŠIMO René2012 PRO Efekt Košice12:55,7000:00,6014
3MINICH (3.)83SCHERFEL Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kezmarok13:55,0000:59,9013
4MINICH (4.)91SLIVA Tomáš2013 CK MŠK Kežmarok14:36,2001:41,1012
5MINICH (5.)86NOVOTNÝ Filip2013 CK MŠK Kežmarok16:03,6003:08,5011

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)112ADAMČÍK Sofia2012 Košice15:39,1000:00,0014
2MINID (2.)113ŠOLCOVÁ Paulínka2012 ZŠ Dr. Fischera Kezmarok15:52,6000:13,508
3MINID (3.)111DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice16:01,0000:21,907
4MINID (4.)115LADÁNYIOVÁ Eliška2013 PRO Efekt Košice20:13,8004:34,706
5MINID (5.)117PAVLÍKOVÁ Bianka2012 Podolínec21:24,5005:45,405

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)121MOKRÝ Milan2010 Zvolen24:21,3000:00,0010
2MLZ (2.)129HOZA Maxim2010 Lipany24:55,6000:34,304
3MLZ (3.)125GALLIK Tomáš2010 CKM Poprad27:09,6002:48,303
4MLZ (4.)128SLIVA Jakub2010 CK MŠK Kežmarok29:52,3005:31,002
5MLZ (5.)131SOLÁR Jakub2011 Podolinec36:34,8012:13,501

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)148RAFFAJOVÁ Nina2010 CK MŠK Kežmarok24:23,6000:00,009
2MLD (2.)142LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice28:21,8003:58,203
3MLD (3.)143SLIVKOVÁ Adela2011 Petist Bike Humenné30:16,5005:52,902
4MLD (4.)146VARGOVÁ Anna2011 Petist Bike Humenné51:28,2027:04,601
MLD147ŠIMOVÁ Lea2011 (Gelnica)DNS

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)186KUNDRA Aleš2009 CK MŠK Kežmarok31:08,9000:00,0014
2STZ (2.)161MOZDEN Richard2009 CK MŠK Kežmarok31:41,9000:33,008
3STZ (3.)162CHRITZ Martin2009 CK MŠK Kežmarok32:15,6001:06,707
4STZ (4.)163ROŠTÁR Marko2009 PRO Efekt Košice33:10,5002:01,606
5STZ (5.)166BUJŇÁK Adam2008 CYKLO SPIŠ Levoča35:51,2004:42,305

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)181GERŐ Natália2009 CK CykloGlajza Banská Bystrica39:05,8000:00,008
2STD (2.)184HAJKOVSKÁ Nela2009 42:45,6003:39,802
3STD (3.)183KOŠÁROVÁ Viktoria2009 01:05:10,0026:04,201
STD182ČERMÁKOVÁ Šarlota2009 CK MŠK KežmarokDNF