MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)2KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers01:59,6000:00,0013
2MIKCH (2.)3ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov02:04,3000:04,707
3MIKCH (3.)4MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS02:11,9000:12,306
4MIKCH (4.)7ZAMIŠKA David2017 (Poprad)02:22,6000:23,005
5MIKCH (5.)9ČORBA Timotej2016 Cyklo Čajka Racing02:25,5000:25,904

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)31JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team02:03,1000:00,0010
2MIKD (2.)33CIRJÁKOVÁ Lujza2016 (Poprad)02:23,2000:20,104
3MIKD (3.)34TALPAŠOVÁ Lea2016 (Prešov)02:26,9000:23,803
4MIKD (4.)35PČOLOVÁ Gréta2016 Košice02:43,6000:40,502
5MIKD (5.)36JANNOVÁ Katarína2017 Hrabušice02:47,9000:44,801

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)51ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov03:40,5000:00,0011
2MILICH (2.)53PČOLA Richard2014 Košice03:41,9000:01,405
3MILICH (3.)58SAKMÁR Tobias2015 Cyklospiš04:39,2000:58,704
4MILICH (4.)60LEŠČINSKÝ Matej2014 Prešov05:19,6001:39,103
5MILICH (5.)57PIROŽEK Leo2014 Vrbov05:23,9001:43,402

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)71JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad02:48,1000:00,008
2MILID (2.)75RUŽBASKÁ Ninka2015 (Kežmarok)03:19,1000:31,002
3MILID (3.)77CISKOVÁ Eliška2014 Prešov03:30,3000:42,201
MILID74HORVATHOVA Sofia2015 ŠK KOMPASDNS
MILID76TALPAŠOVÁ Ema2015 (Prešov)DNS

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)81JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team08:02,2000:00,0019
2MINICH (2.)82SCHERFEL Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kezmarok08:04,7000:02,5013
3MINICH (3.)83PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit08:29,3000:27,1012
4MINICH (4.)85ČORBA Aleš2013 Cyklo Čajka Racing08:45,3000:43,1011
5MINICH (5.)91ILNYTSKYY Yurii2012 Uzhgorod08:57,3000:55,1010

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)101ADAMČÍK Sofia2012 Košice05:29,1000:00,0013
2MINID (2.)103PČOLOVÁ Patrícia2012 Košice05:37,4000:08,307
3MINID (3.)102DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice05:39,0000:09,906
4MINID (4.)110HULIY Yaroslava2012 Uzhhorod05:56,8000:27,705
5MINID (5.)104ŠOLCOVÁ Paulínka2012 ZŠ Dr. Fischera Kezmarok06:28,7000:59,604

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)122HOZA Maxim2010 Lipany10:04,4000:00,0016
2MLZ (2.)121MOKRÝ Milan2010 Zvolen10:15,2000:10,8010
3MLZ (3.)128SAKMÁR Denis2011 Spišský Hrhov10:17,4000:13,009
4MLZ (4.)125CIBULA Roman2010 Košice10:39,7000:35,308
5MLZ (5.)133KARTASHOV Serhii2010 Uzhhorod10:41,3000:36,907

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)141KRISTIÁN Dominika Michel2011 Košice08:06,7000:00,008
2MLD (2.)147MITANOVÁ Simona2010 Nitra08:33,9000:27,202
3MLD (3.)148MERTOVÁ Zara2010 Fintice09:58,7001:52,001
MLD146ČAJKOVÁ Ema2011 PrešovDNS

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)160KOPČÍK Martin2009 Prešov14:46,1000:00,008
2STZ (2.)159FILIP Čakurda2009 Cyklo Čajka Racing16:13,6001:27,502
3STZ (3.)157PAPP Marek Alexander2009 Prešov16:58,4002:12,301
STZ156KAŇUK Ján2009 Šarišské BohdanovceDNS
STZ158ŠTEFAN Samuel2009 PresovDNS

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)161GERŐ Natália2009 CK CykloGlajza Banská Bystrica10:42,8000:00,007
2STD (2.)162IĽKOVÁ Nina2009 Cyklo Čajka Racing12:11,0001:28,201