Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrata
1do18r (1.)17KORBELA Adrián2008 ŠK ŠOG NITRA05:16,0800:00,00
2do18r (2.)75GREGUŠ Ladislav2010 AK ZM05:23,4600:07,38
3do12r (1.)20KUNDALOVÁ Lenka2013 AO Partizánske05:56,8400:40,76
4do12r (2.)66VAŇATKA Dorik Aurel2012 Rudo Dojo06:18,2401:02,16
5do12r (3.)21KUNDALOVÁ Stanislava2015 AO Partizánske06:22,3001:06,22
6do12r (4.)10FARKASOVÁ Ema2014 AK Zlaté Moravce06:23,7601:07,68
7do12r (5.)42MORAVSKÁ Miriam2013 Horná Seč06:25,9401:09,86
8do18r (3.)7BENČATOVÁ Emma2007 ŠK ŠOG Nitra06:27,5101:11,43
9do12r (6.)29MAĽOVÁ Ema2015 ŠK Nová Dedina06:33,6801:17,60
10do12r (7.)77HROMADOVA Thea2014 ŠK Kryha06:41,2801:25,20
11do12r (8.)76HROMADOVA Sofia2012 ŠK Kryha06:51,9801:35,90
12dosp (1.)85VARGA Jakub2000 Patrioti Levice07:16,5002:00,42
13do18r (4.)86VARGA Matej2009 ŠBK Junior Levice07:19,9102:03,83
14do12r (9.)46PANKULIČ Richard2013 07:25,7002:09,62
15do12r (10.)71DOBISOVÁ Laura2012 Demandice07:59,3402:43,26
16do12r (11.)57ŠAJBEN Tadeáš2016 08:36,8303:20,75
17do12r (12.)11FAZEKAŠ Timotej2016 Narnia08:39,4303:23,35
18do12r (13.)59ŠTEVKO Martin2018 08:41,8603:25,78
19dosp (2.)58ŠARKANOVÁ Erika1979 Oliver Šarkan09:12,0203:55,94
20dosp (3.)47PANKULIČOVÁ Eva1979 09:16,1604:00,08
21do12r (14.)2Šarkan Oliver2024 09:32,8004:16,72
22do12r (15.)3BELLUS David2019 Matusov Sad09:34,5304:18,45
23dosp (4.)5BELLUŠ Jozef1963 09:37,1504:21,07
24dosp (5.)81LIPTÁK Štefan1976 Liptáci09:51,8704:35,79
25do12r (16.)67CSONKA Jakub2016 10:04,3104:48,23
26dosp (6.)82LIPTÁKOVÁ Martina1979 Liptáci10:06,4604:50,38
27do12r (17.)25LESKO Lucas2018 10:09,1704:53,09
28dosp (7.)26LESKO Rastislav1975 10:10,0804:54,00
29do18r (5.)27LESKOVA Natalia2011 10:14,5304:58,45
30do12r (18.)56SKOUPA Dorota2014 10:24,6705:08,59
31do12r (19.)15JUHOSOVA Lucia2018 10:26,3305:10,25
32do12r (20.)18KOVÁČ Šimon2017 10:30,0105:13,93
33do12r (21.)19KOVÁČOVÁ Petra2014 10:31,0705:14,99
34do12r (22.)24LESKO Alex2018 10:33,0305:16,95
35do12r (23.)64TOMASOVSKY Dominik2016 Narnia LV10:34,9705:18,89
36dosp (8.)65TOMASOVSKY Stefan1980 10:35,9805:19,90
37dosp (9.)28LISKOVA Miroslava1991 10:37,3205:21,24
38do12r (24.)68CSONKOVÁ Tamara2012 11:03,7905:47,71
39do12r (25.)30MAŇUCH Marko2018 11:14,5105:58,43
40do12r (26.)44NEZBEDA Filip2019 11:15,3705:59,29
41do12r (27.)13JARIABKOVÁ Daniela2017 11:18,2606:02,18
42do12r (28.)23LASTOVKA Zara2019 11:33,4306:17,35
43do12r (29.)32MAREČEK Lukáš2014 Maxo11:47,9706:31,89
44do12r (30.)33MAREČEK Tomáš2016 Maxo11:50,8706:34,79
45dosp (10.)69DOBIS Marián1980 Demandice11:58,6906:42,61
46do12r (31.)70DOBIS Michal2014 Demandice11:59,9206:43,84
47dosp (11.)87VARGOVÁ Bronislava1974 Patrioti Levice12:02,2906:46,21
48do18r (6.)80LIPTÁK Štefan2011 Liptáci12:47,4207:31,34
49do12r (32.)79LIPTÁK Pavol2012 Liptáci12:48,8107:32,73
50do12r (33.)43NEZBEDA Dominik2015 13:15,8007:59,72
51do12r (34.)40MIKEŠOVÁ Lara2014 13:32,1108:16,03
52dosp (12.)41MIKEŠOVÁ Ramona1991 13:34,1608:18,08
53dosp (13.)38MIKEŠ Tomáš1985 13:35,1708:19,09
54do12r (35.)39MIKEŠOVÁ Ema2015 13:44,0808:28,00
55do12r (36.)12GARAJOVA Nina2015 13:46,0408:29,96
56do12r (37.)4BELLUSOVA Elza2015 Matusov Sad13:47,1508:31,07
57dosp (14.)1KOHÚT Matúš1993 Matúšov sad15:15,0809:59,00
58do12r (38.)31MAŇUCHOVÁ Terézia2020 15:32,7110:16,63
59dosp (15.)16KOLČÁROVÁ Zuzana1970 15:38,1610:22,08
60do12r (39.)22LASTOVKA Artur2021 15:54,2110:38,13
61dosp (16.)34MARFOLDI Martin1956 Matúšov sad16:14,1210:58,04
62dosp (17.)35MARFOLDIOVÁ Helena1958 Matúšov sad16:17,2411:01,16
63do18r (7.)74FARKASOVÁ Terézia2011 16:28,7011:12,62
64do12r (40.)89Kicsindi Oliver2021 17:16,1212:00,04
65dosp (18.)6BELLUŠOVÁ Ľubica1968 17:29,7212:13,64
66dosp (19.)9ĎUROVSKÁ Monika1973 18:22,2713:06,19
67do12r (41.)60ŠTEVKO Richard2021 18:23,2413:07,16
68do12r (42.)61ŠTEVKOVÁ Lea2023 18:25,8913:09,81
69dosp (20.)63ŠVOLÍKOVÁ Tímea Lesia1997 18:28,2613:12,18
70dosp (21.)90Markušová Renata1966 18:33,1013:17,02
71do12r (43.)54REPÁŇOVÁ Michaela2017 19:58,9714:42,89
72do12r (44.)14JARIABKOVÁ Sara2021 20:04,0814:48,00
73do12r (45.)55REPÁŇOVÁ Nina2020 08:06:39,1508:01:23,07