MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)2KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers00:59,5400:00,0020
2MIKCH (2.)6ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov01:02,6900:03,1514
3MIKCH (3.)5MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS01:05,3700:05,8313
4MIKCH (4.)13KOŇÁK Matej2016 01:08,9200:09,3812
5MIKCH (5.)15ZAMIŠKA David2017 01:10,3400:10,8011

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)34JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team00:55,9400:00,0015
2MIKD (2.)35CIRJÁKOVÁ Lujza2016 01:04,2200:08,289
3MIKD (3.)39TALPAŠOVÁ Lea2016 01:05,1100:09,178
4MIKD (4.)36PČOLOVÁ Gréta2016 PRO Efekt Košice01:10,6100:14,677
5MIKD (5.)33JANNOVÁ Katarína2017 01:12,9800:17,046

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)54PČOLA Richard2014 PRO Efekt Košice01:33,6000:00,0016
2MILICH (2.)55ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov01:40,6400:07,0410
3MILICH (3.)63Rákay Viliam2014 (Bratislava)01:53,1500:19,559
4MILICH (4.)58ČERMÁK Karol2014 CK MŠK Kežmarok02:01,3800:27,788
5MILICH (5.)57DUFALA Dalibor2015 CK MŠK Kežmarok02:04,4600:30,867

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)74JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad01:58,1700:00,0010
2MILID (2.)73LIŠČINSKÁ Viktória2014 02:05,9800:07,814
3MILID (3.)75VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice02:09,5800:11,413
4MILID (4.)71RUŽBASKÁ Ninka2015 02:11,9300:13,762
5MILID (5.)72TALPAŠOVÁ Ema2015 02:12,2100:14,041

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)82JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team03:00,7900:00,0020
2MINICH (2.)87SCHERFEL Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok03:03,1300:02,3414
3MINICH (3.)92PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit03:12,2000:11,4113
4MINICH (4.)85ČORBA Aleš2013 Cyklo Čajka Racing03:13,9300:13,1412
5MINICH (5.)88NOVOTNÝ Filip2013 CK MŠK Kežmarok03:16,6600:15,8711

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)105PČOLOVÁ Patrícia2012 PRO Efekt Košice03:18,0400:00,0011
2MINID (2.)102DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice03:27,6800:09,645
3MINID (3.)104ADAMČÍK Sofia2012 Cyklistická Tour/ZŠ Drábova03:41,4300:23,394
4MINID (4.)101PAVLÍKOVÁ Bianka2012 03:51,3300:33,293
5MINID (5.)108LEŠČINSKÁ Barbora2012 Cyklo Čajka Racing04:01,5700:43,532

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)133HOZA Maxim2010 Lipany04:25,3100:00,0020
2MLZ (2.)124MOKRÝ Milan2010 PRO Efekt Košice04:28,6500:03,3414
3MLZ (3.)135POKORNÝ Quido2011 ŠK Železiarne Podbrezová04:29,2900:03,9813
4MLZ (4.)128HUMEŇANSKÝ Felix2011 CYKLO SPIŠ Levoča04:34,0300:08,7212
5MLZ (5.)122GALLIK Tomáš2010 CKM Poprad04:35,5300:10,2211

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)143KRISTIÁN Dominika Michel2011 PRO Efekt Košice04:55,8700:00,0010
2MLD (2.)146SLIVKOVÁ Adela2011 Petist Bike Humenné04:57,2400:01,374
3MLD (3.)144VAGNEROVÁ Júlia2011 CYKLO SPIŠ Levoča05:21,1200:25,253
4MLD (4.)142HANEČÁKOVÁ Ninka2011 Hanečákovci06:27,0101:31,142
5MLD (5.)145ČAJKOVÁ Ema2011 Prešov06:27,9601:32,091

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)154MOZDEN Richard2009 CK MŠK Kežmarok06:53,1100:00,009
2STZ (2.)151CHRITZ Martin2009 Kežmarok06:53,5000:00,393
3STZ (3.)152BUJŇÁK Adam2008 Uloža07:19,1900:26,082
4STZ (4.)153DUFALA Dávid2009 CK MŠK Kežmarok07:52,7800:59,671

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)162KOŠÁROVÁ Viktoria2009 04:58,4800:00,007
2STD (2.)161ČERMÁKOVÁ Šarlota2009 CK MŠK Kežmarok05:15,7500:17,271