Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská Východ MTB liga 2022
6. kolo Detskej Východ MTB ligy - Výsledky
Pretekaj.sk
6. kolo Detskej Východ MTB ligy
Výsledky
Detská Východ MTB liga 2022
Preteky:
6. kolo Detskej Východ MTB ligy
1. kolo Detskej Východ MTB ligy
3. kolo Detskej Východ MTB ligy
4. kolo Detskej Východ MTB ligy
5. kolo Detskej Východ MTB ligy
6. kolo Detskej Východ MTB ligy
2. kolo Detskej Východ MTB ligy
7. kolo Detskej Východ MTB ligy
8. kolo Detskej Východ MTB ligy
9. kolo Detskej Východ MTB ligy
10. kolo Detskej Východ MTB ligy
11. kolo Detskej Východ MTB ligy
12. kolo Detskej Východ MTB ligy
Celkové poradie Detskej Východ MTB ligy
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MIKCH
(1.)
7
KOVÁČ Matias
2016
SB Seňa Bikers
02:57,60
00:00,00
14
2
MIKCH
(2.)
34
ŠARNIK Jakub
2017
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
03:04,80
00:07,20
8
3
MIKCH
(3.)
36
KOŇÁK Matej
2016
Spišské Tomášovce
03:05,50
00:07,90
7
4
MIKCH
(4.)
19
MULAČ Patrik
2016
ŠK KOMPAS
03:08,10
00:10,50
6
5
MIKCH
(5.)
42
ZAMIŠKA David
2017
Poprad
03:18,80
00:21,20
5
Zobraziť kompletné výsledky (9)
MIKRO Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MIKD
(1.)
40
JÓNY Millie Sophie
2016
Superior Racing Team
01:57,10
00:00,00
11
2
MIKD
(2.)
17
TALPAŠOVÁ Lea
2016
Prešov
02:10,50
00:13,40
5
3
MIKD
(3.)
41
CIRJÁKOVÁ Lujza
2016
Poprad
02:15,60
00:18,50
4
4
MIKD
(4.)
48
STRAKOVÁ Hana
2016
ŠK KOMPAS
02:28,30
00:31,20
3
5
MIKD
(5.)
13
JANNOVÁ Katarína
2017
Hrabušice
02:50,30
00:53,20
2
Zobraziť kompletné výsledky (6)
MILI Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MILICH
(1.)
31
ŠARNIK Michal
2014
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
08:45,90
00:00,00
9
2
MILICH
(2.)
15
SLIVKA Jakub
2014
Petist Bike Humenné
10:24,40
01:38,50
3
3
MILICH
(3.)
33
Šoltés Tomáš
2015
Seňa
11:32,60
02:46,70
2
4
MILICH
(4.)
25
BALÁZS Gabriel
2015
(Moldava Nad Bodvou)
16:02,70
07:16,80
1
MILI Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MILID
(1.)
12
JANNOVÁ Zuzana
2015
CKM Poprad
10:15,80
00:00,00
10
2
MILID
(2.)
44
VANDLIKOVA Tereza
2014
PRO Efekt Košice
10:49,10
00:33,30
4
3
MILID
(3.)
18
TALPAŠOVÁ Ema
2015
Prešov
12:06,90
01:51,10
3
4
MILID
(4.)
50
HORVATHOVA Sofia
2015
ŠK KOMPAS
12:08,50
01:52,70
2
5
MILID
(5.)
45
ŠIMOVÁ Zuzana
2015
(Gelnica)
12:17,60
02:01,80
1
MINI Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MINICH
(1.)
2
Scherfel Fabián
2012
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
15:53,60
00:00,00
15
2
MINICH
(2.)
39
JÓNY Maximilian
2013
Superior Racing Team
17:02,30
01:08,70
9
3
MINICH
(3.)
29
PROKOPOVIČ Michal
2012
CK Energia Svit
17:17,00
01:23,40
8
4
MINICH
(4.)
23
SMOLKA Simon
2013
PRO Efekt Košice
17:25,00
01:31,40
7
5
MINICH
(5.)
38
NOVOTNÝ Filip
2013
CK MŠK Kežmarok
17:49,80
01:56,20
6
Zobraziť kompletné výsledky (10)
MINI Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MINID
(1.)
8
ADAMČÍK Sofia
2012
Cyklistická Tour/ZŠ Drábova
13:01,20
00:00,00
9
2
MINID
(2.)
35
DOMITEROVÁ Sarah
2013
PRO Efekt Košice
13:06,10
00:04,90
3
3
MINID
(3.)
27
LADÁNYIOVÁ Eliška
2013
PRO Efekt Košice
13:38,60
00:37,40
2
4
MINID
(4.)
4
ŠOLCOVÁ Paulínka
2012
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
13:58,90
00:57,70
1
Mladší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MLZ
(1.)
49
CIBULA Roman
2010
PROefekt Košice
22:37,20
00:00,00
11
2
MLZ
(2.)
16
POKORNÝ Quido
2011
ŠK Železiarne Podbrezová
24:02,40
01:25,20
5
3
MLZ
(3.)
24
KRIŽÁK Andrej
2011
Trebišovská 10
24:14,30
01:37,10
4
4
MLZ
(4.)
3
SCHERFEL Vratko
2010
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
25:16,40
02:39,20
3
5
MLZ
(5.)
43
ČUMRÍK Oliver
2010
PRO Efekt Košice
27:51,60
05:14,40
2
Zobraziť kompletné výsledky (6)
Mladšie žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MLD
(1.)
28
LADÁNYIOVÁ Miška
2010
PRO Efekt Košice
20:51,80
00:00,00
9
2
MLD
(2.)
9
KRISTIÁN Dominika Michel
2011
PRO Efekt Košice
20:51,90
00:00,10
3
3
MLD
(3.)
14
SLIVKOVÁ Adela
2011
Petist Bike Humenné
21:09,70
00:17,90
2
4
MLD
(4.)
46
ŠIMOVÁ Lea
2011
(Gelnica)
29:36,80
08:45,00
1