MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)7KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers02:57,6000:00,0014
2MIKCH (2.)34ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov03:04,8000:07,208
3MIKCH (3.)36KOŇÁK Matej2016 Miesto hlavy koleso03:05,5000:07,907
4MIKCH (4.)19MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS03:08,1000:10,506
5MIKCH (5.)42ZAMIŠKA David2017 (Poprad)03:18,8000:21,205

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)40JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team01:57,1000:00,0011
2MIKD (2.)17TALPAŠOVÁ Lea2016 (Prešov)02:10,5000:13,405
3MIKD (3.)41CIRJÁKOVÁ Lujza2016 (Poprad)02:15,6000:18,504
4MIKD (4.)48STRAKOVÁ Hana2016 ŠK KOMPAS02:28,3000:31,203
5MIKD (5.)13JANNOVÁ Katarína2017 Hrabušice02:50,3000:53,202

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)31ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov08:45,9000:00,009
2MILICH (2.)15SLIVKA Jakub2014 Petist Bike Humenné10:24,4001:38,503
3MILICH (3.)33SOLTES Tomas2015 (Seňa)11:32,6002:46,702
4MILICH (4.)25BALÁZS Gabriel2015 (Moldava Nad Bodvou)16:02,7007:16,801

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)12JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad10:15,8000:00,0010
2MILID (2.)44VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice10:49,1000:33,304
3MILID (3.)18TALPAŠOVÁ Ema2015 (Prešov)12:06,9001:51,103
4MILID (4.)50HORVATHOVA Sofia2015 ŠK KOMPAS12:08,5001:52,702
5MILID (5.)45ŠIMOVÁ Zuzana2015 (Gelnica)12:17,6002:01,801

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)2SCHERFEL Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kezmarok15:53,6000:00,0015
2MINICH (2.)39JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team17:02,3001:08,709
3MINICH (3.)29PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit17:17,0001:23,408
4MINICH (4.)23SMOLKA Simon2013 PRO Efekt Košice17:25,0001:31,407
5MINICH (5.)38NOVOTNÝ Filip2013 CK MŠK Kežmarok17:49,8001:56,206

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)8ADAMČÍK Sofia2012 Košice13:01,2000:00,009
2MINID (2.)35DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice13:06,1000:04,903
3MINID (3.)27LADÁNYIOVÁ Eliška2013 PRO Efekt Košice13:38,6000:37,402
4MINID (4.)4ŠOLCOVÁ Paulínka2012 ZŠ Dr. Fischera Kezmarok13:58,9000:57,701

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)49CIBULA Roman2010 PROefekt Košice22:37,2000:00,0011
2MLZ (2.)16POKORNÝ Quido2011 ŠK Železiarne Podbrezová24:02,4001:25,205
3MLZ (3.)24KRIŽÁK Andrej2011 Košice24:14,3001:37,104
4MLZ (4.)3SCHERFEL Vratko2010 Kežmarok25:16,4002:39,203
5MLZ (5.)43ČUMRÍK Oliver2010 PRO Efekt Košice27:51,6005:14,402

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)28LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice20:51,8000:00,009
2MLD (2.)9KRISTIÁN Dominika Michel2011 Košice20:51,9000:00,103
3MLD (3.)14SLIVKOVÁ Adela2011 Petist Bike Humenné21:09,7000:17,902
4MLD (4.)46ŠIMOVÁ Lea2011 (Gelnica)29:36,8008:45,001