MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)1KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers05:26,4500:00,0012
2MIKCH (2.)22ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov06:28,0901:01,646
3MIKCH (3.)14NIEDOBA Richard2016 CK Energia Svit06:45,0401:18,595
4MIKCH (4.)15ČORBA Timotej2016 Cyklo Čajka Racing06:49,0301:22,584
5MIKCH (5.)57URBAN Lucas2017 09:05,9503:39,503

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)38CIRJÁKOVÁ Lujza2016 06:38,4000:00,0010
2MIKD (2.)52ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila2017 ZŠ s MŠ Olcnava06:42,1300:03,734
3MIKD (3.)31PČOLOVÁ Gréta2016 PRO Efekt Košice07:45,9001:07,503
4MIKD (4.)28JANNOVÁ Katarína2017 08:20,6901:42,292
5MIKD (5.)3ŠOLCOVÁ Karolína2016 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok08:33,3401:54,941

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)55ROŠTÁR Jakub2015 PRO Efekt Košice08:32,8700:00,0012
2MILICH (2.)21ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov09:02,9600:30,096
3MILICH (3.)33PČOLA Richard2014 PRO Efekt Košice09:08,3300:35,465
4MILICH (4.)46SOSNA Adam2014 Liptovský Mikuláš11:10,9402:38,074
5MILICH (5.)45SOSNA Jakub2014 Liptovský Mikuláš11:43,9803:11,113

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)50VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice11:55,6300:00,0011
2MILID (2.)27JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad11:58,7900:03,165
3MILID (3.)48HORVATHOVA Sofia2015 ŠK KOMPAS13:22,5301:26,904
4MILID (4.)35HORNÍKOVÁ Timea2014 CK MŠK Kežmarok14:25,9102:30,283
5MILID (5.)44RUŽBASKÁ Ninka2015 14:59,9603:04,332

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)7SCHERFEL Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok13:16,0000:00,0010
2MINICH (2.)16ČORBA Aleš2013 Cyklo Čajka Racing14:15,8400:59,844
3MINICH (3.)51ČIŽMÁRIK Šimon2013 Schwabik cycling CEA14:33,0401:17,043
4MINICH (4.)10PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit14:35,6701:19,672
5MINICH (5.)34SMOLKA Simon2013 PRO Efekt Košice15:28,4002:12,401

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)32PČOLOVÁ Patrícia2012 PRO Efekt Košice14:08,7900:00,0010
2MINID (2.)29DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice14:19,4300:10,644
3MINID (3.)8ADAMČÍK Sofia2012 Cyklistická Tour/ZŠ Drábova14:45,4900:36,703
4MINID (4.)5ŠOLCOVÁ Paulínka2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok15:25,1301:16,342
5MINID (5.)17LEŠČINSKÁ Barbora2012 Cyklo Čajka Racing20:05,8705:57,081

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)26HOZA Maxim2010 Lipany16:14,8500:00,0014
2MLZ (2.)54MOKRÝ Milan2010 PRO Efekt Košice17:06,3500:51,508
3MLZ (3.)6SCHERFEL Vratko2010 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok17:52,0101:37,167
4MLZ (4.)60KRIŽÁK Andrej2011 Trebišovská 1017:58,8501:44,006
5MLZ (5.)43ČUMRÍK Oliver2010 PRO Efekt Košice19:03,1602:48,315

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)9KRISTIÁN Dominika Michel2011 PRO Efekt Košice17:20,2900:00,008
2MLD (2.)30LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice17:29,1000:08,812
3MLD (3.)42MERTOVÁ Zara2010 Fintice22:44,7705:24,481

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)56ROŠTÁR Marko2009 Košice22:56,9400:00,0010
2STZ (2.)47BUJŇÁK Adam2008 Uloža23:33,1000:36,164
3STZ (3.)25KNAPÍK Drahoslav2008 Cyklo Čajka Racing24:19,8101:22,873
4STZ (4.)20KAŇUK Ján2009 Šarišské Bohdanovce25:54,6402:57,702
5STZ (5.)18POTOČNIAK Marko2009 Cyklo Čajka Racing28:25,2605:28,321

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)53GERŐ Natália2009 CK CykloGlajza Banská Bystrica25:46,7100:00,007
2STD (2.)37HORNÍKOVÁ Lea2009 CK MŠK Kežmarok28:11,4802:24,771