BABY Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1BD (1.)51HORVATHOVA Diana2018 ŠK KOMPAS10:09,8000:00,001

MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)9KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers06:36,4000:00,0012
2MIKCH (2.)75DANKO Daniel2016 (Gelnica)07:14,6000:38,206
3MIKCH (3.)48ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov07:19,0000:42,605
4MIKCH (4.)4SOPKO Jakub2016 (Martin)07:24,6000:48,204
5MIKCH (5.)68BLICHA Ivan2017 ŠK KOMPAS08:30,7001:54,303

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)31JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team05:51,1000:00,0013
2MIKD (2.)64STRAKOVÁ Hana2016 ŠK KOMPAS08:03,1002:12,007
3MIKD (3.)50ŠIMOVÁ Soňa2017 PRO Efekt Košice08:05,1002:14,006
4MIKD (4.)7TALPAŠOVÁ Lea2016 08:27,3002:36,205
5MIKD (5.)77ČIŽMÁRIKOVÁ Kamila2017 ZŠ s MŠ Olcnava08:29,9002:38,804

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)42ROŠTÁR Jakub2015 PRO Efekt Košice07:35,9000:00,0014
2MILICH (2.)47ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov07:54,4000:18,508
3MILICH (3.)44PČOLA Richard2014 PRO Efekt Košice08:18,2000:42,307
4MILICH (4.)19SOSNA Jakub2014 Liptovský Mikuláš09:14,2001:38,306
5MILICH (5.)60BUBENKO Atila2015 Materská škôlka Košice09:15,7001:39,805

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)66VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice09:21,5000:00,0010
2MILID (2.)52HORVATHOVA Sofia2015 ŠK KOMPAS10:49,3001:27,804
3MILID (3.)62RUŽBASKÁ Ninka2015 11:14,2001:52,703
4MILID (4.)3SOPKOVÁ Tatiana2014 (Martin)11:59,3002:37,802
5MILID (5.)6TALPAŠOVÁ Ema2015 12:02,8002:41,301

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)32JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team10:08,0000:00,0018
2MINICH (2.)49ŠIMO René2012 PRO Efekt Košice10:12,2000:04,2012
3MINICH (3.)13SCHERFEL Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok10:46,5000:38,5011
4MINICH (4.)33PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit11:21,7001:13,7010
5MINICH (5.)71HUMEŇANSĶÝ Patrik2012 CYKLO SPIŠ Levoča11:50,6001:42,609

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)56DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice11:18,9000:00,0011
2MINID (2.)17ADAMČÍK Sofia2012 Cyklistická Tour/ZŠ Drábova11:33,5000:14,605
3MINID (3.)14ŠOLCOVÁ Paulínka2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok11:36,9000:18,004
4MINID (4.)46PČOLOVÁ Patrícia2012 PRO Efekt Košice11:56,5000:37,603
5MINID (5.)55LADÁNYIOVÁ Eliška2013 PRO Efekt Košice12:44,8001:25,902

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)41MOKRÝ Milan2010 PRO Efekt Košice14:05,6000:00,0017
2MLZ (2.)92CIBULA Roman2010 Košice14:09,9000:04,3011
3MLZ (3.)12SCHERFEL Vratko2010 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok14:32,5000:26,9010
4MLZ (4.)70HUMEŇANSKÝ Felix2011 CYKLO SPIŠ Levoča14:43,6000:38,008
4MLZ (4.)73SAKMÁR Denis2011 Spišský Hrhov14:43,6000:38,009

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)18KRISTIÁN Dominika Michel2011 PRO Efekt Košice15:07,2000:00,0012
2MLD (2.)54LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice15:16,2000:09,006
3MLD (3.)27SLIVKOVÁ Adela2011 Petist Bike Humenné16:27,4001:20,205
4MLD (4.)21IŠTVAN Sarah2010 Petist Bike Humenné16:43,0001:35,804
5MLD (5.)34VAGNEROVÁ Júlia2011 CYKLO SPIŠ Levoča21:09,5006:02,303

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)10MOZDEN Richard2009 CK MŠK Kežmarok19:19,5000:00,0017
2STZ (2.)15CHRITZ Martin2009 Kežmarok19:47,7000:28,2011
3STZ (3.)43ROŠTÁR Marko2009 Košice20:05,5000:46,0010
4STZ (4.)59KOVÁČ Jakub2009 BMX Košický Šarkaň20:16,8000:57,309
5STZ (5.)67VANDLIK Filip2009 PRO Efekt Košice20:56,5001:37,008