MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)2KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers02:14,7000:00,0015
2MIKCH (2.)4MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS02:16,2000:01,509
3MIKCH (3.)5KOŇÁK Matej2016 02:29,0000:14,308
4MIKCH (4.)6ZAMIŠKA David2017 02:33,1000:18,407
5MIKCH (5.)7NIEDOBA Richard2016 CK Energia Svit02:48,6000:33,906

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)31JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team02:23,0000:00,0013
2MIKD (2.)33CIRJÁKOVÁ Lujza2016 02:33,2000:10,207
3MIKD (3.)36PČOLOVÁ Gréta2016 PRO Efekt Košice02:50,8000:27,806
4MIKD (4.)42ŠIMOVÁ Soňa2017 PRO Efekt Košice03:00,0000:37,005
5MIKD (5.)38JANNOVÁ Katarína2017 03:05,2000:42,204

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)52ROŠTÁR Jakub2015 PRO Efekt Košice04:57,0000:00,0015
2MILICH (2.)53PČOLA Richard2014 PRO Efekt Košice05:14,3000:17,309
3MILICH (3.)66Fur Bystrík2014 05:22,3000:25,308
4MILICH (4.)54SOSNA Jakub2014 Liptovský Mikuláš06:01,1001:04,107
5MILICH (5.)64SOSNA Adam2014 Liptovský Mikuláš06:02,3001:05,306

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)71JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad05:56,5000:00,0010
2MILID (2.)72VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice06:18,1000:21,604
3MILID (3.)74RUŽBASKÁ Ninka2015 06:30,9000:34,403
4MILID (4.)77NOVÁKOVÁ Simonka2015 CKM Poprad06:49,9000:53,402
5MILID (5.)76TALPAŠOVÁ Ema2015 06:57,8001:01,301

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)82Scherfel Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok04:42,0000:00,0020
2MINICH (2.)83PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit04:46,6000:04,6014
3MINICH (3.)81JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team04:48,7000:06,7013
4MINICH (4.)88ŠIMO René2012 PRO Efekt Košice04:50,5000:08,5012
5MINICH (5.)87SLIVA Tomáš2013 CK MŠK Kežmarok05:04,6000:22,6011

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)103PČOLOVÁ Patrícia2012 PRO Efekt Košice05:04,8000:00,0014
2MINID (2.)102DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice05:05,9000:01,108
3MINID (3.)109HULIY Yaroslava2012 Veloclub "Leader"05:09,1000:04,307
4MINID (4.)105LADÁNYIOVÁ Eliška2013 PRO Efekt Košice05:12,1000:07,306
5MINID (5.)101ADAMČÍK Sofia2012 Cyklistická Tour/ZŠ Drábova05:22,9000:18,105

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)121MOKRÝ Milan2010 PRO Efekt Košice18:16,3000:00,0011
2MLZ (2.)126SLIVA Jakub2010 CK MŠK Kežmarok18:55,4000:39,105
3MLZ (3.)125KRIŽÁK Andrej2011 Trebišovská 1019:03,8000:47,504
4MLZ (4.)123SCHERFEL Vratko2010 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok19:05,2000:48,903
5MLZ (5.)131KAMENICKÝ Filip2010 Cyklo Čajka Racing19:29,0001:12,702

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)141KRISTIÁN Dominika Michel2011 PRO Efekt Košice13:57,7000:00,009
2MLD (2.)142LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice14:07,5000:09,803
3MLD (3.)147SLIVKOVÁ Adela2011 Petist Bike Humenné14:25,6000:27,902
4MLD (4.)146MITANOVÁ Simona2010 Šk Topoľčianky14:51,0000:53,301

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)152ROŠTÁR Marko2009 PRO Efekt Košice15:36,6000:00,0011
2STZ (2.)157ĎURINA Ondrej2009 Lehota Pod Vtáčnikom15:52,7000:16,105
3STZ (3.)154BUJŇÁK Adam2008 CYKLO SPIŠ Levoča16:12,8000:36,204
4STZ (4.)153CHRITZ Martin2009 CK MŠK Kežmarok16:52,7001:16,103
5STZ (5.)156Mišeje Martin2009 PROefekt team18:09,5002:32,902

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)161GERŐ Natália2009 CK CykloGlajza Banská Bystrica13:52,9000:00,009
2STD (2.)163Iľková Nina2009 Cyklo Čajka Racing15:10,5001:17,603
3STD (3.)162KOŠÁROVÁ Viktoria2009 16:25,5002:32,602
4STD (4.)165ČERMÁKOVÁ Šarlota2009 Vysoké Tatry17:00,2003:07,301