Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Detská Východ MTB liga 2022
7. kolo Detskej Východ MTB ligy - Výsledky
Pretekaj.sk
7. kolo Detskej Východ MTB ligy
Výsledky
Detská Východ MTB liga 2022
Preteky:
7. kolo Detskej Východ MTB ligy
1. kolo Detskej Východ MTB ligy
3. kolo Detskej Východ MTB ligy
4. kolo Detskej Východ MTB ligy
5. kolo Detskej Východ MTB ligy
6. kolo Detskej Východ MTB ligy
2. kolo Detskej Východ MTB ligy
7. kolo Detskej Východ MTB ligy
8. kolo Detskej Východ MTB ligy
9. kolo Detskej Východ MTB ligy
10. kolo Detskej Východ MTB ligy
11. kolo Detskej Východ MTB ligy
12. kolo Detskej Východ MTB ligy
Celkové poradie Detskej Východ MTB ligy
Kategórie:
BCH - BABY Chlapci
BD - BABY Dievčatá
MIKCH - MIKRO Chlapci
MIKD - MIKRO Dievčatá
MILICH - MILI Chlapci
MILID - MILI Dievčatá
MINICH - MINI Chlapci
MINID - MINI Dievčatá
MLZ - Mladší žiaci
MLD - Mladšie žiačky
STZ - Starší žiaci
STD - Staršie žiačky
MIKRO Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MIKCH
(1.)
23
KOVÁČ Matias
2016
SB Seňa Bikers
05:06,74
00:00,00
15
2
MIKCH
(2.)
21
MULAČ Patrik
2016
ŠK KOMPAS
05:21,79
00:15,05
9
3
MIKCH
(3.)
18
ŠARNIK Jakub
2017
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
05:45,67
00:38,93
8
4
MIKCH
(4.)
34
KOŇÁK Matej
2016
Spišské Tomášovce
05:51,72
00:44,98
7
5
MIKCH
(5.)
49
ALMÁŠI Arnold
2016
MŠ Dubinné
06:05,45
00:58,71
6
Zobraziť kompletné výsledky (10)
MIKRO Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MIKD
(1.)
38
JÓNY Millie Sophie
2016
Superior Racing Team
05:14,38
00:00,00
9
2
MIKD
(2.)
42
CIRJÁKOVÁ Lujza
2016
Poprad
05:53,47
00:39,09
3
3
MIKD
(3.)
54
STRAKOVÁ Hana
2016
ŠK KOMPAS
06:37,96
01:23,58
2
4
MIKD
(4.)
27
TALPAŠOVÁ Lea
2016
Prešov
06:56,80
01:42,42
1
MILI Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MILICH
(1.)
44
ROŠTÁR Jakub
2015
PRO Efekt Košice
10:16,46
00:00,00
11
2
MILICH
(2.)
17
ŠARNIK Michal
2014
ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov
12:00,46
01:44,00
5
3
MILICH
(3.)
30
SAKMÁR Tobias
2015
CYKLO SPIŠ Levoča
13:11,08
02:54,62
4
4
MILICH
(4.)
84
Šoltés Tomáš
2015
Seňa
13:22,42
03:05,96
3
5
MILICH
(5.)
16
SLIVKA Jakub
2014
Petist Bike Humenné
13:42,79
03:26,33
2
Zobraziť kompletné výsledky (6)
MILI Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MILID
(1.)
40
HORVATHOVA Sofia
2015
ŠK KOMPAS
14:12,91
00:00,00
9
2
MILID
(2.)
36
RUŽBASKÁ Ninka
2015
Ľubica
14:23,67
00:10,76
3
3
MILID
(3.)
26
TALPAŠOVÁ Ema
2015
Prešov
15:12,28
00:59,37
2
4
MILID
(4.)
55
ŠOLTÉSOVÁ Soňa
2015
(Seňa)
17:13,34
03:00,43
1
MINI Chlapci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MINICH
(1.)
5
Scherfel Fabián
2012
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
10:37,68
00:00,00
15
2
MINICH
(2.)
39
JÓNY Maximilian
2013
Superior Racing Team
10:58,70
00:21,02
9
3
MINICH
(3.)
52
PROKOPOVIČ Michal
2012
CK Energia Svit
11:20,10
00:42,42
8
4
MINICH
(4.)
13
ČORBA Aleš
2013
Cyklo Čajka Racing
12:06,04
01:28,36
7
5
MINICH
(5.)
28
BUČKO Maximilián
2012
Lipany nad Torysou
12:14,03
01:36,35
6
Zobraziť kompletné výsledky (10)
MINI Dievčatá
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MINID
(1.)
22
DOMITEROVÁ Sarah
2013
PRO Efekt Košice
11:44,63
00:00,00
9
2
MINID
(2.)
2
ŠOLCOVÁ Paulínka
2012
ZŠ Dr. Fischera Kežmarok
12:58,72
01:14,09
3
3
MINID
(3.)
3
Barošová Tereza
2012
BPR Valašské Meziřiči
14:15,48
02:30,85
2
4
MINID
(4.)
50
SOLTESOVA Alexandra
2012
(Sena)
16:51,27
05:06,64
1
Mladší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MLZ
(1.)
29
SAKMÁR Denis
2011
CYKLO SPIŠ Levoča
20:47,32
00:00,00
13
2
MLZ
(2.)
48
MOKRÝ Milan
2010
PROefekt team
21:33,19
00:45,87
7
3
MLZ
(3.)
4
SCHERFEL Vratko
2010
ZŠ Dr. Fischera Kezmarok
23:47,16
02:59,84
6
4
MLZ
(4.)
20
KRIŽÁK Andrej
2011
Košice
23:53,42
03:06,10
5
5
MLZ
(5.)
33
ČUMRÍK Oliver
2010
PRO Efekt Košice
24:39,92
03:52,60
4
Zobraziť kompletné výsledky (8)
Mladšie žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
MLD
(1.)
15
SLIVKOVÁ Adela
2011
Petist Bike Humenné
24:19,06
00:00,00
6
Starší žiaci
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
STZ
(1.)
31
IŠTVÁNIK Tomáš
2009
Cyklospiš
23:33,43
00:00,00
10
2
STZ
(2.)
14
MOZDEN Richard
2009
CK MŠK Kežmarok
24:32,88
00:59,45
4
3
STZ
(3.)
45
ROŠTÁR Marko
2009
PRO Efekt Košice
25:23,72
01:50,29
3
4
STZ
(4.)
35
BUJŇÁK Adam
2008
CYKLO SPIŠ Levoča
26:20,74
02:47,31
2
5
STZ
(5.)
10
Čakurda Filip
2009
Cyklo Čajka Racing
38:47,15
15:13,72
1
Staršie žiačky
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
STD
(1.)
9
Iľková Nina
2009
Cyklo Čajka Racing
29:27,35
00:00,00
6