MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)2KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers01:59,9600:00,0012
2MIKCH (2.)4MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS02:05,4200:05,466
3MIKCH (3.)5KOŇÁK Matej2016 02:10,9800:11,025
4MIKCH (4.)3ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov02:13,1500:13,194
5MIKCH (5.)8ČORBA Timotej2016 Cyklo Čajka Racing02:30,3400:30,383

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)31JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team02:02,5200:00,0012
2MIKD (2.)33CIRJÁKOVÁ Lujza2016 02:05,8000:03,286
3MIKD (3.)35PČOLOVÁ Gréta2016 PRO Efekt Košice02:17,9100:15,395
4MIKD (4.)36STRAKOVÁ Hana2016 ŠK KOMPAS02:30,3700:27,854
5MIKD (5.)34TALPAŠOVÁ Lea2016 02:31,2300:28,713

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)53PČOLA Richard2014 PRO Efekt Košice03:24,3800:00,0020
2MILICH (2.)52ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov03:34,6900:10,3114
3MILICH (3.)66SOSNA Jakub2014 Liptovský Mikuláš04:00,1200:35,7413
4MILICH (4.)67SOSNA Adam2014 Liptovský Mikuláš04:03,4200:39,0412
5MILICH (5.)57LAZORÍK Adam2014 04:13,3600:48,9811

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)71JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad03:41,4600:00,0011
2MILID (2.)72VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice03:45,2800:03,825
3MILID (3.)74RUŽBASKÁ Ninka2015 04:31,6900:50,234
4MILID (4.)76TALPAŠOVÁ Ema2015 05:00,8401:19,383
5MILID (5.)77GABOŠOVÁ Elaine2015 05:11,8301:30,372

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)81Scherfel Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok11:12,6100:00,0020
2MINICH (2.)82JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team11:24,5500:11,9414
3MINICH (3.)83PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit11:30,2000:17,5913
4MINICH (4.)92SLIVA Tomáš2013 CK MŠK Kežmarok12:15,1301:02,5212
5MINICH (5.)84ČORBA Aleš2013 Cyklo Čajka Racing12:21,0301:08,4211

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)102DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice12:24,5100:00,0013
2MINID (2.)103PČOLOVÁ Patrícia2012 PRO Efekt Košice12:32,5100:08,007
3MINID (3.)105LADÁNYIOVÁ Eliška2013 PRO Efekt Košice12:32,8500:08,346
4MINID (4.)101ADAMČÍK Sofia2012 Cyklistická Tour/ZŠ Drábova13:50,5201:26,015
5MINID (5.)110SABOLOVÁ Elenka2013 16:53,0604:28,554

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)133HUMEŇANSKÝ Felix2011 CYKLO SPIŠ Levoča12:39,6600:00,0020
2MLZ (2.)124SAKMÁR Denis2011 CYKLO SPIŠ Levoča12:41,2900:01,6314
3MLZ (3.)121MOKRÝ Milan2010 PRO Efekt Košice12:41,7700:02,1113
4MLZ (4.)127CIBULA Roman2010 PRO Efekt Košice12:42,0300:02,3712
5MLZ (5.)122HOZA Maxim2010 Cyklo Čajka Racing13:27,9300:48,2711

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)141KRISTIÁN Dominika Michel2011 PRO Efekt Košice13:22,8900:00,0012
2MLD (2.)142LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice13:56,7400:33,856
3MLD (3.)147VAGNEROVÁ Júlia2011 CYKLO SPIŠ Levoča16:04,3502:41,465
4MLD (4.)149KLEMBÁROVÁ Karin2010 16:15,6602:52,774
5MLD (5.)148CEPERKOVÁ Daniela2010 17:05,3503:42,463

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)159CHRITZ Martin2009 CK MŠK Kežmarok21:42,7700:00,0011
2STZ (2.)154BUJŇÁK Adam2008 CYKLO SPIŠ Levoča22:02,7200:19,955
3STZ (3.)160DUFALA Dávid2009 CK MŠK Kežmarok24:32,8302:50,064
4STZ (4.)156Čakurda Filip2009 Cyklo Čajka Racing35:26,8513:44,083
5STZ (5.)172BUJŇAK Samuel2009 36:07,7514:24,982

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)161GERŐ Natália2009 CK CykloGlajza Banská Bystrica22:59,7400:00,008
2STD (2.)163Iľková Nina2009 Cyklo Čajka Racing24:33,0201:33,282
3STD (3.)164LENGEŇOVÁ Ema2009 35:33,0112:33,271