MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)1KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers03:00,1700:00,0020
2MIKCH (2.)4KOŇÁK Matej2016 03:12,4700:12,3014
3MIKCH (3.)3ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov03:18,0600:17,8913
4MIKCH (4.)2MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS03:28,3700:28,2012
5MIKCH (5.)6ČORBA Timotej2016 Cyklo Čajka Racing03:41,6100:41,4411

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)31JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team03:12,9600:00,0015
2MIKD (2.)32CIRJÁKOVÁ Lujza2016 03:21,0200:08,069
3MIKD (3.)34PČOLOVÁ Gréta2016 PRO Efekt Košice03:23,7500:10,798
4MIKD (4.)36JANNOVÁ Katarína2017 03:45,2000:32,247
5MIKD (5.)33TALPAŠOVÁ Lea2016 03:49,1900:36,236

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)68ROŠTÁR Jakub2015 PRO Efekt Košice06:37,0500:00,0020
2MILICH (2.)67Fur Bystrík2014 07:06,9900:29,9414
3MILICH (3.)52PČOLA Richard2014 PRO Efekt Košice07:08,4400:31,3913
4MILICH (4.)51ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov07:11,8600:34,8112
5MILICH (5.)66SOSNA Jakub2014 Liptovský Mikuláš07:40,4301:03,3811

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)71JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad04:36,7800:00,0017
2MILID (2.)72VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice04:44,4500:07,6711
3MILID (3.)73RUŽBASKÁ Ninka2015 05:06,3700:29,5910
4MILID (4.)78TALPAŠOVÁ Ema2015 05:19,5700:42,799
5MILID (5.)76ŠVAGERKOVÁ Sára2014 CK WINNER05:31,8700:55,098

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)81Scherfel Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok12:59,6400:00,0020
2MINICH (2.)82JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team13:23,6400:24,0014
3MINICH (3.)83PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit13:28,0800:28,4413
4MINICH (4.)92SLIVA Tomáš2013 CK MŠK Kežmarok13:43,5500:43,9112
5MINICH (5.)84ČORBA Aleš2013 Cyklo Čajka Racing13:56,4400:56,8011

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)103PČOLOVÁ Patrícia2012 PRO Efekt Košice13:43,1000:00,0015
2MINID (2.)101DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice14:53,7501:10,659
3MINID (3.)105LADÁNYIOVÁ Eliška2013 PRO Efekt Košice15:31,8001:48,708
4MINID (4.)102ADAMČÍK Sofia2012 Cyklistická Tour/ZŠ Drábova15:32,2801:49,187
5MINID (5.)107LEŠČINSKÁ Barbora2012 Cyklo Čajka Racing15:32,4701:49,376

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)122HOZA Maxim2010 Cyklo Čajka Racing23:49,6800:00,0015
2MLZ (2.)133HUMEŇANSKÝ Felix2011 CYKLO SPIŠ Levoča23:50,3800:00,709
3MLZ (3.)121MOKRÝ Milan2010 PRO Efekt Košice23:51,8400:02,168
4MLZ (4.)123SAKMÁR Denis2011 CYKLO SPIŠ Levoča23:53,7700:04,097
5MLZ (5.)132KAMENICKÝ Filip2010 Cyklo Čajka Racing24:26,7400:37,066

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)148Königová Éliška2011 ŠK Topolčianky19:37,3500:00,0013
2MLD (2.)141KRISTIÁN Dominika Michel2011 PRO Efekt Košice19:40,3000:02,957
3MLD (3.)142LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice19:50,3000:12,956
4MLD (4.)175Šmídová Mia2010 BK Opalisko21:40,3002:02,955
5MLD (5.)150Hovančík Timea2010 25:10,2905:32,944

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)158KUNDRA Aleš2009 CK MŠK Kežmarok29:49,6000:00,0013
2STZ (2.)152MOZDEN Richard2009 CK MŠK Kežmarok29:52,7100:03,117
3STZ (3.)176ROŠTÁR Marko2009 PRO Efekt Košice29:57,6200:08,026
4STZ (4.)153CHRITZ Martin2009 CK MŠK Kežmarok30:09,2000:19,605
5STZ (5.)155KNAPÍK Drahoslav2008 Cyklo Čajka Racing34:27,6504:38,054

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)161GERŐ Natália2009 CK CykloGlajza Banská Bystrica31:29,2300:00,009
2STD (2.)162Iľková Nina2009 Cyklo Čajka Racing31:30,5700:01,343
3STD (3.)163KOŠÁROVÁ Viktoria2009 35:44,8004:15,572
4STD (4.)164ČERMÁKOVÁ Šarlota2009 Vysoké Tatry37:37,3806:08,151