MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)158KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers03:08,2000:00,0012
2MIKCH (2.)165KOŇÁK Matej2016 03:27,6600:19,466
3MIKCH (3.)105MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS03:28,5300:20,335
4MIKCH (4.)163ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov03:33,4700:25,274
5MIKCH (5.)103ZAMIŠKA David2017 04:01,7800:53,583

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)120PČOLOVÁ Gréta2016 PRO Efekt Košice03:32,9700:00,0011
2MIKD (2.)102CIRJÁKOVÁ Lujza2016 03:33,8900:00,925
3MIKD (3.)112STRAKOVÁ Hana2016 ŠK KOMPAS03:57,5300:24,564
4MIKD (4.)154JANNOVÁ Katarína2017 04:16,0300:43,063
5MIKD (5.)136Šolcová Karolína2016 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok04:34,3301:01,362

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)140ROŠTÁR Jakub2015 PRO Efekt Košice05:13,7900:00,0014
2MILICH (2.)164ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov05:50,8700:37,088
3MILICH (3.)119PČOLA Richard2014 PRO Efekt Košice06:07,9800:54,197
4MILICH (4.)178SOSNA Jakub2014 Liptovský Mikuláš06:13,3500:59,566
5MILICH (5.)187Snopek Filip2014 Košice06:14,9601:01,175

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)153JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad06:05,5100:00,009
2MILID (2.)111VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice06:39,6500:34,143
3MILID (3.)182RUŽBASKÁ Ninka2015 07:14,3201:08,812
4MILID (4.)159HORVATHOVA Sofia2015 ŠK KOMPAS14:39,9808:34,471

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)124SIPOS Borisz Ali2012 Cube-Csömör MTB Team09:17,9800:00,0017
2MINICH (2.)145PROKOPOVIČ Michal2012 CK Energia Svit09:19,3600:01,3811
3MINICH (3.)127SLIVA Tomáš2013 CK MŠK Kežmarok09:20,8600:02,8810
4MINICH (4.)134Scherfel Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok09:21,5400:03,569
5MINICH (5.)171ČORBA Aleš2013 Cyklo Čajka Racing09:46,6900:28,718

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)146ADAMČÍK Sofia2012 Cyklistická Tour/ZŠ Drábova09:45,9800:00,0013
2MINID (2.)121PČOLOVÁ Patrícia2012 PRO Efekt Košice09:47,9100:01,937
3MINID (3.)116DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice09:54,8400:08,866
4MINID (4.)132LADÁNYIOVÁ Eliška2013 PRO Efekt Košice10:16,0800:30,105
5MINID (5.)137ŠOLCOVÁ Paulínka2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok10:18,3300:32,354

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)169HOZA Maxim2010 Cyklo Čajka Racing13:26,7500:00,0018
2MLZ (2.)122STOLCENBERGER Zalán2011 Bokkszentkereszt13:31,6300:04,8812
3MLZ (3.)184MOKRÝ Milan2010 PROefekt team13:35,5600:08,8111
4MLZ (4.)125URBÁN Vilmos2011 Cube-Csömör MTB Team13:38,3500:11,6010
5MLZ (5.)155HUMEŇANSKÝ Felix2011 CYKLO SPIŠ Levoča13:39,7400:12,999

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)150KRISTIÁN Dominika Michel2011 PRO Efekt Košice13:43,5700:00,0010
2MLD (2.)131LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice14:09,1500:25,584
3MLD (3.)152SLIVKOVÁ Adela2011 Petist Bike Humenné14:23,6500:40,083
4MLD (4.)123LASÁNSZKI Sára2010 Bokkszentkereszt14:25,8800:42,312
5MLD (5.)126KOŠČOVÁ Nancy2010 Košická Belá21:59,4908:15,921

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)133CHRITZ Martin2009 CK MŠK Kežmarok16:56,9500:00,0011
2STZ (2.)141ROŠTÁR Marko2009 PRO Efekt Košice16:59,1500:02,205
3STZ (3.)170KNAPÍK Drahoslav2008 Cyklo Čajka Racing18:22,6801:25,734
4STZ (4.)176Potocnak Marko2009 Prešov18:30,3301:33,383
5STZ (5.)157Bartl Olivér2009 Maďarsko18:54,8401:57,892

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)166GERŐ Natália2009 CK CykloGlajza Banská Bystrica19:01,8900:00,008
2STD (2.)173Iľková Nina2009 Cyklo Čajka Racing19:10,1700:08,282
3STD (3.)148ČERMÁKOVÁ Šarlota2009 Vysoké Tatry23:54,0904:52,201
STD139URBÁN Janka2009 Cube-Csömör MTB TeamDNS