MIKRO Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKCH (1.)1KOVÁČ Matias2016 SB Seňa Bikers01:14,8100:00,0020
2MIKCH (2.)9SOPKO Jakub2016 01:23,7800:08,9714
3MIKCH (3.)4KOŇÁK Matej2016 01:24,2700:09,4613
4MIKCH (4.)2MULAČ Patrik2016 ŠK KOMPAS01:25,2000:10,3912
5MIKCH (5.)3ŠARNIK Jakub2017 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov01:25,5600:10,7511

MIKRO Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MIKD (1.)31JÓNY Millie Sophie2016 Superior Racing Team01:24,9200:00,0011
2MIKD (2.)35STRAKOVÁ Hana2016 ŠK KOMPAS01:28,9400:04,025
3MIKD (3.)39Šolcová Karolína2016 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok01:42,3400:17,424
4MIKD (4.)36JANNOVÁ Katarína2017 01:47,5500:22,633
5MIKD (5.)40Furová Hana2016 02:00,0300:35,112

MILI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILICH (1.)51ROŠTÁR Jakub2015 PRO Efekt Košice03:23,9000:00,0020
2MILICH (2.)52ŠARNIK Michal2014 ZŠ s MŠ Pod Papierňou 16A,Bardejov03:49,1800:25,2814
3MILICH (3.)62Fur Bystrík2014 03:50,6700:26,7713
4MILICH (4.)68MIDLIAR Šimon2014 Škc Liptovská Lúžna03:51,5800:27,6812
5MILICH (5.)54SOSNA Jakub2014 Liptovský Mikuláš03:58,3800:34,4811

MILI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MILID (1.)71JANNOVÁ Zuzana2015 CKM Poprad04:02,5400:00,0013
2MILID (2.)74HORVATHOVA Sofia2015 ŠK KOMPAS04:19,1200:16,587
3MILID (3.)193VRBOVSKÁ Karolína2014 PRO Efekt Košice04:20,8400:18,306
4MILID (4.)79Bartoňová Veronika2015 04:23,4500:20,915
5MILID (5.)72VANDLIKOVA Tereza2014 PRO Efekt Košice04:28,5300:25,994

MINI Chlapci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINICH (1.)81Scherfel Fabián2012 ZŠ Dr. Fischera Kežmarok04:08,0800:00,0020
2MINICH (2.)87SLIVA Tomáš2013 CK MŠK Kežmarok04:11,5200:03,4414
3MINICH (3.)84ČORBA Aleš2013 Cyklo Čajka Racing04:25,4800:17,4013
4MINICH (4.)82JÓNY Maximilian2013 Superior Racing Team04:30,3100:22,2312
5MINICH (5.)89HUMEŇANSĶÝ Patrik2012 CYKLO SPIŠ Levoča04:37,3000:29,2211

MINI Dievčatá Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MINID (1.)103PČOLOVÁ Patrícia2012 PRO Efekt Košice04:39,7200:00,0015
2MINID (2.)104LADÁNYIOVÁ Eliška2013 PRO Efekt Košice04:39,9900:00,279
3MINID (3.)101DOMITEROVÁ Sarah2013 PRO Efekt Košice04:40,7000:00,988
4MINID (4.)102ADAMČÍK Sofia2012 Cyklistická Tour/ZŠ Drábova04:41,3100:01,597
5MINID (5.)113JÁNOŠÍKOVÁ Dorota2012 Škc Liptovská Lúžna04:47,1300:07,416

Mladší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLZ (1.)124SAKMÁR Denis2011 CYKLO SPIŠ Levoča07:58,9800:00,0016
2MLZ (2.)122HOZA Maxim2010 Cyklo Čajka Racing08:08,3500:09,3710
3MLZ (3.)121MOKRÝ Milan2010 PRO Efekt Košice08:12,6200:13,649
4MLZ (4.)125HUMEŇANSKÝ Felix2011 CYKLO SPIŠ Levoča08:30,0400:31,068
5MLZ (5.)128KAMENICKÝ Filip2010 Cyklo Čajka Racing08:43,6400:44,667

Mladšie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1MLD (1.)146RAFFAJOVÁ Nina2010 CK MŠK Kežmarok08:20,6600:00,0013
2MLD (2.)141KRISTIÁN Dominika Michel2011 PRO Efekt Košice08:29,0500:08,397
3MLD (3.)142LADÁNYIOVÁ Miška2010 PRO Efekt Košice09:15,8000:55,146
4MLD (4.)192SLIVKOVÁ Adela2011 Petist Bike Humenné09:25,8201:05,165
5MLD (5.)149Jezbergerová Nela2010 CK Olympik Trnava09:51,9401:31,284

Starší žiaci Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STZ (1.)195Ištvánik Tomáš2008 CYKLO SPIŠ Levoča11:23,2900:00,0015
2STZ (2.)152ROŠTÁR Marko2009 PRO Efekt Košice11:30,0300:06,749
3STZ (3.)151CHRITZ Martin2009 CK MŠK Kežmarok11:52,1400:28,858
4STZ (4.)190Černický Maroš2008 CYKLO SPIŠ Levoča12:06,0400:42,757
5STZ (5.)156KNAPÍK Drahoslav2008 Cyklo Čajka Racing12:22,8700:59,586

Staršie žiačky Zobraziť celú kategóriu

Por.KategóriaBIBMenoRokKlubČasStrataBody
1STD (1.)162Iľková Nina2009 Cyklo Čajka Racing14:25,4900:00,0010
2STD (2.)169Bekešová Nina2009 LK Tatranská Lomnica16:01,9201:36,434
3STD (3.)164ČERMÁKOVÁ Šarlota2009 Vysoké Tatry16:39,9202:14,433
4STD (4.)163KOŠÁROVÁ Viktoria2009 18:10,3503:44,862
5STD (5.)168Korvínová Lara2009 LK Tatranská Lomnica19:13,7304:48,241