Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Malý štrbský maratón
Malý štrbský maratón - historické tabuľky - Výsledky
Pretekaj.sk
Malý štrbský maratón - historické tabuľky
Výsledky
Malý štrbský maratón
Malý štrbský maratón - historické tabuľky
Kategórie:
M - Muži
F - Ženy
Muži
- Malý štrbský maratón 31 km
Por.
Meno
Nar.
Klub
Najlepší čas
Posledný štart
Počet štartov
101
Gajdoš Peter
1962
ZVL Kysucké Nové Mesto
01:50:41,50
1988 (12.)
02:03:46
2006 (29.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2006
02:03:46
20./20./10.
ZVL Kysucké Nové Mesto
2002
01:56:13
21./21./7.
Kysucké Nové Mesto
2000
01:54:42
16./15./12.
ZVL Kysucké Nové Mesto
1988
01:50:42
3./3./3.
ZVL Kysucké Nové Mesto
102
RÁCZ ŠTEFAN
1961
AMK NOVE ZAMKY
/ Budimír
01:50:44,50
2004 (27.)
02:12:40
2021 (43.)
14
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
02:12:40
20./19./2.
KOB. Kysak
2017
02:06:44
18./17./1.
Sk Budimir
2016
02:06:34
18./16./1.
ŠK Budimir
2015
02:07:53
13./13./4.
ŠK Budimír
2014
02:04:19
12./10./2.
KYSAK
2013
02:06:08
15./13./3.
KYSAK
2012
02:06:07
24./23./1.
Sokol Kysak
2011
02:04:28
9./9./1.
Kysak
2007
01:55:04
5./5./3.
Gelnické Lesy,Kysak
2006
01:56:55
15./15./8.
Sokol Kysak
2004
01:50:45
7./7./3.
AMK NOVE ZAMKY
2003
01:51:02
11./11./2.
AMK Nové Zámky
2002
01:51:21
13./13./4.
Kysak
2001
01:51:33
6./6./1.
Sokol Kysak
103
Tutura Jaroslav
1971
MŠK Texikom
/ Liptovsky Mikulas
01:50:45,60
1996 (20.)
01:58:56
2016 (39.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2016
01:58:56
12./12./5.
LIPTOVSKY MIKULAS
2015
02:04:09
9./9./5.
Liptovsky Mikulas
2014
02:00:34
7./7./4.
Liptovsky Mikulas
1996
01:50:46
7./7./6.
MŠK Texikom
104
Wallenfels Jiří
1972
Sokol Královské
/ Praha
01:50:49,70
2002 (25.)
01:59:25
2013 (36.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2013
01:59:25
9./9./5.
Praha 9
2012
01:56:04
10./10./3.
Sokol Královské Vinohrady
2002
01:50:50
11./11./9.
Sokol Královské
105
Hrebík Viliam
Duslo Šala
01:50:51,20
1992 (16.)
01:50:51
1992 (16.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1992
01:50:51
4./4./4.
Duslo Šala
106
Kamas Pavol
1966
SZ Lučenec
01:50:57,50
1990 (14.)
02:05:29
2002 (25.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2002
02:05:29
38./38./26.
Poltár
1994
01:56:19
23./23./16.
SZ Lučenec
1990
01:50:58
2./2./2.
SZ Lučenec
1985
02:08:01
39./39./35.
Vaľkovo
107
Suja Michal
1937
Zväzarm Markušovce
01:50:58,00
1985 (9.)
02:03:10
1986 (10.)
8
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1986
02:03:10
7./7./7.
Zväzarm Markušovce
1985
01:50:58
3./3./3.
Zväzarm Markušovce
1983
01:59:33
12./12./11.
Baník Rudňany
1981
02:13:30
20./20./20.
Baník Rudňany
1981
02:51:19
91./91./14.
Baník Rudňany
1980
02:00:06
15./15./15.
Baník Rudňany
1980
02:49:14
104./103./17.
Baník Rudňany
1979
02:35:35
65./64./5.
Baník Rudňany
108
Bocák Rudolf
1953
VSŽ Košice
01:51:01,00
1980 (4.)
01:52:58
1983 (7.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1983
01:52:58
3./3./3.
VSŽ Košice
1980
01:51:01
5./5./5.
VSŽ Košice
109
FAŠKO Pavol
ŽP-šport Podbrezová
01:51:01,80
2003 (26.)
01:51:02
2003 (26.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2003
01:51:02
10./10./1.
ŽP-šport Podbrezová
110
Lindvai Slavomír
1971
Povodie Bodrogu Košice
01:51:01,90
2003 (26.)
01:52:15
2004 (27.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2004
01:52:15
10./10./5.
Povodie Bodrogu a Hornádu
2003
01:51:02
11./11./10.
Povodie Bodrogu Košice
2000
02:02:01
35./34./23.
OŠK-Blažice
1999
01:56:31
17./17./14.
OU Malá Ida
111
Kohút Jaroslav
ČH Štrbské pleso
01:51:02,00
1983 (7.)
01:51:02
1983 (7.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1983
01:51:02
1./1./1.
ČH Štrbské pleso
1981
01:59:29
6./6./6.
ČH Štrbské pleso
111
Hrmo Ľubomír
1961
Slávia Banská Bystrica
/ Banská bystrica
01:51:02,00
1985 (9.)
02:05:07
2013 (36.)
5
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2013
02:05:07
13./12./2.
B. Bystrica
2011
02:06:39
10./10./2.
Banská bystrica
2004
01:57:35
15./15./7.
ŠK Kartík B.B.
2001
01:58:08
12./12./4.
ŠK Hi-Tec B. Bystrica
1985
01:51:02
5./5./5.
Slávia Banská Bystrica
113
CEMBRZYNSKI STANISLAW
1962
MCKIS Jaworzno
01:51:08,30
2003 (26.)
02:00:02
2004 (27.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2004
02:00:02
17./17./8.
MCKIS JAWORZNO
2003
01:51:08
13./13./3.
MCKIS Jaworzno
114
Vybostok Jozef
ASVS Dukla Banská Bystrica
01:51:12,00
1987 (11.)
01:51:12
1987 (11.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1987
01:51:12
5./5./5.
ASVS Dukla Banská Bystrica
115
Fajta Pavel
VSŠ Košice
01:51:12,70
1994 (18.)
02:03:04
1995 (19.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1995
02:03:04
31./31./23.
VSŠ Liptovský Mikuláš
1994
01:51:13
14./14./10.
VSŠ Košice
1993
01:56:31
12./12./9.
VSŠ Košice
1985
02:04:26
29./29./26.
Likavka
116
Balcar Bohuslav
1943
Bohemians Praha
01:51:16,40
1978 (2.)
01:51:16
1978 (2.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1978
01:51:16
3./3./3.
Bohemians Praha
117
Ondráček Tomáš
1977
VSK Univerzita Brno
/ Brno
01:51:32,00
2007 (30.)
02:02:52
2018 (41.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
02:02:52
10./9./4.
Brno
2015
02:20:02
31./29./10.
VSK Brno
2007
01:51:32
2./2./2.
VSK Univerzita Brno
118
Malyy Anatoliy
1974
IPA UZGOROD UKRAINA
/ Uzhorod
01:51:34,40
2012 (35.)
01:57:12
2017 (40.)
5
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
01:57:12
11./11./4.
Malyy team
2016
01:54:07
9./9./2.
Goral marathon
2015
01:53:16
3./3./2.
Goral marathon team
2012
01:51:34
5./5./5.
IPA UZGOROD UKRAINA
2008
02:18:29
37./35./20.
SK Sobrance
119
Bukovjan Vlastimil
1961
TJ Jiskra Otrokovice
01:51:37,00
2006 (29.)
01:51:37
2006 (29.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2006
01:51:37
6./6./2.
TJ Jiskra Otrokovice
120
Pavličenko Serhiy
1975
Chata J.Psotku
01:51:46,10
2003 (26.)
01:51:46
2003 (26.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2003
01:51:46
14./14./11.
Chata J.Psotku
Zobrazené: 101 - 120 z 2118
Strana 6 z 106
<<
<
3
4
5
6
7
8
9
>
>>
Zobraziť kompletné výsledky (2118)
Ženy
- Malý štrbský maratón 31 km
Por.
Meno
Nar.
Klub
Najlepší čas
Posledný štart
Počet štartov
101
Plchová Lenka
1981
ŠK Chrabrany
02:36:12,90
2007 (30.)
02:36:13
2007 (30.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2007
02:36:13
118./11./4.
ŠK Chrabrany
102
ŠTÍTIKOVÁ Anna
1985
Ďurikam team Trenčín
/ Poprad
02:36:14,29
2018 (41.)
02:36:14
2018 (41.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
02:36:14
59./7./4.
Ďurikam team Trenčín
103
VARGA Ildikó
1960
FORRÓ-FANCSAL
02:36:40,00
2016 (39.)
02:43:32
2018 (41.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
02:43:32
81./13./3.
Hegyalja2050 Sport és Szabadidő Egyesület
2017
02:47:55
100./10./2.
FORRÓ-FANCSAL
2016
02:36:40
82./10./2.
FORRÓ-FANCSAL
2015
02:38:50
77./7./2.
Boldogko Vara
104
Kamenská Iveta
1966
Slávia Zvolen
/ Levice
02:36:53,90
2003 (26.)
02:57:20
2008 (31.)
4
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2008
02:57:20
149./13./6.
AK Tlmače
2006
02:47:08
126./7./3.
AK Tlmače
2003
02:36:54
173./11./6.
Slávia Zvolen
2002
03:03:00
195./11./11.
Slávia Zvolen
105
HAVRÁNKOVÁ Marta
1989
BehejBrno.com - trenujsrozumem.cz
/ Praha
02:37:05,00
2017 (40.)
02:37:05
2017 (40.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2017
02:37:05
67./7./3.
BehejBrno.com - trenujsrozumem.cz
106
JÁNOŠOVÁ Katarína
1990
Yogi tím
/ Ružindol
02:37:12,00
2023 (45.)
02:37:12
2023 (45.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
02:37:12
80./6./1.
Yogi tím
107
Tomanová Jana
1971
Bratislava
02:37:41,80
2003 (26.)
02:37:42
2003 (26.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2003
02:37:42
174./12./5.
Bratislava
2002
03:04:03
198./12./12.
Bratislava
108
Varga Éva
1981
Benedek-Team
/ Debrecen
02:37:52,40
2012 (35.)
02:37:52
2012 (35.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
02:37:52
80./11./8.
Benedek-Team
109
Gerenyiova Katarina
1981
BéKá - Vyšné Hágy
/ poprad
02:38:12,00
2016 (39.)
02:55:49
2021 (43.)
5
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
02:55:49
109./22./11.
2017
02:48:27
104./12./5.
2016
02:38:12
87./11./4.
BéKá - Vyšné Hágy
2015
02:51:12
103./10./6.
Poprad
2013
02:41:24
111./10./3.
Poprad
110
FRANCOVA Miroslava
1982
IT Girls
/ Kosice
02:38:12,30
2019 (42.)
02:41:53
2021 (43.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
02:41:53
79./11./6.
IT Girls
2019
02:38:12
77./7./3.
IT Girls
2018
02:42:54
79./12./5.
IT Girls
111
Shabarkina Kateryna
1989
42195.kiev.ua
/ Kiev
02:38:16,60
2012 (35.)
02:38:17
2012 (35.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
02:38:17
81./12./9.
42195.kiev.ua
111
Íarotska Olga
1991
42195.kiev.ua
/ Kiev
02:38:16,60
2012 (35.)
02:38:17
2012 (35.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
02:38:17
81./12./9.
42195.kiev.ua
113
Marusiakova Miriam
1981
PIM RC,Bratislava
02:38:27,30
2007 (30.)
02:38:27
2007 (30.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2007
02:38:27
128./12./5.
PIM RC,Bratislava
114
Sikora Alicja
1952
Bielsko Biala
/ BielskoBiala
02:38:37,00
2013 (36.)
02:44:56
2019 (42.)
3
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2019
02:44:56
109./14./3.
Team Sikora
2018
02:42:44
78./11./2.
Team Sikora
2013
02:38:37
103./7./2.
Bielsko Biala
115
VARGAEŠTOK Gabriela
1978
G MINI DANCE TEAM, Košice
/ Košice
02:38:58,00
2023 (45.)
02:38:58
2023 (45.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2023
02:38:58
87./8./6.
Active life team Košice
2022
02:52:34
82./12./4.
G MINI DANCE TEAM, Košice
116
PULENOVÁ Henrieta
1988
Gemerunners
/ Rožňava
02:39:24,80
2018 (41.)
02:39:25
2018 (41.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2018
02:39:25
67./9./5.
Gemerunners
117
Šulcová Denisa
1976
Nová Lesná
02:39:45,80
2013 (36.)
02:39:46
2013 (36.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2013
02:39:46
106./8./4.
Nová Lesná
2012
02:58:45
119./21./4.
Nová Lesná
118
Winterová Eva
Lokomotíva Ruskov
02:40:11,00
1983 (7.)
02:40:11
1983 (7.)
1
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
1983
02:40:11
126./2./2.
Lokomotíva Ruskov
119
KRAJNÁ Jana
1987
IT Girls
/ Košice
02:40:25,06
2021 (43.)
02:40:25
2021 (43.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2021
02:40:25
72./10./4.
IT Girls
2019
03:10:17
169./27./10.
IT Girls
120
Banasiak Alicja
1952
SPRINT BIELSKO-BIAŁA
/ BIELSKO-BIAŁA
02:40:39,60
2012 (35.)
02:40:40
2012 (35.)
2
Rok
Čas
Poradie
celkom/abs./kat.
Klub
Výsledky
2012
02:40:40
88./14./2.
SPRINT BIELSKO-BIAŁA
2011
02:48:11
99./8./1.
SPRINT BIELSKO-BIAŁA
Zobrazené: 101 - 120 z 254
Strana 6 z 13
<<
<
3
4
5
6
7
8
9
>
>>
Zobraziť kompletné výsledky (254)