Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Tatry v pohybe - Prestige Tour 2019
Tatry Prestige Tour 2019 - Beh - Výsledky
Pretekaj.sk
Tatry Prestige Tour 2019 - Beh
Výsledky
Tatry v pohybe - Prestige Tour 2019
Preteky:
Tatry Prestige Tour 2019 - Beh
Tatry Prestige Tour 2019 - Beh
Tatry Prestige Tour 2019 - Nordic Walking
Prílohy
Všeobecné prílohy
Čelenka (513,8kB)
Kategórie:
M - Muži
F - Ženy
Por.
Meno
Rok
Klub
Preteky
Body
9
AMBROZ Jozef
1967
bežecký klub Poprad
4
CT 8 km
298
MŠM - 42. ročník
328
MJS - 9370m
346
PP 21km
374
1346
577
ANDRAŠI Pavol
1990
Baba Jaga
1
PP 21km
193
193
228
ANTAL Tomáš
1984
Cumeľ gym
1
CT 16 km
392
392
141
AUGUSTINAK Dušan
1964
Poprad
2
MŠM 10km
260
PP 10km
298
558
187
BABYAK Orest
1968
JM DEMOLEX Bardejov
1
MŠM - 42. ročník
440
440
302
BAČA Mario
1974
Zlaté Moravce
1
MŠM - 42. ročník
344
344
631
BAČÍK P
1953
O5-Bezecky klub Furca Kosice
1
MŠM - 42. ročník
166
166
665
BAČÍK Peter
1953
O5-Bezecky klub Furca Kosice
1
MJS - 9370m
147
147
289
BACHRATÝ Štefan
1986
TRI Tatry Triathlon Team, Davorin.sk
1
CT 8 km
350
350
321
BACHRATY Tomas
1990
TRI Tatry Triathlon Team
1
CT 8 km
335
335
105
BAJČIČÁK Martin
1976
Race Team Bajčičák
2
CT 8 km
345
MŠM 10km
330
675
217
BAKALA Matej
1993
Bežecký klub Dolný Kubín
1
PP 21km
401
401
541
BALÁŽ Juraj
1977
1
MŠM - 42. ročník
207
207
179
BALÁŽ Marek
1990
ŠK Štrba
2
CT 8 km
228
TRT - Night Run
224
452
85
BALCÁR Samuel
1990
2
MŠM - 42. ročník
346
PP 21km
404
750
2
BÁLINT Martin
1986
alsbeh.sk
4
CT 16 km
450
TRT - Night Run
392
MJS - 9370m
407
PP 21km
470
1719
541
BALOČKO Martin
1974
Imkor running team
3
CT 8 km
84
TRT - Night Run
67
PP 10km
56
207
103
BALOGH Vladimír
1963
Tj Obal servis Košice
2
MŠM - 42. ročník
360
MJS - 9370m
318
678
631
BANAS Vladimir
1969
1
MŠM 10km
166
166
157
BÁNOVSKÝ Štefan
1981
LandS HC SA
5
CT 8 km
140
TRT - Night Run
50
MŠM 10km
50
MJS - 9370m
131
PP 21km
195
516
89
BARÁTH Marek
1977
Tajná
2
TRT - Night Run
346
MŠM - 42. ročník
374
720
569
BARLA Štefan
1984
TRIO
2
CT 8 km
124
PP 10km
71
195
429
Barna Tamás
1978
Psn Zrt
1
MŠM 10km
266
266
329
BARTAK Miroslav
1978
1
CT 16 km
330
330
42
BARTKO Tomáš
1986
ŠK Kriváň Važec
4
TRT - Night Run
154
MŠM 10km
252
MJS - 9370m
306
PP 10km
292
1004
778
BARTKO Vladimír
1945
ŠK Kriváň Važec
1
MŠM 10km
61
61
467
BAUMGARTNER Eduard
1957
Radošovce
1
MŠM - 42. ročník
246
246
44
Bednár Patrik
1998
5
CT 8 km
238
TRT - Night Run
258
MŠM 10km
142
MJS - 6600m
330
PP 10km
160
986
789
BEDNARČÍK Samuel
2001
KARATE KLUB SHIHAN POPRAD
1
PP 10km
49
49
435
BEDNÁRIK Richard
1989
1
PP 21km
262
262
489
BELICAJ Benjamin
2003
ŠKP Banská Bystrica
1
MŠM 10km
230
230
224
BENDÍK Jozef
1991
Josi, Ultra Boľavé nohy
1
MŠM - 42. ročník
395
395
59
BERACKO Ladislav
1977
ABC food.machinery
3
MŠM 10km
254
MJS - 9370m
324
PP 10km
301
879
656
BERBERICH Bernard
1968
1
TRT - Night Run
152
152
518
BERGER Mirek
1975
Sts Chvojkovice Brod
1
TRT - Night Run
215
215
282
BERITH Marek
1999
2
MŠM 10km
128
PP 10km
226
354
335
BERKY Robert
1957
Prievidza
1
MŠM - 42. ročník
326
326
269
BIGOŠ Marián
1972
Spišská Nová Ves
1
PP 21km
362
362
202
BIRINGER Kornel
1982
LeViaFit Levoča
1
MJS - 9370m
420
420
499
BLAŠKO Daniel
2006
1
PP 10km
224
224
649
BLAŠKOVAN Jaroslav
1977
2
CT 8 km
98
PP 10km
58
156
643
BOGNAR Zoltan
1975
1
TRT - Night Run
161
161
545
BOŘUCKÝ Jiří
1961
TJ Sokol Štěpánkovice
1
MŠM 10km
206
206
522
BOŘUCKÝ Martin
2001
TJ Sokol Štěpánkovice
1
MŠM 10km
214
214
426
Bosko Ondrej
1983
1
TRT - Night Run
268
268
567
BOTHÁR Ivan
1962
1
TRT - Night Run
196
196
56
BOTKA Peter
1994
5
CT 8 km
216
TRT - Night Run
197
MŠM - 42. ročník
177
MJS - 9370m
151
PP 21km
300
890
280
BRACHŇÁK Milan
1951
TJ Baník Hôrka
5
CT 8 km
97
TRT - Night Run
80
MŠM 10km
20
MJS - 9370m
104
PP 10km
74
355
339
BREJČÁK Pavol
2003
ŠK TRIAN Bánska Bystrica / Poprad
1
PP 10km
325
325
36
BROSZ Juraj
1978
4
TRT - Night Run
248
MŠM 10km
210
MJS - 9370m
280
PP 21km
298
1036
585
BRUGOŠ Matej
2004
ISKRA SVIT
1
PP 10km
190
190
384
Bučák Marián
1971
Biatlon Predajná
1
MŠM - 42. ročník
296
296
527
BUJŇÁK Marek
1982
Svidník
1
MŠM - 42. ročník
212
212
802
BUJŇÁK Peter
1978
1
MŠM 10km
42
42
583
BUJŇÁK Štefan
1993
Svidník
1
MŠM - 42. ročník
191
191
525
BULLMANN Timo
1985
1
TRT - Night Run
213
213
101
BUTKAY Peter
1993
Cesty Košice running team
2
CT 16 km
344
PP 21km
338
682
69
Cápay Ladislav
1983
5
CT 16 km
318
TRT - Night Run
116
MŠM - 42. ročník
162
MJS - 9370m
142
PP 21km
200
822
276
CAPEK Martin
1984
Čadečka v pohybe
1
MJS - 9370m
356
356
140
CECHVALA Peter
1983
4
CT 8 km
152
MŠM 10km
78
MJS - 9370m
128
PP 21km
203
561
93
CINGEĽ Jaroslav
1979
Tj Javorina Malcov
5
CT 8 km
178
TRT - Night Run
172
MŠM 10km
70
MJS - 9370m
150
PP 21km
214
714
767
CIPL František
1951
Bonbon Praha
1
TRT - Night Run
70
70
701
CODRIN Sotea
1998
1
TRT - Night Run
120
120
749
COLSON Adrien
1986
1
PP 10km
84
84
316
CSIBA Karol
1975
Bratislava
1
MŠM - 42. ročník
338
338
125
CSÖLLE Zsolt
1978
4
CT 8 km
184
TRT - Night Run
162
MŠM 10km
112
MJS - 9370m
140
598
553
CYPRIAN Marian
1947
MAC Dubnica nad Vahom
1
MŠM - 42. ročník
203
203
577
ČECH Tomáš
1986
neopúšťaj sa!
1
TRT - Night Run
193
193
637
ČEPKO Martin
1990
Active life
1
MŠM 10km
164
164
379
ČERMÁK Gabriel
1979
AK Junior Holíč
1
MŠM 10km
298
298
151
Černák Blažej
1981
NWNC
5
CT 8 km
128
TRT - Night Run
131
MŠM 10km
52
MJS - 9370m
152
PP 10km
124
535
329
ČERVEŇÁK Michal
1992
AC Michalovce
1
PP 10km
330
330
670
ČISÁR Peter
1964
KST Vojkovce
1
MŠM 10km
144
144
74
ČONGVA Ján
1994
SJ team
5
CT 8 km
166
TRT - Night Run
171
MŠM 10km
91
MJS - 6600m
295
PP 10km
172
804
124
ČOPJAN Ľubomír
1981
Košice
2
MŠM - 42. ročník
278
PP 21km
328
606
260
ČTVRTNÍČEK Jakub
1990
behejbrno.com
1
MŠM - 42. ročník
368
368
527
ČUJ Jozef
1985
1
PP 21km
212
212
538
DAN Bogdan
1989
Kozyr Team
1
MŠM - 42. ročník
209
209
456
DETVAJ Martin
1977
Novozámocká bežecká komunita
1
MŠM - 42. ročník
250
250
527
DIDEK Martin
1993
1
MJS - 9370m
212
212
418
DIKOŠ Martin
1992
1
PP 21km
272
272
228
DINDOFFER Eduard
1991
BehamSrdcom.sk
1
MŠM - 42. ročník
392
392
12
DINDOFFER Rene
1980
BABY CLUB HIPPO Poprad
5
CT 16 km
364
TRT - Night Run
282
MŠM - 42. ročník
300
MJS - 9370m
300
PP 21km
324
1288
7
DLUGOŠ Maroš
1979
4
CT 16 km
445
TRT - Night Run
389
MŠM 10km
286
MJS - 9370m
358
1478
35
DOBÁK Slavomír
1973
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
3
MŠM 10km
280
MJS - 9370m
352
PP 21km
415
1047
591
DOBEŠ Maroš
1981
Slovan Štôla
1
MŠM - 42. ročník
186
186
780
DOBRÁNSZKY Tomáš
1984
Štrbskô
1
MŠM 10km
60
60
117
DORÁK Gabriel
1995
3
CT 8 km
206
MŠM - 42. ročník
208
MJS - 9370m
222
636
477
DŘIZGA Viktor
1969
1
MŠM 10km
240
240
532
DUBAI Ján
1963
Handlová
1
MJS - 9370m
211
211
450
DUBÁK Jozef
1981
TEAM GRIGER 1950
1
MJS - 9370m
254
254
23
DUBAŠÁK Jozef
1977
AK STEEPLE POPRAD
3
CT 8 km
400
MŠM 10km
370
PP 10km
370
1140
710
DUBIEL Ľuboš
1982
1
CT 8 km
114
114
289
DUBIEL Viliam
1974
Vila Kosodrevinová Štrbské Pleso
3
CT 8 km
142
TRT - Night Run
112
PP 10km
96
350
217
DUBOVSKÝ Pavol
1967
ŠK Podbiel
1
MŠM - 42. ročník
401
401
106
DUDEK Maros
1983
5
CT 8 km
192
TRT - Night Run
117
MŠM 10km
87
MJS - 9370m
158
PP 21km
206
673
379
DULOVIČ Jakub
1995
TEAM GRIGER 1950
1
MJS - 9370m
298
298
341
DURAČINSKÝ Marek
1983
1
MŠM - 42. ročník
324
324
267
DURAČINSKÝ Peter
1982
Poprad
1
MŠM - 42. ročník
364
364
507
DURAN Alexander
1965
X-Runners Partizánske
1
PP 21km
220
220
46
ĎURČO Samuel
2000
4
CT 8 km
280
TRT - Night Run
300
MŠM 10km
102
MJS - 9370m
292
974
122
ĎURÍČEK Juraj
1987
SRTG PB
5
CT 8 km
186
TRT - Night Run
180
MŠM 10km
83
MJS - 9370m
132
PP 10km
112
610
321
ĎURÍČEK Martin
1986
1
MJS - 6600m
335
335
821
DVORŠČAK Milan
1969
MARAS team
1
MŠM 10km
9
9
555
EL HASSAN Júnis
1990
1
TRT - Night Run
202
202
298
Evans Jakub
2004
Sport Team Nová Lesná
2
MJS - 9370m
191
PP 10km
156
347
745
FARANA Rostislav
1977
Team Lightbike
1
TRT - Night Run
86
86
368
FARGAŠ Oto
1970
1
CT 8 km
307
307
269
FEDOR Matúš
1988
Prešov
1
MŠM - 42. ročník
362
362
485
FERJANČEK Martin
2005
A.S.P ski
1
PP 10km
234
234
710
FIAMIN Ivan
1941
Rybarpole
1
MJS - 9370m
114
114
482
FIDES Tomáš
1989
1
MŠM - 42. ročník
236
236
676
FOTTA Rastislav
1964
Prešov
1
MJS - 9370m
138
138
388
FRANKO Jozef
1957
OBS-Prešov
1
TRT - Night Run
294
294
680
FRKÁŇ Lukáš
1994
Whirlpool Poprad
1
PP 10km
136
136
243
FUDALEJ Piotr
1970
TG. SOKÓŁ ZAKOPANE PRO366
1
MŠM - 42. ročník
380
380
15
GAD Miroslav
1983
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
3
MŠM 10km
345
MJS - 9370m
415
PP 21km
500
1260
739
GAJDOŠ Matej
1996
1
TRT - Night Run
91
91
38
GALÁD Miloš
1977
Pivári SNV
4
CT 16 km
362
TRT - Night Run
205
MŠM 10km
196
MJS - 9370m
268
1031
442
GALAJDA Jozef
1971
1
MJS - 6600m
258
258
479
GALAJDA Juraj
1997
1
MJS - 9370m
238
238
750
GÁLFY Alexander
2007
1
PP 10km
82
82
133
GALLÍK Matúš
2002
Nová Lesná
2
CT 8 km
271
MJS - 9370m
310
581
116
GALLIK Peter
1979
AO Svit
2
MŠM - 42. ročník
330
PP 10km
310
640
232
GÁNOVSKÝ Rastislav
1976
UNITREK Poprad
3
CT 8 km
164
MŠM 10km
84
MJS - 9370m
143
391
585
GARAJ Pavel
1990
1
MŠM 10km
190
190
227
GARAJ Pavol
1986
PAGA GYM
2
MŠM - 42. ročník
163
MJS - 9370m
230
393
634
GÄRTNER Adam
2003
TEAM GRIGER 1950
1
MJS - 9370m
165
165
267
GDOVIN Lukas
1995
SpezialSport Košice
1
TRT - Night Run
364
364
414
GEMZA Matej
1977
Poprad
1
PP 21km
274
274
66
GEMZA Tomáš
1988
Here to win / Šk Štrba
2
MŠM - 42. ročník
415
MJS - 9370m
425
840
623
GENČUR Stanislav
1988
1
CT 8 km
168
168
553
GERÉNYI Richard
1967
1
MJS - 9370m
203
203
659
GERHÁT Martin
1981
1
TRT - Night Run
150
150
429
GERNÁTH Ľubomír
1972
Levoča Nordic Centrum
1
MŠM - 42. ročník
266
266
793
GIACKO Jakub
1994
1
MŠM 10km
47
47
421
GILAK Mário
1974
Bb
5
CT 8 km
81
TRT - Night Run
52
MŠM 10km
7
MJS - 9370m
106
PP 10km
32
271
113
GIRAŠEK Peter
1990
MARAS team
5
CT 8 km
182
TRT - Night Run
179
MŠM 10km
116
MJS - 9370m
144
PP 10km
142
647
602
GLASER-OPITZ Leonard
1991
1
TRT - Night Run
181
181
62
GLATZ Robert
1980
Big Panda
3
CT 16 km
371
MŠM 10km
232
MJS - 9370m
266
869
107
GOC Richard
1982
Kamienske ľadové medvede
5
CT 8 km
210
TRT - Night Run
178
MŠM 10km
118
MJS - 9370m
166
PP 10km
97
672
667
GODIŠKA Dávid
1994
TEAM GRIGER 1950
1
MJS - 9370m
146
146
132
GOLIAŠ Dušan
1974
Jaklovce
2
MŠM - 42. ročník
302
MJS - 9370m
282
584
216
Gombita Peter
1956
Oáza Chudobných
2
MŠM - 42. ročník
213
MJS - 9370m
189
402
238
GORBA Deniss
1970
Latvian triahlon team
1
CT 16 km
383
383
605
GORFOL Michal
1982
2
CT 8 km
106
TRT - Night Run
73
179
515
GRACA Ján
1986
1
PP 21km
216
216
22
GRAŇÁK Roman
1980
IST Liptovská Teplička
5
CT 8 km
301
TRT - Night Run
330
MŠM 10km
264
MJS - 9370m
294
PP 10km
260
1189
136
GREGA Jozef
1969
2
MŠM - 42. ročník
268
PP 21km
304
572
672
Gregor Peter
1971
Poprad
1
MJS - 9370m
141
141
187
GRENDA Vincent
1999
2
CT 8 km
214
PP 21km
226
440
379
GRIČ Miroslav
1970
1
TRT - Night Run
298
298
73
GRIGER Ľubomír
1978
Team Griger 1950
2
CT 8 km
370
MJS - 9370m
435
805
15
Griger Tomáš
1991
TEAM GRIGER 1950
3
CT 16 km
470
TRT - Night Run
410
MJS - 9370m
380
1260
447
GRIGĽÁK Peter
1976
Goral Poprad
1
CT 8 km
256
256
727
GROMOVSKÝ Miroslav
1973
1
CT 8 km
99
99
306
GRUTKA Miroslav
1981
1
PP 21km
342
342
224
GRYBOŚ Szymon
1985
ŠK KOMPAS Košice
1
PP 21km
395
395
77
GUMAN Marek
1976
5
CT 8 km
170
TRT - Night Run
182
MŠM 10km
132
MJS - 9370m
185
PP 21km
242
779
366
GUNDA Michal
1984
Rožňava
1
TRT - Night Run
308
308
68
GURNIK Peter
1988
RM sportclub
5
CT 8 km
202
TRT - Night Run
142
MŠM 10km
65
MJS - 6600m
286
PP 21km
197
827
489
HABAS Radomír
1982
Alkon SV, Spišská Nová Ves
1
PP 10km
230
230
493
HAJDUK Michal
1964
KST Beskyd Svidník
1
MŠM - 42. ročník
228
228
569
HÁJEK Jindřich
1965
1
TRT - Night Run
195
195
325
HÁJEK Miroslav
1991
MARATON KLUB RAJEC
1
MŠM - 42. ročník
332
332
789
Halás Dušan
1985
1
TRT - Night Run
49
49
187
HALASZ Martin
1990
RunningPro&Compressport Slovakia
1
TRT - Night Run
440
440
564
HALEČKA Ján
1983
Tatry Run
1
TRT - Night Run
198
198
407
HANUS Miroslav
1974
Martin
1
MŠM - 42. ročník
280
280
258
HANUSKA Adam
1995
Prievidza
4
CT 8 km
109
MŠM 10km
56
MJS - 9370m
129
PP 10km
75
369
160
HANUSKA Roman
1969
AK Nedožery
5
CT 8 km
108
TRT - Night Run
90
MŠM 10km
39
MJS - 6600m
252
PP 10km
60
510
754
HARABIN Dávid
2002
ISKRA SVIT
1
PP 10km
80
80
373
HARVAN Boris
1977
1
MJS - 6600m
304
304
235
HAVELKA Petr
1972
ELEVEN RUN TEAM
1
TRT - Night Run
386
386
555
HAVRILA Roman
1980
1
MJS - 9370m
202
202
736
HECKO Miroslav
1989
1
TRT - Night Run
92
92
689
HERZÁN Lukáš
1981
1
PP 10km
130
130
555
HLOZÁK Pavel
1976
Orgeco
1
MŠM - 42. ročník
202
202
302
HOBOR Peter
1987
Košice
1
PP 21km
344
344
527
HOCKICKO Tomáš
1978
1
MŠM 10km
212
212
260
HOJDA Igor
1969
DANKAteam
1
MJS - 9370m
368
368
333
HOLEČKO Martin
1978
Sport Team Nová Lesná
1
MJS - 9370m
328
328
339
HOLESA Patrik
1991
Maratón klub Rajec
1
MŠM 10km
325
325
319
HOLÍK Marek
1979
TJ Mier Kamienka
2
TRT - Night Run
173
MJS - 9370m
163
336
716
HOLLÝ Michal
2002
Svit
1
PP 10km
107
107
600
HOLLÝ Miro
1976
Svit
1
PP 10km
182
182
770
HOLLÝ Richard
2003
Svit
1
PP 10km
67
67
703
HOLONKA Matej
1995
1
CT 8 km
118
118
716
HORÁK Pavol
1972
Lunys team / Poprad
1
PP 10km
107
107
363
HORVÁTH Juraj
1966
Košice
1
MŠM - 42. ročník
310
310
730
HORVÁTH Lóránt
2012
ESMTK
1
TRT - Night Run
97
97
418
HOZZA Filip
2005
TEAM GRIGER 1950
1
MJS - 9370m
272
272
71
HRABČÁK Peter
1990
BK Šaca
2
MJS - 9370m
374
PP 21km
435
809
659
HRČKA Richard
1993
Crossfit Trnava
1
CT 8 km
150
150
207
HRDINA Tomáš
1979
AC Moravská Slavia Brno
1
TRT - Night Run
415
415
149
HREDZÁK Luboš
1987
Sečovce
2
MŠM - 42. ročník
232
PP 21km
312
544
718
HRICKO Ján
1989
1
TRT - Night Run
105
105
821
HRNČIRIK Štefan
1942
Vrutky
1
MŠM 10km
9
9
21
HROMJAK Imrich
1977
AK Steeple Poprad
5
CT 8 km
289
TRT - Night Run
318
MŠM 10km
244
MJS - 9370m
302
PP 10km
286
1195
678
HRUBOVSKÝ Matej
1998
1
TRT - Night Run
137
137
341
HRUSKA Miroslav
1955
Symposh Sk
4
CT 8 km
105
TRT - Night Run
94
MŠM 10km
18
MJS - 9370m
107
324
276
HRUŠKA Ján
1971
AO Svit
1
TRT - Night Run
356
356
611
HRUŠKA Roman
1965
veterán
1
TRT - Night Run
175
175
577
HUBKA Peter
1977
1
MŠM - 42. ročník
193
193
387
HUDÁK Anton
1966
1
MŠM 10km
295
295
784
HUDAK František
1956
1
TRT - Night Run
53
53
36
Hudák Jozef
1956
SOPKA Seňa
4
TRT - Night Run
200
MŠM - 42. ročník
320
MJS - 9370m
236
PP 21km
280
1036
391
HUDÁK Ľuboš
1994
1
MŠM 10km
292
292
694
HUDEC Ján
1948
Trenčín
1
MJS - 9370m
125
125
501
HUDEC Peter
1989
Crossfit Trnava
4
TRT - Night Run
57
MŠM 10km
14
MJS - 9370m
110
PP 10km
41
222
755
HURČALA Juraj
2002
ISKRA SVIT
1
PP 10km
79
79
426
HUSÁR Filip
1993
1
PP 21km
268
268
379
HÚSKA Michal
1980
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
1
MŠM - 42. ročník
298
298
127
HUTNÍK Marek
1979
Crosstraining Levoča
4
CT 8 km
113
TRT - Night Run
110
MŠM 10km
101
MJS - 6600m
271
595
596
HVIZDAK Tomas
1978
Spincastle.com
1
PP 10km
184
184
686
HYBEN Vladimír
1970
Svit
2
MŠM 10km
38
PP 10km
94
132
213
HÝLL Matej
1988
1
CT 16 km
407
407
620
CHIZMAR Sergiy
1972
Kozyr Team
1
MŠM - 42. ročník
170
170
145
CHMEĽ Erik
1994
MARAS team
5
CT 8 km
111
TRT - Night Run
104
MŠM 10km
29
MJS - 6600m
264
PP 10km
76
555
564
CHOCHOLÁČEK Marian
1961
Radošovce
1
MŠM - 42. ročník
198
198
182
CHOCHOĽAK Jaroslav
1974
2
MŠM - 42. ročník
192
PP 21km
254
446
499
Chojecki Darius
1972
1
MJS - 9370m
224
224
353
CHOVANEC Matus
1982
O5 BK Furča Košice
1
MJS - 9370m
316
316
366
CHRENKA Jozef
1957
AŠK Grafobal Skalica
1
MŠM - 42. ročník
308
308
784
CHROMÝ Ľuboš
1994
1
PP 10km
53
53
720
CHRZAN Erik
1988
1
CT 8 km
102
102
686
CHVOSTEK Jaro
1976
1
TRT - Night Run
132
132
773
ILANOVSKY Jan
1971
1
PP 10km
64
64
407
ILANOVSKY Patrik
1995
1
PP 10km
280
280
538
ILAVSKÝ Dušan
2001
1
PP 21km
209
209
20
Ilavský Igor
1971
5
CT 16 km
360
TRT - Night Run
236
MŠM - 42. ročník
274
MJS - 9370m
250
PP 21km
322
1206
585
ILAVSKÝ Matej
1994
1
CT 8 km
190
190
201
ILAVSKY Tomas
1987
ŠK Kriváň Važec
3
MŠM 10km
124
MJS - 9370m
171
PP 10km
128
423
778
ILLENČÍK Martin
1976
Poprad
1
PP 10km
61
61
645
IMRICH Erik
1986
1
TRT - Night Run
160
160
440
IVAN Jaroslav
1990
1
TRT - Night Run
260
260
545
IVAN Radovan
1979
Znojne Dupy / Poprad
1
PP 10km
206
206
605
IVANIČ Marek
1975
Novozámocká bežecká komunita
1
MŠM - 42. ročník
179
179
654
IVANKOVÁ Mária
1980
IMKOR Running Team
2
CT 8 km
85
TRT - Night Run
69
154
435
IZDINSKY Jozef
1981
Poprad
1
PP 10km
262
262
70
JACKANIN Dávid
1996
TJ Slavia PU Prešov oddiel Judo
3
CT 16 km
368
MŠM 10km
198
MJS - 9370m
248
814
462
JACKO Frantisek
1964
OcU Zemplinska Siroka
1
MŠM - 42. ročník
248
248
394
JAKAB Atilla
1992
Metropol Košice
1
MJS - 9370m
290
290
400
JAKAB Attila
1992
ProRun Moldava
1
MŠM - 42. ročník
286
286
235
JAKIM Štefan
1978
1
MJS - 9370m
386
386
555
JAKUBČÁK Christián
1999
Poprad
1
PP 21km
202
202
209
JAMNICKÝ Gejza
1964
BK Spišská Teplica
2
MŠM - 42. ročník
187
PP 21km
224
411
605
JAMNICKÝ Gejza
1963
BK Spišská Teplica
1
MJS - 9370m
179
179
819
JANČÍK Pavol
1986
Štrba
1
MŠM 10km
16
16
678
JANČÍK Peter
1997
Valibukfitness
1
MJS - 9370m
137
137
167
JANČUŠKA Martin
1979
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
2
MŠM - 42. ročník
238
MJS - 9370m
256
494
14
Janič Marek
1978
4
CT 16 km
404
MŠM - 42. ročník
220
MJS - 9370m
308
PP 21km
334
1266
306
JANÍK Lukáš
1987
Maratón klub Rajec
1
TRT - Night Run
342
342
325
JANKECH Pavol
1957
KBPŠ PÚCHOV
1
MJS - 9370m
332
332
596
Jankura Marcel
1984
Košice
1
MŠM - 42. ročník
184
184
765
JÁNOŠÍK Vladimír
1974
LM Training Centre
1
MŠM 10km
71
71
757
JANOVSKY Zdenek
1965
Strani
1
TRT - Night Run
78
78
295
JASEK Tadeusz
1951
PZWLAM POLSKA
1
MŠM - 42. ročník
348
348
435
JAŠ Martin
1976
Tour de Považie
1
MŠM 10km
262
262
329
JAŠKO Ľuboš
1991
Buchtickari
1
PP 21km
330
330
166
JAVORSKÝ Martin
1991
3
TRT - Night Run
188
MŠM 10km
115
MJS - 9370m
194
497
13
JEDINÁK Matúš
1979
Emko športový klub
4
CT 16 km
374
TRT - Night Run
310
MŠM - 42. ročník
312
MJS - 9370m
286
1282
49
JOCH Richard
1991
5
CT 8 km
262
TRT - Night Run
278
MŠM 10km
154
MJS - 9370m
200
PP 10km
194
934
812
JONAS Martin
1972
1
MŠM 10km
27
27
184
JURAN Martin
1991
Run For Fun
1
TRT - Night Run
445
445
215
JURČÍK Ján
1968
KKM Čadca
1
MJS - 9370m
404
404
689
JURČÍK Martin
1995
Infinity sport team L.Teplička
1
MŠM 10km
130
130
467
JURČO Marek
1981
Poprad
1
PP 10km
246
246
676
JURIČEK Tomáš
1999
Nočné psy Štrba
1
MŠM 10km
138
138
396
JURÍK Miroslav
1984
Tekovskí runneri
1
PP 10km
289
289
583
JUST Martin
1992
1
TRT - Night Run
191
191
637
JUST Radim
1986
1
TRT - Night Run
164
164
550
JUŽANIN Jaroslav
1981
1
MŠM 10km
204
204
110
Kacvinský Peter
1956
JA&Sam Smižany
4
CT 8 km
148
TRT - Night Run
133
MJS - 9370m
159
PP 21km
230
670
83
KAČMARČÍK Marek
1977
Svit
2
CT 16 km
415
TRT - Night Run
336
751
238
KAČMARČÍK Tomáš
1975
Inov-8 czech&slovakia Team
1
TRT - Night Run
383
383
653
KADLEC Richard
1965
1
TRT - Night Run
155
155
141
KAKASCIK Jozef
1959
NW-Zaborske
2
MŠM - 42. ročník
262
PP 21km
296
558
796
KALAFUT Miroslav
1983
1
PP 10km
46
46
217
KALIŠKA Tomáš
1988
Obec Rimavské Brezovo
1
CT 16 km
401
401
285
KAŁUZIŃSKI Bogdan
1969
1
CT 16 km
352
352
81
KAMAS Tomáš
1976
TJ Tatran Spišská Nová Ves
2
MŠM 10km
335
MJS - 9370m
430
765
263
KAMENSKÝ Ján
1965
Liptovský Peter
1
MŠM - 42. ročník
366
366
569
KAMENSKÝ Peter
1969
1
MŠM - 42. ročník
195
195
608
KANTORÁK Richard
1974
Marathon BB Team
1
MŠM - 42. ročník
178
178
373
KARABIN Jozef
1979
Občianske združenie Pomoc Perešu
1
PP 10km
304
304
450
KARVAJ Juraj
1985
1
CT 8 km
254
254
826
KASSAY Vojtech
1946
MARAS team
1
MŠM 10km
1
1
295
KAŠÍK Juraj
1994
Žilina
1
PP 21km
348
348
602
KAŠPER František
1951
1
MŠM - 42. ročník
181
181
475
KELEČENI Martin
1973
behamsrdcom.sk
1
MŠM - 42. ročník
242
242
637
KENDER Miroslav
1980
Lorinčík
2
MJS - 9370m
112
PP 10km
52
164
757
KERESTURI František
1961
Poprad
2
MŠM 10km
24
PP 10km
54
78
629
KÉRI Pavol
1976
1
MŠM - 42. ročník
167
167
745
KESTER Dominik
2004
ISKRA SVIT
1
PP 10km
86
86
112
Kiss Pavol
1985
KOB ATU Košice
4
CT 16 km
312
TRT - Night Run
128
MJS - 9370m
120
PP 10km
89
649
150
KLAUSMAN Miroslav
1962
Dobšiná
2
TRT - Night Run
272
MJS - 9370m
270
542
329
KLEMA Igor
1986
Maratónsky Klub Košice
1
MJS - 9370m
330
330
306
Kmec Branislav
1972
Prima Vranov
1
MJS - 9370m
342
342
548
KNAPÍK Michal
1964
Levoča
1
MŠM - 42. ročník
205
205
289
KNESL Michal
1979
1
MŠM - 42. ročník
350
350
675
KNIŽKA Gabriel
1975
Mastné brady
1
MJS - 9370m
139
139
25
Koci Pavel
1981
5
CT 16 km
358
TRT - Night Run
232
MŠM 10km
188
MJS - 9370m
252
PP 21km
260
1102
171
Kocian Konštantín
1990
BEHAME.sk
1
MJS - 9370m
470
470
768
KOCOUREK Jaroslav
1963
Země Morava
1
TRT - Night Run
68
68
600
KOHÚT Peter
1977
OŠK Ludrová
1
MŠM - 42. ročník
182
182
498
KOLENČÍK Matej
1986
1
TRT - Night Run
226
226
686
KOLESÁR Adrián
2004
ISKRA SVIT
1
PP 10km
132
132
60
Kolhánek Norbert
1977
Nectel running team
4
CT 8 km
268
TRT - Night Run
201
MŠM 10km
162
MJS - 9370m
246
877
713
KOLLÁR Jakub
1986
1
TRT - Night Run
109
109
274
KOMÁR Mário
1981
SVETIELKO NÁDEJE
1
PP 21km
358
358
730
KONČEK Julius
1985
Sport club R.M. Poprad
1
MŠM 10km
97
97
527
KONECNY Dusan
1978
SC 1896 Strbske pleso
1
TRT - Night Run
212
212
591
Koniar Branislav
1959
Maraton Kosice
1
MJS - 9370m
186
186
357
KOPČÍK Robert
1969
Trnava
1
MŠM - 42. ročník
314
314
194
KOPČÍK Tomáš
1968
Trnava
1
MŠM - 42. ročník
435
435
57
Kopinský Ľudovít
1964
LKR Poprad
4
CT 8 km
230
TRT - Night Run
176
MŠM 10km
174
PP 21km
302
882
243
KORAVSKÝ Roman
1969
ELEVEN RUN TEAM
1
TRT - Night Run
380
380
100
KORENKO Marek
1986
Sport Team Nová Lesná
2
MJS - 9370m
320
PP 21km
364
684
299
KORMANIK Jan
1960
1
PP 21km
346
346
509
KÖROSI František
1983
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
218
218
107
Korytko Dušan
1977
HK JAMES T. Polianka
4
TRT - Night Run
158
MŠM 10km
95
MJS - 9370m
187
PP 21km
232
672
456
KOSTELNÍK Eduard
1969
KBT Spiš
1
MŠM 10km
250
250
442
KOSTIK Michal
1963
Cernina
1
MŠM - 42. ročník
258
258
253
KOSTKA Michal
1979
Dúbravskí fotri
1
TRT - Night Run
371
371
745
KOSTOLNÍK Pavol
1984
SportCool
1
MŠM 10km
86
86
249
KOŠÁR Dalibor
1967
HO LŠ Poprad
5
CT 8 km
107
TRT - Night Run
76
MŠM 10km
43
MJS - 9370m
122
PP 10km
69
374
515
KOŠÁR Filip
1999
HO LŠ Poprad
1
PP 10km
216
216
96
KOŠČÁK Tomáš
1991
Bežecký klub Poprad
2
CT 16 km
389
TRT - Night Run
316
705
257
KOŠÍK Jozef
1988
1
MJS - 6600m
370
370
371
KOŠŤÁL Karol
1963
1
PP 21km
306
306
199
KOTLÁR Jozef
1958
Košice
2
MŠM - 42. ročník
218
MJS - 9370m
206
424
346
KOTRADY Vladimir
1997
2
MŠM 10km
110
PP 21km
211
321
271
KOUBA Jaroslav
1985
1
TRT - Night Run
360
360
760
KOUBA Jaroslav
1960
1
TRT - Night Run
77
77
363
KOVAC Jakub
1989
1
MJS - 6600m
310
310
433
KOVACIK Martin
1981
1
PP 21km
264
264
180
KOVACS Adam
1986
1
TRT - Night Run
450
450
435
KOVÁČ Radoslav
1970
1
MJS - 9370m
262
262
672
KOVÁČIK Stanislav
1984
Šemeňáci
1
TRT - Night Run
141
141
238
KOZUBÍK Jiří
1988
JuraZub Zlín
1
MŠM - 42. ročník
383
383
619
KOZYR Andrii
1991
Kozyrteam
1
MŠM - 42. ročník
171
171
18
Kožiak Martin
1974
4
CT 16 km
395
TRT - Night Run
262
MJS - 9370m
234
PP 21km
350
1241
199
KOŽIAK Martin
2003
2
CT 8 km
246
PP 10km
178
424
824
KOŽÍŠEK,MUDR. Dušan
1955
AŠK Grafobal Skalica
1
MŠM 10km
4
4
590
KRÁĽ Martin
1980
1
TRT - Night Run
187
187
85
KRAMARČÍK Jozef
1962
Instittute Europharm
4
CT 8 km
212
TRT - Night Run
170
MŠM 10km
140
PP 21km
228
750
623
KRAS Igor
1964
Poprad
1
PP 10km
168
168
649
KRASULA Martin
1974
1
MJS - 9370m
156
156
479
KRASULA Pavel
1962
TJ VYSOKE TATRY
1
PP 10km
238
238
595
KRATOCHVÍL Ladislav
1970
Biži Jablonec
1
TRT - Night Run
185
185
24
KRAVČÁK Filip
2000
5
CT 8 km
236
TRT - Night Run
280
MŠM 10km
180
MJS - 6600m
325
PP 10km
268
1109
608
KRESÁNEK Miroslav
1949
Petržalka
1
MJS - 9370m
178
178
661
KRET Radovan
1984
1
TRT - Night Run
149
149
248
KRETA Jakub
2004
2
MJS - 9370m
176
PP 21km
199
375
170
KRETA Michal
1980
2
MJS - 9370m
195
PP 21km
282
477
591
KRIŠTÓF Róbert
1986
MARAS Team
1
TRT - Night Run
186
186
796
Krojer Ján
1980
Štrba
1
MŠM 10km
46
46
357
KROK Krzysztof
1963
niezrzeszony
1
CT 16 km
314
314
470
KROMKA Stanislav
1972
Poprad
1
PP 10km
244
244
741
KRUPA Ondrej
1988
1
MŠM 10km
90
90
799
KUBIK Stanislav
1974
Active Life Košice
1
MŠM 10km
45
45
280
KUBO Martin
1964
Poprad
5
CT 8 km
94
TRT - Night Run
82
MŠM 10km
40
MJS - 9370m
113
PP 10km
66
355
604
KUCZMANN Imrich
1957
1
MŠM - 42. ročník
180
180
78
KUCHARČÍK Lukáš
1991
Spoznaj Trebišov behom
3
TRT - Night Run
208
MŠM 10km
218
PP 21km
352
778
251
KUCHAREK Pavel
1981
Geel in Move
3
CT 8 km
92
MŠM 10km
104
PP 10km
176
372
764
KULANGA Alex
2008
1
TRT - Night Run
72
72
752
KULČAR Robert
1978
Sucho v Hube
1
MŠM 10km
81
81
793
KUNDIS Matej
2001
Judo klub Poprad
1
PP 10km
47
47
618
KUNDIS Slavo
1974
Marathon BB Team
1
MŠM - 42. ročník
172
172
368
KUNEŠ Milan
1987
1
MJS - 6600m
307
307
429
KURIAN Rastislav
1977
SNV
1
PP 10km
266
266
522
KUTNÁR Jaroslav
1971
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
1
PP 10km
214
214
826
KUVIK Michal
1957
ARCHING
1
MŠM 10km
1
1
623
KUZMIAK Ján
1982
Ďurďošík
1
MŠM - 42. ročník
168
168
656
KVITA Josef
1951
A.K.Emila Zatopka Kopřivice
1
MŠM 10km
152
152
662
Kypta Peter
1951
BK Sliač
1
MŠM 10km
148
148
224
KYSELA Pavel
1976
ELEVEN RUN TEAM
1
TRT - Night Run
395
395
192
LABAJ Anton
1960
Tatravagonka -zelezni bezci
3
CT 8 km
180
MŠM 10km
106
PP 10km
152
438
470
LABANC Tomáš
1986
Poprad
1
PP 21km
244
244
752
LACKO Ľuboš
1982
EGILETTE TEAM
1
PP 10km
81
81
560
LAJOŠ Erik
1992
Poprad
1
PP 21km
201
201
518
LANGER Martin
1984
lepus.cz
2
CT 8 km
112
MJS - 9370m
103
215
442
LAŠŠÁK Dušan
1951
AK ZTS
1
MJS - 9370m
258
258
6
LAVRIK Jaroslav
1984
Spišský Štiavnik
5
CT 16 km
420
TRT - Night Run
404
MŠM 10km
307
MJS - 9370m
362
PP 10km
144
1493
65
LAVRIK Julián
1960
Bežecký klub- Poprad
2
CT 16 km
435
PP 21km
420
855
409
LAZAR Marek
2001
AK ZŤS MARTIN
1
PP 21km
278
278
323
LÉHAR Adam
1991
ROB Pardubice
1
TRT - Night Run
334
334
562
LEHOCKY Marian
1979
Poprad
1
PP 10km
200
200
684
LELKEŠ Filip
2002
ISKRA SVIT
1
PP 10km
134
134
817
LEMPOCHNER Milan
1979
1
MŠM 10km
19
19
691
LEŠUNDÁK Slavomír
1984
1
PP 10km
126
126
501
LEYSEK Bohuš
1970
Infinity Liptovská Teplička
1
MŠM - 42. ročník
222
222
271
LIČKO Matúš
1978
1
MJS - 9370m
360
360
684
LIČKO Vladimír
1984
1
TRT - Night Run
134
134
534
LICHTNER Ondrej
1991
1
TRT - Night Run
210
210
414
LIPINA Tomáš
1966
MK Seitl Ostrava
1
TRT - Night Run
274
274
482
LISÝ Roman
1969
BOBROVEC
1
MŠM 10km
236
236
712
LITVÍN Michal
2005
Judo klub Poprad
1
PP 10km
111
111
806
LITVÍN Zdenko
1976
Judo klub Poprad
1
PP 10km
36
36
598
LIVIU Botos
1977
1
TRT - Night Run
183
183
613
LIZANEC Rastislav
1984
Poprad
1
PP 10km
174
174
351
LORINC František
1965
1
MŠM - 42. ročník
318
318
87
LÖRINC Jozef
1982
o5 BK Furča - Košice
3
CT 16 km
332
MŠM - 42. ročník
206
MJS - 9370m
188
726
777
LOVIČ Dorián
2008
ĽadoBorci Slovensko
1
TRT - Night Run
62
62
801
LOVIČ Marcel
1977
ĽadoBorci Slovensko
1
TRT - Night Run
44
44
48
LUCKÝ Pavol
1984
5
CT 8 km
242
TRT - Night Run
189
MŠM 10km
156
MJS - 6600m
320
PP 10km
208
959
820
LUDVIK Juraj
1953
TJ Baník Horka
1
MŠM 10km
12
12
550
LUKÁČ Karol
1962
Maratónsky klub Košice
1
MŠM - 42. ročník
204
204
64
Lunter Martin
1959
Telgárt
5
CT 8 km
260
TRT - Night Run
207
MŠM 10km
150
MJS - 9370m
193
PP 10km
196
856
89
LUNTER Matuš
1989
3klub Samorin
2
TRT - Night Run
380
MJS - 9370m
340
720
810
LUPTÁK Július
1942
ŠK ŠTRBA
1
MŠM 10km
31
31
613
LUPTÁK Marcel
1976
1
CT 8 km
174
174
729
LYSÁK Adrian
2002
ISKRA SVIT
1
PP 10km
98
98
210
MACKOVIC Viliam
1959
SC 1896 Štrbské pleso
2
TRT - Night Run
234
MŠM 10km
176
410
722
MACKOVJAK Jakub
2004
ISKRA SVIT
1
PP 10km
101
101
325
MAČEJNÝ Tomáš
1980
Priatelia hôr a vôd / Spišská Teplica
1
PP 21km
332
332
159
MAČUGA Marcel
1982
4
CT 8 km
132
TRT - Night Run
139
MŠM 10km
54
PP 21km
190
515
541
MADAJ Ľubomír
1962
Ráztočno
1
MJS - 9370m
207
207
174
MADEJ Patrik
2001
5
CT 8 km
136
TRT - Night Run
115
MŠM 10km
48
MJS - 9370m
127
PP 10km
83
461
383
MADEJ Peter
1976
5
CT 8 km
87
TRT - Night Run
66
MŠM 10km
13
MJS - 9370m
105
PP 10km
39
297
424
MÁDR Miroslav
1970
1
PP 21km
270
270
263
MACHOWSKI Bartłomiej
1979
Machoney Team
1
MJS - 9370m
366
366
202
MAJERČÁK Vladimír
1989
YOGI tím
1
MŠM - 42. ročník
420
420
646
MAJERÍK Pavel
1967
ŠK DOBŠINÁ
1
MŠM 10km
158
158
143
Majerník Milan
1970
MARAS team
5
CT 8 km
103
TRT - Night Run
103
MŠM 10km
30
MJS - 6600m
277
PP 10km
73
556
667
MAJERNIK Miloš
1982
1
TRT - Night Run
146
146
804
MAJERSKÝ František
1984
Záchrana OZ / Poprad
1
PP 10km
40
40
45
MAJCHER Michal
1980
Spoznaj Trebišov behom
3
TRT - Night Run
322
MŠM 10km
256
PP 21km
398
976
613
MAJIRSKÝ Dušan
1972
Hniezdne
2
MŠM 10km
72
PP 10km
102
174
79
MAKOVICKÝ Martin
1983
ŠK KOMPAS
2
CT 8 km
340
TRT - Night Run
430
770
153
MALACKY Andrej
1976
5
CT 8 km
138
TRT - Night Run
121
MŠM 10km
67
MJS - 9370m
154
PP 10km
114
527
289
MALČEK Marek
1999
ŠK TRIAN Banská Bystrica / Svit
1
PP 10km
350
350
462
MALEJČÍK, ML. Jozef
1984
Jenkovce
1
PP 21km
248
248
302
MALÍČEK Ján
1966
MALCO MYJAVA
1
MJS - 9370m
344
344
734
MANAK Tomas
1980
Tinka
1
MŠM 10km
94
94
182
Maras Ladislav
1963
MARAS team
5
CT 8 km
93
TRT - Night Run
55
MŠM 10km
33
MJS - 6600m
256
PP 10km
42
446
411
MARČIČIAK Lukaš
2000
Martin
1
MŠM 10km
277
277
462
MARČIČIAK Vladimir
1970
Martin
1
MŠM 10km
248
248
312
MARENČÍK Ondrej
1996
AK Junior Holíč
1
MŠM 10km
340
340
467
MAREŠ Jindřich
1968
1
TRT - Night Run
246
246
426
MARKOVIČ Peter
1974
FPM
1
MJS - 6600m
268
268
52
MARKULÍK Stanislav
1985
PANIKA
5
CT 16 km
334
TRT - Night Run
157
MŠM - 42. ročník
190
MJS - 9370m
168
PP 21km
217
909
139
MARTINKO Peter
1977
Spotené svine
2
CT 16 km
354
MJS - 9370m
209
563
760
MARTON Milan
1948
Poprad
1
MŠM 10km
77
77
812
MARUŠIN Jaroslav
1966
Judo klub Poprad
1
PP 10km
27
27
793
MATALÍK Michal
1986
1
TRT - Night Run
47
47
768
MATEJKO Milan
1980
ŠK Kriváň Važec
1
MŠM 10km
68
68
300
MATTA Andrej
1991
TRI Tatry triathlon / Poprad
1
PP 10km
345
345
454
MATTA Marcel
1974
1
PP 21km
252
252
414
MATUSCHKA Erik
1986
1
MJS - 9370m
274
274
743
MATUŠEK Šimon
2003
ISKRA SVIT
1
PP 10km
88
88
623
MATÚŠKA Michal
1980
1
TRT - Night Run
168
168
655
MCVECHTER Luka
2007
1
TRT - Night Run
153
153
316
MECELE Branislav
1978
1
TRT - Night Run
338
338
176
MEDVECKO Štefan
1965
MARAS team
5
CT 8 km
89
TRT - Night Run
56
MŠM 10km
25
MJS - 6600m
254
PP 10km
59
458
815
MENYHÉRT Viktor
1977
Active life
1
MŠM 10km
23
23
616
MERČÁK Jaroslav
1970
1
MJS - 9370m
173
173
25
MEZEŠ Marek
1987
5
CT 16 km
350
TRT - Night Run
240
MŠM 10km
172
MJS - 9370m
220
PP 21km
292
1102
562
MEZOVSKÝ Peter
2001
Infinity sport team Liptovská Teplička
1
MŠM 10km
200
200
371
MIČEK Miroslav
1974
Royal Canin
1
MŠM - 42. ročník
306
306
629
MIFKOVIČ Martin
1977
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
167
167
550
MIHALOVIČ Miroslav
1989
OŠK Dolná Krupá
1
PP 10km
204
204
803
MIHOČKA Roman
1969
Sport club R.M. Poprad
1
MŠM 10km
41
41
306
MIHOK Imrich
1954
o5 BK Furča - Košice
2
MŠM - 42. ročník
185
MJS - 9370m
157
342
19
MIHOK Ján
1970
Bežecký klub Poprad
4
CT 16 km
386
TRT - Night Run
314
MŠM - 42. ročník
226
MJS - 9370m
288
1214
708
MIHUC Vladimír
1969
1
PP 10km
115
115
373
MICHALÍK Martin
1986
BehamSrdcom
1
MŠM 10km
304
304
796
MICHALOV Martin
1981
active life
1
TRT - Night Run
46
46
545
MIKERÁSEK Radek
1986
TOBI Sport Frenštát p. R.
1
TRT - Night Run
206
206
63
MIKLUŠ Maroš
1989
4
CT 8 km
226
MŠM 10km
160
MJS - 9370m
196
PP 21km
284
866
724
MIKOLAJ Rudo
1949
Novoveská Huta
1
MJS - 9370m
100
100
276
MIKULA Miroslav
1957
Radošovce
1
MŠM - 42. ročník
356
356
50
Mikuš Filip
1990
5
CT 8 km
220
TRT - Night Run
199
MŠM 10km
97
MJS - 6600m
315
PP 10km
198
932
485
MIKUŠTIAK Jaroslav
1947
Mondi Tatrín Ružomberok
1
MŠM - 42. ročník
234
234
82
MINĎAŠ Michal
1985
5
CT 16 km
328
TRT - Night Run
174
MŠM 10km
107
MJS - 9370m
145
PP 10km
99
754
282
MIRA Mario
1989
Perro Bono's
1
TRT - Night Run
354
354
29
MIŠENČIK Vladimír
1984
Crosstraining Levoča
5
CT 16 km
338
TRT - Night Run
211
MŠM - 42. ročník
252
MJS - 9370m
208
PP 21km
288
1089
608
MIŠINA Daniel
1988
1
MŠM 10km
178
178
55
Mišina Peter
1988
Uhrovec
4
CT 8 km
277
TRT - Night Run
203
MŠM 10km
186
MJS - 9370m
226
892
714
MIŠKO Ján
1982
Poprad
1
PP 10km
108
108
10
Miško Ľuboš
1967
NW-Running Prešov
5
CT 8 km
295
TRT - Night Run
344
MŠM - 42. ročník
354
MJS - 9370m
336
PP 10km
295
1329
319
MIŠO Pavol
1985
Maratón klub Rajec
1
MŠM - 42. ročník
336
336
514
MLYNÁR Andrej
1987
1
MŠM - 42. ročník
217
217
515
MLYNÁR Ján
1965
1
MŠM - 42. ročník
216
216
162
MLYNÁR Peter
1988
ŠKP Vysoké Tatry
1
MJS - 9370m
500
500
67
MLYNÁRČIK Emil
1960
Fox On The Run
2
MŠM - 42. ročník
398
PP 21km
430
828
489
MOKRÝ Martin
1973
AK Nedozery
1
MŠM - 42. ročník
230
230
482
MONCOĽ Marián
1982
Znojne dupy
1
PP 10km
236
236
509
MONDEL Marek
1977
1
MJS - 9370m
218
218
429
MORONG Peter
1970
1
CT 8 km
266
266
762
MRÁZ František
1955
Dyno Banská Bystrica
2
TRT - Night Run
61
MŠM 10km
15
76
135
MRVA Vladimír
1968
2
CT 8 km
274
TRT - Night Run
302
576
736
MURANSKY Michal
1982
1
MŠM 10km
92
92
228
MURANSKÝ Peter
1998
Skalné lezenie Svit
2
MŠM - 42. ročník
201
PP 21km
191
392
739
NAĎ Dušan
1982
Trebišov
1
PP 10km
91
91
534
NAHALKA Martin
1981
Liptovská Teplička
1
MŠM - 42. ročník
210
210
623
NÁLEPKA Slavomír
1998
Štrba
1
MŠM 10km
168
168
662
NEMČKO Ján
1957
1
PP 10km
148
148
566
NEMEC Ľuboš
1963
Lokomotíva Zvolen
1
MŠM - 42. ročník
197
197
222
NÉMETH Csaba
1968
1
TRT - Night Run
398
398
258
NÉMETH Milan
1972
STG Považská Bystrica
5
CT 8 km
95
TRT - Night Run
85
MŠM 10km
37
MJS - 9370m
119
PP 10km
70
369
450
NEUGEBAUER Radomír
1977
1
TRT - Night Run
254
254
665
NEUPAUER Jan
1959
MajNeHu Sp. Belá
1
TRT - Night Run
147
147
88
NIKO Karol
1979
SL Svit
5
CT 8 km
172
TRT - Night Run
143
MŠM 10km
114
MJS - 9370m
170
PP 21km
238
723
162
NJERI Simon Kamau
1987
run2gether
1
MŠM - 42. ročník
500
500
706
NOGA Anton
1966
1
CT 8 km
117
117
703
NOVOROĽNÍK Martin
1978
2
TRT - Night Run
75
PP 10km
43
118
643
NOVOTNÝ Jaroslav
1955
TEP Trutnov
1
MŠM - 42. ročník
161
161
799
NOVYSEDLAK Martin
1992
1
PP 10km
45
45
623
OBERNAUER Miroslav
1988
3
TRT - Night Run
74
MŠM 10km
32
PP 10km
62
168
581
OBRIN Filip
1997
1
PP 10km
192
192
345
ÓCSAI Sándor
1983
1
TRT - Night Run
322
322
748
OGURCAK Lubo
1960
1
MŠM 10km
85
85
591
OLEJNÍK Rastislav
1973
Bez klubovej príslušnosti
1
PP 10km
186
186
572
OLŠOVSKÝ Vítězslav
1983
Báječné ženy v běhu / SABZO
1
CT 8 km
194
194
129
ONDIRKO Adam
1995
3
MŠM - 42. ročník
199
MJS - 9370m
190
PP 21km
204
593
792
ONDRUŠ Marek
1986
1
TRT - Night Run
48
48
274
ONDRUŠKA Martin
1992
Lesky's Runners
1
TRT - Night Run
358
358
39
ONDUŠ Miroslav
1982
Nectel running team
5
CT 16 km
348
TRT - Night Run
216
MŠM - 42. ročník
196
MJS - 9370m
217
PP 21km
240
1021
57
ORAVEC Marián
1981
4
CT 8 km
240
MŠM 10km
192
MJS - 9370m
184
PP 21km
266
882
1
OROLIN Pavol
1995
RaidLight/ BK Poprad
4
CT 16 km
500
TRT - Night Run
470
MŠM 10km
320
MJS - 9370m
445
1735
577
ORSZÁGH Milan
1956
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
193
193
637
ORTH Milan
1961
Irish Pub Brěclav
1
MŠM - 42. ročník
164
164
637
OSLACKÝ Vladimír
1971
BK Bardejov
1
MJS - 9370m
164
164
312
OSULLIVAN Ian
1987
Alpha SC
1
TRT - Night Run
340
340
25
OVŠANKA Peter
1976
TATRAVAGÓNKA - Železní bežci
3
CT 16 km
430
TRT - Night Run
350
MJS - 9370m
322
1102
572
PADO Rudolf
1969
Liptovský Mikuláš
1
MŠM 10km
194
194
411
PÁL Robert
1965
ŠK Copy servis
1
PP 10km
277
277
732
PALENIK Jan
1987
1
TRT - Night Run
95
95
5
PÁLFI Štefan
1982
Imkor running team
5
CT 8 km
330
TRT - Night Run
368
MŠM - 42. ročník
389
MJS - 6600m
345
PP 21km
425
1527
384
PALIČKA Miroslav
1959
KOB Čingov
1
MJS - 9370m
296
296
168
PALKO Milan
1949
MARAS team / Poprad
2
MJS - 9370m
213
PP 21km
276
489
333
PAĽOVČÍK Anton
1971
MARAS team
3
TRT - Night Run
108
MŠM 10km
80
PP 10km
140
328
355
PANÁK Michal
1976
STG Považská Bystrica
3
CT 8 km
146
MŠM 10km
76
PP 10km
93
315
691
PANIS Peter
1977
ARAVA
1
MŠM 10km
126
126
680
PAPEZ Vlastimil
1962
tatranski otuzilci
1
TRT - Night Run
136
136
232
PARILAK Gerard
1943
AC Michalovce
3
TRT - Night Run
44
MJS - 9370m
101
MJS - 6600m
246
391
217
PASTOREK Peter
1980
beham pre radost
1
MJS - 9370m
401
401
285
PASTRNÁK Peter
1976
KB Predajná
2
MŠM 10km
134
PP 10km
218
352
771
PAULEN Jozef
1950
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
65
65
735
PAVLÍČEK Rudolf
1975
STG Strupčice
1
TRT - Night Run
93
93
403
PAVLIK Martin
1980
attack vrútky
1
TRT - Night Run
284
284
509
PAVLÍK Michal
1979
Lesky's Runners
1
TRT - Night Run
218
218
588
PAVLOV Jaroslav
1964
AC Michalovce
1
MŠM - 42. ročník
189
189
555
PAVLOV Rastislav
1972
Levoča
1
MŠM 10km
202
202
522
PAVOL Peter
1953
AŠK Spišská Nová Ves
1
MJS - 9370m
214
214
3
PAŽITNÝ Jozef
1983
Spišský Štiavnik
5
CT 16 km
440
TRT - Night Run
401
MŠM 10km
315
MJS - 9370m
377
PP 21km
450
1668
194
PECINA David
1974
ELEVEN RUN TEAM
1
TRT - Night Run
435
435
398
PELÍŠEK Michal
1970
Mattoni FreeRun Zlín
1
TRT - Night Run
288
288
335
PEREGRIM Štefan
1968
VK Trade
1
MJS - 9370m
326
326
773
PERHÁČ Peter
1963
ĽadoBorci Slovensko
1
TRT - Night Run
64
64
744
PERŽEL Miloš
1976
1
TRT - Night Run
87
87
155
PEŠKO Jakub
2003
ZŠ Trebišovská 10
5
CT 8 km
154
TRT - Night Run
127
MŠM 10km
76
MJS - 9370m
121
PP 10km
120
522
80
PEŠKO Marek
1972
ZŠ Trebišovská 10
5
CT 8 km
234
TRT - Night Run
214
MŠM 10km
120
MJS - 9370m
167
PP 10km
154
769
162
PETR Jiří
1979
Salomon/Suunto
1
TRT - Night Run
500
500
493
PETR Jiří
1954
Zlín - Kudlov
1
TRT - Night Run
228
228
691
PETRÁŠ Marek
1983
NitRUNčania
1
TRT - Night Run
126
126
724
PETREK Radoslav
1973
Spiš adventure team
1
MŠM 10km
100
100
809
PETRIK Patrik
1977
LUNYS TEAM
1
PP 10km
33
33
347
PIETRZYK Rostislav
1977
F.M.T. Group
1
CT 8 km
320
320
409
PILEK Jakub
1989
STG Strupčice
1
TRT - Night Run
278
278
120
PIOVARCI Martin
1982
Adidas runners Bratislava
5
CT 8 km
160
TRT - Night Run
190
MŠM 10km
99
MJS - 9370m
155
PP 10km
113
618
285
PÍŠA Martin
1982
TOBI sport Frenštát p. R.
1
TRT - Night Run
352
352
33
PITOŇÁK František
1973
Curling Club Poprad
5
CT 8 km
208
TRT - Night Run
306
MŠM 10km
220
MJS - 9370m
177
PP 21km
316
1050
783
PITOŇÁK Martin
1973
Poprad
1
PP 10km
55
55
347
PJATAK Samuel
1999
1
CT 16 km
320
320
54
PLATKO Matej
1996
TJ Sokol Ľubotice
3
CT 16 km
398
MŠM 10km
222
MJS - 9370m
278
898
351
POLÁK Peter
1948
Maratónsky klub Košice
2
MŠM - 42. ročník
188
MJS - 9370m
130
318
771
POLOMSKÝ Peter
1975
BAMP
1
PP 10km
65
65
31
POLOVKA Frantisek
1953
ELBATIZPOLO
5
CT 8 km
232
TRT - Night Run
286
MŠM 10km
234
MJS - 9370m
276
PP 10km
264
1060
493
POLOVKA Miroslav
1971
3
CT 8 km
96
MŠM 10km
21
MJS - 9370m
111
228
243
POLYÁCSKO Martin
2001
1
PP 21km
380
380
363
POMPURA Ivan
1964
Revúca
1
PP 21km
310
310
187
PONEK Tibor
1976
TK ŽABKA
1
MJS - 9370m
440
440
489
PORTÁŠIK Denis
2001
1
TRT - Night Run
230
230
228
PORUBČAN Dominik
1979
PCLA Ladce
1
MJS - 9370m
392
392
114
PORUBIAK Vladimír
1964
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
2
MŠM 10km
310
PP 10km
335
645
805
POŠIVAK Samuel
1995
1
PP 10km
38
38
130
Potočný Laco
1970
AOSVIT
4
CT 8 km
198
MŠM 10km
89
MJS - 9370m
180
PP 10km
122
589
532
POVALA Martin
1985
Taros Nova, Rožňov pod Radhoštem
1
MŠM - 42. ročník
211
211
670
PRCHALA Michal
1988
STG Šumperk
1
TRT - Night Run
144
144
305
PRIBIČKO Peter
1947
ŽSR Košice
2
MŠM - 42. ročník
183
MJS - 9370m
160
343
518
PRIBULA Igor
1962
Prima SH Vranov
1
MJS - 9370m
215
215
311
PRIŠTIC Ján
1995
Jagerteam
4
TRT - Night Run
58
MŠM 10km
6
MJS - 6600m
248
PP 10km
29
341
39
Pudiš Štefan
1966
OŠK Ludrová
5
CT 16 km
346
TRT - Night Run
177
MŠM - 42. ročník
264
MJS - 9370m
172
PP 21km
234
1021
32
PUDLÁK Karol
1986
AK Pudlák
4
CT 16 km
356
MŠM - 42. ročník
270
MJS - 9370m
197
PP 21km
236
1059
646
PUKLUŠ Martin
1988
Puky Team
1
PP 10km
158
158
509
RABSKÝ Tomáš
1989
1
CT 8 km
218
218
456
RÁC Filip
2007
BK Nová Lesná
1
MJS - 6600m
250
250
518
RÁCZ Lukáš
1984
1
PP 21km
215
215
98
RACZ Stefan
1961
KOB Kysak
2
MŠM 10km
301
MJS - 9370m
395
696
447
RADA Martin
1974
Ještěd SkyRace
1
TRT - Night Run
256
256
567
RÁCHELA Rudolf
1969
Poprad
1
PP 21km
196
196
823
RAJČÁK Anton
1960
Radošovce
1
MŠM 10km
5
5
789
RAJEC Anton
1949
1
PP 10km
49
49
788
RAJEC Ján
1980
1
PP 10km
50
50
111
REICHER Vladislav
1953
Trebišov
5
CT 8 km
110
TRT - Night Run
88
MŠM 10km
51
MJS - 6600m
266
PP 21km
192
656
507
REK Filip
1978
Tobi sport Frenštát pod Radhoštěm
1
TRT - Night Run
220
220
394
REPČÍK Pavel
1968
OU Mengusovce
1
MŠM - 42. ročník
290
290
325
REPEĽ Peter
1979
RPL
1
TRT - Night Run
332
332
210
REPKA Tomáš
1987
DYNAFIT
1
MŠM - 42. ročník
410
410
238
REŠČÁK Stanislav
1966
STANLEY
3
CT 8 km
144
MŠM 10km
93
PP 10km
146
383
184
REŠTEI Radoslav
1973
3R
5
CT 8 km
91
TRT - Night Run
63
MŠM 10km
53
MJS - 9370m
181
PP 10km
110
445
479
RIBOULIN Philippe
1987
1
TRT - Night Run
238
238
616
RICHTER Tomas
1977
1
MŠM - 42. ročník
173
173
300
RICHVEIS Marián
1966
5
CT 8 km
100
TRT - Night Run
84
MŠM 10km
34
MJS - 9370m
117
PP 10km
44
345
722
RIMOVSKÝ Robert
1973
Lesky´s runners
1
TRT - Night Run
101
101
400
ROTH Patrik
1993
A.S.P Ski / Poprad
1
PP 21km
286
286
718
ROTH Roman
2003
A.S.P Ski / Poprad
1
PP 10km
105
105
373
RUS Roman
1990
Svetielko Nádeje
1
CT 8 km
304
304
316
RUSŇÁK Michal
1990
Hlava v oblakoch
1
MJS - 9370m
338
338
360
RUTRICH Marek
1985
4
CT 8 km
90
TRT - Night Run
106
MŠM 10km
2
MJS - 9370m
115
313
312
RUŽIK Andrej
1979
Ak Maratón Rožňava
1
MŠM - 42. ročník
340
340
104
RYDLO Andrej
1993
2
MŠM - 42. ročník
284
PP 21km
392
676
696
RYŠKA Daniel
2007
VSK Univerzita Brno
1
TRT - Night Run
124
124
202
RYŠKA Vít
1975
VSK Univerzita Brno
1
TRT - Night Run
420
420
581
SADKOWSKI Kazimierz
1960
1
MJS - 9370m
192
192
171
SAHAJDA Tibor
1990
Bmsc maratón
1
MŠM - 42. ročník
470
470
285
SAKSA Jaroslav
1959
HO METROPOL
1
MŠM - 42. ročník
352
352
323
Sciranko Jozef
1961
BK Steel Košice
1
MJS - 9370m
334
334
396
SEDÁČEK Samuel
2003
1
MŠM 10km
289
289
11
SEDLÁČEK Jozef
2002
5
CT 8 km
315
TRT - Night Run
374
MŠM 10km
268
MJS - 9370m
348
PP 21km
290
1327
8
SEDLÁČEK Samuel
2004
4
CT 8 km
325
TRT - Night Run
362
MJS - 9370m
364
PP 21km
354
1405
421
SENČÁK Martin
1990
ProSport Team Košice
1
MŠM 10km
271
271
413
SERAFIN Dariusz
1966
TG. SOKÓŁ ZAKOPANE
1
MŠM - 42. ročník
276
276
470
SCHMIDL Peter
1983
Prešov Halfmaraton
1
MJS - 9370m
244
244
388
SIKORA Stefan
1949
Team Sikora
1
MŠM - 42. ročník
294
294
818
SIMONÍK Mayo
1980
Sucho v Hube - Štrba
1
MŠM 10km
17
17
450
SITIARIK Marek
1979
1
MŠM - 42. ročník
254
254
41
SIVÁK Rastislav
1977
Slavošovce
3
CT 8 km
310
TRT - Night Run
366
MJS - 6600m
340
1016
175
SIVUĽKA Martin
1979
Maras team
2
TRT - Night Run
252
MŠM 10km
208
460
289
SKALA Tomáš
1995
AK Junor Holíč/ ZFT
1
MŠM 10km
350
350
391
SKENDEROVIC Alfred
1978
CoffeeRUN SE
1
TRT - Night Run
292
292
155
SKLENAR Marian
1980
2
TRT - Night Run
204
PP 21km
318
522
786
SKOVAJSA Jaroslav
1987
LUNYS TEAM / Poprad
1
PP 10km
51
51
470
SLAMA Miroslav
1976
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
244
244
289
SLÁMA Richard
2003
KOB ATU Košice
1
MJS - 6600m
350
350
456
SLANINA Peter
1952
bezci LC Lucenec
1
PP 21km
250
250
674
SMAŽÁK Dominik
1987
1
TRT - Night Run
140
140
698
SMOLAR Julius
1946
MK Tatran Sp.Nova Ves
1
MJS - 9370m
123
123
118
SMOLÁR Marek
1982
Marathon BB Team
2
MŠM - 42. ročník
292
PP 21km
336
628
72
SMOLEŇ Peter
1995
INTERSPORT GALFY
4
CT 8 km
200
TRT - Night Run
145
MJS - 6600m
298
PP 10km
164
807
720
SMOLKA Benedikt
1953
1
MJS - 9370m
102
102
440
SMOLKA Martin
1976
Šmolkovci
2
CT 8 km
130
TRT - Night Run
130
260
403
SMORADA Slavomír
1976
FITNESPORT
1
MJS - 9370m
284
284
487
SNÁŠEL Vladimír
1986
DEK Stavebniny / Poprad
1
PP 10km
232
232
560
SOBEK Miroslav
1956
BK Lysá
1
MJS - 9370m
201
201
634
SOPKO Anton
1961
OBS- Prešov
1
TRT - Night Run
165
165
825
SOPUCH Jaroslav
1946
Národný maratón Bratislava-Devín-Bratislava
1
MŠM 10km
3
3
703
SOVA Matej
1995
Birds
1
PP 10km
118
118
493
SPIŠÁK Tibor
1974
Kosice
1
MJS - 9370m
228
228
357
SPODNIAK Ján
1967
BŠK Banská Bystrica
1
MJS - 9370m
314
314
126
SPODNIK Gabriel
1969
2
MŠM - 42. ročník
282
PP 21km
314
596
414
Stadler Christopher
1977
run2gether
1
MŠM 10km
274
274
193
STANGL Róbert Bae Kahoku
1983
Runners and roses
5
CT 8 km
83
TRT - Night Run
81
MŠM 10km
28
MJS - 6600m
244
PP 10km
28
436
234
STANÍK Michal
2002
BK Lysá pod Makytou
1
MJS - 9370m
389
389
128
STANO Michal
1968
SGS
3
CT 16 km
322
TRT - Night Run
159
MŠM 10km
113
594
727
STARIGAZDA Michal
1992
Solo Višňov
1
TRT - Night Run
99
99
184
STARODUBTSEV Viktor
1970
JM DEMOLEX BARDEJOV
1
MŠM - 42. ročník
445
445
361
STAROŇ Richard
1986
1
MJS - 9370m
312
312
421
STAROŇ Vladimír
1951
Skiveterán Štrbské Pleso
1
PP 10km
271
271
541
STAŠÁK Štefan
1969
1
PP 21km
207
207
442
Steiner Valter
1976
Spišský Štvrtok
1
MŠM 10km
258
258
51
STOLÁR Róbert
1974
Vysoke Tatry
5
CT 16 km
324
TRT - Night Run
138
MŠM - 42. ročník
176
MJS - 9370m
175
PP 21km
246
921
667
STRAKOS Jiri
1950
Tatra Koprivnice
1
MŠM 10km
146
146
589
STRIŠOVSKÝ Adrián
1992
1
PP 10km
188
188
131
STROŽ Richard
1978
4
CT 8 km
158
MŠM 10km
63
MJS - 6600m
292
PP 10km
72
585
206
STRUKA Miroslav
1964
Run For Fun
2
MJS - 6600m
301
PP 10km
117
418
622
STRYK Pavel
1975
STRYK team
1
TRT - Night Run
169
169
196
STRZELCZAK Sebastian
1977
EKO-OKNA Runners
1
MŠM - 42. ročník
430
430
30
SUCHANOVSKÝ Pavol
1994
Curling Club Poprad
5
CT 8 km
252
TRT - Night Run
290
MŠM 10km
226
MJS - 9370m
264
PP 10km
256
1062
782
Suja Milan
1978
Mitická
1
TRT - Night Run
59
59
221
SUMERLING Štefan
1971
ŽSR FITNESPORT
1
MJS - 6600m
400
400
368
SUMMERLING Tomáš
1996
1
PP 10km
307
307
540
SURKOŠ Dušan
1987
@suro113
1
PP 21km
208
208
548
SUROVIAK Michal
1965
FC TJ Oravský Podzámok
1
PP 21km
205
205
118
SVAGERKO Jan
1984
Fast and the Furious
4
CT 8 km
176
MŠM 10km
98
MJS - 9370m
174
PP 10km
180
628
210
SVAJDA Gabriel
1984
Villa Tatranit
1
MJS - 9370m
410
410
487
SVITÁK Stanislav
1950
AK Zilina
1
MJS - 9370m
232
232
92
SVOBODA Martin
1969
Tatravagónka - železní bežci
3
CT 8 km
258
MJS - 9370m
216
PP 10km
242
716
28
SÝKORA Daniel
1977
kondicnytrener.com
3
MŠM - 42. ročník
404
MJS - 9370m
350
PP 10km
340
1094
147
SZEGEDI Tomáš
1979
IMKOR Running Team
5
CT 8 km
104
TRT - Night Run
113
MŠM 10km
36
MJS - 6600m
262
PP 10km
68
547
253
ŠAJBIDOR Matúš
1990
Obec Šoporňa
1
MŠM - 42. ročník
371
371
572
ŠALATA Ján
1962
Košice
1
MŠM - 42. ročník
194
194
271
ŠALATA Martin
1995
1
MŠM - 42. ročník
360
360
683
ŠALATA Martin
1969
1
MJS - 9370m
135
135
696
Šaradín Dušan
1970
Levoča
1
MJS - 9370m
124
124
373
ŠAVEL Vladimír
1979
1
MŠM - 42. ročník
304
304
335
ŠČÍPA Kristián
1979
Lesky's Runners
1
TRT - Night Run
326
326
43
ŠČURKA Jakub
2000
ALFA Poprad
5
CT 8 km
250
TRT - Night Run
264
MŠM 10km
224
MJS - 9370m
199
PP 10km
256
994
138
ŠČURKA Jaroslav
1970
ALFA Poprad
5
CT 8 km
120
TRT - Night Run
100
MŠM - 42. ročník
174
MJS - 9370m
134
PP 10km
138
566
202
ŠČURKA Miroslav
1977
ALFA Poprad
5
CT 8 km
88
TRT - Night Run
102
MŠM 10km
59
MJS - 9370m
126
PP 10km
104
420
47
ŠČURKA Samuel
1998
ALFA Poprad
4
TRT - Night Run
266
MŠM 10km
246
MJS - 9370m
198
PP 10km
258
968
246
ŠEBEST Ján
1979
Spotené svine
1
CT 16 km
377
377
714
ŠEBEST Jozef
1992
Spišská Teplica
1
MŠM 10km
108
108
213
ŠEDĚNKA Michal
1987
Elite Sport Max Training
1
TRT - Night Run
407
407
736
ŠEDIVÝ Jaroslav
1956
TJ - Baník Hôrka
2
MŠM 10km
35
PP 10km
57
92
253
ŠIDLOVSKY Jaroslav
1970
BK STARA Ĺ UBOVŇA
1
PP 21km
371
371
808
ŠIDLOVSKÝ Miroslav
1972
Poprad
1
PP 10km
34
34
208
ŠIFRA Marián
2002
Spotené svine
2
CT 8 km
244
MJS - 9370m
169
413
147
ŠIFRA Marián
1974
Spotené svine
2
CT 16 km
342
MJS - 9370m
205
547
810
ŠIMKO Milan
1960
Karloff / Poprad
1
PP 10km
31
31
501
ŠIMKO Pavol
1982
BAM Poprad
1
PP 10km
222
222
406
ŠIMKO Radoslav
1983
MARAS team
5
CT 8 km
82
TRT - Night Run
54
MŠM 10km
10
MJS - 9370m
109
PP 10km
37
282
534
ŠIMON Martin
1989
1
MJS - 9370m
210
210
161
ŠIMSKÝ Július
1972
3
CT 8 km
224
MŠM 10km
117
PP 10km
166
507
742
ŠIMUN Majco
1982
1
TRT - Night Run
89
89
246
ŠÍR Tibor
1966
Trenčianska Teplá
1
PP 21km
377
377
398
ŠIŠKA Milan
1964
Zuberec
1
MŠM - 42. ročník
288
288
755
ŠKOLA Marian
1974
1
MŠM 10km
79
79
83
ŠKVARENINA Ivan
1996
ŠK Štrba
3
CT 8 km
283
MŠM 10km
228
PP 10km
240
751
146
ŠKVARENINA Ivan
1968
sport rysy klub
2
CT 16 km
366
MŠM 10km
182
548
400
ŠKVARENINA Martin
1999
Sport Rysy Klub / Štrba
1
CT 8 km
286
286
447
ŠMÁRIK Milan
1962
Žilina
1
MŠM - 42. ročník
256
256
198
ŠOLC Vítězslav
1991
1
TRT - Night Run
425
425
501
ŠOLTÉS Jozef
1966
Šk Rokycany
1
TRT - Night Run
222
222
620
ŠOLTÉS Ľudovít
1993
Poprad
1
PP 10km
170
170
53
ŠOLTÝS Milan
1972
Bežecky Klub Poprad
3
MŠM 10km
238
MJS - 9370m
304
PP 21km
360
902
462
ŠPACAI Matej
1992
Active life Košice
1
CT 8 km
248
248
347
ŠPERKA Filip
2002
Sport Rysy klub / Poprad
1
PP 10km
320
320
347
Šperka Karol
1991
STG Považská Bystrica
5
CT 8 km
86
TRT - Night Run
96
MŠM 10km
11
MJS - 9370m
108
PP 10km
30
320
724
ŠPITKO Tomáš
1984
1
PP 10km
100
100
253
ŠRÁMEK Vladimír
1978
TV JOJ Running Team
1
MJS - 9370m
371
371
509
ŠTEFÁNY Peter
1980
TVCC / Poprad
1
PP 21km
218
218
698
ŠTEFFEK František
1972
1
TRT - Night Run
123
123
250
Štrauch Dávid
1995
5
CT 8 km
101
TRT - Night Run
79
MŠM 10km
44
MJS - 9370m
116
PP 10km
77
373
525
ŠTUBŇA Richard
1975
1
PP 21km
213
213
157
ŠULAJ Tomáš
1990
2
MŠM 10km
242
PP 10km
274
516
534
ŠULEJ Jakub
2003
1
PP 10km
210
210
169
ŠULEJ Matúš
1978
Chocoland Slovensko
3
MŠM 10km
106
MJS - 9370m
153
PP 10km
220
479
757
ŠULIK Alex
2002
ISKRA SVIT
1
PP 10km
78
78
708
ŠUSTÁK Michal
1953
1
CT 8 km
115
115
456
ŠVAGERKO Pavol
1993
Immergas Europe
1
PP 10km
250
250
99
ŠVAGERKO Tomáš
1979
Bežecký klub Poprad
2
CT 16 km
410
PP 10km
283
693
61
ŠVARC Roman
1974
Sport Rysy Poprad
2
MŠM - 42. ročník
425
PP 21km
445
870
154
ŠVEJKOVSKÝ Jaroslav
1961
Revúca
2
MŠM - 42. ročník
216
PP 21km
308
524
649
TAKÁČ Vladimír
1992
Kráľová pri Senci
1
CT 8 km
156
156
165
TEKELY Jaroslav
1949
MK-SNV
2
CT 16 km
336
MJS - 9370m
162
498
134
Telepovský Erik
1988
eMTe Trebišov
5
CT 8 km
122
TRT - Night Run
98
MŠM 10km
69
MJS - 6600m
274
PP 10km
85
579
95
TELEPOVSKÝ Miroslav
1962
EMTE TREBIŠOV
5
CT 8 km
188
TRT - Night Run
114
MŠM 10km
103
MJS - 9370m
149
PP 21km
256
707
173
TISZA Tibor
1957
Industrial Solutions, Košice
2
MŠM - 42. ročník
224
MJS - 9370m
240
464
263
TKÁČ Patrik
1989
2
MJS - 9370m
204
PP 10km
162
366
312
TOKARCZYK Włodzimierz
1963
1
CT 16 km
340
340
136
TOMÁŠ Emil
1966
5
CT 8 km
126
TRT - Night Run
135
MŠM 10km
88
MJS - 9370m
161
PP 10km
150
572
470
TOMAŠOVIČ Vít
1973
Bernohy.sk
1
MŠM - 42. ročník
244
244
121
TOMEČKO Jozef
1953
NW-Running Prešov
3
CT 16 km
310
TRT - Night Run
45
MJS - 6600m
260
615
89
TOPORCER Branislav
1985
TATRAVAGÓNKA - Železní bežci
2
MŠM - 42. ročník
334
PP 21km
386
720
475
TÓTH Juraj
1985
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
242
242
694
TOTH Michal
1979
1
TRT - Night Run
125
125
263
TOTH Michal
1981
1
PP 21km
366
366
197
TÓTH Mikuláš
1970
MBK Veľké Kapušany
2
MŠM 10km
184
MJS - 9370m
242
426
34
TOTH Robert
1976
Kráľová pri Senci
4
CT 16 km
380
TRT - Night Run
209
MŠM - 42. ročník
200
MJS - 9370m
260
1049
76
TREĽO Michal
1985
Trebišov
2
MŠM - 42. ročník
377
PP 21km
407
784
750
TRNKA Jan
1972
1
MŠM 10km
82
82
501
TRNKA Jiří
1963
HAUSER Laufteam
1
PP 21km
222
222
598
TROMMLER Martin
1989
1
MJS - 9370m
183
183
344
TROPP Marcel
1976
Sportcool / Poprad
2
MŠM 10km
111
PP 10km
212
323
477
TSOGLA Vasyl
1985
#kozyrteam
1
MŠM - 42. ročník
240
240
306
TUŽINČIN Ján
1974
O BK Furča Košice
1
MŠM - 42. ročník
342
342
235
TVRDOŇ Ľubomír
1978
ŠKP Bratislava
1
MŠM - 42. ročník
386
386
662
TVRDON Matus
1977
Bratislava Cierna Voda
1
TRT - Night Run
148
148
122
TYRPAK Ondrej
1980
SPM GROUP
5
CT 8 km
116
TRT - Night Run
118
MŠM 10km
49
MJS - 6600m
289
PP 10km
87
610
384
UHLIAR Martin
1980
AŠK Fenix Bratislava
1
TRT - Night Run
296
296
786
UHŘÍČEK Petr
1972
Perštejn
1
TRT - Night Run
51
51
109
ULIČNÝ Peter
1985
LINAK team
5
CT 8 km
196
TRT - Night Run
129
MŠM 10km
66
MJS - 9370m
136
PP 21km
210
671
341
UNSWORTH Simon
1979
1
TRT - Night Run
324
324
187
UŽÁK Matúš
1981
Spiš Market Spišská Nová Ves
1
PP 21km
440
440
373
VÁCLAVÍK Rostislav
1982
Madeja Sport Ostrava
1
TRT - Night Run
304
304
260
VÁCLAVÍK Vladimír
1979
1
PP 21km
368
368
361
VALACH Peter
1978
UNIELEKTRO Team
1
TRT - Night Run
312
312
814
VALEK Vladimír
1965
EURO-VALVE
1
MŠM 10km
26
26
707
VALIGURSKÝ Jakub
2004
ISKRA SVIT
1
PP 10km
116
116
238
VALKOVIC Michal
1984
Poprad
1
PP 21km
383
383
680
VALLEJO RODRIGUEZ Carlos David
1975
1
MŠM 10km
136
136
572
VALLO Andrej
1968
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
194
194
143
VALLUŠ Peter
1983
2
MŠM 10km
216
PP 21km
340
556
405
VANEČKO Martin
1991
Tj Baní Hôrka / PretekaRYS
1
MŠM 10km
283
283
773
VARGA Juraj
1964
združenie bežcov košíc
1
MŠM 10km
64
64
102
VARHOLÁK Marek
1986
AO-Tatry
4
CT 8 km
204
TRT - Night Run
184
MŠM 10km
109
MJS - 9370m
182
679
634
VARY Frantisek
1955
Lev Hlohovec
1
MŠM - 42. ročník
165
165
391
VAŠKO Marian
1978
CSC Košice
1
CT 8 km
292
292
631
VAŠKO Peter
1968
OcU- Brežany
1
TRT - Night Run
166
166
501
VAVÁK Ľubomír
1984
1
CT 8 km
222
222
611
VEGH Peter
1968
sporttatry.sk
1
MŠM - 42. ročník
175
175
493
VECHTER Michal
1991
ŠK Kriváň Liptovská Ondrášová
1
PP 10km
228
228
763
VESELSKÝ Jozef
1976
Intransla
1
MŠM 10km
74
74
642
VESELÝ Roman
1988
run for beer
1
TRT - Night Run
163
163
355
VETRÁK Ján
1977
AK Steeple Poprad
1
PP 10km
315
315
658
VIDA Andrej
1971
Turistický klub JAMP
1
TRT - Night Run
151
151
152
VILIM Michal
1976
DHZ Šuňava
2
MŠM - 42. ročník
214
PP 21km
320
534
732
VIROSTEK Jaroslav
1970
Judo klub Poprad
1
PP 10km
95
95
702
VIZVÁRY Peter
1974
adidas Runners Bratislava
1
TRT - Night Run
119
119
765
VLACH Michal
1972
Běžci Chomutov
1
TRT - Night Run
71
71
816
VNENČÁK Jaroslav
1972
Štrba
1
MŠM 10km
22
22
178
VOJTEK Jan
1985
Berryve.sk
5
CT 8 km
134
TRT - Night Run
111
MŠM 10km
57
MJS - 9370m
118
PP 10km
90
453
335
VOSKO Milan
1970
1
PP 21km
326
326
388
VOŠČEK Jakub
1994
Poprad
1
PP 21km
294
294
442
VOŠČEK Martin
1992
Svit
1
PP 21km
258
258
282
VRÁBEL Mikuláš
1959
Prima Vranov
1
MJS - 9370m
354
354
115
VRTÁK Jozef
1952
AK Nedožery
5
CT 8 km
162
TRT - Night Run
107
MŠM 10km
58
MJS - 6600m
280
PP 10km
92
641
353
VYDARENÝ Vladislav
1966
JSL Skalica
1
MŠM - 42. ročník
316
316
454
VYCHOVALÝ Martin
1979
BKSL
1
PP 10km
252
252
4
Wadas Grzegorz
1978
5
CT 16 km
425
TRT - Night Run
328
MŠM - 42. ročník
407
MJS - 9370m
383
PP 21km
410
1625
180
WANGARI Peter Chege
1987
run2gether
1
MŠM - 42. ročník
450
450
276
WIKARSKI Milan
2000
CREANET
1
PP 21km
356
356
807
ZÁHORANSKÝ Daniel
1982
Poprad
1
PP 10km
35
35
177
ZAHURANČÍK Lukáš
1988
TATRAVAGÓNKA- Železní bežci
3
MŠM 10km
62
MJS - 6600m
283
PP 10km
109
454
649
ZAJAC Tomáš
1969
12 z Ivanky
1
TRT - Night Run
156
156
456
ZAJÍČEK Milan
1985
1
TRT - Night Run
250
250
418
ZÁLOHA Miroslav
1980
TJ Sokol Štěpánkovice
1
MŠM - 42. ročník
272
272
435
ZATHURECKY Peter
1966
My Vieme Prečo ...
1
MŠM - 42. ročník
262
262
433
ZAVACKÝ Michal
1994
1
CT 8 km
264
264
251
ZELENÝ František
1961
RAFF
2
MŠM 10km
170
PP 10km
202
372
572
ZEMAN Michal
1991
Poprad
1
PP 21km
194
194
646
ZICHA Peter
1986
2
MŠM 10km
55
PP 10km
103
158
17
ZIMMERMANN Marián
1985
Pro-body triatlon team Košice
3
MŠM 10km
400
MJS - 9370m
450
PP 10km
400
1250
462
ZUSKIN Marian
1967
1
PP 10km
248
248
295
ZUŠČÁK František
1989
CNS Academy
1
TRT - Night Run
348
348
75
ZUŠČÁK Jozef
1979
Košice
5
CT 16 km
326
TRT - Night Run
122
MŠM 10km
73
MJS - 9370m
148
PP 21km
198
794
780
ZUŠČÁK Tomáš
2008
Košice
1
TRT - Night Run
60
60
776
ZUŠTIAK Vladimír
1983
Judo klub Poprad
1
PP 10km
63
63
424
ŽABČÍK Marek
1980
1
TRT - Night Run
270
270
222
ŽIGO Martin
1989
BEHAME.sk
1
MJS - 9370m
398
398
700
ŽOLDOŠ Ľubomír
1964
Nitra
1
MŠM 10km
122
122
94
ŽUGEC Ján
1968
Bežecký klub Poprad
2
MŠM - 42. ročník
322
PP 21km
389
711
97
ŽUGEC Štefan
1960
Bežecky klub Poprad
4
CT 16 km
316
TRT - Night Run
83
MŠM - 42. ročník
170
MJS - 9370m
133
702