Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1CH1 (1.)1002MINGYAR Jakub2016 POWERFIT00:00:44,3830
2CH1 (2.)1004SPIRČÁK Matúš2017 POWERFIT00:00:44,7620
3CH1 (3.)1073SAMOĽ Michal2016 TTKKE Triatlonový klub Košice00:00:47,5915
4CH1 (4.)1097KRIŠANDA Samuel2016 Kežmarok00:00:48,7512
5CH1 (5.)1041BARABÁŠ Tomáš2016 00:00:48,9610
6CH1 (6.)1005DUDAS Vojtech2016 POWERFIT00:00:49,309
7CH1 (7.)1045FILIČKO Tobias2016 ZS Novomestkeho00:00:50,308
8CH1 (8.)1046BAĎO Leonard2016 ZŠ Tatranska Lomnica00:00:50,957
9CH1 (9.)1074HAZY Hugo2017 00:00:51,736
10CH1 (10.)1040MOZDEN Matej2017 00:00:52,555
11CH1 (11.)1072STRELLA Damián2016 00:00:52,874
12CH1 (12.)1061RERKO Tim2016 00:00:53,233
13CH1 (13.)1067VALLUŠ Patrik2016 HK Poprad00:00:53,971
14CH1 (14.)1054KOLLÁR Šimon2018 MŠ Odorín00:00:55,751
15CH1 (15.)1063NIKO Jozef2017 SL Svit00:00:56,311
16CH1 (16.)1012SIČÁR Martin2017 POWERFIT00:00:56,611
17CH1 (17.)1075VALLUŠ Samuel2017 00:00:57,241
18CH1 (18.)1007SKYBA Tibor2016 POWERFIT00:00:57,751
19CH1 (19.)1052GAHURA Jakub2017 00:00:58,061
20CH1 (20.)1056FERIANČEK Michal2017 00:00:59,181
21CH1 (21.)1010PRÍBYLA FRANK Andrej2016 POWERFIT00:01:00,501
22CH1 (22.)1095KULANGA Felix2017 LKTL00:01:02,141
23CH1 (23.)1053RERKO Anton2019 00:01:02,321
24CH1 (24.)1059DINDOFFER Adam2016 00:01:03,751
25CH1 (25.)1050FERIANČEK Filip2019 00:01:04,041
26CH1 (26.)1058WUEBBELS Gus2018 Wuebbels00:01:04,611
27CH1 (27.)1055TRAJČÍK Martin2019 Športový klub mládeže TOM00:01:06,301
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1D1 (1.)1088KOLLÁROVÁ Ivona2016 ZŠ Odorín00:00:42,4330
2D1 (2.)1085MICHALÍKOVÁ Barborka2016 ALS00:00:44,2020
3D1 (3.)1032ŠOLTÉSOVÁ Miriam2016 POWERFIT00:00:45,5715
4D1 (4.)1094Bekešová Ema2016 ZŠ Ždiar00:00:47,0812
5D1 (5.)1086REPAŠSKÁ Karolína2016 ŠK Štrba00:00:49,1110
6D1 (6.)1079HVIZDÁKOVÁ Petronela2018 00:00:52,239
7D1 (7.)1078BUJDOVÁ Evička2017 ŠK Štrba00:00:53,778
8D1 (8.)1033DOBEŠOVÁ Dorotka2017 POWERFIT00:00:54,167
9D1 (9.)1038ČIKOVSKÁ Nela2016 POWERFIT00:00:55,566
10D1 (10.)1080MAJERČÍKOVÁ Michaela2017 00:00:56,745
11D1 (11.)1031SCHURDAKOVÁ Emma2016 POWERFIT00:00:58,654
12D1 (12.)1087ŠVEHLOVÁ Elvíra2018 Krásné Sady Mlynica00:00:59,353
13D1 (13.)1098MEŠÁROVÁ Natália2018 Spišská Belá00:01:00,941
14D1 (14.)1035FRIDMANSKÁ Lujza2016 POWERFIT00:01:01,511
15D1 (15.)1037RYBANSKÁ Ester2020 POWERFIT00:01:01,901
16D1 (16.)1081VALLUŠOVÁ Natálka2018 Žiadny00:01:02,641
17D1 (17.)1077KORVINOVÁ Tara2018 Lktl00:01:02,891
18D1 (18.)1084VESELÁ Eliška2017 ZŠ Tatranská Lomnica00:01:06,241
19D1 (19.)1082VARCHOLOVÁ Karin2017 Tatranská Lomnica00:01:07,861
20D1 (20.)1096MIGAĽOVÁ Nina2019 00:01:08,431
21D1 (21.)1039ADAMJAKOVÁ Mia2019 POWERFIT00:01:09,271
22D1 (22.)1076HAZYOVÁ Nela2019 00:01:27,311
23D1 (23.)1015RYBANSKÁ Sára2019 POWERFIT00:01:28,091
24D1 (24.)1099SIKORJAKOVÁ Mária Barbora2020 Kežmarok00:01:30,161
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1CH2 (1.)10MITURA Bruno2014 POWERFIT00:03:37,6830
2CH2 (2.)22Kostka Ján2015 ZŠ Ždiar00:03:42,1320
3CH2 (3.)12NOVÁK Teodor2015 POWERFIT00:03:44,6415
4CH2 (4.)44HVIZDÁK Patrik2015 00:03:53,6812
5CH2 (5.)7HAJDU Matúš2015 POWERFIT- 1 lap10
5CH2 (5.)20ZIBURA Tobiaš2015 POWERFIT- 1 lap10
7CH2 (7.)17SKYBA Oliver2014 POWERFIT- 2 lap8
7CH2 (7.)19VOJČÍK Filip2015 POWERFIT- 2 lap8
9CH2 (9.)3DOBEŠ Matúš2014 POWERFIT- 3 lap6
9CH2 (9.)1014HANEČÁK Timotej2015 POWERFIT- 3 lap6
11CH2 (11.)16SIČÁR Marko2015 POWERFIT- 4 lap4
11CH2 (11.)40ŠVEHLA Viktor2015 Krásné Sady Mlynica- 4 lap4
13CH2 (13.)42KOVÁČIK Adam2015 TJ Vysoké Tatry- 5 lap1
13CH2 (13.)51STRELLA Dávid2014 - 5 lap1
15CH2 (15.)25Slodičák Adam2014 ZŠ Ždiar- 6 lap1
15CH2 (15.)38BUDZIŇÁK Nadim Leo2015 - 6 lap1
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1D2 (1.)52SAMOĽOVÁ Zuzana2014 TTKKE Triatlonový klub Košice00:02:09,5530
2D2 (2.)46BUJDOVÁ Barborka2015 ŠK Štrba00:02:11,0920
3D2 (3.)24Pitoňáková Kristína2014 ZŠ Ždiar00:02:12,9315
4D2 (4.)53ŠTRBOVÁ Tamara2014 Lktl00:02:20,3812
5D2 (5.)23Bachledová Nina2014 ZŠ Ždiar- 1 lap10
5D2 (5.)45KOČANOVÁ Tina2015 WoodRock- 1 lap10
7D2 (7.)5FERENCKOVÁ Karin2015 POWERFIT- 2 lap8
7D2 (7.)54HORNÍKOVÁ Timea2014 ŠK JUNIOR SKI POPRAD- 2 lap8
9D2 (9.)15RICHTEROVÁ Laura2015 POWERFIT- 3 lap6
9D2 (9.)50TRAJČÍKOVÁ Zita2014 Športový klub mládeže TOM- 3 lap6
11D2 (11.)41WUEBBELS Isabella2015 Wuebbels- 4 lap4
11D2 (11.)94NOVÁKOVÁ Adela2015 ŠK JUNIOR SKI POPRAD- 4 lap4
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1CH3 (1.)58DRAWC David2013 00:03:40,9330
2CH3 (2.)63KÖTELEŠ Ondrej2012 LK Tatranská Lomnica00:03:42,3320
3CH3 (3.)8MEZEY Samuel2012 POWERFIT00:03:47,2915
4CH3 (4.)1036HANEČÁK Tristan2012 POWERFIT00:03:49,4212
5CH3 (5.)29Bachleda Adam Oskar2013 ZŠ Ždiar- 1 lap10
5CH3 (5.)33Slodičák Maxim2012 ZŠ Ždiar- 1 lap10
7CH3 (7.)4FERENCKO Peter2013 POWERFIT- 2 lap8
7CH3 (7.)71KARPATY Šimon2012 ŠK JUNIOR SKI POPRAD- 2 lap8
9CH3 (9.)32Siska Marco2012 ZŠ Ždiar- 3 lap6
9CH3 (9.)66UTKIN Dmytro2012 LK TL- 3 lap6
11CH3 (11.)65TOMAS Dean2012 - 4 lap4
11CH3 (11.)67TROPP Samuel2012 - 4 lap4
13CH3 (13.)14RICHTER Maroš2013 POWERFIT- 5 lap1
13CH3 (13.)60BOČKAI Hugo2013 ŠK JUNIOR SKI POPRAD- 5 lap1
15CH3 (15.)13PACOLT Michal2012 POWERFIT- 6 lap1
15CH3 (15.)59MATIKO Lukas2013 - 6 lap1
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1D3 (1.)27Bachledová Lucia2013 ZŠ Ždiar00:03:19,3630
2D3 (2.)97GRIGEROVÁ Miriam2013 POWERFIT Podolínec00:03:21,1820
3D3 (3.)62KORVÍNOVÁ Zara Tereza2012 Lktl00:03:31,2715
4D3 (4.)57KOVÁČIKOVÁ Aurélia2013 TJ Vysoké Tatry- 1 lap12
4D3 (4.)72BOČKAIOVÁ Ella2012 ŠK JUNIOR SKI POPRAD- 1 lap12
6D3 (6.)26Kriššáková Lilly2013 ZŠ Ždiar- 2 lap9
6D3 (6.)70GRIVALSKÁ Rebeka2012 - 2 lap9
8D3 (8.)1ADAMJAKOVÁ Liana2013 POWERFIT- 3 lap7
8D3 (8.)11NOVAJOVSKÁ Dominika2012 POWERFIT- 3 lap7
10D3 (10.)64TRAJČÍKOVÁ Ema2012 Športový klub mládeže TOM- 4 lap5
10D3 (10.)69GRIVALSKÁ Svetlana2012 - 4 lap5
12D3 (12.)30Bekešová Bianka2012 ZŠ Ždiar- 5 lap3
12D3 (12.)96SVÄTOJÁNSKA Melisa2013 ŠK www.skialpinizmus.sk- 5 lap3
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1CH4 (1.)81KOHÚT Simon2010 ŠSDM Poprad - Tatry00:02:44,4530
2CH4 (2.)82MALICH Lukáš2010 ZŠ Petzvala Spišská Belá00:02:44,6620
3CH4 (3.)88JANKO Šimon2010 ŠK Štrba- 1 lap15
3CH4 (3.)35Kriššák Lukáš2011 ZŠ Ždiar- 1 lap15
5CH4 (5.)95SVÄTOJÁNSKY Martin2011 ŠK www.skialpinizmus.sk- 2 lap10
6CH4 (6.)74ORAVEC Jakub2011 - 3 lap9
6CH4 (6.)77DLUHÝ Martin2011 - 3 lap9
8CH4 (8.)37Slodičák Alex2010 ZŠ Ždiar- 4 lap7
8CH4 (8.)79KUČERA Ľubomír2010 - 4 lap7
10CH4 (10.)76KRAJANEC Marek2011 - 5 lap5
10CH4 (10.)90KULANGA Maxim2011 LKTL- 5 lap5
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1D4 (1.)91PODOLSKÁ Emma Lillie2010 ŠK Štrba00:02:27,9430
2D4 (2.)83LIPNICKÁ Lilian2010 00:02:29,4120
3D4 (3.)92SIMOVÁ Tereza2011 ŠK Štrba00:02:32,5715
4D4 (4.)36VASIČÁKOVÁ Silvia2011 ZŠ Ždiar- 1 lap12
4D4 (4.)93SLANINÁKOVÁ Lucia2010 ŠK Štrba- 1 lap12
6D4 (6.)78NOVÁKOVÁ Matilda2011 ŠK JUNIOR SKI POPRAD- 2 lap9
7D4 (7.)73KOVÁČIKOVÁ Sára2011 TJ Vysoké Tatry- 3 lap8
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1CH5 (1.)87GALLIK Jakub2008 SOŠ Horný Smokovec00:02:45,6030
2CH5 (2.)85GRIVALSKÝ Zoran2009 - 2 lap20
Por.KategóriaBIBMenoRokKlubVýsledokBody
1D5 (1.)86KRAJANCOVÁ Mária2008 - 1 lap30
2D5 (2.)2ADAMJAKOVÁ Sandra2009 POWERFIT- 3 lap20
3D5 (3.)84KUČEROVÁ Nina2009 - 4 lap15