Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
VSLL 2018
1. kolo VSLL 2018 - Výsledky
Pretekaj.sk
1. kolo VSLL 2018
Výsledky
VSLL 2018
Preteky:
1. kolo VSLL 2018
1. kolo VSLL 2018
2. kolo VSLL 2018
3. kolo VSLL 2018
4. kolo VSLL 2018
5. kolo VSLL 2018
6. kolo VSLL 2018
Prílohy
Program/Propozície
Rozpis pretekov 1.kola (42,1kB)
Štartové listiny
Štartová listina - predžiactvo a ml.žiactvo (366,9kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 1.kolo (328,0kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 2.kolo (320,8kB)
attachment.type.LIST
Zoznam - kluby (130,7kB)
Výsledky
Oficiálne výsledky (1,3MB)
Konečné celkové poradie VSLL 2017/2018 (48,5kB)
Všeobecné prílohy
Rozdelenie štartových čísel pre VSLL 2018 (11,4kB)
Súťažný poriadok VSLL 2017/2018 (152,9kB)
Trate:
Mladsi - Mladšie žiactvo a predžiaci
Starsi - Staršie žiactvo a juniori
Kategórie:
SZY - Staršie žiačky
SZI - Starší žiaci
ZJ - Juniorky
MJ - Juniori
Staršie žiačky
- Staršie žiactvo a juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
SZY
(1.)
305
BAKOŠOVÁ Adriana
2003
LK Spišská Nová Ves
00:36,10 (1.)
00:36,41 (1.)
01:12,51
00:00,00
100
2
SZY
(2.)
304
ČERVEŇOVÁ Tereza
2002
ŠK Junior Ski Poprad
00:38,64 (3.)
00:38,12 (2.)
01:16,76
00:04,25
80
3
SZY
(3.)
303
TRGIŇOVÁ Tereza
2002
ŠSDM Poprad-Tatry
00:38,15 (2.)
00:38,89 (3.)
01:17,04
00:04,53
60
4
SZY
(4.)
301
BLAŽEJČÍKOVÁ Viktória
2002
LK Štart Bardejov
00:38,96 (4.)
00:40,45 (4.)
01:19,41
00:06,90
50
5
SZY
(5.)
302
BÖHMOVÁ Radoslava
2003
OŠK Mlynky
00:39,91 (5.)
00:42,04 (5.)
01:21,95
00:09,44
45
Starší žiaci
- Staršie žiactvo a juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
SZI
(1.)
332
MAREČEK Ján
2002
ŠSDM Poprad-Tatry
00:35,95 (1.)
00:35,85 (1.)
01:11,80
00:00,00
100
2
SZI
(2.)
334
PAČNÁR Martin
2002
LK Spišská Nová Ves
00:36,24 (2.)
00:36,29 (2.)
01:12,53
00:00,73
80
3
SZI
(3.)
336
ŠIDLOVSKÝ Adrián
2002
Ski Club Progress St.Ľubovňa
00:36,81 (3.)
00:36,46 (4.)
01:13,27
00:01,47
60
4
SZI
(4.)
326
STRONČEK Samuel
2002
RS sport Club Košice
00:37,47 (4.)
00:36,45 (3.)
01:13,92
00:02,12
50
5
SZI
(5.)
331
MOTYKA Damián
2003
ŠK LOTOS Stropkov
00:38,00 (6.)
00:36,66 (5.)
01:14,66
00:02,86
45
Zobraziť kompletné výsledky (11)
Juniorky
- Staršie žiactvo a juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
ZJ
(1.)
352
BAKOŠOVÁ Diana
2000
LK Spišská Nová Ves
00:37,02 (1.)
00:36,03 (1.)
01:13,05
00:00,00
100
2
ZJ
(2.)
351
ZAKOVIČOVÁ Barbora
2001
ŠK LOTOS Stropkov
00:37,02 (1.)
00:36,70 (2.)
01:13,72
00:00,67
80
3
ZJ
(3.)
353
NOVOTNÁ Viktória
2000
LK Ski Jezersko
00:37,79 (3.)
00:36,94 (3.)
01:14,73
00:01,68
60
4
ZJ
(4.)
354
PACÁKOVÁ Sofia
2001
LK TJ Slovan Nálepkovo
00:42,02 (4.)
00:42,01 (5.)
01:24,03
00:10,98
50
5
ZJ
(5.)
355
VALIGURSKÁ Klaudia
2001
Ski Club Progress St.Ľubovňa
00:43,29 (5.)
00:41,03 (4.)
01:24,32
00:11,27
45
Juniori
- Staršie žiactvo a juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
1. kolo
2. kolo
Čas
Strata
Body
1
MJ
(1.)
382
BORTOLINI Kristián
1999
ŠSDM Poprad-Tatry
00:34,79 (1.)
00:35,08 (1.)
01:09,87
00:00,00
100
2
MJ
(2.)
388
ČÍŽIK Tomáš
1996
Ski Team Ždiar
00:35,96 (3.)
00:35,21 (2.)
01:11,17
00:01,30
80
3
MJ
(3.)
380
SARNOVSKÝ Jozef
2000
ŠSDM Poprad-Tatry
00:35,88 (2.)
00:36,14 (5.)
01:12,02
00:02,15
60
4
MJ
(4.)
376
NOVOTNÝ Radovan
2000
LK Ski Jezersko
00:36,16 (5.)
00:36,12 (4.)
01:12,28
00:02,41
50
5
MJ
(5.)
381
LESKOVJANSKÝ Jakub
1999
OŠK Mlynky
00:36,01 (4.)
00:36,43 (6.)
01:12,44
00:02,57
45
Zobraziť kompletné výsledky (13)
Na stiahnutie
Štartové listiny
Štartová listina - predžiactvo a ml.žiactvo (366,9kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 1.kolo (328,0kB)
Štartová listina - st.žiactvo a juniori 2.kolo (320,8kB)
Výsledky
Oficiálne výsledky (1,3MB)